Horoskop 2022 Rak

Horoskop Rak 2022 - Práca a Peniaze

Pracovný Horoskop 2022 Rak - príležitosti a pády roka 2022

V úvode roka 2022 sú Astrologické energie sústredené hlavne na 7. a 8. dom Raka. 7. dom orientuje pozornosť Raka na lásku, manželstvo a osobný sebarozvoj. Máte možnosť sa učiť. Planéty prechádzajúce cez 8. dom zas poukazujú na pozitivne zmeny v oblasti zdravia a na minulosť Raka. Od 4. februára sa slnko nachádza v konjunkcii Saturnu a tento pozitívny tranzit tak opäť preklápa energie retrográdnych planét, definuje ročný Horoskop Rak 2022. Sústreďuje vašu energiu na rýchlejší pohyb pred. Zasiahne oblasť kariéry, aj financií. Vo viacerých životných oblastiach si teraz uvedomíte, že musíte niekedy prejaviť pokoru, pretože vždy nedostanete to, po čom túžite. Daný Tranzit vám však dáva možnosť nechať staré za sebou a vytvoriť si vlastnú identitu. Potrebujete sa cítiť uznaný, aby bolo aj vaše psychické zdravie silné. Teraz môžete v práci prevziať aj väčšiu zodpovednosť, ktorá bude mať za následok lepšie finančné ohodnotenie a lepší názor na seba samého. Zaujímavosťou pre vás môže byť aj fakt, že Arnold Schwarzenegger sa narodil práve v deň, kedy bol tranzit konjunkcie Slnka a Saturnu silne citeľný. Konjunkcia slnka a Saturnu v úvode februára dáva taktiež možnosť nezamestnaným, ktorí si teraz dokážu nájsť vytúžené zamestnanie omnoho jednoduchšie, podčiarkuje Horoskop na rok 2022 pre znamenie Rak. Ak si hľadáte prácu v oblasti, ktorá vás baví a zaujíma, práve úvodné dni februára sú skvelé na odoslanie životopisu, a na úspešné pracovné pohovory.

Od 14. februára vstupuje planéta Merkúr do znamenia Vodnár, do 8. domu, a v tomto dome zostáva až do 10. marca. Priamy Merkúr sa presúva z domu partnerstva do 8. domu premeny. Táto pozícia Merkúru znamená premýšľanie o pracovnej budúcnosti, a tiž o financiách. V práci sa bude dariť tým, ktorí vykonávajú finančnú činnosť – ako je poradenstvo, sprostredkovanie, poisťovníctvo.. A tiež ľuďom ktorí pracujú v bankách, alebo zastrešujú investície. Obdobie od 14. februára do 10. marca 2022 je ideálne aj na premýšľanie o investíciách. Môžete uvažovať aj o kariérnom postupe. Aj tí, ktorých práca predstavuje starostlivosť o domácnosť, môžu realizovať svoje vlastné ja. Rak má ideálnu príležitosť očistiť energie v domácom tým, že sa zbaví starých veci, ktoré blokujú váš energický rast, veští Horoskop na rok 2022 Rak. Vhodná je aj celková starostlivosť o domácnosť - ako je zmena nábytku, rôzne nákupy a nahradenie nepotrebných a poškodených vecí novými. Nezamestnaní budú opäť pokračovať v pozitívnom trende, kedy majú až do 10. marca príležitostí zahviezdiť a nájsť si vytúženú kariéru.

Od 14. do 16. februára pôsobí mesačný spln v znamení Lev v 2. dome. Tento mesačný spln vám pripomína, že nie je dôležité to koľko majetku máte ale skôr to, ako vás napĺňa šťastím. Opäť sa energie sústreďujú na tých, ktorí pracujú v domácnosti. Vašu domácnosť si túžite prispôsobiť podľa seba. Váš partner a vaše deti vašu snahu spríjemniť prostredie v ktorom bývate ocenia, a práve február a marec je plný možností na vlastnú sebarealizáciu. 02. až 3. marca zasahujú energie Raka mesačný Nov v 9. dome. Teraz môžete túžiť po cestovaní. Práca vás nebude v týchto dňoch baviť a nebude stáť v popredí vašich záujmov. Od stredy, 02.marca si môžete urobiť radosť krátkou dovolenkou, alebo predĺženým víkendom niekde, kde sa dokážete zrelaxovať. Lunárna pozícia naznačuje potrebu odpočinku a ukojenia vašej zvedavosti prostredníctvom spoznávania nových vecí. Pracovný Horoskop 2022 rak teraz odporúča, aby ste odvrátili svoju pozornosť od tvrdej práce a venovali sa oddychu, ktorý vás naštartuje pre nové kariérne možností. Ak pôsobíte v zamestnaní, ktoré vyžaduje neustále vzdelávanie, alebo rozvíjanie schopnosti, máte možnosť spojiť príjemné s užitočným. Rak v úvode mesiaca marec 2022 dostáva príležitosť na aktívny oddych, ktorý vám prináša uspokojenie a radosť, a následne omnoho viac energií do práce, ktorú robíte.

