aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Škorpión, horoskop na tento týždeň Škorpión

Týždenný Horoskop Škorpión

(10.05.2021 - 16.05.2021)

Venuša sa dostáva do vašej zóny priateľstva, čo odomyká možností nielen na posilnenie priateľstiev ktoré už máte, ale aj na vytváranie tých nových. Ak sa vo vašom živote nachádza priateľ, s ktorým máte nevyriešené vzťahy, je najvyšší čas zaceliť všetko poškodené. V tomto týždni by ste sa mali snažiť vychádzať s ľuďmi vo vašom okolí najlepšie ako viete. Venuša vám v tom bude pomáhať a to počas celého týždňa, a vy tak budete mať možnosť lepšie im porozumieť. Vyčistíte vzduch vo vašom súkromnom živote, aby ste do ďalšieho týždňa vkročili len s pozitívnou energiou.

Láska a vzťahy: Buďte vo vzťahu úprimný. Úprimnosťou získate viac, než očakávate. Nezabúdajte na komplimenty, ktoré potešia dušu a pohladia srdce vášho milovaného. Využívajte krásne slová a gestá, ktoré sú v živote úplne zadarmo. Ak ste bez partnera, nepúšťajte sa do románikov so zadanými ľuďmi.

Zdravie: Po zdravotnej stránke je čas na obozretnosť. Venujte sa sebe a svojmu fyzickému zdraviu, nepodceňujte pravidelnú preventívnu prehliadku.

Práca a peniaze: Vaša finančná pohoda by vyžadovala aj vašu výdrž. To, že sa vám teraz nedarí tak, ako by ste chceli neznamená, že sa to do budúcnosti nevylepší. Peniaze však nesmú stáť v centre vašej pozornosti. Práci nie je nutné venovať ešte aj svoj voľný čas. Ak sa pracovne vyčerpáte, začnete svoju prácu nenávidieť. Viac oddychujte.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Škorpión páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Škorpión, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Škorpión. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Škorpión s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Škorpión