Horoskop 2022 Škorpión

Detailný Horoskop 2022 Škorpión - Zdravie v roku 2022

(Horoskop zdravia na rok 2022 - energia, komplikácie, vitalita)

Horoskop sa v tejto časti venuje zdraviu škorpióna počas roka 2022. Dozviete sa, aké odporúčania prináša veštkyňa pre váš lepší život, pre pevnejšie zdravie a vitálnejší život. Zistíte, aké zdravotné komplikácie je nutné očakávať z pohľadu pôsobenia astrologickych tranzitov na každého Škorpióna. Horoskop 2022 Škorpión uvedie tiež to, akými vecami a doplnkami by ste sa mali obklopiť, ak chcete vyliečiť zdravotný problém, alebo chcete mať po ruke podporu v prípade náhleho ochorenia.

Vo všeobecnosti je zdravie Škorpióna niekedy ako na hojdačke. Škorpión je veľmi vášnivé znamenie zverokruhu, ktoré miluje cvičenie, a fyzicky pohyb, popisuje Horoskop 2022 Škorpión. Pri cvičení zotrváte dlhšie než ktokoľvek iný, no častokrát vás trápia hlavne bolesti hlavy a ochorenia spojené s vašim pohlavím. Ženy narodené v znamení Škorpión majú častokrát problémy s močovými cestami, s ochoreniami maternice či s vaječníkmi. Muži by si mali dávať pozor na ochorenie pohlavných orgánov, pretože práve tieto ochorenia sú pre Škorpióna typické. Energia Škorpióna je taktiež dvojka, pretože po zdravotnej stránke sa Škorpión niekedy cíti na vrchole, a inokedy zas úplne na dne. Takéto sú základné charakteristiky zdravia Škorpióna, ktorý by do svojho života mal zaradiť zázvorový čaj a prijímať dostatok aloe vera, ktoré ochladzuje organizmus, a pôsobí protizápalovo. Pre rok 2022 však Horoskop uvádza aj odporúčania z hľadiska aromaterapie.

Horoskop 2022 Škorpión špecifikuje váš olej roka 2022, ktorý vám pomáha pri rôznych zdravotných komplikáciách. Aromaterapia vám určuje Klinčekový Éterický olej – Klinček (Syzygium aromaticum), ako váš olej roka 2022. Aké výhody bude mať počas roka Klinčekový olej pre vaše zdravie? Škorpión môže v strede roka 2022 pocítiť viacero bolesti, no najintenzívnejšie budú snáď bolesti zubov, ktoré vás potrápia počas viacerých dní. Práve preto je veľmi vhodné mať po ruke klinčekový olej. Jednu kvapku Klinčekového oleja zmiešate s 1 decilitrom vody, doporučuje Horoskop na rok 2022 Škorpión. Túto kombináciu používate pri aftoch, či na kloktanie pri bolesti zubov. Klinček má silné antibakteriálne, antimykotické účinky, no dávajte si pozor, pretože tento olej sa používa iba na vonkajšie použitie. Každopádne každý Škorpión by si mal dať záležať na tom, aby kupoval iba kvalitný olej ktorý obsahuje iba prírodné zložky. Klinčekový olej neužívajte vnútorne. Môžete ho však používať nielen pri bolestiach zubov, ale aj na masáže, pri reumatických problémoch, pri dne.

