Horoskop 2022 Škorpión

Horoskop Škorpión 2022 - Práca a Peniaze

Pracovný Horoskop 2022 Škorpión - príležitosti a pády roka 2022

Veštkyňa pripravila Horoskop 2022 aj pre tých škorpiónov, ktorí sa zaujímajú, či budú v oblasti práci a kariérnych postupov úspešnejší v roku 2022, alebo či má škorpión očakávať mimoriadne problémy v práci, alebo iné komplikácie s hľadiska kariéry. Pracovný Horoskop na rok 2022 pre každého Škorpióna odhaľuje tranzity, ktoré pozitívnym aj negatívnym smerom pôsobia na vaše energie, na váš kariérny postup, napredovanie, a na vašu energiu v práci, podnikaní, alebo pri starostlivosti o domácnosť. Tento Horoskop 2022 Škorpión je pripravený pre každého Škorpióna, či už podnikáte, pracujete v stálom zamestnaní, či ste študentom, alebo sa zaujímate o to, aké nástrahy vás čakajú pri práci v domácnosti.

Prvé dva mesiace roka 2022, teda mesiac január a február 2022 sú orientované hlavne na vaše rodinné a priateľské vzťahy. Škorpión bude pohltený starostlivosťou o rodinu, a užívaním si pozitívnych tranzitov s priateľmi, či so svojou láskou. Tranzity roka 2022 naznačujú silné pôsobenie na vaše osobné vzťahy v prvých dvoch mesiacoch roka 2022, a teda Škorpión nebude mať príležitosti ani potrebu zaoberať sa svojou kariérou a pracovnými povinnosťami. V prvých dvoch mesiacoch teda pôjde práca každému škorpiónovi tak, ako doposiaľ. Znamená to, že Škorpión sa nemusí a svoju kariéru obávať, no aspekty nenaznačujú ani žiadne príležitosti pre nezamestnaných škorpiónov. Jediné upozornenie prináša Horoskop 2022 pre tých škorpiónov, ktorých práca predstavuje starostlivosť o domácnosť. Tí Škorpióni by sa hlavne v januári 2022 mali vyhýbať veľkým nákupom spojených s domácnosťou. Môže sa stať, že počas januára sa vám pokazí drobná, alebo veľké elektronika, pretože na vás pôsobí planéta Merkúr v retrogradnom pohybe, upozorňuje Horoskop 2022 Škorpión. K cúvajúcemu Merkúru sa v januári pridáva aj planéta Venuša, ktorá zas môže spôsobiť viac pracovných povinností v súvislosti so skrášľovaním vašej domácnosti, s upratovaním, či s drobnými opravami.

Prvým veľkým tranzitom pôsobiacim na kariéru a pracovné napredovanie škorpiónov je 10. marec, kedy planéta Merkúr v direktívnom smere prechádza 5. domom. Aspekt Merkúru 5. domom zvyšuje komunikačné schopnosti a zručnosti vo všetkých smeroch, dodáva Horoskop na rok 2022 Škorpión. Nezamestnaný Škorpión tak bude mať v marci viacero príležitosti na hľadanie vytúženého zamestnania. Môžete sa orientovať na také smery, ktoré sú vám blízke. Bude sa dariť nielen nezamestnaným Škorpiónom. Človek Škorpión, ktorý podniká, alebo ktorý pracuje v stabilnom dlhotrvajúcom zamestnaní môže tieto komunikačné zručnosti využiť vo svoj prospech. Či už pri dokončovaní veľkých úloh, alebo pri zvyšovaní vašej vlastnej hodnoty v očiach zamestnávateľa. Podnikavý Škorpión, teraz vyniká vo všetkých smeroch. Pôsobí na vás a na Horoskop 2022 Škorpión totiž nielen Merkúr v 5. dome, no aj slnko vstupujúce do 6. domu v znamení povýšenia. Od 27. marca sa k pozitívnym tranzitom pridáva opäť prechod Merkúru, no tentokrát 6. domom. Tieto zaujímavé Astrologické polohy planét signalizujú úspech v práci vo všetkých povolaniach. Budete musieť využívať viac svoj rozum, a logické myslenie, no na druhej strane sa vám bude veľmi dariť. Pozitivne marcové tranzity prechádzajú aj do mesiaca apríl, kde pôsobia aj na Horoskop Škorpión 2022. Tieto dva mesiace roka 2022 sú pre Škorpióna veľmi pozitívne z hľadiska kariéry, a Škorpión tak môže očakávať rýchle napredovanie v živote, bez akýchkoľvek problémov, ktoré by boli spojené s pracovnými starosťami.

