týždenný horoskop Škorpión, horoskop na tento týždeň Škorpión

Týždenný Horoskop Škorpión

(03.08.2020 - 09.08.2020)

Počas tohto týždňa vplýva na vaše znamenie planéta Mars, ktorá bude mať pozitívny vplyv na pochopenie vlastných túžob. Pod vládou Marsu sa vám podarí vnoriť do vlastného vnútra. Tento týždeň by ste teda mali rozhodne využiť na spoznávanie samého seba, na meditácie a na relax. Ak sa zameráte na svoje vnútro, v tomto týždni môžete dosiahnúť poznanie po reálnych túžbach, ktoré vás privedú k väčšiemu šťastiu a vyrovnanosti.

Láska a vzťahy: Nezabúdajte na svoje vnútroné pocity a na lásku, ktorú voči svojmu partnerovi cítite. Dajte mu viac najavo, že ho milujete. Nezadaní spoznajú v tomto období zaujímavú osobu.

Zdravie: Venujte sa svojej rodine. Vaše zdravie je skutočne pevné a aj keď vás môže potrápiť mierne nachladnutie v pohode to prekonáte.

Práca a peniaze: Vyhnite sa bezhlavému rozhadzovaniu peňazí a každý výdavok si veľmi dobre premyslite. V nasledujcom období sa vám v pracovnej oblasti objavia nové možnosti, ako uspieť.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Škorpión páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Škorpión, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Škorpión. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Škorpión s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Škorpión