Horoskop 2022 Rak

Horoskop Rak 2022 - Láska a Vzťahy

Partnerský Horoskop Lásky 2022 pre Zadaných Rakov

Úvod roka 2022 – konkrétne mesiac január 2022, znamená veľmi neobyčajnú pozíciu planéty Venuša, kedy vo svojom retrográdnom pohybe pôsobí na 7. astrologický dom Raka. Venuša prechádzajúca 7 domom znamená efekt na lásku zadaných Rakov, ale aj na pripravované manželstvá. Na jednej strane je to pre Raka pozitívny tranzit, pretože vidíte veci nielen prostredníctvom svojho pohľadu, ale dokážete sa pozrieť aj na problémy ostatných. Vnímate to, čo vám váš partner hovorí, a vnímate dokonca aj to, čo pred vami skrýva. Táto pozícia Venuše však môže vyvolávať istú paranoju v prípade, ak máte o vašom vzťahu pochybnosti. Keď je Venuša retrográdna, osobné vzťahy si prechádzajú komplikovaným obdobím - skúškou. Výraznejšie to pociťujete v prípade, že retrográdna Venuša prechádza vašim domom partnerstva, čo sa deje aj v prípade znamenia rak.

Od 01. do 29. januára cítite tento tranzit, ktorý zasiahne Horoskop 2022 Rak, a táto pozícia Venuše zvýrazňuje dvojakú povahu každého Raka. Nielen toho, ktorý je narodený v mesiaci jún, ale tiež júlových rakov zasiahne prílišný emocionálny tlak, ktorý bude mať za následok zvýraznenie vašej duality. Rak kvôli tejto pozícii Venuše taktiež stráca akúkoľvek impulzívnosť vo svojich rozhodnutiach a činoch. Radšej sa sústreďuje na veci, ktoré už má vyskúšané, a nerád premýšľa o niečom novom. Tak je to však správne, pretože pozícia Venuša v 7. dome má znamenať duševný rozvoj a nie zmeny v živote, ktoré sú teraz nežiadúce. Vo svojich činoch strácate spontánnosť, a preto môžete v cítiť nudu. Počas celého januára však premýšľate, či v očiach ostatných vyzeráte dobre, a či sú priateľstvá skutočné. Premýšľate aj o svojom vzťahu, a o jeho zmysluplnosti. Cúvajúca Venuša v 7. dome môže rozvrátiť vzťahy, ktoré boli v predchádzajúcom období zasiahnuté nejakou komplikáciou, ako je nevera, alebo závislosť. Tieto vzťahy budú v januári podrobené silnej skúške, a výsledok bude znamenať buď veľmi silné budúce putá, alebo rozpad tohto vzťahu, definuje ročný Horoskop na rok 2022. Neľutujte však nič čo sa počas retrográdnej Venuše rozpadne, pretože práve táto pozícia láske dáva príležitosť na nový reštart a nové začiatky. Voči svojmu okoliu budete pod vplyvom Venuše veľmi citlivý a môžete sa cítiť frustrovaný kvôli nepochopeniu vašich vnútorných emócií zo strany ostatných ľudí. Rak sa ešte viac uzatvára do svojej vlastnej schránky, uniká pred okolitým svetom. Január je však mesiacom vhodným na meditáciu, na začatie športovej aktivity, a na analýzu všetkých svojich emócií a pocitov. Na druhej strane bude pre vás náročné ukončiť násilnícke vzťahy alebo také, ktoré nemajú žiadnu budúcnosť a v ktorých trpíte.

Venuša blokuje vašu bojovnosť a blokuje tiež energie, ktoré pomáhajú v osobnom napredovaní. Môžete však uvažovať o celom vašom živote, o vzťahu a o jeho budúcnosti, podčiarkuje Horoskop 2022 Rak. Je to tiež vhodná príležitosť na konverzáciu s partnerom, a na porozumenie jeho pocitom. Môžete teda premýšľať o vašom aktuálnom vzťahu, ktorý si teraz určite zaslúži analýzu z vašej strany. Zasiahne vás síce nerovnováha pocitov a nálad, no Venuša vám otvorí nové hranice a zosilní vašu citlivosť voči ostatným a voči prostrediu okolo vás. Máte možnosť poznať samého seba, a prehĺbiť sa do vášho emocionálneho základu. Minulosť vás však bude ťažiť, a práve preto musíte hľadať oporu práve u svojho partnera. Nielen Venuša pôsobí počas januára na 7. astrologický dom Raka, ale prelína sa tiež s energiami retrográdneho Merkúru - od 26. januára. Merkúr sa od 26. januára ukladá k retrográdnej Venuši, a teda už dve planéty pôsobia v cúvajúcom pohybe na váš astrologický dom partnerstva, vraví astrologický Horoskop 2022 Rak. Prinesú vám do osobného života množstvo nápadov, ale budete mať problém koncentrovať sa na emócie ostatných. Skôr vnímate vlastné pocity, a sústredíte sa na seba samého. Preto môže váš partner, či vaše deti pociťovať, že ste voči ním chladný, a že sa nevenujete ich pocitom a potrebám. Dve cúvajúce planéty v januári pôsobiace na 7. dom vám dávajú príležitosť pozrieť sa na problémy vášho partnera a vašich detí objektívnejšie než kedykoľvek predtým. Analyzujete veci však iba vo svojom vnútri, a navonok ste chladným partnerom, ktorý si ukrýva všetky svoje emócie iba pre seba samého. Váš prístup k láske a k vzťahom je chladný a pre niekoho sa môže zdať až bezcitný.

