Horoskop 2022 Blíženci

Horoskop Blíženci 2022 - Láska a Vzťahy

Partnerský Horoskop Lásky 2022 pre Zadaných Blíženciov

Kompatibilita lásky Blíženca s ostatnými znameniami zverokruhu v roku 2022 naznačuje, že vaše vzdušné Astrologické znamenie si v láske a v romantických vzťahoch, či v nových začínajúcich vzťahoch, porozumie najviac so vzdušným znamením Vodnár, a s ohnivým znamením Strelec. S týmito dvoma znameniami dosiahne v roku 2022 hlavne nezadaný blíženec vysokú kompatibilitu, a manželstva takýchto spojení lásky nebudú zasiahnuté veľkými negatívnymi aspektmi roka 2022. Takéto spojenia budú stabilné a pevné.

Najviac obsadený 5. dom radosti, a potešenia planétami vidíme hlavne v mesiaci september, definuje ročný Horoskop 2022 Blíženci. V Septembri Blížencov zasiahne viacero pozitívnych tranzitov vplývajúcich na lásku zadaných Blížencov. V novembri je zas najviac zasiahnutý 7. dom partnerstva, a tieto energie sa sústreďujú hlavne na romantické vzťahy. Z pohľadu na zasiahnutie domov Blíženca v roku 2022 vnímame, ktoré obdobie bude pre zadaných Blížencov znamenať renováciu vzťahu, posilnenie emócií, a zveľaďovanie lásky.

V mesiaci január - od 01 do 29. januára, sa cúvajúca Venuša nachádza v 8. dome, ktorý negatívne ovplyvňuje sexuálnu energiu Blížencov, ich potreby a túžby, a vplýva taktiež na Horoskop 2022 Blíženci. Môže byť ovplyvnená dôvera vo vašich blízkych, a preto môžu nastať isté konflikty, a hádky. Obdobie spätne sa pohybujúcej Venuše je nevhodným na manželstvá, alebo na nové vzťahy. Január teda zameriava najsilnejšie energie hlavne na financie, a kariéru Blížencov. Od 14. januára pocítite taktiež prechod cúvajúceho Merkúru vo 8. astrologickom dome, ktorý spochybňuje atraktivitu Blížencov. Prvé zasiahnutie vašej vládnucej planéty v retrográdnom pohybe pocítite od 14. januára do 4. februára, a tento tranzit vás môže vnoriť do depresívnych myšlienok vzhľadom na vašu lásku, dodáva Horoskop na rok 2022 Blíženci.

V druhom mesiaci roka 2022 Astrologické pohyby taktiež nenaznačujú žiadny negatívny, alebo pozitívny efekt na lásku zadaných. Vaša energia bude smerovaná na iné oblasti vášho života, a budete sa sústrediť nielen na kariéru, ale aj na posilňovanie rodinných a priateľských väzieb. Slnko presúvajúce sa z 9. do 10. astrologického domu znamená vašu životnú socializáciu, a preto je toto spoločenské postavenie slnka vhodné na malé oslavy, alebo večierky v kruhu vašich milovaných, doporučuje Horoskop 2022 Blíženci.

Oblasť lásky je po tomto období najbližšie zasiahnutá až 18. marca, kedy sa spln mesiaca nachádza v znamení váhy a zasiahne vašu lásku z negatívneho pohľadu. Zastihne však negatívne iba tých, ktorí zotrvávajú v nevhodných vzťahoch a manželstvách. Títo Blíženci budú musieť všetku svoju energiu počas 3 dní - 17. až 19. marca, sústreďovať hlavne na to, aby nevyvolávali konflikty a hádky ohľadom financií. Spln mesiac v znamení váhy, v 5. dome, môže blížencov zasiahnuť iba v prípade, že váš vzťah je už napriek tomuto tranzitu slabý a nestabilný, vraví ročný Horoskop 2022 Blíženci. Upozorní vás na to, že na harmónii vo vzťahu záleží, a že ak chcete túto lásku budovať, musíte na nej neustále pracovať. Prvý kvartál roka teda z pohľadu lásky bude predstavovať viac problémov, než potešenia.

Blíženci by sa mal stotožniť so všetkými dôležitými veštbami pre jeho život. Upriamte vašu pozornosť aj na Horoskop na Dnes Blíženci ktorý sleduje nielen predpoveď Lásky, ale aj energie prepojené so zdravím a prácou počas aktuálneho dňa, pre slnečné znamenie Blíženci.

Čo predpovedá Horoskop 2022 Blíženci počas ďalších mesiacov roka 2022?

Následne, 11. apríl predstavuje pozíciu Merkúra svojím vstupom do 12. astrologického domu vplyv na emócie a logické myslenie. Opäť, tento Tranzit v láske zasiahne hlavne Blížencov, ktorí si niesú svojím vzťahom istí. Tento vplyv Merkúru pomotá vašu myseľ, a tlačí vás k pokušeniu, pretože budete cítiť, že niekto cudzí je s vami duševné prepojený viac, než váš aktuálny partner, predpovedá Horoskop na rok 2022 Blíženci. Tento vplyv Merkúru v 12. dome pretrváva od 11. apríla, až do 29. apríla, kedy by ste si mali dávať pozor hlavne na vašu vlastnú lojalitu voči vášmu milovanému. Nepúšťajte do vzťahov, ktoré sú založené iba na fyzických prejavoch vášne, pretože v závere roka, keď sa ohladnete za svojimi emóciami a rozhodnutiami, budete tento váš krok nesmierne ľutovať. Nenechajte sa pomotať vplyvom planéty Merkúr na váš 12. dom, radí ročný Horoskop 2022 Blíženci, pretože vaše logické myslenie môže teraz stáť v úzadí. Počas apríla vyrovná negatívny vplyv Merkúra spln mesiaca v 5. dome, ktorý nastáva 16. apríla. V období 3 dní teda prináša pozitívne aspekty do lásky vo viacerých smeroch. Budete mať vynikajúcu príležitosť na zosilnenie citového základu vo vzťahu. Dokonca sú to vhodné dni aj na zábavu a radosti z intímneho života s vaším partnerom. Nevyhýbajte sa dotykom, bozkom a objatiam, ktoré od 16. do 18. apríla môžu pomôcť utužiť partnerský vzťah.