Ako sme už spomenuli, vďaka tomuto oleju zabojujete aj proti nepríjemným aftám. Olej nakvapkaný do aromalampy vám pomáha relaxovať, a svojou príjemnou vôňou je vhodný na relax po náročnom dni, kedy si potrebujete oddýchnuť, dodáva ročný Horoskop 2022 Škorpión. Prevonia váš byt, vašu kanceláriu, a jeho liečivé účinky a jeho prenikavá vôňa pôsobí na kašel, angínu na akné, či zápaly, a taktiež na upchaté dutiny. Siahnite preto po klinčekovom esenciálnom oleji vždy, keď cítite úpadok energie, alebo počiatok nádchy či prechladnutia. Rok 2022 bude z hľadiska zdravia pre škorpiónov náročnejší, a preto by ste si túto silicu klinčeka mali zaobstarať ešte v úvode roka 2022, pretože v januári budete prekonávať množstvo myšlienok, a duševných rozpoložení, kedy je Klinčekový olej vítaným pomocníkom pre posilnenie vášho duševného zdravia. Silicu môžete používať aj do kúpeľa či na masáž, doporučuje ročný Horoskop Škorpión na rok 2022. Vyberte si však kvalitnú silicu, a dôsledne si čítajte odporúčania, ktoré s touto silicou súvisia.

Horoskop 2022 odporúča každému škorpiónovi aby počas roka dával najavo svoje emócie. Ak potrebujete plakať, plačte. Ak potrebujete kričať, kričte. No kričte radšej osamote, alebo niekde v prírode, kde môžete naplno prejaviť nadbytok vašej energie. Absolvovanie hodiny jogy vás môže posilniť nielen fyzicky, ale aj duševne, podčiarkuje Horoskop 2022 Škorpión, ale určite vám joga a meditácia pomôže očistiť svoju auru od negatívnych myšlienok. Pre Škorpióna je fyzicky pohyb veľmi dôležitý, a preto môžete tento fyzicky pohyb v roku 2022 skombinovať s hudbou, ktorá vám pozdvihne náladu a ešte viac povzbudí športovú stránku vašej osobnosti. Horoskop 2022 Škorpión vám odporúča mať po ruke klinčekovú silicu, no taktiež mať v domácnosti a v kancelárií vždy pripravený zázvor, ktorý je bylinkou roka 2022 pre každého Škorpióna. Zázvor má vďaka svojim liečivým účinkom bohatú históriu. Bol používaný už v staroveku, a arabský národ ho považuje za veľmi silné afrodiziakum. Má však mnoho ďalších liečivých benefitov, ktoré by ste mali v roku 2022 objavovať, ak sa chcete cítiť zdravo, vitálne, ak chcete predchádzať ochoreniam, ktoré sa vám vďaka užívaniu zázvoru určite vyhnú. Po zázvore siahnite aspoň štyrikrát do týždňa, v podobe silného vývaru alebo čaju, doporučuje zdravotný Horoskop na rok 2022 Škorpión. Ideálne je, ak si nakrájate čerstvý zázvor, ktorý povaríte vo vode, a tento vývar si doprajete k večernému filmu, alebo ak sa potrebujete naštartovať po sýtom obede. Zázvor tlmí bolesť, odstraňuje nechutenstvo, pomáha pri zlom trávení, pri pocitoch plnosti... Jeho benefity sú však ešte väčšie. Je antibakteriálny a predchádza infekciám. Užitočne a blahodárne pôsobí na celý proces nášho trávenia. V zime je nenahraditeľným pomocníkom pri posilnení a zlepšení imunity a hodí sa nielen do čaju, ale aj do sladkých a slaných jedál, vraví ročný Horoskop od veštkyne.

Škorpión môže počas roka 2022 objavovať nové chute, napríklad aj thajskú kuchyňu, kde je zázvor bohato používaný. Ak skombinujete vašu bylinku roka 2022 s odporúčaním aromaterapie je jasné, že váš rok 2022 bude z pohľadu zdravia kvalitnejší a menšie ochorenia sa vám budú vo väčšine prípadov vyhýbať. Používajte zázvor do varenia, alebo pite zázvorový čaj aj k zmierneniu bolesti svalov a kĺby, radí astorlogický Horoskop na rok 2022. Pite zázvorový čaj, aby ste predchádzali srdcovým ochoreniam a chránili svoje cievy. Zázvor je vhodný taktiež na zábaly v prípade bolesti kĺbov, pridáva sa aj do kúpeľa pretože ma uvoľňujúci a osviežujúci účinok. Pozor, nezamieňajte si balený a sypaný zázvorový čaj vo vrecúškach s čerstvým zázvorom. Vždy je lepšie siahnúť po čerstvej alternative, ktorú si nastrúhate na jemno a pripravíte liečivý odvar.