Horoskop Lásky 2022 rak vám odporúča, aby ste boli v tomto období vo svojom vyjadrovaní opatrný, pretože vášho partnera by mohlo zarmútiť a zraniť vaše chladné jednanie, ktoré je teraz zamerané iba na analýzu, nie na prejavy lásky a komunikáciu. V prítomnosti ostatných ľudí sa môžete cítiť nervózne a neisto, a preto január nieje vhodným na spoločenské akcie, na ktoré ste pozvaný s vašim partnerom. Konkrétne retrográdny Merkúr pôsobí na váš postoj voči vášmu stálemu partnerovi, ktorého považujte skôr za priateľa, či dôverníka. Vidíte v ňom súrodenca, priateľa… Nie milenca a objekt vášne a lásky. Vaše sebavyjadrovanie voči partnerovi je teraz narušené, no január by ste mali využiť na prehodnocovanie myšlienok. Dávajte si pozor na neosobný prístup k ostatným, ktorí túžia po vašej láske a pozornosti. Tí, ktorých vzťahy sa nachádzajú v nerovnováhe, alebo v násilníckych spojeniach, či v pokračovaní vzťahu po veľkom probléme, by si mali dávať pozor v období od 02. do 3. januára, kedy sa mesačný Nov formuje v znamení exilu, v 7. astrologickým dome. Spôsobí to u Raka nielen častú zmenu nálad, ale aj rozpady takých vzťahov, ktoré nemajú hlboko zakorenené základy. Vo vzťahu k ostatným môžete počas tohto mesačného Novu pôsobiť podriadene, a rozpad vzťahu zväčša nepríde z vašej iniciatívy, ale od toho druhéhom varuje váš Horoskop 2022 Rak.

Január 2022 je celkovo veľmi náročným obdobím sústreďujúcim energie na 7. astrologický dom, čo naznačuje aj ďalší tranzit 16. januára, kedy sa slnko dostáva do konjunkcie s Plutom v prvom astrologickom dome Raka. Silné planéty sa v tomto období nachádzajú v cúvajúcom pohybe a konjunkcia puta so slnkom prináša pohladenie pre váš dom partnerstva. Toto obdobie, v strede januára, výrazne zvýši vašu osobnú silu a odolnosť. Vo vzťahu a vo vašich vnútorných emóciach znamená táto pozícia napredovanie v domácnosti a v rodine. Prejavujete vašu dominantnú stránku a budete mať potrebu postaviť sa do čela vašej domácnosti, pretože konjunkcia slnka a pluta znásobuje vaše manipulatívne správanie, ktoré je jednou z vašich základný charakteristických čŕt. Vo vzťahu budete musieť čeliť aj tajomstvám, ktoré ste si do vzťahu priniesli, tvrdí ročný Horoskop 2022 Rak. Akýkoľvek kostlivec z minulosti bude trápiť vašu myseľ, a bude vám brániť v plných prejavoch vašej lásky voči vášmu partnerovi. Celý január sa zdá byť mesiacom vhodným na prečistenie vzťahu a na odhalenie všetkých tajomstiev ktoré pred partnerom skrývate. 7. astrologický dom je v januári silne obsadený, no dôležité planéty sú v cúvajúcom pohybe. Tento fakt naznačuje, že práve teraz máte možnosť odhaliť všetky svoje tajomstvá, skúmať emócie ostatných voči vám, a odhaliť vašu osobnú silu. Od 24. januára sa červená planéta Mars dostáva taktiež do 7. astrologického domu, a prechádza svojím znamením povýšenia.

Mars sa v 7. dome usídľuje v čase retrográdnych planét Venuša a Merkúr, ale postupne sa dostane aj do obdobia, kedy energie retrográdnych planét odoznejú. Následne vo februári už Mars nebude blokovaný retrográdnymi planétami a tak vo vašom živote naplno vyjadrí nový pohľad na lásku. Až do 4. februára, kedy cúvajúce planéty zasahujú 7. astrologický dom budú ukončené také vzťahy, ktoré sú nestabilné a násilnícke. Horoskop 2022 odporúča ukončiť vzťahy, ktoré nemajú budúcnosť a sú do hĺbky rozvrátené. Následne sa pod vplyvom Marsu budete snažiť prevziať iniciatívu vo viacerých situáciách v domácnosti a v láske. Opäť sa v popredí objaví vaša dominantná povaha, ktorá bude držať rodinné šťastie pokope, a zveľaďovať lásku k partnerovi. Mars sa nachádza v znamení svojho povýšenia a budete sa teda ešte viac orientovať na vašu domácnosť a na starostlivosť o ostatných. Väčšia blízkosti k rodine a k vášmu partnerovi, či k Vašim deťom, znamená veľmi ľťastné obdobie pre každého Raka po odznení retrográdnych planét blokujúcich tieto pozitivne energie.

Rak by sa mal stotožniť so všetkými dôležitými veštbami pre jeho život. Upriamte vašu pozornosť aj na Horoskop na Dnes Rak ktorý sleduje nielen predpoveď Lásky, ale aj energie prepojené so zdravím a prácou počas aktuálneho dňa, pre slnečné znamenie Rak.

Čo predpovedá Horoskop 2022 Rak počas ďalších mesiacov roka 2022?

Mars sa usídľuje v 7. dome až do 6. marca. Počas februára sa v 7. dome formuje aj konjunkcia planéty Merkúr s planétou Pluto, a to konkrétne 11. februára 2022. V tomto okamihu je 7. dom silné obsadený vplyvnými planétami. Toto obdobie znamená silné pôsobenie na váš dom partnerstva, ktorý je teraz spokojný a šťastný. Vo februári cítite veľkú úľavu vo vašich vlastných emóciach a s partnerom máte možnosť posilňovať vzťah a hýbať sa vpred. Toto obdobie je skvelou voľbou pre uzatváranie manželstva, alebo pre akékoľvek napredovanie vo vašom osobnom vzťahu - zásnuby, premýšľanie o dieťatku... Je to z dôvodu, že energie lásky neblokuje žiaden negatívny aspekt, veští Horoskop 2022 Rak. Február je príležitosťou aj pre nezadaných rakov, no o tom si povieme neskôr. Vzťahy, ktoré majú silný emocionálny základ a fungujú na základe vzájomného porozumenia budú prekvitať. Plány súvisiace s vašimi emóciami a s vašou láskou teraz nič nerozvráti, a všetko bude prebiehať presne podľa vašich predstáv.