Marcové slnko prechádzajúce 6. domom však môže nútiť podriadiť sa názorom a požiadavkám ostatných. Vašu dobrú povahu tak môže niekto zneužiť vo svoj prospech, a preto buďte obozretný, a nedovoľte, aby bola vaša pracovitosť použitá vo váš prospech. Mesiace marec a apríl 2022 sú mesiacmi vynikajúcimi aj pre nezamestnaných škorpiónov, pokračuje ročný Horoskop 2022 Škorpión, ktorí majú teraz príležitosť rozposlať kvalitné životopisy, alebo na svojom životopise popracovať. Bude sa vám dariť nájsť také povolanie, o ktoré máte záujem. Apríl a Marec 2022 však upozorňuje škorpiónov, aby si hľadali zamestnanie v domovskej krajine. Na cesty za prácou do zahraničia bude čas počas roka 2022, no neskôr, vraví Horoskop 2022 pre vodné znamenie zverokruhu Škorpión. Škorpión, ktorý sa stará o domácnosť, môže počas marca a apríla urobiť aj väčšie nákupy do domácnosti. Dôležité je, aby sa všetci členovia vašej domácnosti cítili doma dobre, útulne a bezpečne. Vy budete mať za úlohu v týchto mesiacoch vytvoriť toto bezpečne prostredie. Starostlivosť o domácnosť vás obohati o novú energiu, o pozitívnu auru. Vaša domácnosť bude útočiskom pre milovaných. Všetci sa k vám budú radi vracať, pretože práve v týchto dvoch mesiacov dokážete vo vašej domácnosti vytvoriť bezpečné hniezdočko pre každého, koho milujete. V marci sa však zaujímajte aj o domáce zvieratá, popisuje ročný Horoskop Škorpión 2022. Možno budete mať viac práce so starostlivosťou o tieto zvieratá, ktoré môžu vykazovať nejaké zdravotné problémy. Je tiež veľmi dôležité, aby ste hneď v marci podstúpili potrebné očkovania s domácim miláčikom. Venujte vášmu zvieratku všetku potrebnú starostlivosť, ktorá súvisí s jeho zdravím. Aj starostlivosť o domácich miláčikov patrí k práci, ktorá vás v roku 2022 čaká.

Kariérny Horoskop 2022 Škorpión počas ďalších mesiacov roka 2022

Od 15. apríla je planéta Mars, vaša domovská planéta v 5. astrologickom dome, a znamená nielen prepojenie s vašou láskou, s vašou rodinou, ale taktiež aj s vašou kariérou a so spolupracovníkmi. V podstate nadväzujete s každým vo svojom okolí veľmi dobré vzťahy, hovorí Horoskop 2022 Škorpión, pretože Mars nie je poškodený žiadnymi negatívnymi tranzitmi. Na svoje okolie však vyvíjate väčší tlak, čo sa môže odraziť aj vo vašej práci. Ak podnikáte, alebo ste manažérom pre viacero ľudí je možné, že na ostatných budete mať veľké nároky, čo môže spôsobiť stres a napätie medzi vami a vašimi kolegami. Dávajte si preto pozor na veľké množstvo zaťaženia, a na veľké nároky ktoré smerujete k ostatným ľuďom.

Toto odporúčanie, ktoré prináša Horoskop 2022 Škorpión platí až do 24. mája, kedy sa planéta Mars usídľuje v spomenutom 5. dome Škorpióna. Všetky napäté vzťahy s kolegami, a so spolupracovníkmi, s nadriadeným, i podriadenými kolegami si budete môcť vykonzultovať v závere apríla 2022. Slnko prechádza cez 7. dom. V tomto dome znamená nielen výnimočné osobné vzťahy, ale aj ukľudnenie tých pracovných. Z tohto pohľadu máte obrovskú príležitosť vykomunikovať si všetko potrebné, tak, aby boli vaše vzťahy v práci v harmónii s rovnováhu vo vašom vnútri. Neodkladajte ďalej ťažšie a nepríjemnejšie rozhovory na neskôr, a všetko čo potrebujete povedať ostatným povedzte od 20. apríla do konca tohto mesiaca, radí ročný Horoskop na rok 2022 Škorpión. Práve teraz máte vhodnú príležitosť otvoriť také témy, ktoré sa týkajú vzťahu medzi spolupracovníkmi.