V úvode sme si teda rozobrali, aké postupy vám pomôžu vylepšiť zdravie počas roka 2022, prípadne predchádzať nečakaným ochoreniam. V nasledujúcich riadkoch si však uvedieme, ktoré astrologické tranzity zasiahnu počas roka vaše zdravie. Prečítajte si teda astrologický Horoskop zdravia 2022 pre každého Škorpióna, pretože zdravie je jednou je najdôležitejšou hodnôt života.

Sledujte tiež, aké zdravotné predpoklady vám dáva váš dátum narodenia a hlavne vaše znamenie zverokruhu. Kompletná Charakteristika Znamenia Škorpión vás oboznámi zo základnými vlastnosťami znamenia Škorpión aj v roku 2022.

Zdravotný Horoskop 2022 Škorpión počas ďalších mesiacov roka 2022

V januári vnímate pohyby Venuše a retrográdneho Merkúru, vplývajúce na váš 3. a 4. astrologický dom. Tieto pohyby cúvacích planét spôsobujú návrat k minulosti, a množstvo myšlienok smerujúcich až do vášho detstva. Astrologické tranzity sústreďujúce energiu na vašu minulosť môžu spôsobiť viac stresu, no vaše zdravie by tieto tranzity nemali silno ovplyvniť, definuje Horoskop 2022 pre znamenie zverokruhu Škorpión. Každopádne vám opäť pripomíname váš olej roka 2022, ktorý využite vždy, keď sa cítite smutne a vyčerpane. Stačí ak si pár kvapiek nakvapkáte na maličký tanier, ktorý umiestnite do kancelárie alebo do domácnosti. Prevonia každý priestor, a a premení vaše negatívne myšlienky na myšlienky pozitívne. Pretvorte vaše myšlienky s pomocou klinčekového oleja, a pripomeňte si krásne okamihy s rodinou, pri pečený perníkov, kedy ste sa cítili šťastne a bezstarostne. Prvým dôležitým astrologickým tranzitom, ktorý vplýva na zdravie Škorpióna je slnko prechádzajúce 6. domom, od 20. marca do 20. apríla, popisuje tranzity Horoskop 2022 Škorpión. V marci však na vaše zdravie pôsobí aj Merkúr prechádzajúci 6. domom. Tieto dva astrologické tranzity sustreduju silné energie nielen na vaše zdravie, ale aj na zdravie vašich domácich miláčikov. Každý Škorpión by sa mal kvalitne postarať o zdravie domáceho miláčika s ktorým zdieľate domácnosť, pretože práve silný tranzit slnka upozorňuje škorpiónov na to, aby sa zaujímali aj o zdravie ostatných. Slnko je silne postavené počas celého marca a v prvej polovici apríla, špecifikuje ročný Horoskop zdravia Škorpión 2022. Je dobre postavené, a tak nemusíte očakávať žiadne negatívne energie pôsobiace na vaše zdravie. Aj poloha Merkúru je v tomto období veľmi zaujímavá, pretože si vyberáte stravu podľa vašej nálady. Môžete sa teda nechať zlákať na nezdravé stravovanie, ktoré vás bude prenasledovať hlavne od 27. marca až do prvej polovice apríla. Horoskop 2022 Škorpión vám odporúča vyhýbať sa prehnanému nezdravému stravovaniu, a fastfoodom. No v prípade týchto tranzitov od 27. marca do prvej polovice apríla si môžete dopriať aj nezdravú stravu, ktorá však nebude bežnou súčasťou vášho jedálnička, no bude skôr výnimkou. Teraz sa tiež učte prejavovať svoje emócie navonok, viac, než doposiaľ.