Silné obsadený 7. Februárový dom tiež dáva možnosť zacelenia vzťahu po akejkoľvek hádke, alebo po nedorozumeniach. Taktiež máte možnosť vyliečiť vzťahy, ktoré si prešli emocionálnym utrpením - ako je nevera, či prekonávanie závislosti vás alebo toho druhého. Astrologické tranzity a vplyv astrologických energií na Horoskop 2022 rak opisujú možnosti na zmiernenie po komplikovanom období v láske. Každý rak, ktorý si prežil isté vzťahové nepríjemnosti by mal využiť príležitosť na posilnenie vzťahu. Práve v období silnej konjunkcie máte príležitosť na zosilnenie a zveľaďovanie vašich milostných vzťahov. A to počas celého mesiaca február 2022. Aj Mars je vo vašom 7. dome, ako sme už spomenuli, a tak môžete prejaviť svoju silu a energiu. Mars znamená aj rýchle manželstvo pre tých, ktorí sú impulzívnejší. Pozor však na unáhlené rozhodnutia v oblasti vašej lásky, pretože pod vplyvom Marsu máte tendenciu podľahnúť takým osobám, ktoré si necenia vašu osobnosť. Hľadajte skôr priateľa vo vašom partnerovi, a nikde inde - upozorňuje Horoskop 2022 rak. V Marci stále cítite vplyv astrologickych tranzitov na dôležitý, 7. astrologický dom, z hľadiska partnerských vzťahoch.

Od 6. marca sa Mars presúva do znamenia Vodnár, a Venuša taktiež vstupuje do 8. domu. V marci je silne obsadený 8. astrologický dom – dom premeny a regenerácie. Na lásku zadaných v tomto mesiaci vplýva hlavne Venuša, ktorá vám dáva možnosti na úspech a zachytenie šancí v osobnom živote. Rakovi teraz mimoriadne záleží na budovaní medziľudských vzťahov, a uvedomujete si dôležitosť vášho partnera, bez ktorého by ste sa v živote neposúvali vpred a stáli by ste na mieste. Viete ohodnotiť jeho kvality, a vo vašich dlhotrvajúci vzťahoch nastáva veľmi vyvážené obdobie ktoré harmonizuje intimitu a dôveru voči partnerovi. Vzťahy sú teraz založené skôr na sexuálnom potešení, a tak si máte možnosť užívať blízkosť a intimitu s vaším partnerom. Počas Marca sa sústredíte nielen na vaše osobné vzťahy, ale aj na finančné blaho a celkové uspokojenie. 18. marca sa mesačný spln nachádza v 4. dome a v období od 18. do 20. marca táto lunárna pozícia znamená spojenie s vašim domovom v širšom význame. Pripomínate si rodina, vašu prepojenú minulosť, a v podstate všetko, čo súvisí s rodinou. V oblasti vzťahov by ste si mali pripomínať tradičné hodnoty, kedy láska obklopuje celú rodinu a je dôležitá hlavne pre deti. Mesiac smeruje vašu pozornosť na výchovu, porozumenie, a hlbokú lásku k tým ľuďom, s ktorými si budujete svoj emocionálny život. Mesiac vo váhach sa cíti uvoľnene a tak si môžete užívať aj radosti intímneho života v partnerskom vzťahu.

Horoskop Rak 2022 ďalej pracuje so Splnom mesiaca aj s Venušou

Od 5. apríla vstupuje planéta Venuša do pohodlného domu, vo svojom znamení povýšenia. Znamená nielen to, že sa budete cítiť uvoľnene, ale budete sa tiež baviť, a budete mať možnosť na oddych v spoločnosti svojej rodiny a milovaných. Táto pozícia Venuše v priamom smere znamená tiež šťastné manželstvo, a uspokojenie svojich rozhodnutí v láske. Táto pozícia Venuše však môže znamenať aj prejavenie vašej manipulatívnej stránky a vysokým očakávaniam od partnera. Keďže budete na ostatných pôsobiť láskavo a očarujúco máte príležitosť získať od partnera všetko, po čom zatúžite. Narábajte však s touto zbraňou opatrne, aby ste nakoniec partnerovi vašimi činmi a konaním nespôsobili komplikácie v iných životných oblastiach. Až do záveru Apríla 2022 sa rak sústreďuje na iné oblasti života,predpovedá Horoskop 2022 Rak, a láska je vyrovnaná, no stojí v pozadí. Viac si uvedomujete pôsobenie na vašu rodinu, priateľov, a karierny život. Od 29. apríla však každý rak pocíti spätný pohyb planéty puto v 7. dome partnerstva, ktorý budete v jemnom rozsahu pociťovať počas celého obdobia. Silnejšie sa Pluto v 7. astrologickom dome prejaví po odoznení prejavov Marsu po 02. máji. Retrográdne Pluto od 02. mája znamená nevedomé narušenie životnej harmónie. Vaša sebeckosť je teraz takmer hmatateľná. Sledujete hlavne vlastné záujmy, svoje vlastné ja, a na isté obdobie sa z vás stáva sebecký človek, aj keď vaša túžba po starostlivosti je aj napriek vplyvu cúvajúceho Pluta stále neutíchajúca. Veci vo svojom živote budete škatuľkovať a bude sa snažiť analyzovať vzťahy iných viac, než tie vlastné. Snažíte sa o transformáciu druhého človeka, a preto môžete od partnera požadovať zmenu jeho osobnosti. Partner bude tieto energie vnímať veľmi negatívne, keďže má pocit, že nie ste spokojní s jeho osobou, a túžite ho od základu zmeniť. Náročnejšie chvíle v láske môžu nastať hlavne u vzťahov a v manželstvách, ktoré si museli počas blízkej minulosti prechádzať nejakou krízou – neverou, finančnými ťažkosťami, závislosťou a podobne. Tak, ako v úvodnom mesiaci roka 2022 – v januári, aj od 02. mája si budete musieť prechádzať miernymi komplikáciami vo vzťahu, kedy bude opäť váš vzťah skúšaný. Po zvyšok mája sa budete zameriavať hlavne na zdravie a na kariéru. Ročný Horoskop lásky taktiež nepredpokladá žiadne výrazné zmeny vo vašom romantickom živote a vo vašom emocionálnom základe. Skôr sa zaoberáte otázkou dlhotrvajúceho zdravia, a vašou kariérou.