Následne v apríli opäť prevláda negatívne smerovanie Merkúru v 12. astrologickom dome. Od 20. apríla vstupuje slnko taktiež do 12 domu, ktorí tieto energie upokojuje. Budete mať nutkavú potrebu vytvárať dobré skutky, a pomáhať ostatným. Budete zabúdať na svoje vlastné šťastie a na svoju vlastnú lásku, čo môže v istom okamihu vniesť negatívnu energiu do vašich partnerských vzťahov. V apríli sa budete učiť tomu, ako sa k vášmu partnerovi dostať bližšie, a ako uhasiť ohnivú energiu, ktorá vás skúša vo vašej oddanosti a vo vzťahu, hovorí váš ročný Horoskop 2022 Blíženci. Apríl preskúša lásku každého Blíženca, a bude hlavne na vás, ako sa rozhodnete – či budete za svoj vzťah a dlhotrvajúcu lásku bojovať, alebo sa necháte očariť úplne novým človekom, s ktorým je budúcnosť veľmi neistá a nejasná.

Retrográdne Pluto pôsobí od 29. apríla vo 8. dome na celoročný Horoskop 2022 Blíženci, a prináša ideálnu príležitosť na skúmanie vlastnej životnej hodnoty. Už v závere apríla sa tak ohliadnete za celým mesiacom a uvedomíte si, čo je v oblasti lásky pre vás skutočne tým najdôležitejším. Od tohto obdobia sa blíženec sústreďuje hlavne na hľadanie zmysluplných vzťahov, a je to akési znovuzrodenie pre dlhotrvajúcu lásku, ktorá teraz vyžaduje vašu pozornosť, obetu, a odhodlanie na jej vylepšenie.

Horoskop Blíženci 2022 ďalej pracuje so Splnom mesiaca v 7. dome astrológie

Veľmi náročný apríl upokojí preorientovanie energii Blížence počas mesiaca máj, na 8. astrologický dom, ktorý je spájaný nielen s veľkým obchodom, ale aj s vlastnou sexuálnou energiou. 16. mája pocítia zadaní Blíženci pozitívny spln mesiaca v 7. astrologickým dome, kedy budete plne zameraný na vytváranie pevnejších priateľstiev, a pevnejších osobných vzťahov. Zasiahne celkovo váš rodinný život, a pozitívne vyzdvihne vašu lásku k partnerovi, manželovi, či k vašim potomkom, špecifikuje Horoskop 2022 Blíženci. Tento Tranzit znamená vyhľadávanie bezpečia a istoty v ľúbostných vzťahoch, a pripomína blížencom ako veľmi dôležité je mať po svojom boku niekoho, o koho sa môžete oprieť aj v náročnejších dňoch a časoch. V mesiaci máj sústreďujú astrologické tranzity svoje pôsobenie hlavne na 8. astrologický dom a zasahujú aj zdravie našich rodinných príslušníkov. Teraz budeme viac, než kedykoľvek predtým potrebovať oporu a blízkosť človeka ktorého milujeme, pretože niektoré aspekty pôsobia negatívne, a budete potrebovať pevný oporný bod na prekonanie akýchkoľvek trápení. V máji sa energia sústredí taktiež veľkou silou na rodinu a priateľov, opisuje Horoskop na rok 2022 Blíženci, pretože viacero planét je vo vynikajúcej pozícii na to, aby uspokojovali emocionálne potreby Blížencov.

Horoskop lásky 2022 pre znamenie Blíženci vám porozpráva o vzťahoch a láske. Pre kompletnú kopatibilitu lásky však čítajte Horoskop Lásky Blíženci, kde nájdete percentuálnu zhodu s vašou láskou!

Význam nasledujúcich tranzitov na Horoskop Blíženci pre rok 2022

Druhý štvrťrok roka 2022 uzatvára jún, kedy sa energie zameriavajú hlavne na prácu a financie. 14. júna zasahuje mesačný spln 7. dom veľmi pozitívne. Vnáša do vášho života pozitívnu a stabilnú atmosféru vo vzťahoch a láske. 14., 15., 16. júna máte možnosť budovať pevnejšie vzťahy, a dokonca sa porozprávať so svojím milovaným aj o tohtoročnej dovolenke, predpovedá Horoskop na rok 2022 Blíženci. Mesiac v strelcovi je v neutrálnej pozícii, a svoje okolie tak budete spoznávať hlavne prostredníctvom svojich vlastných emócií a pocitov. V strede júna vám astrologická predpoveď veští príležitostí odhaliť voči milovanému vaše tajomstvá… Aby ste plne vypočuli jeho starosti o vašu spoločnú budúcnosť... Tento júnový Tranzit zasiahne nielen Horoskop 2022 Blíženci, ale aj emócie a lásku Blížencov veľmi intenzívne, pretože harmonizuje aj vzťahy, ktoré sa doposiaľ cítili byť v napätí.

Od 21. júna budú Blíženci orientovaní hlavne na materiálnu oblasť svojich vzťahov, a niektorí Blíženci budú mať tendenciu míňať veľké množstvo peňazí. To môže negatívne zasiahnuť aj vzájomné vzťahy s partnerom, pretože váš partner nebude chápať vašu vášeň pre kupovanie nových veci. Horoskop na rok 2022 pre Blížencov odporúča tento chtíč prekonať, aby ste do lásky nevnášali negatívne vibrácie. Hneď 23. jún dáva príležitosť blížencom na to, aby svojho partnera okúzlili, pretože blíženec cíti mimoriadný osobný pôvab a silnú fyzickú krásu.