Kariérny Horoskop 2022 Rak počas ďalších mesiacov roka 2022

Od 20. marca cítite astrologický vplyv slnka vstupujúci do 10. domu. Slnko prechádza cez znamenie svojho povýšenia a nech ste akýmkoľvek introvertom, v tomto období neuniknete pozornosti verejnosti. Tento Tranzit zväčša znamená uznanie, slávu a poctu. Je to výnimočný Tranzit hlavne pre takých rakov, ktorí hľadajú svoje uplatnenie ako herci, muzikanti, spisovatelia a podobne. Akákoľvek činnosť ktorá má za následok vašu publicitu, bude od 20. marca až do 20. apríla vítaná, predpovedá Horoskop 2022 Rak. Dokonca aj raci, ktorí sa zaujímajú o literárnu činnosť, a túžia publikovať vlastne články alebo vydať knihu, majú v týchto dňoch príležitosť ukázať, čo sa v nich skrýva. Nezúfajte však, ak sa vám váš prvý pokus nevydarí, pretože ako už isto viete, iba tréning a vaše odhodlanie vás na koniec privedú k vášmu cieľu. V práci sa teda bude dariť nielen ľuďom, ktorí pracujú na verejných miestach, ale aj finančným sprostredkovateľom, realitným agentom a všetkým rakom, ktorých práca je spojená s ľuďmi. Vy môžete v práci zahviezdiť. Tranzit má silný vplyv hlavne na kariéru. Rak si teda môže užívať úspech a obrovskú výhodu v prípade konkurencie, vraví Horoskop 2022 Rak. Ak ste na začiatku vašej cesty, alebo zamestnanie stále hľadáte, teraz máte možnosť začať úplne od začiatku a všetko si odznova vybudovať. Veci, ktoré budú pevnejšie, úspešnejšie a dlhotrvajúce. Raka teda čaká výnimočná príležitosť na to, začať úplne od nuly, a naštartovať také zamestnanie, ktoré vás uspokojí nielen po finančnej stráne, ale aj také, ktoré uspokojí vašu dušu.

Najsilnejšou príležitosťou roka 2022 pre nezamestnaných budú dva aprílové dni – konkrétne 01. a 02. apríl 2022, tvrdí ročný Horoskop na rok 2022 Rak. Tu pôsobí mesačný nov v neutrálnej pozícii, no svoje energie sústreďuje na podnikavosť a príležitostí. Keď mesiac prechádza 10. domom upozorňuje hlavne na potrebu emocionálneho a duševného uspokojeniai. Aj vaše domáce povinnosti a práce v domácnosti vám pôjdu jednoducho, od ruky. Muži raci budú v týchto dňoch dávať prednosť práci pred súkromím. Druhá polovica apríla je poznačená prechodom planéty Mars 9. domom, kde Mars zotrváva až do 24. mája a pôsobí na vašu prácu. Teraz máte možnosť presvedčiť každého, aby stál na vašej strane. Vaša osobnosť má teraz možnosť na dlhodobé zmeny. Mars v tomto postavení taktiež poblázni vašu túžbu po cestovaní. Budete mať priestor, dokonca aj veľkú možnosť k tomu, aby ste vycestovali do krajín Európy. Tieto cesty sa môžu spájať s vašou kariérou, či s kariérnym postupom. Mars vám ponúkne množstvo príležitostí k tomu, aby ste si teraz vybrali vašu krajinu tohtoročného oddychu. Horoskop Rak 2022 vraví, že to môže byť Taliansko, Španielsko, Grécko, alebo Turecko, pretože práve s týmito krajinami sú energie Marsu úzko prepojené. Takže, ak sa pýtate či budete mať v roku 2022 možnosť cestovať, alebo kam a kedy sa na dovolenku vybrať, odpoveďou je práve prechod Marsu znamením ryby až do 24. mája 2022. Užite si krásnu jar v krajine, ktorá vás obdarí slnkom a radosťou. Tento aspekt vás taktiež odbremení od finančných starosti a preto bude vaša rozhodovanie ešte jednoduchšie.

