týždenný horoskop Škorpión, horoskop na tento týždeň Škorpión

Týždenný Horoskop Škorpión

(01.03.2021 - 07.03.2021)

Nie len poriadok v domácnosti, či v práci je pre život dôležitý. Podstatné pre vás bude utriediť si svoje vlastné myšlienky. Pouvažujte o tom, kam by mala smerovať vaša budúcnosť. Doprajte si dni plné radosti v blízkosti svojich priateľov či partnera. Je vhodný čas na usporiadanie posedenia pre vašich priateľov. Už dlhšiu dobu zanedbávate ľudí vo vašom okolí, ktorí to pociťujú. Nezabúdajte, že priatelia sú veľmi dôležitý a môžu vám pomôcť v prípade, že budete potrebovať pomoc, radu, či finančnú pôžičku. Ak už dlhšie zvažujete popresúvať a vyhodiť nejaký nábytok v domácnosti, je ten najlepší čas na túto zmenu.

Láska a vzťahy: Skúste sa v najbližšom období zamyslieť nad tým, či vaše problémy nenafukujete. Ak sa častejšie hádate s priateľom, hľadajte skôr chybu v sebe. Ak ste bez partnera, začnite pristupovať k životu viac dospelo a zabudnite na jednorázové výstrelky.

Zdravie: Dajte si očistné obdobie a myslite na pitný režim. V nasledujúcom období vynechajte sacharidy (sladkosti, pečivo a podobne).

Práca a peniaze: Odložte si niečo bokom na menšie opravy v domácnosti. Vaše úspechy sú na ceste k vám, alebo už na vás čakajú.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Škorpión páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Škorpión, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Škorpión. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Škorpión s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Škorpión