Venuša v prvom astrologickom dome znamená až do 18. júla veľké množstvo príležitostí na zveľaďovanie vzťahu, a na budovanie osobných emócií. Je to vynikajúce obdobie nielen pre nezadaných Blížencov na zvýraznenie svojej atraktivity, ale aj pre tých nezadaných, ktorí budú mať teraz najväčšiu možnosť spoznať novú lásku, veští Blížencov Horoskop 2022. Aj Nov mesiaca v druhom dome, ktorý nastáva 29. júna, znamená pozitívne cítenie tohto aspektu hlavne v oblasti emócií. Venuša teda pozitívne pôsobí na znamenie Blíženci až do 18. júla, kedy je tento pozitívny tranzit ešte zosilnený vstupom vládnucej planéty do druhého domu. Nielenže budete mať veľkú radosť zo svojich osobných vzťahov, ale budete vedieť zdieľať svoj pozitívny pohľad na váš vzťah a na všetky veci okolo, so svojou láskou. Komunikácia je tiež veľmi silná, a preto si s partnerom dokážete všetko vykomunikovať, aj veci, ktoré vás po minulé obdobia veľmi trápili. Využite túto príležitosť, kedy planéta Merkúr a planéta Venuša pozitivne vibruje smerom k blížencom, doporučuje celoročný astrologický Horoskop Blíženci 2022. Posilňuje a zveľaďuje váš emocionálny status a tie najbližšie vzťahy. Pozitívny Tranzit Venuše v prvom dome vyruší mesačný spln v 8. dome, pretože mesiac sa nachádza v exile, a teda sa tam necíti príliš dobre. Človek pociťujúci mesiac v Kozorožcovi býva prehnane sporivý, či prehnane reaguje aj na problémy v rodinných financiách. Ak teda patríte k blížencom, ktorí venujú veľa času riešeniu nedostatku rodinných financií, obdobie okolo 12., 13. a 14. júla bude pre vás obzvlášť náročné. Dávajte si pozor na vzniknuté konflikty alebo hádky, pretože vaše slová by mohli jednoducho raniť tých, ktorých milujete. Snažte sa vážiť svoje slová tak, aby ste neublížili pocitom iných. 18. júla sa Venuša presúva do druhého domu, a svoje sústredenie smeruje hlavne na financie a na lásku nezadaných, ktorú si rozoberieme v ďalších riadkoch horoskopu.

Na lásku zadaných následne vplýva obdobie vstupu Merkúru do 3. domu - od 19. júla, až do 4. augusta. Akékoľvek obavy, ktoré sme vo vzťahoch mali ohľadom emócií druhých sú teraz objasnené. Blíženec sa počas druhej polovice júla, a začiatku augusta môže dozvedieť nové správy, ktoré ovplyvnia váš pohľad na aktuálny vzťah. Vo svojom emočnom živote Blíženec buduje lepšie vzťahy, a dokonca presadzuje nové nápady a metódy vzdelávania. To súvisí aj s posilňovaním pút medzi blížencom a jeho deťmi, alebo deťmi v rodine. Horoskop 2022 Blíženci vraví, že je to obdobie priaznivé nielen smerom k súkromným vzťahom, ale aj voči Blížencovým emóciám. Zosilňuje aj priateľské rodinné vzťahy. Blíženec môže bez obáv prejavovať svoje myšlienky, pretože názory ostatných sú zdieľané s tými jeho. Budete sa cítiť ako na obláčiku šťastia, kedy vaši blízki súhlasia s vašimi rozhodnutiami, a s vaším postojom voči láske a emóciám. Obdobie od 19. júla do 4. augusta teda posilní aj také vzťahy, ktoré cítili v úvode roka oslabenie. Ak ste teda blíženec, ktorému v roku 2022 záleží na budovaní dobrých vzťahov a lásky, práve celý jún, druhá polovica júla a úvod augusta, vplýva pozitívne na vaše osobné ľúbostné vzťahy.

August je z prvého pohľadu chaoticky obsadený planétami, a teda vplýva na viaceré aspekty Blížencovho života. Do 4. augusta cíti blíženec veľmi pozitivne vibrácie smerom k láske, a následne sa energie upokojujú. 20. augusta vstupuje planéta Mars do prvého Blížencovho domu, kde sa nachádza v neutrálnej pozícii a ukončuje negatívne pôsobenie hlavne na kariérne šance Blíženca, ktoré si ozrejmíme neskôr, podčiarkuje Horoskop Blíženci 2022. Tento Prechod Marsu do prvého astrologického domu sa predstavuje hlavne cez vlastné emócie a schopnosti posilňovať lásku, špecifikuje váš horoskop na rok 2022. Prejaví sa pozitívnym smerom nielen v práci, ale aj v súkromí Blížencov. Prináša blížencom silu na prekonanie starosti s výchovou detí, a na prekonávanie únavy zo starostlivosti o domácnosť. Obdobie prechodu Marsu v prvom astrologickom dome znamená tiež možnosti Blíženca na plánovanie dovolenky. Pre Blíženca bude teda vhodné obdobie na oddych hlavne v závere augusta 2022, a chvíle oddychu by mal tráviť hlavne v náručí svojich milovaných. 26. august je ďalším pozitívnym dňom, kedy táto neutrálna pozícia planéty prechádza domom radosti a vášne. Tento dom sa označuje aj za domov vášne a sexuality, ale taktiež sústreďuje energiu na starostlivosť o deti. 5. astrologický dom, na ktorý teraz pôsobí planéta Merkúr špecifikuje veľkú hravosť a toto obdobie je ideálne na dovolenku s vašimi ratolesťami, a so svojim milovaným, tvrdí Horoskop 2022 Blíženci. Rodinné putá sú veľmi hlboké, a tento pozitívny tranzit pôsobí na znamenie Blíženci od 26. augusta až do 10. septembra, kedy sa z priameho Merkúru stáva Merkúr retrográdny. Ak teda hľadáte odpoveď, kedy je najvhodnejšia doba na plánovanú rodinnú dovolenku roka 2022, istotne je to obdobie od 23. augusta do 10. septembra.