Od 10. mája síce tieto plány jemne zasiahne retrográdny Merkúr, ale Graf nenaznačuje, že by vám mohol pri cestovaní spôsobiť väčšie komplikácie. Je však potrebné vyraziť na vaše tohtoročné miesto odpočinku včas, aby ste nemeškali. Raci, ktorí sa rozhodnú cestovať inokedy, budú v práci čeliť Venuši v 10. dome, ktorá sa bude presúvať znamením svojho exilu. Od 02. do 28. mája zapôsobí planéta Venuša smerom k vašej kariére, predpovedá Horoskop 2022 Rak. V 10. dome sa teraz pohybuje aj planéta Jupiter a následne Mars. Nasledujúce mesiace tak budú patriť vašej kariére. Táto poloha Venuše znamená množstvo príležitostí pre každého Raka, ktorý túži zmeniť zamestnanie, alebo pre nezamestnaných rakov. Venuša sa však nachádza v znamení exilu a preto bude k vášmu ďalšiemu kariérnemu vývoju potrebná veľká snaha. Nič nepôjde jednoducho, a nemôžete sa spoliehať na to, že sa vám budú príležitosti núkať samé, a že pôjde všetko bez komplikácií. Ak ste nezamestnaný rak, a túžite sa uplatniť v istom životnom smere, teraz je príležitosť aby ste prepracovali svoj život, Aby ste sa snažili na pohovore ukázať tú najlepšiu stránku vášho ja, radí váš Horoskop 2022 Rak. Iba vtedy, ak ukážete vašu inteligenciu môžete byť v nasledujúcich mesiacoch úspešný. Ak chcete uspieť ešte viac, než doteraz, nasledujúce mesiace musia patriť vášmu plnému sústredeniu na kariéru. Venuša v exile môže znamenať stratu zamestnania pre tých rakov, ktorý porušia isté pravidlá, ako je bezpečnosť pri práci, konzumácia alkoholu v pracovných hodinách, rôzne klamstvá, alebo veľké chyby z nepozornosti. Dávajte si preto pozor na rozbehnuté projekty, a na vašu každodennú prácu, pretože nepozornosť v práci vás môže obrať nielen o budúce financie, ale aj o vašu dobrú povesť. Pozor si musia dávať hlavne tí raci, ktorí pracujú s peniazmi. Máj 2022 znamená pre rakov vhodnú príležitosť na dlhodobé plány. Planéty v tejto pozícii, ako je napríklad od 10. mája aj planéta Jupiter, sú štedré k vášmu vzdelávaniu a podporujú nielen dobré výsledky študentov, ale tiež možnosti na vzdelávanie a osobný rast v oblasti, ktorá sa spája s vaším zamestnaním.

Letné mesiace a Jeseň - Horoskop 2022 Rak z hľadiska kariéry

Až do 28. júla vás planéty povzbudzujú k rýchlejším krokom a k vynikajúcim výsledkom v začatých projektoch. Každý váš pracovný úspech však bude vyžadovať vašu plnú orientáciu na to, čo robíte. Musíte sa sústrediť na podanie najlepšieho výkonu, pretože mesiac máj a jún sú mesiacmi extrémov, ktoré budú znamenať buď veľkú pochvalu, kariérny rast, no môžu znamenať aj stratu zamestnania. Ku koncu mája vás môžu zasiahnuť pochmúrne myšlienky kvôli faktu, že vaše minulé úsilie nebolo dostatočne ohodnotené, predvída celoročný Horoskop na rok 2022. Tento pocit môže plynúť z faktu, že niekto s menšími znalosťami dostane lepšiu pracovnú pozíciu alebo pracovné možnosti, než vy. Tento fakt vás oberie o ilúzie v zamestnaní. Uvedomujete si nespravodlivosti vo svojom okolí, čo pôsobí na vaše psychické zdravie a celkovú pohodu. Našťastie, toto obdobie potrvá iba posledných 7 májových dní a prvé 3 dni mesiaca jún 2022. Následne sa budete môcť plnou svojou energiou a silou sústrediť na napredovanie v práci. Síce si uvedomujete nespravodlivosť okolo, ktorá vás pracovne zasahuje, ale o to viac bojujete o lepšie postavenie v kariérnom živote. Mars pôsobiaci v 10. dome až do 5. júla naznačuje vnútornú zburu proti autoritám.