Od 02. do 28. mája sa planéta Venuša nachádza v znamení svojho exilu a prechádza 6. domom. Aby ste tento tranzit Venuše prekonali s ľahkosťou je potrebné, aby ste dosiahli spokojnosť a harmonické podmienky spravidla hlavne v práci a medzi kolegami. Musíte si dať záležať na dobrých vzťahoch so spolupracovníkmi, vraví ročný Horoskop 2022 Škorpión, a neriešiť zbytočnosti, ktoré by mohli auru medziľudských vzťahov. Opäť budete skôr v podriadenej pozícii, pretože sa zdá, že ostatní spolupracovníci budú mať nad vami náskok.

Od 02. do 28. mája je veľmi ťažké poraziť konkurenciu. Tento aspekt tak môže byť nepríjemný aj pre nezamestnaných škorpiónov, ktorí by pracovné pohovory mali odložiť na iné mesiace roka 2022. K nie veľmi pozitivnemu tranzitu Venuše sa však pridáva aj Merkúr retrográdny, ktorý pre nezamestnaných škorpiónov znamená menej šancí, a ťažký boj s konkurenciou. Takisto sa neodporúča ani zmena kariéry pre tých škorpiónov, ktorí už dlhšie uvažujú o zmene povolania. Počas celého mája neodporúča Horoskop 2022 Škorpión ani veľké nákupy, alebo veľký zásah do domácnosti tým z vás, ktorí sa starajú o domácu pohodu a harmóniu. Pohyb Venuše od 02. mája do 28. mája znamená nielen konkurenčný boj, ale aj horšiu výrečnosť, a zhoršený pohľad na prácu ostatných. Ako sme už spomenuli, môže za to nielen Venuša ale aj cúvajúci Merkúr. Stáva sa, že si ľudia v tomto období uvedomujú pracovitosť ostatných. Teda skôr ich lenivosť. Aj vás môže zasiahnúť tento aspekt tranzitu. Budete sa porovnávať s ostatnými. Na vašu prácu budete mať nový nadhľad, pretože si uvedomíte, že vo svojej práci podávate väčší pracovný výkon v porovnaní s ostatnými, za rovnakú odmenu. To vás môže deprimovať, a dokonca vám to môže brať energiu z vašej pracovitosti. Nepoľavujte však odporúča Horoskop 2022 Škorpión.

V máji sa vaša vládnuca planéta nachádza vo svojom domove. Stojí v znamení Barana v 6. dome, kde sa zdržiava od 24. mája až do 5. júla. Záver mája, celý jún a prvé júlové dní tak cítia vplyv vášho vládcu. Vplyv tohto Marsu sa prejavuje hlavne v oblasti pracovných vzťahov, v oblasti konkurencie a v prejavovaní vašich pocitov. V akomkoľvek povolaní, ktorému sa venujete sa snažíte byť lepší než konkurencia. Táto vaša snaha vás však môže vyčerpať, varuje Horoskop od veštkyne na rok 2022, a obrať o množstvo energie, ktorú teraz chcete sústrediť smerom na vašu kariéru. Vaša vládnuca planéta sa však nachádza vo svojom domove, kde sa cítite dobre, bezpečne a uvoľnene. To znamená množstvo príležitostí pre nezamestnaných, ktorí si hľadajú povolanie v akomkoľvek smere, kde majú svojimi vedomosťami a svojím vzdelaním prevahu nad ostatnými. Horším obdobím je tento prechod pre administratívnych pracovníkov, ktorí teraz pociťujú väčší tlak na ich osobu, pretože na stole sa vám kopí množstvo dokumentov a v mailovej schránke množstvo nevybavených mailov. Uvedený prechod Marsu vás smeruje k vytvoreniu vlastného pracovného tempa, ktoré budete dodržiavať, predvída ročný osobný Horoskop 2022 pre znamenie zverokruhu Škorpión. Nespoliehajte sa na pomoc od ostatných. Nesústreďte sa ani na pracovné tempo ostatných, ktoré pre vás nemusí byť dostatočne. Musíte si vytvoriť svoj vlastný štýl práce, ktorý budete počas záveru mája a počas celého júna, a taktiež v prvých júlových dňoch dodržiavať k tomu, aby nebola naštrbená vaša reputácia a dobré meno, ktoré máte v zamestnaní. Táto poloha Marsu má súvis aj s náhlym a spontánnym postupom v práci. Viacerí Škorpióni majú možnosť zbierať ovocie za svoju tvrdú prácu práve počas mesiaca jún, kedy je kariérny postup pracovitých škorpiónov takmer istý. Samozrejme záleží aj na tom, ako sa postavíte k negatívnejšiemu májovému tranzitu, ktorý si bude vyžadovať vašu neutíchajúcu pracovitosť, a menej porovnávania s ostatnými, opisuje pracovný Horoskop 2022 Škorpión. Negatívne tranzity roka 2022 pôsobiace na oblasť vašej kariéry vyžadujú, aby ste reagovali s chladnou hlavou. Nenechajte sa ovplyvňovať emóciami, ktoré vás môžu nasmerovať na zlé chodníčky. V kariére škorpiónov bude v roku 2022 uprednostnené konanie rozumom, nie srdcom.