O základných vlastnostiach znamenia Blíženci vám rozpráva nielen Horoskop 2022 Blíženci. Aj Charakteristika Znamenia Blíženci je dôležitá. Od veštkyňe, pre vás. Muž Blíženci, aj Žena Blíženci v podrobnej charakteristike na rok 2022.

September, Október, November a December 2022 pôsobia aj na Horoskop Lásky Blížencia 2022

Od 10. septembra sa Merkúr stáva retrográdnym v 5. astrologickom dome, a neskôr od 23. septembra v dome 4. Od 10. do 23. septembra je Merkúr usadený neutrálne, čo Blížencov sústreďuje hlavne na hľadanie vlastnej identity, a na stotožnenie svojich názorov so svojím partnerom. Budete hľadať prienik vo vzťahu, a hľadáte, v čom si najlepšie porozumiete, hovorí ročný Horoskop 2022 Blíženci. Druhá polovica septembra – od 23. septembra do 02. októbra znamená umiestnenie spätného Merkúru, ktorý je domovskú planétu Blížencov, do 5. domu radosti. Blíženec zažije prehnaný tok myšlienok, ktoré bude chcieť realizovať. Obrovská zvedavosť, a obrovské množstvo veci, ktoré chce blíženec vykonať, budú oddeľovať pozornosť Blíženca od sexuálnych túžob, a od budovania vlastného vzťahu. Toto obdobie sa teda stáva časom, kedy nebude láska pre Blížencov až taká zaujímavá, a dokonca v popredí stojí záujem netrvalé a detinské vzťahy. V období spätne pohybujúceho sa Merkúru vchádza aj slnko do 5. astrologického domu. Slnko je v znamení váhy v pozícii pádu, a preto sú energie tohto slnka pôsobiace na Blížencov oslabené. Ak sa pozeráme na celkový výklad horoskopu pre zadaných je zrejmé, že Blíženci budú mať pocit, že sa ich vzťah nikam neposúva. Tieto dni sú špecifické aj túžbou po rodičovstve. Blíženec túži po rozširovaní svojej rodiny, po nových potomkoch, túži po bábätku... Tieto energie zasiahnu nielen ženy narodené v znamení Blíženci, ale aj mužov, ktorí budú hľadať v živote nový zmysel.

25. septembra zasiahne 5. astrologický dom aj mesačný Nov v znamení váhy a zasiahne tak celkový Horoskop 2022 Blíženci, kedy dáva človek veľkú váhu mileneckým vzťahom. Blíženec môže v tomto období emocionálne ubližovať tým ľuďom, ktorí teraz potrebujú vaše povzbudenie a psychickú pomoc. Budete sa až príliš sústrediť na upokojenie svojich zvieracích túžob, a neprikladáte tak veľkú váhu emóciám a náladám svojho partnera. Tranzit teda vplýva rušivo hlavne na lásku zadaných.

02. október 2022 ukončuje prechod retrográdneho Merkúru cez 5. astrologický dom, a ukončuje váš detinský prístup k vlastným emóciám a dlhotrvajúcim vzťahom, zvýrazňuje Horoskop na rok 2022 Blíženci. 10. októbra dostávate do daru vynikajúcu schopnosť vyjadrovania, a dokonca možnosti na viac romantiky v živote. Merkúr sa presúva do 5. astrologického domu od 10. októbra, až do 29. októbra. Viaceré dní teda zasiahnu Blížencov, ktorí sa venujú duševnej činnosti, a svojmu duchovnému rastu. Blíženec bude mať schopnosť rozvíjať nielen svoj talent, ale užívať si aj pozemské radosti života, ako je pravá láska, radosť deti, alebo zábava v náručí toho druhého. Blíženec dostáva ideálnu príležitosť na užívanie si milostných hier, na zveľaďovanie svojho sexuálneho života s partnerom, a keďže tento tranzit je mimoriadne pozitívny, nabáda Blížencov k tomu, aby urobili ďalší krok vo svojom vzťahu. Tento aspekt výrazne ovplyvní Blížencov, ktorý sa v roku 2022 rozhodujú o dôležitom životnom kroku. Práve v období od 10. októbra do 29. októbra má každý blíženec možnosť posunúť svoj trvajúci, fungujúci a láskyplný vzťah na novú úroveň, predpovedá Blížencov Horoskop 2022. Či už sa to týka nového člena rodiny, prvého dieťatka, alebo uzavretia manželstva. Nie je lepšie obdobie roka 2022 ako čas, kedy planéta Merkúr vplýva na váš 5. astrologický dom radosti a užívania si života. Mesiac október však prináša aj obrovské varovanie pre Blížencov, ktorí sú na pochybách o svojom vzťahu. Obdobie od 23. októbra, kedy sa planéta Venuša nachádza v 6. dome znamenia, preskúša hlavne disharmonické vzťahy. Venuša sa nachádza v znemní svojho exilu a preto sa bližšie sústredí na vzťahy znamení zverokruhu. Venuša sa pozrie na to, či váš trvalý vzťah dokáže prekonať takýto negatívny aspekt, alebo či sa nalomí, alebo rozpadne, opisuje Horoskop 2022. Ak ste blíženec, ktorý sa nachádza v nevyrovnanom vzťahu plnom sĺz a bolesti, je veľmi pravdepodobné, že práve druhá polovica októbra, a prvá polovica novembra ukončí tento disharmonický aspekt. Keďže Venuša teraz pôsobí na vás 6. astrologický dom môže to vplývať hlavne na ukončenie manželstva, ľúbostných alebo mileneckých vzťahov. Toto ukončenie vzťahu pôjde najmä z iniciatívy Blíženca, ktorý už viac nechce tápať v slzavom údolí, ale chce sa ešte pred koncom roka 2022 pohnúť v svojich emóciach a v láske vpred. Každému Blížencov, ktorý sa nachádza v násilníckych, alebo prílišne disharmonických vzťahoch, ktoré vám spôsobujú iba bolesť a utrpenie, odporúča Horoskop využiť obdobie od 23. októbra do 16. novembra vhodné na ukončenie takýchto spojení.