Tranzit a Horoskop 2022 Rak upozorňuje, aby ste sa vyhýbali postupu v práci iba vďaka vášmu vzhľadu, alebo iným hodnotám, ktoré nesúvisia s kvalitou vašej práce. Akýkoľvek prijatý úplatok, alebo neodborný prístup k práci, zapríčiní množstvo budúcich problémov. Dávajte si preto pozor od konca mája až do úvodu júla 2022 na akékoľvek pokušenia ktoré vás v práci čakajú. Od 4. júna do 23. októbra máte vynikajúcu príležitosť na rozbehnutie svojho vlastného podnikania. Ak ste Rakom, ktorý uvažuje o začatí živnosti, alebo o vlastnom podnikaní, mesiac jún, júl, august, september a prvá polovica októbra vám prinášajú príležitosti na obchodné úspechy. Môžete rozbehnúť nielen úspešné podnikanie, ale môžete sa odvážiť začať tento krok aj popri terajšom zamestnaní. Tento tranzit retrográdneho Saturnu, ktorý v tomto období nastáva privoláva príležitosti na úspechy v podnikaní, ale znamená tiež pribrzdenie vášho bežného tempa, prizvukuje ročný Horoskop 2022 Rak. Znamená úspech pre podnikateľov narodených v akejkoľvek fáze znamenia. Tento tranzit transformuje všetko minulé. Dáva lepšie vyhliadky hlavne v oblasti kariéry, a bude svojou silou pôsobiť aj na zdravie. V strede júna cítite slnko v kvadratúre s Neptúnom. V priebehu týchto dní budete potrebovať komplexný oddych. Vaša práca vás vôbec nebude baviť a vaša vitalita a energia bude pod úrovňou zvládnuteľnosti. Pár dní okolo 16. júna teda cítite úpadok energie a tiež je možné, že sa budete cítiť vyčerpane. Našťastie tento vplyv na vašu prácu, ktorá je teraz prepojená s vaším zdravím nepotrvá dlho.

V druhej polovici júna vstupuje slnko do vášho prvého astrologického domu a prináša odhodlanie a iniciatívu. Takto usadené slnko znamená pre Raka nové začiatky, hlavne pre nezamestnaných. Objavujete nové možnosti a dostanete tiež príležitosť na životnú zmenu z hľadiska kariéry. Základom tohto tranzitu je sebarealizácia a rozvoj vašich schopnosti z hľadiska práce, radí osobný Horoskop 2022 Rak. Od 5. júla, kedy na vašu prácu stále pôsobí pozitívny Mars, sa svojím rýchlym pohybom presúva planéta Merkúr cez prvý astrologický dom. Tento rýchly prechod znamená možnosti na kreatívnu tvorbu, ktorá bude mať úspešný koniec. Ak ste niekedy uvažovali o napísaní knihy, o začatí vlastného blogu, alebo o zverejňovaní vlastných receptov, nieje lepšia príležitosť než pri tomto rýchlom presune Merkúru vašim prvým astrologickým domom. V roku 2022 už dostávate druhýkrát príležitosť na literárnu činnosť, alebo na akýkoľvek projekt, ktorý súvisí s písaním, s publikovaním, či s kreativitou.

