Horoskop Býk: December 2023

Presná predpoveď na December 2023 pre znamenie Býk

Počas tohto mesiaca pocítite potrebu po inováciách. Pokiaľ ide o financie, domácnosť, či o rodinu, máte možnosť rozhodnúť o veciach tak, aby sa všetky tieto oblasti vylepšili. Vplyvom lunárnej pozície na vaše znamenie budete mať potrebu vyhľadávať vzrušujúce zážitky počas celého mesiaca. Ak cítite potrebu na zmenu, nemusíte na takúto zmenu utrácať množstvo financií. Bude stačiť ak si aspoň počas jedného víkendu vyrazíte do prírody. Niekde, kde ste ešte neboli. Počas posledných dní tohto mesiaca sa pripravte na nečakané stretnutie. Bude však prijemné.

Horoskop Lásky a Vzťahov December 2023 Býk:

V tomto mesiaci je vhodné vášho partnera uistiť o tom, že je pre vás ten jediný a ten pravý. Môže mať totiž pochybnosti o vašej láske a bude pociťovať aj pocity žiarlivosti. Dajte mu najavo, že je vo vašom živote len on a nik iný. Potrebuje to. Ak ste nezadaný, nie je vhodné obzerať sa po partneroch s ktorými nemá budúcnosť žiaden zmysel. Zamerajte sa na to, čo má zmysel, a čo vás robí šťastným. Zabudnite na zadaných, s ktorými by vám ostali iba oči pre plač. Energie musia zostať vo vašom vnútri pozitívne organizované. Ak vpustíte do svojho života nové negatívne energie budete mať problém nájsť harmóniu, ktorú potrebujete. Astrologický vplyv smerujúci k vášmu znameniu zverokruhu ovplyvňuje aj vaše medziľudzké vzťahy s rodinou a priateľmi. Tento mesiac vám v druhej polovici prinesie viac energie a silu na vyriešenie dlhotrvajúcich sporov. Je načase venovať viac času rodine a hlavne tým ľuďom, s ktorými máte isté nevyriešné problémy a nedorozumenia. Medzi vašími priateľmi je niekto, kto bude potrebovať vašu pomocnú ruku. Vaše dobré srdce bude mať teraz príležitosť poradiť. Neobracajte sa priateľovi chrbtom.

Mesačný Horoskop Zdravia Býk na December 2023:

Počas celého mesiaca zabudnite na cigarety a na alkohol. Alkohol spôsobuje vašému telu vyčerpanie a kvôli nemu budete trpieť aj ochoreniami močových ciest. Ak sa mu vyhnete predídete tým častejším návštevam u lekára. Ak už dlhšie zvažujete niečo nové porozhliadnite sa po alternatívnej medicíne. Skúste viac čítať o čínskej medicíne a o meditácii. Meditácia znamená hlavne očistenie vašej psychiky, nie je treba za tým hľadať nič šialené a exotické. Prečítajte si články, ktoré vám v oblasti zdravia rozšíria obzory. Svoje telo tento mesiac nevystavujte veľkej záťaži. Venujte sa skôr jemnému športu a nedvíhajte nič ťažké. Pod vplyvom jupitera ste totiž náchylní na rôzne úrazy, ktoré by mohli skomplikovať druhú polovicu mesiaca.

Horoskop Peňazí a Práce na December 2023 Býk:

Ak sa vám v predchádzajúcich mesiacoch nakopilo viac práce než by bolo vhodné, je čas na triedenie dokumentov a upratovanie. Aj keď nie ste práve nadšenec poriadku, vaše maily za vás nevybaví nik iný. Ak ste už dlho odkladali nejakú nevybavenú elektronicku, či klasicku poštu je najvyšší čas odpovedať na tieto správy. Už to naďalej nesmie čakať. Nemiešajte viac váš súkromný a pracovný život. Vyhnite sa neustálemu informovaniu vašich kolegov o vašom súkromí. Viacero vecí je lepšie nechať si pre seba.


Vaša cesta hviezd v mesiaci December 2023 v znamení Býk sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Býk, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Býk a objavte, čo pre vás mesiac December 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop December 2023 Býk - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Býk . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Býk, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica December s Horoskop a Tarot!


Horoskop December 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Býk:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com