aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Rak, horoskop na tento týždeň Rak

Týždenný Horoskop Rak

(10.05.2021 - 16.05.2021)

Rozhliadnite sa okolo a zoznámite sa s novými ľuďmi, neskôr vám pomôžu aj v kariérnom živote. Vaše emócie sú spojené nielen s blízkou láskou, ale potrebujú aj priateľstvo a porozumenie od ľudí, ktorých vnímate inak, ako svojich najbližších. Nestranné názory vás môžu obohatiť viac, než si myslíte. Vo vašich emóciách nastáva týždeň bez výrazných výkyvov, pretože na vaše energie pôsobí rozumná planéta Jupiter a tak vyrovnáva vaše negatívne myšlienky. V tomto týždni sa sústreďte hlavne na vaše psychické zdravie, ktoré je teraz dôležitejšie, než kedykoľvek predtým. Musíte sa stotožniť s vašimi minulými rozhodnutiami a zabudnúť na prešľapy, ktorých ste sa dopustili. Nieje tu už priestor na smútok za niečim, čo už nenapravíte.

Láska a vzťahy: Nezabúdajte polichotiť svojmu partnerovi, ktorý potrebuje cítiť vašu blízkosť a podporu aj v časoch, kedy máte viac starostí a problémov. Ak ste nezadaný, snažte sa osobu, ktorú stretnete spoznať bližšie pred tým, ako s ňou stratíte hlavu.

Zdravie: Lunárny vplyv vám v tomto obodbí naznačuje potrebu detoxu vášho tela. Do vášho jedálnička zaraďte čerstvé ovocie a viac zeleniny. Pridajte tiež celozrný chlieb. Vďaka týmto jednoduchým zmenám sa budete cítiť vynikajúco.

Práca a peniaze: Z predchádzajúcich skúsenosti ste sa istotne poučili o tom, ako spravovať vaše financie a chúťky utrácať. Držte sa svojich priorit. Teraz je ten vhodný čas na kvalitné rekvalifikačné kurzy, ktoré vám pomôžu k dosahovaniu vašich budúcich cieľov. Nepodceňujte dôležitosť vzdelávania.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Rak páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Rak, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Rak. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Rak s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Rak