Horoskop December 2023

Horoskop na December 2023 môže s istotou povedať, že December nás preskúša. Veštkyňa posudzuje záverečné Decembrové okamihy roka 2023 ako jedny z najnáročnejších v celom tomto roku. Je to kvôli nepríjemným myšlienkam, no u niektorých znamení sú možné aj komplikácie pri cestovaní, alebo v zdraví.

V zdraví by malo byť obozretné prevažne znamenie Blíženci, a neskôr, okolo Vianoc, aj znamenie Býk. Zdravie sledujte s veľkou pozornosťou, pretože náhle prechladnutie, alebo vírusové ochorenia, sú blízko vás, varuje zdravotný horoskop december 2023.

Znamenia Lev a Panna by mali byť opatrnejšie pri cestovaní na dlhšiu vzdialenosť. Prekážky môžu nastať, najmä oneskorenie spojov, alebo aj úrazy spojené s cestovaním. Skúste sa na cestu vydať včasnejšie, pretože nepríjemnosti určite prídu, varuje veľký horoskop na December. V láske sa znamenie Blíženci a Rak vráti k minulým chybám, alebo aj výčitkám.


Decembrový Merkúr sa dotkne aj znamení Baran, Býk, Strelec a Kozorožec

Slobodní Baran a Býk uvažujú, aké kroky urobiť pre láskyplnejšiu budúcnosť. U Panny, a pri znamení Váhy prichádza podľa horoskopu čas, kedy premýšľate nad pracovnými povinnosťami. Pokiaľ ste nestihli dokončiť nutnosti, tento čas mesiaca December 2023 vám neposkytne vytúžený odpočinok, ale skôr stres.

Bolo by dobré dokončiť povinnosti, ešte pred príchodom nového roka 2024, najmä pri znameniach Panna a Váhy. Strelec a Kozorožec sa v Decembri 2023 stretávajú s časom, ktorý vyvoláva otázky o svojom ja, o raste a pádoch počas roka 2023, upzorňuje mesačný horoskop 2023.

Strelec a Kozorožec hodnotia najmä svoje osobné pocity. A možno sa dostávate do pocitu smútku, či depresie, pretože máte pocit, že ste veľa vecí nestihli, varuje veštkyňa cez horoskop december 2023.

Vodnár a Ryby musia byť opatrní pri cestovaní na kratšie vzdialenosti. Aj cesta za blízkou rodinou, alebo do práce, môže byť nebezpečná, pokiaľ nevenuje dostatok pozornosti riadeniu. Preto horoskop varuje - pozor pri cestovaní a tiež pri domácich prácach. Znamenie Ryby a Baran sa stretnú aj s komplikovanejšími chvíľami, čo sa týka domácnosti a členov rodiny. Vaše postoje nemusia byť prijaté tak, ako ste si to predstavovali.


Škorpiónovi veští horoskop tiež náročný koniec roka 2023

Nepríjemná a napätá atmosféra s niektorými členmi domácnosti môže vyvolať hádky, aj keď horoskop vie, že vianočné obdobie by malo byť skôr časom pokoja. Škorpióna čaká koniec roka 2023, ktorý prehodnotí priateľské vzťahy a ukáže pravdivé úmysly ostatných.

Na znamenie Škorpión čakajú v duchu horoskopu december 2023, aj komunikačné prekážky rovnako, ako na Vodnára a Ryby. Zaujímavý koniec roka 2023 sa teda rysuje pre celý zverokruh. Posledný mesiac, December 2023, tak podľa astrologickej analýzy mesačného horoskopu 2023, preskúma minulosť. Mnohých z nás sa koniec Decembra 2023 spýta na to, čo sme v tomto roku zvládli, a ako sme s tým spokojní.

Všeobecne teda horoskop od veštkyne potvrdzuje, že na celý zverokruh číhajú problémy s komunikáciou a prekážky pri používaní elektroniky. Napríklad Vodnár aj Kozorožec môžu očakávať menšie výdavky, ktoré súvisia s elektronikou v domácnosti. Niečo sa pokazí a budete to musieť rýchlo vyriešiť.

Každý december, v predvianočnom období, meškajú zásielky, nestíha pošta. Obzvlášť problematické to bude, podľa predpovede horoskopu December 2023, v tohtoročnom decembri, keď retrográdny Merkúr blokuje všetky plány súvisiace s cestovaním a logistikou. Všetko sa môže rúcať a preto je nutné robiť veci s predstihom.


Veštkyňa ponúka rady pre pokojnejší December 2024

Horoskop vám odporúča nakupovanie darčekov v predstihu, pokiaľ nechcete prežívať stres. Aj cestovné plány by mali byť flexibilnejšie. Neplánujte cestu na poslednú chvíľu, pretože prekážky určite prídu. Obzvlášť pri znamení Panna a Ryby.

S Merkúrovým retrográdnym obdobím sa často spájajú problémy s cestovaním. Je nepríjemné, že tentoraz sa s nami rok lúči retrográdnym Merkúrom vo vianočnom období.

Každopádne, cestovanie v roku 2023, za odpočinkom a pohodou, si vyžaduje viac pozornosti a viac času na riešenie náhlych komplikácií, varuje veštkyňa cez horoskop december 2023, podľa zoskupenia astrologických udalostí Decembra. Obzvlášť opatrní buďte počas vianočného obdobia 2032, hovorí horoskop na vianoce 2023.

V úvode nájdete vstup pre predpoveď horoskopu December 2023. Na druhej strane Horoskopu December 2023 sa dozvedáte ktoré tajomstvá budú s koncom roka 2023 prezradené a prečo. Na ďalšej, poslednej strane Horoskopu December 2023 sa dočítate o vianociach cez Horoskop na Vianoce 2023. Aké energie je nutné očakávať pred začiatkom roka 2024?:


Horoskopy na December 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:


Horoskop 2024:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:


Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com