Letné mesiace a Jeseň - Horoskop 2022 Škorpión z hľadiska kariéry

Od 5. júla, kedy utíchajú energie Marsu, ktorý v podstate pozitivne zasiahol vašu oblasť kariéry a viacerým Škorpiónom umožnil kariérny postup, sa planéta Merkúr presúva do 9. domu veľmi rýchlym prechodom, do 19. júla. Toto je vynikajúca obdobie hlavne pre študentov, ktorí majú teraz obrovskú možnosť sebavzdelávania a poznania. Študentom sa darí taktiež v tom čo robia a čo študujú, a v zlepšení študijných výsledkov. Negatívnym aspektom tohto Merkúru býva to, že niektorí Škorpióni môžu mať pocit, že za svoju vykonanú prácu nedostali dostatočnú odmenu. Aj napriek tomu, že v roku 2022 sa viacerým Škorpiónom podarí kariérne rásť hlavne počas júna môžete mať pocit, že toto ocenenie vašej práce nebolo aj tak dostatočne. Od 5. júla sa môžete pohrávať s myšlienkou zmeny zamestnania, a chcete sa zaoberať úplne iným smerom než doposiaľ. Takéto emócie pohĺtia a hlavne tých škorpiónov, ktorí sa narodili počas mesiaca október. Tým Horoskop 2022 Škorpión odporúča, aby pouvažovali, či nastal čas na zmenu kariéry, pre vylepšenie vlastného pocitu úspechu a životného napredovania. Niekedy musíte zmeniť vaše pôsobenie, aby ste boli v druhom zamestnaní ohodnotený lepšie než v tom doterajšom. Máte pocit, že si váš nadriadený neváži vašu práce? Viacero škorpiónov, narodených v októbri budú mať v tomto smere úplnú pravdu. Pre októbrových Škorpiónov nastávajú silné tranzity hlavne od 22. júla do 23. augusta, kedy môžete naplno prejaviť svoje sebapoznanie a sebavyjadrenia v spoločnosti.

Mesiace júl a august 2022 sú vhodnými mesiacmi aj pre takých škorpiónov, ktorí sa pohrávajú s myšlienkou vycestovať do zahraničia pre lepšie kariérne podmienky, alebo pre zhodnotenie vedomosti. Práve v letných mesiacoch júl a august 2022 sa môžete rozhodnúť pre tento veľký životný krok, pretože aspekty nie sú blokované žiadnymi negatívnymi vplyvmi, ktoré by vás brzdili alebo zastavili na vašej ceste k úspechu. Od 11. augusta sa tieto pozitivne tranzity týkajú nielen októbrových ale aj novembrový škorpiónov. Všetci Škorpióni tak majú možnosť ukončiť zamestnanie v ktorom nie sú ocenení. Dosiahnete uspokojenie na základe vlastnej inteligencie, logického uvažovania. Taktiež vďaka diplomatickému spôsobu jednania. Dostávate možnosť posunu v kariére, veští Horoskop 2022 Škorpión, a dosiahnutia ďalšieho životného postupu. Môžete ukončiť zamestnanie v ktorom nie ste ocenený. Viacero škorpiónov neurobí krok vedľa, ak sa v auguste rozhodne podnikať v oblasti, ktorú ovládate. V roku 2022 musíte konečne urobiť bodku za takou kariérou, kde sa necítite ohodnotene. Vyhýbajte sa takej práci, ktorá vás skľučuje, a ochudobňuje o chvíle strávené s rodinou. Pre niektorých škorpiónov to bude na druhej strane znamenať aj návrat zo zahraničia opäť blízko k svojej rodine. Tiež hľadanie si zamestnania v krajine, kde máte svoje korene, zázemie. Na každého Škorpióna a na Horoskop 2022 Škorpión zapôsobia júlové či augustové tranzity rôzne. Chcú vám však povedať hlavne to, aby ste sa oslobodili od takej práce, ktorá vám berie energiu, oberá vás o osobný život, blokuje vašu kreativitu, pracovitosť, inteligenciu. Ak cítite že v aktuálnom zamestnaní strácate čas, v auguste je čas pohnúť sa ďalej a hľadať nové spôsoby uplatnenia v živote. August 2022 je jediný mesiac rok, kedy by ste sa mali orientovať viac podľa vášho srdca, než podľa vášho rozumu.