Z tohto neutrálneho behu v oblasti vzťahov, manželstiev, a partnerstiev vás vyruší až 12. a 13. júl, kedy sa mesačný spln formuje v 7. dome, no v znamení svojho exilu. V oblasti vzťahov si teraz musíte dávať pozor, pretože mesiac sa nachádza v znamení exilu, a vzťahy tak môžu podliehať veľkému napätiu. Tento mesačný spln môže dokonca spôsobiť aj rozpad vzťahov, ktoré nemajú pevné základy, a teda hovoríme hlavne o začínajúcich vzťahoch a tých, ktoré prekonali vážny konflikt a problém. Energie mesačného splnu v exile však nepotrvajú dlho, a každý rak by si mal zapamätať obdobie 12. a 13. júla, ktoré môže silne zasiahnuť lásku, prinášať konflikty, a veľké nedorozumenia. Následne opäť vplyv tranzitov na lásku utichá, a orientuje svoju energiu na zveľaďovanie vzťahov počas celého júla, opisuje ročný Horoskop na rok 2022 Rak. August sa prihlási k slovu v jeho závere - od 24. Augusta až do konca roka tým, že cúvajúci Urán sa presunie do 7. astrologického domu, do neutrálneho znamenia. Rak teraz túži rozvíjať svoje vlastné duchovno a svoje vzťahy na hlbšiu úroveň. V oblasti lásky sa budete snažiť nahliadnuť aj do minulosti aby ste zistili, ako minulosť ovplyvnila váš terajší život. Opäť si skúškou prejdú nevyrovnané vzťahy, kedy môžete vnímať záujem od inej osoby. Tento Tranzit vo vzťahoch naznačuje nečakané udalosti a vplýva aj na nezadaných rakov. Cúvajúci Urán však svojím pomalým pohybom nezasiahne do vašich emócií vo veľkom rozsahu. Prehlušia ho isté tranzity, ktoré sa objavia v závere roka, pôsobiace na váš dom partnerstva. V mesiacoch september, október a november 2022 budete teda vnímať, že o vašu osobu sa v oblasti lásky zaujíma aj niekto ďalší. Rak, snažiaci sa svoje vzťahy dostať na hlbšiu emocionálnu úroveň, týmto pokušeniu ľahko odolá, ak je jeho vzťah silný a stojaci na pevných základoch. V prípade, že je váš vzťah rozvrátený, si musíte v živote prebrať svoje vlastné priority a postaviť sa voči novej známosti s plným uvedomovaním si toho, ako by táto vaša nevera zasiahla budúcnosť, a emócie vášho partnera.

V septembri je až 5 planét retrográdnych. Od 10. septembra sa do tejto skupiny pridáva aj Merkúr. Z celkového pohľadu to znamená pomalšie napredovanie a viacero nevhodných príležitosti na veľké životné zmeny. Opäť, september 2022 pripomína tým, ktorí majú zajačie úmysly vo svojich vzťahoch, aby dôkladne analyzovali všetky svoje kroky predtým, než vykonajú nezvratné rozhodnutie. Aj keď budete mať v mesiacoch september, október a november tendenciu opustiť vzťahy, v ktorých už iskrivú vášeň alebo nežnosť nepociťujete, viaceré tranzity vás upozornila na to, aby ste si svoje rozhodnutia dôkladne premysleli a zvážili. Od 23. septembra môže retrográdny Merkúr, ktorý sa presúva do 3. astrologického domu, u Raka spôsobiť vzťahové problémy s druhými. Máte problém poslúchať autority, a vaša energia je drsná a necitlivá. Skúste vašu nervozitu odvrátiť od blízkych rodinných a partnerských vzťahov, aby ste nerušili ich hlbokú štruktúru.

Horoskop lásky 2022 pre znamenie Rak vám porozpráva o vzťahoch a láske. Pre kompletnú kopatibilitu lásky však čítajte Horoskop Lásky Rak, kde nájdete percentuálnu zhodu s vašou láskou!

Význam nasledujúcich tranzitov na Horoskop Rak pre rok 2022

Od 29. septembra vstupuje planéta Venuša do 4. astrologického domu, a nachádza sa tam, kde sa cíti dobre a pohodlne. Venuša sa svojím rýchlym septembrovým prechodom presunula do domovského znamenia, v ktorom sa cíti bezpečne a pohodlne. Dá sa povedať, že táto pozícia Venuše je veľmi dobrá. Na prelome mesiacov september a október sú planéty rôzne rozmiestnené v domovoch Raka. Z tohto dôvodu pociťujete efekt nielen na rodinu, váš domov, ale aj na ostatné životné oblasti, čo môže spôsobovať chaos. V láske však túžite prežívať emócie čisto a detsky. Zatúžite si užívať akúkoľvek radosť s partnerom, alebo s vašimi deťmi. Aj keď sú v tomto období do istej miery tranzity negatívne, vaše osobné vzťahy budú prekvitať, a budete mať z ich kvality radosť. Nesmiete však do svojho života vpustiť takého človeka, ktorý by mohol narušiť alebo ovplyvniť postoj k vášmu partnerovi. V osobnej rovine však na prelome septembra a októbra dosahujete veľký osobný rozvoj a osobné uspokojenie tým, že si uvedomujete hodnotu a kvalitu svojho osobného života.

Október znamená viacero pozitívnych tranzitov ovplyvňujúcich váš rodinný život, vzťah k deťom, a tiež vaše financie. Vplyv na lásku vám pripomenie až 29. október, kedy planéta Merkúr vstupuje do znamenia Škorpión v 5. dome. V záležitostiach lásky a vzťahov sa teraz správate až príliš príliš analyticky a nechcete sa púšťať do žiadnych rozhodnutí predtým, než máte premyslené to ako by sa mali podľa vás vyvíjať. Práve Merkúr v 5. astrologickom dome, od 29. októbra do 17. novembra, pomôže každému rakovi v rozhodnutí o ukončení svojho vzťahu, alebo v prípade, že má o vaše srdce záujem 3. osoba. Budete sa sústrediť na vlastný sebarozvoj a na lásku k členom vašej rodiny. Dôkladne si premyslíte každý váš krok. Keďže Merkúr blokuje vašu spontánnosť je z astrologického pohľadu veľmi vhodný na dôležité rozhodnutia.

