Škorpión: Týždenný Horoskop

16.05.2022 - 22.05.2022

Dôvera voči iným ľuďom je správna, no musíte sa predtým uistiť, že si vašu dôveru zaslúžia. Predtým ako niekomu poviete viac o svojom súkromnom živote si dobre overte jeho skutočné úmysly s vašou osobou. Tento týždeň vám to tiež môže priniesť ponaučenie v živote, ktoré nemusí byť len pozitívne. V tomto týždni sa riaďte hlavne podľa seba, a počúvajte čo vám chce našepkávať vaše vnútro, a tiež vaša myseľ. Postupujte podľa seba, a nedívajte sa na postupy, úspechy ani pády ostatných okolo vás.

Láska a vzťahy: Ak prevezmete iniciatívu vo vzťahu a v najbližšom období pozvete častejšie partnera na skvelú večeru, ktorú uvaríte, bude z toho nadšený a vaša snaha bude ocenená. Ste skvelým hostiteľom aj v príprade romantiky pre dvoch. Ak ste nezadaní je čas byť viac naklonený k spoznávaniu nových vecí.

Zdravie: Aj také pošmyknutie v sprche môže zabolieť... Nezabúdajte na dôležitosť bezpečnosti v domácnosti a poučte každého člena rodiny o opatreniach, ktoré by ste mali v dohľadnej dobe urobiť.

Práca a peniaze: Dávajte si teraz pozor na zachovanie peňazí, ktoré ste si našetrili. Potrebujete zastabilizovať váš finančný status. Počas tohto obdobia môžete v práci hľadať nové cesty na to, ako uspieť.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Škorpión páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Škorpión, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Škorpión. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Škorpión s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.