Horoskop 2022 Škorpión predpovedá ďalšie zaujímavé tranzity mesiacom september a október 2022. Tieto mesiace budú v živote Škorpióna patriť skôr plachosti, uzavretosti a zdržanlivosti - v osobnom živote a v práci budete cítiť pribrzdenie, no vaša práca sa vám napriek tomu zdá jednoduchá. Nemusíte očakávať žiadne komplikované úlohy. Varovaním, ktoré Horoskop 2022 prináša sú dni od 23. októbra do 16. novembra, kedy planéta Venuša v znamení exilu pôsobí na prvý astrologický dom. Ste veľmi príťažlivý, atraktívny a charizmaticky človek, no vašu prácu za vás neurobí nik iný. Plníte si všetky svoje povinnosti nielen vo vašom stabilnom zamestnaní. Škorpióni ktorí podnikajú však budú mať veľa práce. Veľa práce čaká aj na tých škorpiónov, ktorí sa starajú o domácnosť, pretože od 23. októbra do 16. novembra môžete očakávať negatívna prekvapenia súvisiace s vašou domácnosťou. Buď sa vám niečo doma pokazí, alebo budete musieť riešiť iný akútny problém, ktorý vás oberie o množstvo času a možno aj financií. V októbri i v mesiaci november 2022 je viacero tranzitov položených v 1. a 2. astrologickým dome. Vaša pozornosť sa orientuje na seba samého, na vaše návyky, a myšlienky smerované k iným. Zameriavate sa však aj na medziľudské vzťahy súvisiace s vašou prácou. Máte tendenciu budovať lepšie vzťahy, no na druhej strane aj hodnotiť vzťahy ostatných. V októbri by ste si mali uvedomiť, aká tenka hranica je medzi vzťahom kolega a priateľ. Možno sa budete chcieť kolegom zdôveriť s osobnými vecami, no Horoskop 2022 hovorí, že to nie je najrozumnejšie riešenie. Svoj osobný život nechajte oddelený od svojej práce, pretože niektorí z vašich kolegov má tendenciu využívať informácie o vás vo váš neprospech.

Práca v závere roka 2022 a Horoskop na rok 2022 Škorpión

November 2022 je zahľadený hlavne do finančnej oblasti vášho života, no o tom vám viac povie Horoskop 2022 Škorpión v nasledujúcej časti. Poslednými dôležitými aspektmi sústreďujúcimi energie na vašu prácu a kariéru je obdobie od 6. decembra až do záveru roka 2022 – teda až do 11. februára 2023. Merkúr počas tohto obdobia vstupuje do 3. domu ktorý je silnejšie obsadený. Je to vynikajúca pozícia pre pre túto planétu, a tak vám dodáva nielen atraktívny spôsob uvažovania, ale aj množstvo príležitostí pre nezamestnaných škorpiónov. Nebojte sa chytiť novej príležitosti, radí osobný Horoskop 2022 Škorpión, nebojte sa zaujímať sa o nové veci, o nové smery. Práve takýto váš prístup k životu je teraz veľmi atraktívny. Vyžadovaný aj zo strany ostatných. Študentom Škorpiónom sa bude mimoriadne dariť. Nezamestnaní Škorpióni majú opäť možnosť vycestovať nielen za atraktívnejšou prácou ale aj za lepším vzdelaním. Môžete sa totiž naučiť ešte viac k tomu, aby ste neskôr získali zamestnanie po ktorom túžite. Každý Škorpión by teraz mal zvyšovať úroveň svojho vlastného intelektu, doporučuje Škorpiónov Horoskop na rok 2022, vzdelávať sa, a napredovať vo vedomostiach, ktoré súvisia s vašou prácou. Starostlivosť o domácnosť pôjde bez akýchkoľvek komplikácií až do roka 2023, kedy budete mať možno viac práce, no tá práca vás bude baviť. Jediným negatívom decembra je zhoršený zdravotný stav, o ktorom si však povieme v ďalšej časti horoskopu.