Merkúr predchádzajúci prvým domom prináša inšpiráciu všade okolo, predpovedá astrologický Horoskop na rok 2022 Rak. Začnite s kreatívnu činnosťou, ktorá vám môže časom priniesť aj veľké finančné prilepšenie a celkové uspokojenie z vášho života. Od 28. júla sa retrográdny Jupiter presúva 9. domom. Takto položený Jupiter znamená veľkú múdrosť a energiu, ktorá smeruje pozornosť Raka hlavne na pracovné úspechy. Každý úspech však musí byť postupný a pomalý. Tento fakt vám až do 28. októbra pripomína retrográdny Jupiter v 10. dome. Od 5. septembra po zvyšok celého mesiaca vás čaká veľká tvorivosť a schopnosť porozumieť ostatným. Tranzit sa dotkne vašich pracovných nápadov, kedy prekvitajú hlavne raci, ktorí podnikajú. Prechod Venuše cez 3. dom prináša obrovskú kreativitu a veľké množstvo nápadov. Raci budú v práci dosahovať vynikajúce výsledky, predvída Rakov Horoskop 2022, a dokonca aj tí, ktorí sa starajú o rodinu a domácnosť budú spokojnejší.

Množstvo nápadov, obrovská kreativita, a pozitívne postavenie Venuša v 3. dome znamená bezproblémové generovanie dobrých a hodnotných nápadov. Aj študenti dostávajú príležitosť viac chápať a porozumieť. Je potrebné dávať si však pozor na vzťahy s ľuďmi, ktorí od vás chcú získať iba výhody pre seba. Hlavne v oblasti kariéry môžu mať vaši spolupracovníci s vami zlé úmysly do budúcnosti, keďže Venuša sa presúva znamením svojho pádu. V závere septembra opúšťa planéta Merkúr 4. dom a presúva sa do 3. domu. Mesiac sa v tomto dome cíti dobre a u Raka zasahuje hlavne študentov a tých, ktorí majú problém poslúchať autority. Z negatívneho hľadiska môže byť vaša komunikácia drsná a necitlivá, čo spôsobí nejeden konflikt a nedorozumenie, nielen pri štúdiu, ale tiež v zamestnaní. V závere septembra - až do 02. októbra môžete čeliť problémom so zamestnávateľom, alebo v akýchkoľvek pracovných vzťahoch. Akákoľvek činnosť môže byť teraz ešte ťažšia. Hľadáte slová a vaše vlastné vyjadrenie je komplikované. Ročný Horoskop odporúča, aby ste teraz viac oddychovali a sústredili sa na dokončenie úloh, ktoré máte rozpracované. Nepodpisujte žiadne dôležité dokumenty, nezačínajte nové projekty, neuzatvárajte nové zmluvy. Aj vystupovanie na verejnosti, napríklad kvôli práci, bude pre teraz pre každého raka komplikovanejšie.

Práca v závere roka 2022 a Horoskop na rok 2022 Rak

V októbri je 10. astrologický dom Raka slabo obsadený, a energie v zamestnaní sa sústreďujú hlavne cez dobré kolegiálne vzťahy. 9. a 10. októbra pôsobí spln mesiaca v 10. dome, a rak môže napredovať iba vtedy, ak sú vzťahy so spolupracovníkmi dobre. Aj nezamestnaní raci dostanú príležitosť v prípade, ak prejavia svoju iniciatívu a odhodlanie pracovať v kolektíve. Od 16. novembra do 10. decembra sústreďuje planéta Venuša svoju energiu v 6. dome. Na tento Tranzit je treba dávať si pozor. Tranzit Venuše v 6. dome znamená milostné pletky, hlavne v zamestnaní a smeroch, ktoré súvisia s vašou prácou. Tento fakt sme si už u viedli v horoskope lásky, no aj v tejto kapitole je potrebné uviesť, aby ste si dávali pozor na akékoľvek nevhodné vzťahy týkajúce sa vášho zamestnania. Tieto vzťahy by mohli ublížiť nielen vášmu súkromnému životu, ale aj kariére, a tieto následky by pretrvávali do ďalekej budúcnosti. Rak si svojím nepremysleným konaním môže znepríjemniť svoje postavenie v práci, a reputáciu do budúcnosti. V závere roka 2022, konkrétne posledný mesiac december 2022 patrí skôr osobným vzťahom Raka. Od 20. decembra pôsobí Jupiter a opatrnosť a predvídavosť kariérnych postupoch je vítaná. Kľúčovými slovami tohto prechodu Jupitera sú ambície, motivácia a osobný postup. Opäť, v závere roka 2022 - od 20. decembra prinášajú tranzity šance pre nezamestnaných.

