týždenný horoskop Škorpión, horoskop na tento týždeň Škorpión

Týždenný Horoskop Škorpión

(26.10.2020 - 01.11.2020)

Aktuálny vplyv planéty Venuša a lunárnej pozície by v tomto týždni mohol znamenať prelom vo vašom živote. Ak vyhodíte zo svojho života zastaralé myslenie a otvoríte svoju myseľ aj novým nápadom môžete veľa dosiahnúť. Následkom vášho vylepšeného premýšľania bude začiatok úplne novej fázy vášho života. Nie nadarmo sa hovorí, že pozitívne myslenie je to, čo z každého urobí šťastnejšieho človeka. Smelo do toho. Chyťte sa svojej príležitosti.

Láska a vzťahy: Zabudnite na všetko, čo ste doteraz zažili a žite hlavne prítomným okamihom. Váš partner si zaslúži vašu plnú pozornosť. Ak hľadáte toho pravého a neviete kde ho hľadať, môžete pouvažovať nad zaujímavým kurzom.

Zdravie: Ak vás trápia bolesti chrbtice musíte sa viac hýbať. V tomto období musí byť pravidelná prechádzka súčasťou vášho života.

Práca a peniaze: Welness je to pravé miesto kde minúť nejaké peniaze. Ak chcete zamestnanie zmeniť, alebo prácu hľadáte tak teraz je vhodný čas na to, aby ste sa poradili s niekym skúsenejším o tom, ako zanechať na pracovnom pohovore ten najlepší dojem.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Škorpión páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Škorpión, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Škorpión. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Škorpión s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Škorpión