Rok 2022 sa zdá byť z hľadiska práce veľmi pozitívny, s výnimkou istých drobných negatívnych tranzitov, ktoré zasiahnu vašu pracovitosť. Úvod roka spôsobuje u Škorpióna ktorý podniká alebo ktorý je manažérom viac tlaku k zamestnancom a na prácu ostatných. Najkomplikovanejším mesiacom roka 2022 z hľadiska práce bude mesiac máj, kedy sa v práci porovnávate s ostatnými. Uvedomujete si, že nie každý odvádza tak kvalitnú prácu za rovnakú odmenu ako vy. Počas roka 2022 viaceré tranzity prajú cestám do zahraničia a kariérnemu postupu Škorpióna. Využitie teda pozitivne tranzity ktoré vám rok 2022 núka, a buďte pripravený na negatívne aspekty, ktoré vďaka poznaniu tohto horoskopu s ľahkosťou prekonáte.

Vaša práca počas dnešného dňa? Na všetky otázky o kariérnych možnostiach dnešného dňa vám odpovie Horoskop na Dnes Škorpión, pripravený na rok 2022, vždy aktuálny, horoskop od veštkyne!

Finančný Horoskop 2022 Škorpión

Financie Škorpióna na rok 2022 - Horoskop od veštkyne

Ako zasiahnú energie astrologických tranzitov váš rodinný rozpočet? Budú financie Škorpióna vyrovnané, alebo môžete očakávať mimoriadne finančné výdavky, ktoré vás ochudobnia o väčšinu našetrených peňazí? Veštkyňa, astrologička s rokmi skúsenosti pripravila aj Horoskop financií, v ktorom sa dozviete, ako tranzity astrológie ovplyvnia vašu peňaženku, našetrené peniaze a budúce vyhliadky vo financiách. Môžete očakávať mimoriadny zisk pochádzajúci z výhry či dedičstva? Je rok 2022 vhodný na veľkú kúpu, hypotéku, alebo na nákup nového auta, či drahších elektrických spotrebičov? Budú vaše finančné výdavky v roku 2022 rozumné aj pre vašu budúcnosť? Prečítajte si následne viac v časti Horoskop 2022 Škorpión pre oblasť vašich financií.

Už viackrát vám Horoskop 2022 Škorpión spomenul, že počas januára pôsobia na energie Škorpióna planéty Venuša a Merkúr v retrogradnom pohybe. Aj keď sú planéty sústredene v iných astrologických domov je rozumné, ak sa Škorpión vyhýba akémukoľvek veľkému nákupu, akýmkoľvek finančným investíciám, či začínaniu nových projektov, alebo úplnej zmeny životného štýlu. Horoskop 2022 vám odporúča, aby ste v januári kráčali s davom. Držte sa svojich zabehnutých smerov, pretože tento mesiac nie je vhodný na veľké rozhodnutia či zmeny. Mesiac január 2022 špecifikuje, že nie je rozumné investovať do nehnuteľností, ani žiadať o hypotéku. Nie je to obdobie priaznivé ani na veľké nákupy ani v prípade, ak sa vám pokazí nejaká väčšia elektronika, k čomu môže dôjsť hlavne z dôvodu retrográdneho Merkúru. Nákup elektroniky, alebo opravu elektrospotrebičov nechajte na neskôr, radí osobný Horoskop 2022 Škorpión. Už v mesiaci február budete mať množstvo príležitostí napraviť všetky negatíva, ktoré sa v januári udiali.