O základných vlastnostiach znamenia Rak vám rozpráva nielen Horoskop 2022 Rak. Aj Charakteristika Znamenia Rak je dôležitá. Od veštkyňe, pre vás. Muž Rak, aj Žena Rak v podrobnej charakteristike na rok 2022.

September, Október, November a December 2022 pôsobia aj na Horoskop Lásky Raka 2022

Od 17. novembra si opäť dávajte veľký pozor. Venuša vstupuje do 6. astrologického domu a z pohľadu dlhotrvajúcich vzťahov by ste mali spozornieť. Tento tranzit Venuše cez 6. astrologický dom znamená milostné pletky hlavne v zamestnaní a v smeroch, ktoré súvisia s prácou. Ak pracujete v domácnosti, tak možno na prechádzke či v obchode stretnete niekoho, kto vám romantický pomotá hlavu. Opäť raz bude v roku 2022 skúšaný váš dlhotrvajúci vzťah, upozorňuje Horoskop 2022 rak. Mali by ste byť pri týchto stretnutiach opatrný, a vaše rozhodnutia si premyslieť a zvážiť, pretože Venuša v tejto pozícii môže narušiť dlhotrvajúce vzťahy a ublížiť im s následkami do budúcnosti. Nedívajte sa iba na vlastné emócie, no analyzujte aj potreby, pocity a lásku vašich detí, a vášho partnera. Neklaďte hodnotu takým vzťahom, ktoré sú postavené iba na platonickej príťažlivosti, varuje Horoskop 2022. Aj Merkur sa presúva znamením svojho exilu, a preto horoskop opäť upozorňuje na milostné romániky, ktoré môžu spôsobiť náhly, nečakaný a rýchly rozpad vášho dlho budovaného vzťahu. Pozor, Merkúr je tiež spojený s unáhlenými rozhodnutiami, a preto by ste mali byť veľmi opatrný voči vašim vzťahom.

Od 6. decembra odoznievajú negatívne aspekty pôsobiace na nestabilné vzťahy, a na tie, v ktorých už necítite veľkú vášeň a lásku. Myšlienkami ste v minulom období mohli unikať do náruče niekoho iného, kto vám poskytol také emócie, ktoré už u partnera necítite. December však prináša zmenu. Uvedomíte si, že ak chce v láske cítiť opäť vášnivú túžbu po tom druhom, musíte pre to urobiť niečo aj vy sám. Od 6. decembra vstupuje Merkúr do 7. domu, ktorý bude v decembri silné obsadený. Bude vás priťahovať inteligencia vášho partnera, a vaša zvedavosť a pozitívny prístup k osobným vzťahom zveľaďuje naše partnerské spojenie. Teraz môžete vaše minule pocity hodiť za hlavu, a vašu pozornosť plne venovať rozvíjaniu vzťahu s vaším partnerom. Máte záujem nielen o jeho telo, o jeho dušu, ale aj o spoločné chvíle, ktoré zveľaďujú dlhodobé vzťahy. Spájate svoj život s vaším partnerom, ktorý má pre vás obrovskú hodnotu do budúcnosti, keďže ste si prešli každým komplikovaným tranzitom roka 2022. Ak je váš vzťah v decembri stále silný a stabilný znamená to, že váš partner je vašou osudovou láskou a tou najdôležitejšou súčasťou vášho života. Od 21. decembra sa slnko presúva do 7. domu, kedy vytvárate dobré medziľudské vzťahy a máte možnosť užívať si naplno záver roka 2022, ktorý prekvitá z hľadiska lásky a emócií. Slnko nachádzajúce sa v 7. dome znamená realizáciu seba samého prostredníctvom svojho partnera.

Disharmonické chvíle roka 2022 ešte viac upevnili vaše vzťahy, a preto máte teraz možnosť ruka v ruke ukončiť rok 2022 v rovnováhe a láske, podčiarkuje celoročný Horoskop 2022 Rak. Vaše rozhodnutia budú teda zohrávať dôležitú rolu vo vašich osobných romantických vzťahoch. Každopádne, ak ukončite rok 2022 s tým partnerom, s ktorým ste rok začali je jasné, že je to vaša osudová láska, a že váš vzťah je silný a príkladný aj pre ostatných ľudí. Tranzity nenaznačujú koniec vzťahov, ktoré sú v harmónií vplyvom nejakého vonkajšie aspektu. Rakové vzťahy sa v roku 2022 budú rozpoadať iba vtedy, ak Rak cíti celým svojím srdcom, že tieto spojenia musia byť ukončené. December vám pripomenie hodnotu vášho vzťahu a vášho partnera. Pripomenie vám, že s partnerom máte ešte isté rezervy, ale môžete rozvíjať to čo máte, a nemusíte tieto veci hľadať u niekoho iného, niekde inde. Každý rak nachádzajúci sa v násilníckych, disharmonických a nevyrovnaných vzťahoch sa počas roka 2022 bude musieť rozhodnúť. Vaše rozhodnutie ovplyvní aj ukončenie roka 2022. Vaše rozhodnutia počas roka budú posilnenie tým že zistíte, že v živote máte aj iné možnosti, no uvedomíte si aj to, akú reálnu hodnotu má váš momentálny vzťah, dodáva Rakov Horoskop 2022.

Tarot je dôležitou súčasťou veštby. Veštenie tarotom sa snúbi s predpoveďou, ktorú opisuje Horoskop 2022 Rak, a aj prostredníctvom tarotových kariet pripravila veštkyňa predpoveď pre znamenie Rak. Tarotová Karta Dňa vám navyše ozrejmí predpoveď na aktuálny deň, podľa vašej osudovej karty, pre znamenie zverokruhu Rak.

