aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Škorpión, horoskop na tento týždeň Škorpión

Týždenný Horoskop Škorpión

(11.10.2021 - 17.10.2021)

V tomto týždni budete vnímať negatívne energie pôsobiace z nervóznej strany Marsu, ktorá smeruje energie k vášmu znameniu zverokurhu, počas celého týždňa. Negatívne emócie by vám pokazili náladu a obrali by vás o potrebnú energiu sústrediť sa na dôležité povinnosti. Preto je potrebné, aby ste sa sústredili na odolávanie týchto energií a sústredili sa viac na šťastné životné okamihy a na to, čo vám v živote robí radosť. Nieje čas zaoberať sa čiernymi myšlienkami, alebo do života vpustiť sebaľútosť. Musíte si stáť za svojimi rozhodnutiami. Ste osoba, ktorá silne vníma energie okolo a preto ste sa rozhodli správne. Na pochybnosti nieje v tomto týždni priestor. Buďte milý a vľúdny a váš týždeň môžete zakončiť vyrovnanosťou vo vašom vnútri.

Láska a vzťahy: Na maličkostiach záleží v každej situácii. Maličkosti sú základom každého fungujúceho vzťahu. Všímajte si dotyky, pohľady, alebo aj malú pozornosť, ktorú vám partner venuje. Objavte krásnu skutočnosť toho, ako vás partner stále miluje. Slobodní jedinci by sa mali zamerať na usporiadanie si svojich emočných potrieb. Čo presne od lásky očakávate a čo viete druhému dať?

Zdravie: Ak sa v tomto období vyskytn akékoľvek problémy s dýchaním, alebo nadmernou únavou, navštívte lekára, aby ste nezanedbali dôležitý zdravotný problém.

Práca a peniaze: Sústreďte sa na to, aby ste si mohli počas nasledujúcich mesiacov vyrovnať svoje finančné záväzky voči ostatným. Vaše vedomosti budú ocenené a môžete čakať zaujímavý pracovný návrh.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Škorpión páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Škorpión, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Škorpión. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Škorpión s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Škorpión