Február nevysiela žiadne negatívne energie smerom k financiam Škorpióna, a tak môžete uvažovať o investovaní, nákupoch, alebo o akýkoľvek výdavkoch súvisiacich s vaším rodinným rozpočtom. Prvým veľkým tranzitom, ktorý zasiahne vašu peňaženku, a vyrovnaný rodinný rozpočet bude prechod planéty Merkúr 6. domom, od 27. marca. Z tohto marcového tranzitu, ktorý pôsobí až do prvej polovice apríla môžu vyťažiť tí Škorpióni, ktorí za svoju tvrdú prácu konečne očakávajú mimoriadnu odmenu, predpovedá Horoskop Škorpión 2022. Naskytuje sa vám príležitosť, kedy môžete svojho zamestnávateľa požiadať o zvýšenie platu, alebo o mimoriadne odmeny, ktoré veľmi pozitívne obohatia váš rodinný rozpočet. Je veľmi pravdepodobné, že Škorpión si v prvej polovici roka 2022 bude môcť kúpiť niečo veľké, po čom už dlho túži. Nasvedčuje tomu aj pozitívny tranzit domovskej planéty Mars v 5. dome od 15. apríla do 24. mája. No aj ďalšie Májové a júnovej tranzity sú z hľadiska financií veľmi pozitívne.

Finančný Horoskop 2022 Škorpión v druhej polovici roka 2022

Od 21. mája do 21. júna pociťuje každý Škorpión silu slnka, ktoré prechádza znamením Blíženci. Z hľadiska významu tohto slnka je vhodné uviesť, že vás čaká isté znovuzrodenie. Znovuzrodenie vo vašich financiách! Slnko vo 8. dome znamená mimoriadny finančný zisk bez pričinenia Škorpióna. Znamená to, že od 21. mája do 21. júna môžete skúsiť šťastie v hre, alebo môžete očakávať správy ktoré pozitivne zasiahnu vaše financie. Budú to správy od zamestnávateľa, alebo také, ktoré sa týkajú dedičstva, či rozbehu projektov, ktoré ste začali v minulosti. Z každého pohľadu je však isté, že obdobie od 21. mája 21. júna a slnko prechádzajúce 8. astrologickým domom vylepší vaše financie a prinesie vám istotu. Nasledujúce tranzity až do 16. novembra nenaznačujú žiadne zmeny vo vašich peniazoch. To znamená, že Májový a Júnový pozitívny aspekt bol posledným výnimočným tranzitom, až do 16. novembra, ktorý ste mohli využiť vo svoj prospech, opakuje Horoskop 2022 Škorpión. Uvedomte si však, že ak sa hry za účelom získania peňazí prepájajú s istou závislosťou nie je možné, aby ste v takomto smere získali viac než stratíte. Toto varovanie sa od mája do júna týka hlavne tých, ktorí podliehajú závislostiam v hre, alebo v iných smeroch súvisiacich s vašimi financiami. Vyhýbajte sa týmto závislostiam, ktoré váš život v roku 2022 určite neobohatia o žiadne peniaze navyše. Ba naopak, môžu vám uštedriť tvrdú ranu do vášho života.

Od 16. novembra vstupuje Venuša do znamenia strelec v druhom dome, a tranzit ovplyvňuje ročný Horoskop od veštkyne pre znamenie Škorpión. V novembri a decembri je silne obsadený druhý astrologický dom, ktorý znamená finančný prílev, a ktorý ovplyvňuje financie Škorpióna. Sústredíte sa nielen na kariéru ale aj na peniaze, pretože môžete očakávať hmotný a nehmotný prílev vášho života. Budete mať množstvo možností zlepšiť vaše majetkové pomery. Aj váš vzťah k peniazom sa vylepší, pretože budete do istej miery kontrolovať členov vašej rodiny v ich výdavkoch, čo je však v tomto období veľmi vítané, popisuje ročný Horoskop Škorpión na rok 2022. Aké Astrologické tranzity teda pozitívne ovplyvňujú vaše financie v novembri? Venuša prechádza druhým astrologickým domom a Merkúr sa sústredí v tom istom dome od 17. novembra až do 6. decembra. Od 22. novembra vstupuje slnko do strelca, a veľký dôraz kladie na materiálne zisky a na hodnotu peňazí. Pozor by ste si však mali dávať od 19. novembra do 22. novembra, kedy sa váš vládca Mars nachádza v kvadratúre s Neptúnom. Tento novembrový tranzit astrológie však nepotrvá dlho, no môže vašu peňaženku ochudobniť o množstvo peňazí, pretože tranzit je spojený s finančnými problémami a s finančnou nestabilitou.