Oslabené vzťahy teda budú čeliť v októbri veľkej skúške, ktorá pretrváva až do prechodu Venuše do 7. astrologického domu – 16. novembra. Veľkú neistotu v mileneckých vzťahoch môže spôsobiť aj retrográdny Mars, ktorý pôsobí od 30. októbra na všetkých 12 znamení zverokruhu,. U Blíženca pôsobí konkrétne na prvý dom. Môžu sa preto vyskytnúť mierne komplikácie v dlhodobých mileneckých vzťahoch, ktoré nemajú prílišný a pevný emocionálny základ. Blíženec bude svoju energiu orientovať viac na svoju budúcnosť, a o svojich krokoch a túžbach sa bude chcieť deliť s niekým, kto je mu emocionálne blízky, definuje astrologický Horoskop na rok 2022 Blíženci. Preto budete mať tendenciu ukončovať vzťahy, ktoré pre vás nemajú budúci význam. Aj tento aspekt posilňuje Blížencovú odhodlanosť k tomu, aby ukončil pretrvávajúci bolestný vzťah. Venuša svojím prechodom do 7. astrologického domu 16. novembra je vo veľmi láskavej pozícii a vplýva hlavne na zveľaďovanie šťastia v manželstve a v dlhotrvajúci vzťahoch. Blíženec premýšľa viac ako doposiaľ o sebe samom a o zdieľaní lásky s tým pravým partnerom. Zabúdate na pokušenia, ktoré skúšali vašu lásku v roku 2022, a všetky malé emočné úpadky Blíženca sú od tohto času z partnerovej strany zabudnuté. Máte možnosť užívať si emocionálnu blízkosti svojho vzťahu a budovať ešte zmysluplnejšie vzťahy so svojou rodinou.

Druhá polovica novembra je prudko orientovaná na 7. astrologický dom, ktorý je domovom partnerstva a býva spájaný s úspechmi manželstva a s pozitívnymi partnerskými vzťahmi, pokračuje Horoskop 2022 Blíženci. Ak teda hľadáte odpoveď na otázku, ktorý mesiac bude najromantickejším mesiacom pre Blíženca v roku 2022, jednoznačne je to mesiac november, ktorý prináša vstup Merkúru do 7. astrologického domu, prechod slnka týmto domom, a tiež mesačný Nov v dome partnerstva, ktorý zosilňuje túžbu po úzkych citových kontaktoch s vaším milovaným. Tieto tranzity a pozitivne obsadenie 7. astrologického domu prináša veľké množstvo energie na budovanie vašich vlastných vzťahov, a dokonca vám pomôže v tom, aby ste sa stali radcom vo vzťahoch ostatných, ozrejmuje ročný Horoskop 2022 Blíženci. Budete obľúbeným a charizmatickým človekom, ktorému sa bude dariť hlavne vo vlastných emóciach a v milostných vzťahoch. Obdobie pozitívnych myšlienok, pozitívnych vibrácií, a silných emócií pre vás nastáva v mesiaci november 2022.

Aké bude ukončenie roka 2022, a teda posledný mesiac roka z pohľadu lásky a partnerských vzťahov? Silné obsadený 8. dom počas mesiaca december, v kombinácii s pôsobením retrográdneho Marsu, blížencom uberá zo sexuálnej energie. Blíženec si neužíva intímne spojenia, a zameriava sa viac na zdravie seba samého a členov svojej rodiny. December rázne obsadzuje hlavne oblasti zdravia, práce a osobného rastu Blíženca, no zameriava svoje Astrologické pôsobenie aj na rodinu a priateľov. Astrologické tranzity sa v decembri zameriavajú na lásku a vzťahy zadaných Blížencov. Až 23. december prináša mesačný nov v 8. astrologickom dome, kedy sa mesiac nachádza v znamení svojho exilu. Vyvoláva citové a sexuálne potreby, a tento aspekt znamená rozpad takých vzťahov, ktoré majú svoj základ položený iba na intímnom potešení. Pôsobením retrográdneho Merkúru v závere roka si Blíženci veľmi dobre uvedomujú aké veci majú v ich živote zmysel, pripomína Blížencom Horoskop 2022. Preto ukončujú nezmyselné vzťahy, ktoré nemajú žiaden pevný základ, a neznamenajú pre Blížence žiadne budovanie vzťahov do budúcnosti. Ak vaším vzťahom chýba emočný základ, záver roka 2022 vám pripomenie zbytočnosť týchto spojení, ktoré vám prinášajú slzy a uberajú vás o pozitívne emócie. Mesiac december výrazne nezasiahne zadaných Blížencov, ktorí sú vo svojom vzťahu úplne spokojní. Tí sa môžu tešiť na presmerovanie energií a ešte lepšie rodinné a priateľské vzťahy, a na zveľaďovanie majetkového a finančného zázemia. Viac o tom, ako rok 2022 zasiahne ostatné oblasti Blížencovho života si rozoberieme ďalej.

Tarot je dôležitou súčasťou veštby. Veštenie tarotom sa snúbi s predpoveďou, ktorú opisuje Horoskop 2022 Blíženci, a aj prostredníctvom tarotových kariet pripravila veštkyňa predpoveď pre znamenie Blíženci. Tarotová Karta Dňa vám navyše ozrejmí predpoveď na aktuálny deň, podľa vašej osudovej karty, pre znamenie zverokruhu Blíženci.

