týždenný horoskop Rak, horoskop na tento týždeň Rak

Týždenný Horoskop Rak

(03.08.2020 - 09.08.2020)

V tomto týždni na vaše znamenie pôsobí zmyselná Venuša, ktorá prináša pozitívne aspekty nielen do vašich financií, ale aj do vášho súkromného života. Venuša vám pomôže viac prejavovať vaše emócie, a preto sa nemusíte báť dávať najavo čo v skutočnosti cítite. Venuša prináša tiež pozitivne vibrácie do vášho pracovného života, a preto sa tento týždeň, pre vaše znamenie zverokruhu, stáva skutočne pozitívnym obdobím.

Láska a vzťahy: Venujte vášmu partnerovi dostatok pozornosti. Nezabúdajte mu lichotiť. Pre nezadaných je pravá chvíľa vyraziť do spoločnosti.

Zdravie: Ak sa vo vašom živote vyskytnú akékoľvek nečakané problémy, ktoré by mohli skomplikovať vašu aktuálnu zdravotnú situáciu, nezabúdajte navštíviť lekára.

Práca a peniaze: Zariskujte a stavte na lotériu. Aj od vášho nasadenia záleží to, kým v práci skutočnosti ste. Nemusíte mať obrovské ambície k tomu aby ste boli šťastný. Snažte sa skôr udržiavať dobré vzťahy a byť pozitívnym motivátorom aj pre ostatných.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Rak páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Rak, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Rak. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Rak s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Rak