Merkúr prechádzajúci 6. domom vám pripomína, ako dôležité je ventilovať svoje emócie a predchádzať tak psychickým problémom a duševnému rozporu vo vašom vnútri, hovorí Horoskop na rok 2022 Škorpión. Vďaka veľkému nadhľadu na život ostatných je možné, že sa vám vďaka vašej pozornosti podarí zachytiť ochorenie niektorého z členov vašej rodiny včas, a pomôžete mu tak rýchlo vyriešiť zdravotný problém, ktorý by sa preňho neskôr stal veľkou komplikáciou. Aj vy sám by ste mali od druhej polovice marca do prvej polovice apríla absolvovať preventívnu prehliadku, radí dôrazne ročný Horoskop Škorpión. Túto prehliadku by ste mali obohatiť aj o také vyšetrenia, ktoré nepodstupujete bežne, každý rok. Hovoríme o magnetickej rezonancii, o ultrazvuku alebo CT vyšetrení, ktoré je vhodné hlavne v prípade, ak máte isté podozrenia ohľadom vášho zdravia. Inak si vybavte preventívnu prehliadku včas, a neodkladajte ju na neskôr. Niektorých škorpiónov môže v týchto dňoch potrápiť aj duševné vyčerpanie súvisiace s riešením predchádzajúcich osobných a kariérnych problémov, opisuje osobný Horoskop Škorpión 2022. Množstvo z vás bude trpieť neutíchajúcimi bolesťami hlavy, pre ktoré častejšie siahnete po lieku proti bolesti. Bolesti hlavy však majú svoju príčinu a preto je vhodné po nej pátrať. Je dosť pravdepodobné, že tieto bolesti súvisia s vašim stravovaním a so zanedbávaním pravidelného pitného režimu. Sledujte si preto vaše návyky a snažte sa udržiavať zdravé stravovanie počas celého roka, aby ste predchádzali nepríjemným bolestiam. Hlavne potrebujete načerpať množstvo síl, pretože máj vás preskúša z hľadiska vašej kariéry, a môže vám teda spôsobiť viac vypätia než predchádzajúce mesiace.

Musíte svoje zdravie teda pripraviť, a naštartovať pevnú psychickú odolnosť voči pracovným problémom, ktoré vás môžu postihnúť počas mesiaca máj 2022. Týka sa to nielen pracovných problémov, ale aj tých, ktoré súvisia s vašimi zdravotnými problémami. Od začiatku Mája až do 13. Júna sa totiž k slovu prihlásia bolesti zubov, varuje Horoskop zdravia Škoprión 2022, ktoré môžu byť naozaj neznesiteľné. Opäť vás môžu potrápiť silné bolesti a nepríjemné komplikácie vo vašom zdraví - konkrétne v zdraví ústnej dutiny. Musíte okamžite vyhľadať lekára, ktorý vám pomôže s týmito bolesťami, aj keď táto pomoc nebude okamžitá. Každopádne vám aspoň rýchlo pomôže zbaviť sa neznesiteľných a prenikavých bolesti zubov. Nezabúdajte na klinček, ktorý tiež utlmuje tieto nárazové silné bolesti súvisiace s vašou ústnou dutinou a pomáha predchádzať silným zápalom, či opuchom, veští ročný Horoskop 2022 Škorpión.

Od 13. júna pôsobí opäť planéta Merkúr na vaše zdravie. Sústreďuje sa vo 8. astrologickom dome a nachádza sa vo svojom domove. Teraz nastáva obdobie, kedy sa vylepšujú aj chronické ochorenia Škorpióna, a kedy môže každý Škorpión vlastnou iniciatívu vylepšiť svoje zdravie. Ak ste Škorpión, ktorý musí, alebo sa rozhodne počas roka 2022 schudnúť, vhodné obdobie nastáva práve od 13. júna až do záveru roka 2022, kedy je vaša energia plne naštartovaná k tomu, aby ste dokázali podstúpiť tieto zmeny v živote ľahšie, než doposiaľ, definuje Škorpiónov Horoskop 2022. Pri každej činnosti ktorú začnete od 13. júna aj vydržíte. Problematickým mesiacom by mohol byť december 2022, ktorý bude zdravotne náročnejší, no o tom si povieme neskôr.