Partnerský Horoskop Lásky 2022 - Predpoveď pre Nezadaného Raka

Úvod roka znamená pre nezadaných rakov nielen Venušu a cúvajúci Merkúr. Hneď úvod Januára - 02. a 03. januára pocítite Nov mesiaca v znamení exilu. Nezadaný raci tak budú mať tendenciu prechovávať emócie voči dominantným osobám, ktoré vám môžu fyzické ubližovať. Mesiac v tomto postavení tiež blokuje nové styky s okolím a preto je lepšie zamerať sa na vnútorne emócie a objavovať svoju sexuálnu a duchovnú identitu. Retrográdny Merkúr počas januára 2022 bude náročný aj pre nezadaných rakov. Každý z vás bude premýšľať, či vyzerá v očiach ostatných tak akoby chcel. Voči okolnému prostrediu budete veľmi citlivý a budete mať pocit, že vás ostatní vôbec nechápu. Z týchto faktov bude vznikať aj vaša frustrácia a pre nezadaných bude ťažké oddeliť sa od druhých, ktorý vo vzťahu nemajú zmysel, opisuje ročný Horoskop Rak 2022. Budete viac premýšľať o vašom vzťahu, ktorý si teraz zaslúži analýzu z vašej strany, aj keď ide iba o platonický vzťah, ktorý sa momentálne nachádza v rovine vašich predstáv a snov.

Nerovnováha pocitov môže skomplikovať poznanie samého seba, a dvojaká osobnosť nezadaných bude ešte badateľnejšia. Počas januára sa teda sústreďte hlavne na váš osobný rozvoj - učte sa, hýbte sa pomaly vpred, a zabudnite na vzťahy, ktoré vám už dlhšie naznačujú, že pre nás nemajú budúcnosť. V januári sa tak budete musieť rozlúčiť s takými vzťahmi, ktoré sú pre vás nevhodné. Dve januárové spätné pozície planét vo vzájomnej naviazanosti neprajú nezadaný rakom, ktorí momentálne nemajú množstvo príležitostí na spoznanie nových, zaujímavých partnerov. Skôr sa sústredite na vašu minulosť, a na také vzťahy, ktoré si so sebou nesú tiehu z minulosti. Pozícia retrográdneho Merkúru pôsobí aj na váš postoj voči priateľom, ktorí sú vám ešte bližší, a priateľské vzťahy môžu prerastať do mileneckých. Január však odporúča, aby ste si transformáciu vzťahu dobre premysleli, pretože impulzívne rozhodnutia nemajú v januári svoje miesto. V januári majú nezadaní tendenciu hľadať si zámožných partnerov, s dobrým finančným statusom. Aj takýto vplyv na Horoskop 2022 prinášajú Astrologické januárové tranzity na znamenie zverokruhu rak. Mars, ktorý vstúpi do znamenia Kozorožec od 24. januára pôsobí až do úvodu Marca na ukončenie takých vzťahov, ktoré mali pochybný začiatok, založený iba na vášnivej príťažlivosti.

Rak sa pod vplyvom Marsu bude snažiť prevziať iniciatívu vo viacerých situáciách vo svojom živote. Planéta sa nachádza v znamení svojho povýšenia a teda ešte viac orientuje pozornosť Raka na domácnosť a starostlivosť o ostatných. Vaša blízkosť priateľom môže prerásť do hlbších emotívnych vzťahov. 11. februára, kedy už každý rak cíti odosobnenie od najdôležitejších retrográdnych planét, vplýva vstup Merkúru do 7. domu veľkou príťažlivosťou na nezadaných rakov. Preto môžete spoznávať nových ľudí. Nezadaní raci budú nadväzovať kontakty ktoré sú položené na hlbokom emocionálnom porozumení. Vzťahy, ktoré majú silný emocionálny základ a fungujú na základe vzájomného porozumenia budú v tomto období prekvitať. Akýkoľvek vzťah, ktorý v nasledujúcich 3 mesiacov začnete bude stabilný a harmonický, prizvukuje Horoskop Rak 2022. Nič vám nezmarí vaše plánovanie a všetko bude prebiehať podľa vašich predstáv. Ak ste si teda zaumienili ulúpiť hneď v úvode roka 2022 srdce svojho vyvoleného, alebo vyvolenej, všetky astrologické tranzity a umiestnenia naznačujú, že v mesiacoch február, marec a apríl sa vám bude v tomto vašom odhodlaní dariť. Využitie príležitosti nielen na posilnenie vlastného vzťahu so sebou samým, ale aj na prekvitajúce vzťahy s priateľmi a s členmi vašej rodiny. Iba tak sa budete cítiť v súlade so svojím domovom, ktorý je pre vás veľmi dôležitý. 7. astrologický dom, v ktorom sa nachádza planéta Mars vám vo februári dáva príležitosť na to, aby ste prejavovali celú svoju silu a energiu. Budete atraktívny, charizmaticky a vyžarujúci veľkú vitalitu. Budete teda vyžarovať všetky vaše silné zbrane navonok. Pritiahnete k svojej osobnosti omnoho viac záujemcov, než si dokážete predstaviť.

Pod vplyvom Marsu môžete podľahnúť pokušeniu hľadať si takých partnerov, ktorí majú drsné jednanie vo vzťahu. Predtým, ako však súhlasíte s veľkým zväzkom, alebo s rýchlym postupom vo vzťahu si buďte istý svojím rozhodnutím. Mars vám môže pomotať hlavu, následkom čoho máte tendenciu podliehať impulzívnym rozhodnutia v láske. Ďalšie pôsobenie na lásku nezadaných odhaduje Venuša vo 8. dome - od 6. marca do 5. apríla. Pre nezadaných nastáva obrovská príležitosť na zábavu, a na uvoľnenie energií. Je to hlavne príležitosť pre tých nezadaných rakov, ktorí nemajú záujem o dlhotrvajúce vzťahy, ale skôr o krátkodobé potešenie. Prináša vám do života ľudí, ktorí zdieľajú rovnaké názory na slobodu, nezávislosť v živote, a teda sa nemusíte báť že by tento prístup k vzťahom ublížil vám, alebo druhej osobe, veští osobný Horoskop Rak 2022. Keďže Mars v 7. dome odoznieva, je táto pozícia Venuše ešte vhodnejšiou príležitosťou na to, aby ste sa zabávali, a užívali si svoju slobodu naplno.

