aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Rak, horoskop na tento týždeň Rak

Týždenný Horoskop Rak

(11.10.2021 - 17.10.2021)

Niekto, kto ovplyvňuje vaše rozhodnutia vo viacerých smeroch vás môže v tomto týždni nahovoriť na isté riziko, ktoré sa vám ale nevyplatí. Horoskop na tento týždeň predpovedá také postavenie planét, ktoré neprajú hlavne vašim finančným rozhodnutiam, alebo investíciám, ktoré sú rizikovejšie. V druhej polovici týždňa pocítite impulzívnosť, ktorá bude sprevádzať aj vašu činnosť v práci a rozhodovanie v rodine. Táto impulzívnosť poteší hlavne vašu rodinu, pretože sa z vás stane veselšia osoba otvorená novým nápadom. Vaša veselá nálada sa tak ku koncu týždňa ukáže v plnej sile a tak môžete cez nasledujúci víkend rozdávať úsmev a pozitívnu náladu.

Láska a vzťahy: Vplyv Venuše prináša sviežu energiu do vášho partnerského vzťahu, ktorý bude teraz nielen vášnivejší ale aj veselší. Užijete si príjemné chvíle, ktoré však môže váš partner pokaziť, ak mu nepripomeniete dôležitosť nehy a porozumenia. Ak ste bez partnera nezabúdajte, že internet je plný ľudí, ktorí sa nemajú čas či možnosť s niekym zoznámiť inak ako online. Skúste to.

Zdravie: Mali by ste sa začať viac zaujímať o svoje zdravie a venovať sa pozorovaniu seba. Váš zdravotný stav sa len zázrakom nebude zlepšovať sám od seba.

Práca a peniaze: Míňajte viac na zdravú stravu. Nekupujte vitamíny, ale radšej kvalitnú zeleninu a ovocie. Upevníte svoje veľké úspechy a zdvojnásobte svoju motiváciu.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Rak páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Rak, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Rak. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Rak s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Rak