Vaše zdravie počas dnešného dňa? Na všetky otázky o zdraví počas dnešného dňa vám odpovie Horoskop na Dnes Škorpión, pripravený na rok 2022, vždy aktuálny, horoskop od veštkyne!

Horoskop 2022 Škorpión v oblasti zdravia a vitality

Zdravie Škorpióna v druhej časti a v závere roka 2022

Horoskop zatiaľ nenaznačil, že by vás čakali nejaké mimoriadné negatívne prekvapenia súvisiace s vaším zravým. K pozitívnym tranzitom pôsobiacim na zdravie sa pripája aj planéta Mars, vaša domovská planéta, prechádzajúca 8 astrologickým domom, už od 20. augusta až do úvodu roka 2023. V období od prechodu Merkúru do 8. astrologického domu od 20. augusta do 23. októbra nemusíte očakávať žiadne mimoriadne zdravotné prekvapenia. Varovaním sa však stáva obdobie od 23. októbra, kedy váš prílišný zápal pre šport ovplyvňuje vašu iniciatívu v živote. Môže spôsobiť isté úrazy, či dokonca zlomeniny. Buďte teda opatrný pri každej činnosti od 23. októbra do 16. novembra, kedy na vás sekundárne pôsobí Venuša v znamení svojho exilu, a môže spôsobiť isté zdravotné problémy.

Kedy je však veľmi vhodné dávať si najväčší pozor na vaše zdravie, aké dátumy Horoskop 2022 Škorpión zvýrazňuje? Je to jednoznačne obdobie od 20. decembra, kedy planéta Jupiter prechádza 6. domom. Každý Škorpión by si teraz mal dávať pozor na svoje zdravie, nielen pri práci, ale aj pri stretávaní sa s ostatnými ľuďmi. Môže vás totiž zasiahnuť negatívne vibrovanie Jupitera. Pozor na úrazy a náhle ochorenia, ktoré môžu spôsobiť aj spoločenské udalosti, kde sa môžete nakaziť ochorením, ktoré podceňujete. Astrologické decembrové tranzity tiež znamenajú ochorenie niektorého z členov vašej rodiny, predvída Horoskop Škorpión 2022, hlavne toho, kto trpí problémami s mozgom, alebo srdcom. V Škorpiónovom živote sa môžu objaviť aj náhle návaly veľkej energie a náhly rýchly úpadok tejto energie.

Od 20. decembra buďte teda veľmi opatrný voči vášmu zdraviu, radí veľký Horoskop od veštkyne na rok 2022. Toto upozornenie sa dotýka aj tehotných Škorpióniek, ktoré by mali byť od 20. Decembra v strehu. Dávajte si pozor nielen ak prežívate rizikové tehotenstvo. Opatrnosť je vítaná u každého Škorpióna. V prípade, ak sa objaví nečakaný príznak straty alebo rýchleho nárastu energie mali by ste okamžite vyhľadať lekársku pomoc, pretože táto nestabilita vo vašej energii môže signalizovať vážnejšie zdravotné komplikácie. Posledné 3 dni roka 2022 patria spätnému Merkúru, ktorý spôsobuje únavu a preto si môžete dopriať viac času v posteli oddychom a leňošením.