Každý rak si od 6. marca do 5. apríla uvedomí, že sloboda nemusí znamenať iba tápanie v nenaplnených emóciach, ale môže tiež prinášať radosť a uspokojenie v iných životných smeroch. Od 5. apríla vstupuje Venuša do 7. astrologického domu v znamení svojho povýšenia. Znamená nielen to, že sa budete baviť… Máte tiež možnosť oddychovať v spoločnosti svojich milovaných. Na ostatných budete pôsobiť opäť očarujúco, a vaša magická a charizmatická osobnosť bude neprehliadnuteľná. Keďže rak bude na ostatných pôsobiť láskavo a očarujúco nezadaný majú možnosť na spoznanie nových lások, ktoré budú zmysluplné, pretože energie nedovolia, aby sa k vám priblížil niekto so zlými umyslami. V mesiaci marec až do 5. apríla ste mali možnosť na nezáväzné potešenie, no od 5. apríla môžete tento vzťah pretransformovať do niečoho vážnejšieho, alebo sa plne zamerať na nové možnosti, ktoré znamenajú uspokojenie vašich túžob po láske a dlhodobom spojení s tým druhým. Od 11. apríla sa k tomuto pozitívnemu tranzitu pripája aj Merkúr v 11. astrologickom dome. Aspekt symbolizuje zmenu priateľstva na lásku. V týchto chvíľach môžete očakávať, že vám niektorý z vašich priateľov otvorí svoje srdce a vyzná vám svoje pocity. Tieto dni mesiaca apríl patria nielen harmonickej láske, dobrým rodinným vzťahom, ale aj priateľstvu a novým známostiam. Máte možnosť vybudovať si nový pohľad na svet a učiť sa pravej láske. Môžete pravej láske učiť aj ostatných ľudí okolo vás, predurčuje Horoskop 2022 Rak. Tranzit ktorý silné zasiahne lásku nezadaných odoznieva 29. apríla. Po tomto období vstupuje Merkúr do znamenie Blíženci v 12. dome. Nezadaní majú možnosť prehliadnuť veľké výhody vzťahu s niekým, kto o vás javí záujem.

Pod vplyvom tohto Merkúru môžete byť až do 3. júna zaslepení a tak si nevšimnete dôležité možnosti, ktoré môžu veľmi pozitívne ovplyvniť vašu budúcnosť. Ak ste nezadaným rakom, buďte teda v čase od 29. apríla až do 10. mája v strehu - vtedy sa planéta Merkúr stáva retrográdna. Od tohto obdobia, až do 3. júna, zvýšte svoju pozornosť voči každému, kto o vás prejaví záujem. Možno to bude práve človek, s ktorým si nakoniec veľmi porozumiete, aj keď sa to na prvý nemusí zdať. Od 29. apríla až do 8. októbra sa retrográdny pohyb planéty Pluto v 7. dome postará o zmeny v živote. Aj nezadaných rakov čakajú zmeny, kedy sa zaujímate úplne o iný typ partnera než doposiaľ. Nezadaným pomôže cúvajúce Pluto v 7. dome otvoriť oči a vidieť aj iné možnosti okolo. Náročnejšie chvíle môžu nastať hlavne u vzťahov a manželstvách. Od apríla, až do letných mesiacov roka 2022 tak nezadaní dostanú nečakané príležitosti na lásku, pretože uvidia ľudí v novom, inom svetle. Užívajte si toto obdobie plné nových možností a nového pohľadu na ľudí okolo vás. V prvej polovici roka sa tak nezadaným rakom naskytuje množstvo príležitostí na objavovanie, spoznávanie a na nové známosti, ktoré môžu priniesť nečakanú lásku do života každého nezadaného raka, ukončuje Horoskop na rok 2022 Rak.

Spoznajte aj týždenný horoskop Rak. Horoskop na rok 2022, aj na každý týždeň exkluzívne od veštkyňe. Týždenný horoskop Rak je vždy presný a aktuálny. Od veštkyne aj na rok 2022.

Aké zmeny v láske vás predpovedá ročný Horoskop Lásky 2022 Rak?

V druhej polovici roka sa nezadaní raci sústreďujú na iné životné hodnoty, aj keď mesiac december opäť prinesie zaujímavé zmeny. Napríklad júl bude zaujímavý z pohľadu financií. Pomôže nezadanému rakovi byť zvedavejší a otvorenejší novým možnostiam. Retrográdny Urán od 24. augusta až do konca roka prináša nezadaným opäť nečakané udalosti, kedy môžete náhodou stretnúť dôležitú osobu z hľadiska lásky, alebo priateľstva. Mesiac september sa zdá byť vhodným obdobím na cestovanie, a od 5. do 29. Septembra, kedy sa Venuša pohybuje 3. astrologickým domom, majú nezadaní možnosť nadviazať partnerské vzťahy hlavne pri cestovaní, alebo pri štúdiu. Preto je to príležitosť pre každého raka, ktorý môže svoju pozornosť zamerať na štúdiu nových jazykov, alebo na nové spoločenské aktivity ako sú tanec, hra na hudobný nástroj či maľovanie... Tu môžete stretnúť nových ľudí, ktorí síce nebudú zohráva dôležitú úlohu vo vašom statuse, no pomôžu vám spoznať ďalších ľudí, ktorí budú mať pre vašu lásku zmysel.