Zvýšte vašu pozornosť od 17. do 22. novembra, kedy by si každý Škorpión mal strážiť svoju peňaženku, a svoje účty, upzorňuje finančný Horoskop 2022 Škorpión. Buďte opatrný pri internetových platbách, aj v prípade cestovania. Nenechajte sa zlákať na výhodnú kúpu, alebo na nekalé praktiky niekoho vo vašom okolí. Logické uvažovanie by malo vládnuť celému novembru a decembru hlavne v oblasti financií. Nenechajte sa zlákať na výhodné a lákavé ponuky, ktoré vás však oberú o väčší finančný zisk. Od 22. novembra kedy prechádza Slnko 2. domom, si však opäť užívate stabilitu financií, a upevňujete váš rodinný rozpočet. Vzáverečných dňoch roka 2022 tiež Horoskop hovorí o tom, že môžete uvažovať o hypotéke, alebo o väčšej kúpe. Či už sa táto väčšie kúpa týka vášho domova, vášho auta, alebo akýchkoľvek nákupov spojených s vašou rodinou (dovolenka, veci do domácnosti, výdavky na oddych), teraz si môžete dovoliť všetko, po čom vaše srdce túži.

Až do úvodu roka 2023 máte dostatok financií, a pociťujete finančnú stabilitu. To je veľmi pozitívna správa roka 2022, ktorý bude ukončený z hľadiska finančnej stability veľmi pozitívne, a Škorpión si teda môže užívať vyvážený koniec roka 2022. Nemusíte sa báť utrácať časť peňazí, aj z našetrených, podčiarkuje Horoskop 2022 Škorpión. Míňajte rozumne, napríklad pre potešenie seba, alebo na darčeky pre vašich milovaných. Nemusíte sa báť kúpiť si ani niečo väčšie pre seba, pretože práve záver roka nebude blokovaný negatívnymi tranzitmi, ktoré by vás ochudobnili o peniaze v budúcnosti.

Spoznajte aj týždenný horoskop Škorpión. Horoskop na rok 2022, aj na každý týždeň exkluzívne od veštkyňe. Týždenný horoskop Škorpión je vždy presný a aktuálny. Od veštkyne aj na rok 2022.


Horoskop 2022 Škorpión - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Škorpión 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Astrologické tranzity sa zameriavajú na pozitívne aj negatívne pôsobenie na každého Škorpióna. Horoskop 2022 Škorpión vám v tejto časti predstaví pozitívne tranzity a najväčší zásah na oblasť lásky, zdravia, financií, či kariéry každého z vás... Čítajte Horoskop lásky Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop Škorpión 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Počas januára sa nezadaný Škorpión bude sústrediť na priateľské vzťahy a na rodinu. V popredí vášho života môže cítite potrebu prehĺbiť sa do vlastného života, a porozumieť sebe samému. Vaša túžba po meditácii, a po silnom poznaní samého seba a svojich potrieb je podmienená prechodom planéty Venuša a planéty Merkúr cúvajúcim smerom... Čítajte Horoskop lásky Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop Škorpión 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

V januári vás potrápi energie cúvajúcich planét, ktoré vaše myšlienky odvracajú od prítomnosti, a tak premýšľate o tom, aké chyby pri vašej výchove urobili vaši rodičia. Stotožňujete sa však s vaším terajším životom. Premýšľate nad tým aké chyby v živote neurobíte pri výchove vy... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Škorpión - Práca a Peniaze:

Najkomplikovanejším mesiacom roka 2022 z hľadiska práce bude mesiac máj, kedy sa v práci porovnávate s ostatnými. Uvedomujete si, že nie každý odvádza tak kvalitnú prácu za rovnakú odmenu ako vy... Čítajte Horoskop 2022 Škorpión práca a peniaze ďalej...

Horoskop Škorpión 2022 - Zdravie:

Horoskop 2022 Škorpión špecifikuje váš olej roka 2022, ktorý vám pomáha pri rôznych zdravotných komplikáciách. Aromaterapia vám určuje Klinčekový Éterický olej – Klinček (Syzygium aromaticum), ako váš olej roka 2022. Aké výhody bude mať počas roka Klinčekový olej pre vaše zdravie? Čítajte Horoskop zdravia 2022 Škorpión ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Škorpión

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Škorpión

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Škorpión. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Škorpión.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Škorpión
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Škorpión
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Škorpión
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Škorpión
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Škorpión 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Škorpión:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Škorpión:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Škorpión 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com