Partnerský Horoskop Lásky 2022 - Predpoveď pre Nezadaného Blížencia

Januárové obdobie retrográdnej Venuše špecifikuje aj možnosti na lásku nezadaných. Tranzit cúvajúcej Venuše posilňuje vzťahy, ktoré sú pevné, a častokrát môže za rozpad takých vzťahov, ktoré nemajú hlboké základy v dôvere. Ak je vzťah dvoch ľudí silný, nezničí ho ani tento spätný pohyb januárovej Venuše. Čo však tento prechod planéty lásky znamená pre nezadaných?

Zo všeobecného hľadiska sa január nezdá byť vhodným obdobím na uzatváranie nových vzťahov, ak nemáte istotu, že tento vzťah prerastie do hlbokého porozumenia a lásky, upozorňuje Horoskop 2022 Blíženci. Veľa ľudí si v tomto období uvedomuje ako potrebuje druhého človeka vo svojej blízkosti, a lásku k svojmu životu. Preto môže nezadaný Blíženec cítiť trocha smútku živote, hneď v úvode roka, pretože január pripomína nielen minulé vzťahy, ale aj aktuálnu situáciu v láske. Aj keď naháňanie sa za láskou nebude v roku 2022 pre vás ideálnym prístupom k životu, január vám musí pripomenúť, že láska je lepšia, než osamelosť.

Od 26. januára posilňuje cúvajúcu Venušu aj vstup spätného Merkúru do 8. astrologického domu, kedy sa nezadaný Blíženec bude potýkať s nepríjemnými deštruktívnymi myšlienkami, alebo s depresiami. Táto energia retrográdneho Merkúru potrvá až do 4. februára, kedy je v prípade veľkého smútku, alebo negatívneho pohľadu na život vítané, ak budete v okruhu tých, ktorých milujete. V prípade, že vám myšlienky na minulosť v januári ubrali spánok, alebo vás obrali o množstvo energie, či dobrej nálady, je možno vhodné vyhľadať odbornú pomoc, kedy vám už pár stretnutí s odborníkom môže pomôcť napredovať v živote a posunúť sa ďalej. Január je teda súci na premýšľanie o svojom živote, o svojich minulých vzťahoch, a o svojej budúcnosti. Pre niektorých Blížencov môže znamenať veľmi ťažké obdobie, kedy budú čeliť svojím minulým rozhodnutiam, a svojej aktuálnej životnej pozícii. Nielen vaše vlastné rozhodnutia vás budú trápiť, ale budete mať niektorým ľuďom za zlé, ako sa voči vám v minulosti zachovali, varuje ročný Horoskop na rok 2022 Blíženci. Tieto komplikované emócie môžete zvládnuť sami, ak ste silnou a odolnou osobou, no lepšie by bolo sústrediť sa hlavne na vašu rodinu, ktorá vám podá pomocnú ruku vždy, keď to potrebujete.

Vo februári niesú z astrologického hľadiska badateľné žiadne aspekty, ktoré by ovplyvňovali nezadaných. To isté platí aj pre mesiac marec, a teda pre celý prvý štvrťrok roka 2022. Pre nezadaných sa teda láska výrazne nezmení. Iba v prvý mesiac roka budú musieť Blíženci prekonať isté negatívne energie pôsobiacej na ich psychické zdravie, ktoré sa tiež prepája s fyzickou energiou. Nezabúdajte, že to, aká energická a vitálna je vaša myseľ záleží hlavne na vás. Iba vy môžete dovoliť vašej mysli premýšľať negatívne a depresívne, a naopak iba vy dokážete toto myslenie pretvoriť na niečo krásne, čo vás inšpiruje do budúcnosti. Nezameriavajte sa na negatívne aspekty vašej minulosti a neprenášajte ich do prítomnosti. Radšej sa sústreďte na vaše pozitívne vlastnosti, na silu a energiu, ktorú môžete svetu ponúknuť.

Negatívnym aspektom na lásku nezadaných je Venuša v 8. astrologickým dome, ktorá vám môže pomotať hlavu tak, že budete mať záujem iba o vzťah so zabezpečeným partnerom, predvída Horoskop 2022 Blíženci. V apríli môže byť vaše rozhodnutie pevné a nemenné, kedy smerujete svoj záujem hlavne na partnerov, ktorý vás finančné uspokoja. Táto pozícia Venuše preto vyvoláva vzťahy založené na materiálnych hodnotách, a plytké spojenia, ktoré nemajú dlhú budúcnosť. Tento Tranzit Venuše trvá až do druhého mája. Vaše povrchné zameranie na majetné osoby naruší počas apríla spln mesiaca v období 3 dní - od 15. do 17. apríla, kedy sa vaša pozornosť preorientuje na silný citový základ vzťahu s deťmi v rodine. Tieto 3 dni vám taktiež dávajú obrovské možnosti na nové spoločenské kontakty a množstvo radosti z intímneho života. Niektorí nezadaní Blíženci budú hlbšie skúmať svoje emócie, čo vám pomôže nájsť spokojnosť samého so sebou.

Spoznajte aj týždenný horoskop Blíženci. Horoskop na rok 2022, aj na každý týždeň exkluzívne od veštkyňe. Týždenný horoskop Blíženci je vždy presný a aktuálny. Od veštkyne aj na rok 2022.

Aké zmeny v láske vás predpovedá ročný Horoskop Lásky 2022 Blíženci?

Od 02. mája teda ukončí svoje pôsobenie aj Venuša ovplyvňujúca váš postoj k láske, a opäť upútava vašu pozornosť na skutočné životné hodnoty. Jún sústreďuje pozornosť hlavne na vlastnú osobnosť a na majetok. Nezadaní dostanú počas júnového obdobia do daru mimoriadný osobný pôvab, ktorý sa zosilňuje od 23. júna, kedy Venuša vstupuje do prvého astrologického domu. V tejto pozícii sa udrží až do 5. júla, a tak máte možnosť zveľaďovať vaše osobné vzťahy, a budovať nové, prosperujúce spojenia. Je to vhodné obdobie pre nezadaných na to, aby vyrazili do spoločnosti, a ukázali všetky svoje pozitívne vlastnosti. Vďaka vašej enormnej atraktivite bude pre vás očarenie iných osôb veľmi jednoduché. Budete cítiť veľkú potrebu byť milovaný, a tento fakt vás bude posúvať vpred k tomu, as te nabrali odvahu a oslovili človeka, o ktorého máte už dávno záujem.