Pracovné príležitosti Raka sú teda v roku 2022 vyrovnané, veští osobný Rakov Horoskop na rok 2022. Existuje iba pár negatívnych tranzitov, počas ktorých je potrebné dávať si pozor na kvalitu odvedenej práce, a na vašu produktivitu, či reputáciu. Rak dostáva tiež možnosti na štart podnikania, alebo množstvo príležitostí na úspešnú literárnu činnosť. Rakovú domácnosť nezasahujú žiadne negatívne aspekty, a môžete venovať svoju energiu budovaniu šťastného a harmonického domova. Podľa astrologického grafu na rok 2022 pre znamenie rak je jasné, že nezamestnaní raci dostanú množstvo šancí na nájdenie vytúženého zamestnania, v ktorom budú veľmi úspešní.

Vaša práca počas dnešného dňa? Na všetky otázky o kariérnych možnostiach dnešného dňa vám odpovie Horoskop na Dnes Rak, pripravený na rok 2022, vždy aktuálny, horoskop od veštkyne!

Finančný Horoskop 2022 Rak

Financie Raka na rok 2022 - Horoskop od veštkyne

Prvýkrát bude oblasť financií raka zasiahnutá v mesiaci január, konkrétne od od 20. Januára, kedy slnko vstupuje do 8. astrologického domu. Až do 18. februára vytvára slnko v tejto pozícii vnímavého a citlivejšieho človeka. Nachádzate uplatnenie vo financiách, pretože im teraz viac rozumiete. 8. dom je v tomto období priaznivo obsadený planétami a preto máte možnosť nečakane prísť k väčšiemu finančnému zisku alebo finančnému prilepšeniu. Táto poloha slnka, ktorá pretrváva až do druhej polovice februára, znamená finančný zisk bez vlastného pričinenia – ako je dedičstvo, vyhrá a podobne. V úvode februára sa môžete sústrediť na analýzu svojich financií, popisuje ročný Horoskop Rak 2022. Presun mesiaca cez 8. dom vám tiež umožňuje tvorbu finančného rozpočtu pre celý mesiac a tiež zhodnotenie minuloročných výdavkov. Túžite sa poučiť o tom, čo bolo a čo je potrebné kúpiť a čo nie, aby ste si zabezpečili vlastný, dobrý finančný status do budúcnosti. Sústreďte sa tiež na členov vašej rodiny z hľadiska financií, ktorí môžu míňať viac peňazí, než musia.

Od 4. februára odoznieva retrográdny Merkúr a tak sa energie opäť sústreďujú na rýchlejší pohyb vpred. V oblasti financií sa môžete cítiť neslobodne. Finančná závislosť od druhého človeka sa vás práve teraz naplno dotkne. V rôznych životných oblastiach si uvedomíte, že musíte niekedy prejaviť pokoru, pretože nie vždy dostanete to, po čom ste túžili. Môžete nechať vaše staré, minule plány za sebou a plne sa sústrediť na vašu budúcnosť hlavne v oblasti peňazí, a vylepšenia rodinného rozpočtu. V mesiaci február 2022 si môžete urobiť finančnú analýzu predchádzajúceho roka, a sústrediť sa na finančné plánovanie aktuálneho, opisuje váš ročný Horoskop 2022 Rak. Finančné plány nemusia byť stopercentne naplnené, no pomôžu vám v predstave o tom, aký rok vás z hľadiska financií čaká. Lepšie sú pesimistickejšie plány, s pozitívnym prekvapením.

V druhej polovici februára pôsobí Merkúr svojím prechodom cez 8. astrologický dom. Spôsobí premýšľanie o rodinných peniazoch a spája vás s finančnými záležitosťami. Darí sa hlavne tým, ktorí vykonávajú finančnú činnosť, alebo pracujú s ľuďmi. Tí budú mať možnosť nečakane si finančné prilepšiť hlavne svojim úsilím a prácou. Vo februári sa vám podarí mnoho výhodných obchodov, ktoré budú znamenať mimoriadne finančné prilepšenie do peňaženky Raka. Obdobie až do 10. marca je vhodné na premýšľanie o investíciách a na zveľaďovanie financií. Ak pôsobíte v domácnosti, práve teraz máte možnosť predať všetky veci, ktoré v domácnosti nepotrebujete, čo vám prinesie finančné prilepšenie, ale aj očistu domácnosti. Ak túžite po nejakom novom nábytku, alebo po elektrickom spotrebiči, vo februári a v marci si môžete dopriať potešenie pre seba, usudzuje ročný Horoskop 2022 Rak. Nakupujte také veci, ktoré vám uľahčia práce v domácnosti, a ktoré vám prinesú viac voľného času vhodného na kreatívnu činnosť.

