Horoskop Blíženci: December 2023

Presná predpoveď na December 2023 pre znamenie Blíženci

Aktuálny planetárny vplyv na vaše znamenie zverokruhu prináša obdobie chaosu, ale aj vyriešenia nezrovnalostí. V prvej polovici mesiaca očakávajte roztržitú náladu práve kvôli pôsobeniu mocnej Mesačnej strany chaosu na vaše znamenie zverokruhu. Prichádzajú tak dni, kedy budete cítiť väčší tlak a povinností môžu byť pre vás komplikovanejšie. Ak máte možnosť bolo by najvhodnejšie, ak by ste v tomto období nerobili dôležié rozhodnutia. Obdivujte svoju minulú prácu a samého seba. Máte množstvo silných a pozitívnych vlastností. Práve zakončenie mesiaca vám prinesie množstvo možností na to, aby ste ukázali vašu dobrosrdečnosť a vaše ostatné nezanedbateľné kvality. Mesačný horoskop tak predpovedá dvojaký mesica, ktorý preskúša vašu trpezlivosť.

Horoskop Lásky a Vzťahov December 2023 Blíženci:

V prvej polovici mesiaca pocítite pod vplyvom mocného Marsu veľký nával energie. Vaša láska sa nebude stačiť čudovať vášmu nasadeniu v domácnosti. Je načase potešiť partnera a dokončiť všetky rozrobené domáce práca, ktoré ste doteraz odkladali. Je čas otestovať svoje limity a byť v láske experimentálny. Ak ste nezadaný, je čas urobiť si vo vašom živote poriadok. Doprajte si chvíle rozmaznávania a pohodu v horúcom kúpeli, ktorý odstráni nepohodu z vášho života. Ak sa budete o svoju rodinu starať s láskou a porozumením, tak sa vám to stonásobne vráti. Toto platí hlavne pre tento mesiac. Priateľstvo bude v tomto mesiaci na rovnakej hladine. Astrologické pohyby nepredpokladajú žiadne výrazné zmeny v priateľských vzťahoch. Hlavne v druhej polovici mesiaca si nájdite čas na spoločnú kávu s priateľmi.

Mesačný Horoskop Zdravia Blíženci na December 2023:

V tomto mesiaci musíte zachytiť akúkoľvek chorobu ešte v jej zárodkoch. Práve preto je nesmierne dôležité sledovať svoje telo, a venovať svoju zvýšenú pozornosť hlavne tráviacim ťažkostiam a tiež úpadku energie. Ak sa cítite veľmi vyčerpane, skúste pár dní nečinne relaxovať, ak sa budete aj naďalej cítiť vyčerpane, je najvyšší čas navštíviť odborníka. Planetárne pohyby vo vašom znamení totiž naznačujú isté komplikácie, ktoré budú vplývať hlavne na vaše vnútorne orgány. Horoskop na tento mesiac tiež doporučuje, aby ste zvýšenú pozornosť venovali členom vašej rodiny, a to hlavne tým, ktorí majú zdravie nadlomené. Budú možno potrebovať vašu pomoc, a preto buďte v strehu, a problémy riešte ešte v ich zárodkoch.

Horoskop Peňazí a Práce na December 2023 Blíženci:

V tomto mesiaci si budete musieť dať záležať na tom, aby ste našli kompromis medzi prácou a oddychom. Pamätajte si, že ak nebudete dostatočne relaxovať, vaše pracovné tempo môže zasiahnúť aj do vášho zdravotného stavu. Menej je niekedy viac a preto nedávajte celú svoju energiu len do práce. Počas tohto mesiaca môžete byť práve vy iniciátorom pracovného posedenia s kolegami, ktoré osvieži vaše pracovné vzťahy. Dávajte si však pozor na niekoho, kto vás nemá až tak v láske.


Vaša cesta hviezd v mesiaci December 2023 v znamení Blíženci sľubuje nádherne zážitky a prekvapivé zvraty. Astrologické vlny tohto mesiaca ovládajú rytmus života znamenia Blíženci, roztvárajú možnosti a smerujú vašu energiu.

Pozrite sa na výrazný Dnešný horoskop Blíženci a objavte, čo pre vás mesiac December 2023 uchováva aj počas jednotlivých dní. Nechajte sa inšpirovať a zdieľajte túto hviezdnu cestu - Váš mesačný Horoskop December 2023 Blíženci - s vašimi blízkymi a priateľmi.

Okrem toho vás určite zaujme aj naša špeciálna sekcia - Horoskop na budúci Mesiac Blíženci . Tu sa dozviete viac o tom, ako sa hviezdy zoradia v blízkej budúcnosti a aké tajomstvá vám môžu odhaliť. Pripomeňte si, drahý Blíženci, že osud je ako zázračný gobelín, ktorý sa neustále mení a prehlbuje. Preskúmajte krásu a tajomstvá mesaica December s Horoskop a Tarot!


Horoskop December 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Blíženci:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com