Od 23. júna až do 5. júla nastávajú dni vhodné na rýchlejšie kroky vpred, ktoré môžu ovplyvniť vašu budúcnosť. 13. júla naznačuje mesačný spln vo 8. dome negatívne pôsobenie na vaše sexuálne potreby a intímny život, upozorňuje celoročný Blížencov Horoskop na rok 2022. Kozorožec v tomto v tejto pozícii mesiaca sa prejavuje neuvážené a spontánne, a takýto bude aj váš prístup ku vzťahom a ostatným ľuďom. Máte tendenciu využívať všetky svoje schopnosti a užívať si jednorázovú zábavu s niekým novým, aj keď to nie je váš štýl. Mesiac v Kozorožcovi vás však upozorňuje, aby ste túto jeho provokatívnu stránku odignorovali, pretože môžete ublížiť pocitom iných.

18. júla sa planéta Venuša presúva do druhého astrologického domu, a tento tranzit zameriava svoju pozornosť hlavne na mužov Blížencov. Tí budú mať tendenciu vyhľadávať vo vzťahu staršie ženy, ktoré sú materiálne zabezpečené. Je to aspekt, ktorý vyzdvihuje chamtivosť muža Blíženca a nezadaným blížencom odomyká nové názory na budúce vzťahy. August zameriava pozornosť Blížencov na lásku, rodinu a priateľov. Aj práca bude pre Blíženca v auguste veľmi dôležitá, a teda nebude zostávať čas na nové priateľstvá, na spoločenské udalosti, alebo na novú lásku.

Od 10. septembra sa nezadaný blíženec sústreďuje hlavne na dosiahnutie vlastnej emočnej stability pod vplyvom retrográdneho Merkúru, ktorý pôsobí až do 02. októbra a zasahuje aj Horoskop 2022 Blíženci. Myšlienky Blížencov sa orientujú na dosiahnutie jedinečnosti a dokonca na rozširovanie rodiny. Blíženec sa pohráva s myšlienkou na také vzťahy, ktoré majú pre jeho budúcnosť praktický význam. Budete svoju pozornosť orientovať na to, čo vám radí váš rozum, nie emócie. Môžete tak dať šancu niekomu, kto má vo vašom živote skôr praktický, než emočný význam. Dobre si však premyslíte vaše nasledujúce kroky pod vplyvom retrográdneho Merkúru, pretože vaše rozhodnutia môžu v budúcnosti raniť toho druhého. Smerujte vašu energiu správnym smerom, aby ste nemali pocit, že márnite nielen svoj drahocenný čas, ale plytváte aj emóciami ostatných ľudí.

23. septembra na vás pôsobí nielen spätný Merkúr, ale aj slnko svojím vstupom do 5. domu. Slnko je v pozícii pádu, a u nezadaných môže spôsobiť silné túžby po deťoch a po zakladaní rodiny. Preto bude vaše logické uvažovanie ešte viac pretlačené do popredia, a budete mať pocit, že vaše emócie musíte odložiť nabok. Porozmýšľajte, či je to však vhodné riešenie pre vašu budúcnosť. Časom budete totiž opäť túžiť po hlbokej a vášnivej láske, a tak vo vzťahu nebudete nikdy spokojný. Horoskop 2022 Blíženci vám odporúča - yhýbajte sa teda uzatváraniu vzťahov iba z rozumu, pretože je lepšie počkať si na lásku, než neskôr ľutovať. 25. septembra vaše emócie zosilní aj mesačný Nov v 5. astrologickom dome, ktorý na vás vplýva v období 3 dní, od 24. do 26. septembra. Budete prikladať veľkú váhu mileneckým vzťahom. Zasiahne teda hlavne ľudí, ktorí sú v nevyrovnaných a nezmyselných vzťahoch, ktoré sú položené iba na mileneckom základe. Retrográdny Merkúr pôsobiaci na vaše pocity vás nabáda, aby ste do života vniesli pozitívnu auru a našli balans medzi vaši logickým myslením a emóciami. Pochopiteľne, tento tranzit zvyšuje váš odpor voči vzťahom, ktoré majú svoj základ iba na zvieracej túžbe. September vám pripomenie, že je najvyšší čas takéto vzťahy ukončiť.