Venuša sa od 29. septembra presúva do 4. domu, a teraz vnímate isté šance na rozvoj samého seba. Tento rozvoj je dôležitý pre vašu láskyplnú budúcnosť. Sústreďujete sa na rozvoj a dosahujete hlbšie osobné uspokojenie, čo ma na za za následok zvýšenie vašej atraktivity, vášho sebavedomia, a nové možností na uspokojenie vašich potrieb v láske, tvrdí ročný Horoskop Rak 2022. Tak si v prvých mesiacoch 2 polovice roka 2022 dostatočne uvedomíte, čo od života očakávať, a čo očakávať od lásky, po ktorej túžite. Niektorí raci sa tak rozhodnú, že si budú slobodu užívať život so všetkými darmi a konečne otvoria dvere niekomu, kto má o nich pretrvávajúci záujem. Ďalší raci, ktorí sú momentálne zadaní sa budú sústrediť na svoj vlastný sebarozvoj a na rodinu. Od 23. októbra až do 16. novembra sa Venuša nachádza v znamení svojho exilu. Pre nezadaných je táto Venuša komplikovanou pozíciou. Rak síce nové vzťahy nadväzuje jednoducho, no odrádza druhého človeka prehnanou romantikou a nátlakom na rýchly postup vo vzťahu. Ak chcete, aby vám vzťahy počas tejto Venuše vydržali a boli nekonfliktné, nesmiete na partnera vytvárať nátlak v oblasti, s ktorou nie je sám stotožnený. Na druhej strane je to Venuša, ktorá je do konca mesiaca spojená s vychovávaním detí aj s ich duševným vývojom, upomína Horoskop na rok 2022 Rak. Ak ste preto slobodným rodičom, alebo máte možnosť starať sa o deti v rodine, venujte sa naplno týmto ratolestiam, ktorí vašu starostlivosť ocenia, a vy budete mať ideálnu príležitosť na to, aby ste si prehodnotili vaše životné hodnoty.

Od 29. októbra neprichádzajú väčšie možnosti na lásku nezadaných až do druhej polovice decembra 2022. Budete sa teda sústrediť viac na vlastný sebarozvoj a na lásku členov rodiny. Najväčším plusom nasledujúcich tranzitov je pozitívny vzťah s deťmi a budovanie harmonických a silných základov ich výchovy, a tiež upevňovanie pút s rodinnými príslušníkmi. Nezadaný raci by sa teraz mali orientovať iným smerom než na hľadanie lásky. Od 30. októbra sa retrográdny Mars presúva 12. domom až do konca roka 2022 a môže vašu myseľ vrátiť do minulosti, kedy budete prežívať bolesti z minulých lások a z vašich omylov. Budete potrebovať väčšiu psychickú odolnosť, aby ste sa s týmto obdobím dobre vyrovnali. Od 16. novembra sa tiež s vašimi emóciami pohrá Venuša vstupujúca do 6. astrologického domu, ktorá môže znamenať milenecké spojenia s takými ľuďmi, ktorí už majú partnera, alebo s ktorými nemá vzťah dlhodobý význam. Takýto vzťah by vás mohol raniť, a do života vám priniesť množstvo smútku a depresií, varuje dôrazne Horoskop Rak 2022. Dávajte si od 16. novembra do 10. decembra pozor na akékoľvek milostné trojuholníky, ktoré by pre vás znamenali iba slzy a smútok. V mesiaci december je 7. dom silné obsadený a každého nezadaného raka priťahuje inteligencia ostatných ľudí. Odomyká sa Raková zvedavosť. Tranzity znamenajú pozitívny vplyv na osobné vzťahy a priateľstva. Budete sa deliť nielen o vaše pocity, ale aj o vaše záujmy a koníčky, čo vás bude ešte viac zbližovať s tými, ktorých máte radi.

Druhá polovica roka 2022 bude pre nezadaných rokov náročná tvrdí ročný Horoskop rak, no náročné tranzity končí december zahalený láskou k ostatným a rozkvitajúcim medziľudským vzťahom. Budete sa realizovať prostredníctvom ostatných ľudí. Vaše pocity a emócie budú vypočuté zo strany všetkých ľudí, ktorí majú zmysel pre vašu budúcnosť. Ukážu sa pravé priateľstvá, ktoré znamenajú vaše osudové kráčanie správnou cestou.

Vďaka numerologickej zhode partnerov máte aj v roku 2022 možnosť pochopiť vašu lásku. Numerologická Zhoda pre znamenie Rak odhalí vašu kompatibilitu lásky podľa dátumu narodenia. Všetky Horoskopy od veštkyne sú presné a pravdivé.


Horoskop 2022 Rak - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Rak 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Najsilnejšou charakteristickou stránkou raka jeho obrovská húževnatosť a nápaditosť. Rak je považovaný za emotívne znamenie zverokruhu, ktoré je veľmi sympatické. Farbou roka 2022, ktorú predpovedá Horoskop 2022 Rak, je farba biela, ktorá je zároveň šťastnou farbou každého Raka... Čítajte ďalej Horoskop 2022 Rak - Pozitíva a Negatíva roka 2022...

Horoskop Rak 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Úvod roka 2022 – konkrétne mesiac január 2022, znamená veľmi neobyčajnú pozíciu planéty Venuša, kedy vo svojom retrográdnom pohybe pôsobí na 7. astrologický dom Raka... Čítajte Horoskop lásky Rak 2022 ďalej...

Horoskop Rak 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

Aký vplyv budú mať počas roka 2022 Astrologické tranzity na rodinu raka? Rodinný život Raka bude hneď v úvode roka 2022 pod vplyvom dvoch retrográdnych planét zanedbávaný. Rak sa bude prehlbovať do seba, a tak zabúda na členov rodiny ktorí potrebujú podporu a pomoc... Čítajte Horoskop Rak 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Rak - Práca a Peniaze:

Pracovné príležitosti Raka sú teda v roku 2022 vyrovnané. Existuje iba pár negatívnych tranzitov, počas ktorých je potrebné dávať si pozor na kvalitu odvedenej práce, a na vašu produktivitu, či reputáciu... Čítajte Horoskop 2022 Rak práca a peniaze ďalej...

Horoskop Rak 2022 - Zdravie:

Na posilnenie imunity je vhodná echinacea, z ktorej si urobíte liečivý čaj, plný zdravia. Do svojho jedálnička zaraďte nielen citrónovú vodu, ale aj pór, fenikel a špenát, a to hlavne v druhej polovici roka 2022... Čítajte Horoskop zdravia 2022 Rak ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Rak

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Rak

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Rak. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Rak.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Rak
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Rak
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Rak
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Rak
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Rak 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Rak:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Rak:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Rak 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com