Zdravie sa počas roka 2022 sa zdá poväčšine stabilné, no je potrebné pripraviť sa na nárazové a nečakané bolesti, ktoré vás potrápia, upozorňuje celoročný astrologický Horoskop 2022 Škorpión. Prvá polovica roka totiž upozorňuje na bolesti hlavy a zubov, ktoré je nutné vyriešiť raz a navždy, práve počas tohto roka. Druhá polovica roka prináša taktiež isté varovania, ktoré by si mal Škorpión pamätať, aby predchádzal zdravotným komplikáciám roka 2022. Najviac vás môže prekvapiť obdobie od 20. decembra, počas ktorého sú tranzity jednoznačne smerované na zdravotné komplikácie. Pre Škorpióna je však vhodné vyhýbať sa nezdravému stravovaniu počas celého roka, a dbať na pravidelnosť pitného režimu, pripomína Škorpiónom ročný Horoskop 2022. Vášmu telu musíte pravidelne poskytovať dostatok vitamínu A, vitamínov skupiny B, a vitamínu C, ktorý bude mať veľmi dôležitú úlohu vo vašom zdraví. Tehotné Škorpiónky musia dbať aj na dostatočný príjem kyseliny listovej. Nevyhýbajte sa preto ovociu a zelenine. Ovocie a zelenina by preto mala byť bežnou súčasťou vašej správy. Vyhýbajte sa umelému doplňovaním vitamínov. Radšej siahnite po prírodnej ceste. Nezabúdajte na zázvor, ktorý je veľkým pomocníkom k vylepšeniu a budovaniu vášho zdravia počas celého roka.

Mesačná predpoveď, ktorú opisuje Horoskop 2022 od veštkyne

V zozname jednotlivých mesiacov roka 2022 nájdete aj dátumy, ktoré predstavujú upozornenia zo zdravotného hľadiska. Aké dni budú pre Škorpióna najlepšie na posilnenie zdravia, detox, relaxáciu…? Aké dátumy budú pre muža, alebo ženu Škorpióna varovnými dňami pred ochorením, alebo nehodami?

Spoznajte aj týždenný horoskop Škorpión. Horoskop na rok 2022, aj na každý týždeň exkluzívne od veštkyňe. Týždenný horoskop Škorpión je vždy presný a aktuálny. Od veštkyne aj na rok 2022.


Horoskop 2022 Škorpión - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Škorpión 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Astrologické tranzity sa zameriavajú na pozitívne aj negatívne pôsobenie na každého Škorpióna. Horoskop 2022 Škorpión vám v tejto časti predstaví pozitívne tranzity a najväčší zásah na oblasť lásky, zdravia, financií, či kariéry každého z vás... Čítajte Horoskop lásky Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop Škorpión 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Počas januára sa nezadaný Škorpión bude sústrediť na priateľské vzťahy a na rodinu. V popredí vášho života môže cítite potrebu prehĺbiť sa do vlastného života, a porozumieť sebe samému. Vaša túžba po meditácii, a po silnom poznaní samého seba a svojich potrieb je podmienená prechodom planéty Venuša a planéty Merkúr cúvajúcim smerom... Čítajte Horoskop lásky Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop Škorpión 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

V januári vás potrápi energie cúvajúcich planét, ktoré vaše myšlienky odvracajú od prítomnosti, a tak premýšľate o tom, aké chyby pri vašej výchove urobili vaši rodičia. Stotožňujete sa však s vaším terajším životom. Premýšľate nad tým aké chyby v živote neurobíte pri výchove vy... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Škorpión - Práca a Peniaze:

Najkomplikovanejším mesiacom roka 2022 z hľadiska práce bude mesiac máj, kedy sa v práci porovnávate s ostatnými. Uvedomujete si, že nie každý odvádza tak kvalitnú prácu za rovnakú odmenu ako vy... Čítajte Horoskop 2022 Škorpión práca a peniaze ďalej...

Horoskop Škorpión 2022 - Zdravie:

Horoskop 2022 Škorpión špecifikuje váš olej roka 2022, ktorý vám pomáha pri rôznych zdravotných komplikáciách. Aromaterapia vám určuje Klinčekový Éterický olej – Klinček (Syzygium aromaticum), ako váš olej roka 2022. Aké výhody bude mať počas roka Klinčekový olej pre vaše zdravie? Čítajte Horoskop zdravia 2022 Škorpión ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Škorpión

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Škorpión

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Škorpión. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Škorpión.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Škorpión
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Škorpión
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Škorpión
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Škorpión
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Škorpión 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Škorpión:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Škorpión:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Škorpión 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu - Zdravie:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com