Od 02. októbra opäť myslíte na svoju prítomnosť, a budúcnosť aj z hľadiska vašich emócií. Spln mesiaca v 11. dome priateľstva túži po spoločenských udalostiach, a preto si môžete dopriať oddych v spoločnosti. Rozširujte svoj okruh priateľov, a dajte príležitosť aj novým známostiam, odporúča váš Horoskop 2022 Blížneci v oblasti lásky a vzťahov. Z negatívneho pohľadu zasiahne Venuša v 6. dome vaše emócie od 23. októbra až do 16. novembra. Venušu sa usadzuje v znamení exilu, a táto pozícia znamená pravdepodobný rozpad vzťahov, ktoré sú založené iba na jednej rovine. Môže to byť rovina finančná, rozumová, alebo iba milenecká. Uvedomte si však, že ak Venuša spôsobí rozpad vášho nového a začínajúceho vzťahu, tento vzťah by nikdy nemal pre vás žiadnu budúcnosť. Ak ste tak neurobili počas septembra, október vás opäť posúva k ukončeniu milostných románikov, ktoré nikam nevedú. Pre nezadaných je to veľmi dôležitý krok roka 2022. Inak sa vám nepodarí v živote nájsť potrebnú harmóniu a tento fakt zasiahne nielen vaše budúce vzťahy, váš vlastný vzťah k sebe samému, ale dokonca ja vaše psychické zdravie. Ďalším astrologickým tranzitom ovplyvňujúcim lásku nezadaných je Venuša v 7. dome sústreďujúca svoje energie od 16. novembra do 10. decembra 2022. Táto Venuša v láskavej pozícii znamená šťastné životné rozhodnutia. Uzatvára tak možnosti roka 2022 na šťastný partnerský vzťah. Viacero dní tak počas novembra a decembra praje láske nezadaným, a táto pozícia Venuše je vynikajúca na prejavy lásky k ostatným. Máte tendenciu budovať zmysluplné vzťahy, ktoré budú mať pevné základy do budúcna. V tomto období sa planéta Mars nachádza v cúvajúcom pohybe, a teda nezadaný blíženec viac premýšľa aj o sebe. Vďaka týmto dvom tranzitom dokážete jednoduchšie zdieľať lásku s inými, a tiež ju jednoduchšie prejavovať. Vaše hodnoty sa sústreďujú iba na jedného partnera, na takého, ktorý má pre vás zmysel nielen prakticky, ale aj emocionálny. Hneď nasledujúci deň, 17. novembra, po vstupe Venuše do 7. domu, pôsobí aj Merkúr v pozícii svojho exilu, taktiež v 7. dome. Do 6. decembra teda môže spôsobiť zmeny nálad a vaše nestabilné rozhodnutia, varuje dôrazne Horoskop na rok 2022 Blíženci. Od 17. novembra do 6. decembra teda pozitivne energie Venuše blokuje Merkúr v Exile. Od 6. do 10. decembra zas cítite obrovskú harmóniu vo vašom rodinnom živote a vo vašich emóciach. Je veľká škoda, že pozitívny vplyv Venuše zasiahne vaša vládnuca planéta v znamení strelec, pretože tento Tranzit vám naznačuje, že pri výbere partnera musíte byť mimoriadne opatrný, a pripomína vám vaše predchádzajúce vzťahové problémy.

Mesiac december patrí hlavne vaším priateľom, zveľaďovaniu financií, ale taktiež rodinným vzťahom. Nezadaní sa budú cítiť neutrálne od vstupu slnka do 8. domu - od 21. decembra. Budete viac otvorený voči názoru ostatných, a budete vnímať aj ich životné hodnoty, ktoré budú pre vás inšpiráciou. Tento pohyb slnka sústreďuje svoju energiu aj na finančné zdroje a majetok, a teda myšlienky nezadaných obráti iným smerom. Opäť, blíženec môže mať tendenciu hľadať si takého partnera, ktorý je aj finančné zabezpečený. Nieje to však negatívny tranzit, a preto nebude celá vaša pozornosť smerovať iba na túto vlastnosť potencionálneho partnera.

Počas roka 2022 vám energie vplývajúce na vaše znamenie zverokruhu viackrát pripomenú, aká je pre vás dôležitá skutočná láska, a aké je zbytočné je udržiavanie vzťahov, ktoré sú postavené iba na sexuálnych potrebách. Tento fakt vám opäť pripomenie nov mesiaca v 8. astrologickom dome od 23. decembra pôsobiaci až do 26. decembra, ktorý znamená rozpad taký vzťahov, ktoré nemajú emočný základ. Horoskop lásky pre rok 2022 odporúča blížencom vyhýbať sa v tomto roku vzťahom, ktoré nemajú žiadnu emočnú hodnotu.

Vďaka numerologickej zhode partnerov máte aj v roku 2022 možnosť pochopiť vašu lásku. Numerologická Zhoda pre znamenie Blíženci odhalí vašu kompatibilitu lásky podľa dátumu narodenia. Všetky Horoskopy od veštkyne sú presné a pravdivé.


Horoskop 2022 Blíženci - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Blíženci 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Blíženec je známy svojou jemnosťou, zvedavosťou a schopnosťou rýchlo sa učiť. Inak tomu nebude ani v tomto roku, kedy prostredníctvom niektorých negatívnych tranzitov môžu Blíženci pociťovať nekonzistentnú a nerozhodnú povahu, ktorá je Blížencovi blízka, definuje Horoskop 2022 Blíženci... Čítajte ďalej Horoskop 2022 Blíženci - Pozitíva a Negatíva roka 2022...

Horoskop Blíženci 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Najviac obsadený 5. dom radosti, a potešenia planétami vidíme hlavne v mesiaci september, kedy Blížencov zasiahne viacero pozitívnych tranzitov vplývajúcich na lásku zadaných Blížencov. Čítajte Horoskop lásky Blíženci 2022 ďalej...

Horoskop Blíženci 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

Rok 2022 môže patriť pátraniu po vašich predkoch a po vašom dávnom pôvode. Spojíte tak obdobia veľkej zvedavosti s túžbou po poznaní seba samého. Január prináša do života Blížencov retrográdnu planétu, ktorá vám vládne, ale tiež cúvajúcu Venušu, ktorá prináša nedôveru v ľudí okolo vás... Čítajte Horoskop Blíženci 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Blíženci - Práca a Peniaze:

Vplyv januárovej retrográdnej Venuše v 8. dome, od 01. až do 29. januára 2022, ovplyvňuje nielen energiu lásky a túžby, ale aj dôveru voči ľuďom a záujem o veci okolo. Blíženec bude prekonávať obdobie nedostatku záujmu o veci, ktoré mu nepripadajú v živote hodnotné... Čítajte Horoskop 2022 Blíženci práca a peniaze ďalej...

Horoskop Blíženci 2022 - Zdravie:

Z hľadiska zdravia naznačuje rok 2022, že každý z vás by si mal do svojej domácnosti zabezpečiť vonné oleje, ktoré sú z hľadiska aromaterapie cennou pomôckou pri riešení akútnych bolestí hlavy, alebo v prípade veľkého vyčerpania... Čítajte Horoskop zdravia 2022 Blíženci ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Blíženci

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Blíženci

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Blíženci. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Blíženci.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Blíženci 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Blíženci:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Blíženci:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Blíženci 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.