Pozor na dátumy od 14. do 16. februára, kedy sa mesačný spln formuje v druhom astrologickom dome a znamená opakovane zmeny vo financiách. Tento mesačný spln vám pripomenie, že nie je dôležité to, koľko majetku máte, ale to, koľko radosti si zaň môžete dopriať. Hovorí sa, že šťastie si za peniaze nekúpiš, no na túto múdrosť sa dá pozrieť aj z iného hľadiska. Práve vo februári, v jeho druhej polovici, by ste si mali dopriať vec, ktorá vás urobí aspoň na chvíľu šťastným. Niečo pre radosť, niečo praktické, alebo niečo iba pre vás. Buďte sebecky a kúpte si drobnosť pre seba. Hľadanie finančného bezpečia vás nesmie brzdiť od toho, aby ste si niekedy dopriali radosť za peniaze, ktoré ste si zarobili, pripomína ročný Horoskop 2022 Rak. Túžba po bezpečí a istote má aj silný vplyv na vašu domácnosť, ktorú si chcete prispôsobiť podľa seba. Záver mesiaca február patrí mimoriadnemu prekvapeniu. Istá udalosť vo vašom okolí v tomto období môže zmeniť vaše plány. Týka sa to hlavne oblasti financií, alebo priateľských vzťahov.

V marci si uvedomíte hodnotu iných ľudí vo vašom živote. Bude vám záležať na budovaní medziľudských vzťahoch, a od 6. marca do 5. apríla znamená Venuša vo vlastnom astrologickým dome možnosti na zachytenie príležitosti a šancí. Takto postavená Venuša znamená pre Raka finančný úspech. Hlavne pre tých rokov, ktorí majú dobré nápady. Vnímate preto okolie počas celého marca a zachyťte príležitosti núkajúce sa od vašich priateľov alebo rodiny. Odoznieva tiež vplyv Marsu v 7 dome, ktorý sa pre presúva do 8. domu kde zotrvá až do 15. apríla. Aj Mars tak zosilní vaše finančné blaho a sústreďuje ešte viac energie smerom k vášmu veľkému finančnému úspechu v roku 2022. Mars vo 8. dome naznačuje tiež finančný zisk, ktorý prichádza z minulého úsilia a z minulej práce, vraví finančný Horoskop 2022 Rak. Užívajte si preto ovocie svojej snahy. Dni od 23. mája až do 3. júna môžu zasiahnuť váš zisk a finančný status. Tieto dni by mali smerovať skôr k vášmu psychickému odpočinku, než k premýšľaniu o tom, ako vylepšiť váš finančný status. Akékoľvek plány, nápady a vaša snaha bude v závere mája a v prvých júnových dňoch znehodnotená, a za vaše minule úsilie nedostane dostatočnú odmenu.

Finančný Horoskop 2022 Rak v druhej polovici roka 2022

Až do 19. júla nepôsobia tranzity na financie. Od 19. júla vstupuje Merkúr do druhého domu a pozitívne zasiahne financie Raka. Táto poloha planéty komunikácie a inteligencie generuje obrovské množstvo nápadov, a preto máte možnosť uplatniť sa. Môžete dokonca začať istú činnosť, ktorá súvisí s vašou kreativitou, ktorá vám do budúcnosti prinesie obrovské finančné prilepšenie. Merkúr v 2. dome teraz znamená šancu na vylepšenie financií prostredníctvom istého predaja. U Raka teda naznačuje predaj nápadov, ideí a projektov. Nebojte sa teda vaše nápady prezentovať a ponúkať. Aj Slnko vstupujúce do druhého domu od 22. júla opäť znamená prilepšenie financií. Rak bude mať v júli množstvo finančného šťastia a možnosti na rýchly nečakaný zárobok. Vaše predstavy materiálneho blahobytu budú teraz naplnené. Máte šťastie v akejkoľvek oblasti financií – výhra, pracovné ohodnotenie, nečakané dedičstvo, zisky partnera a podobne…

Až do 23. augusta však môžete mať veľkú chuť utrácať a míňať peniaze pre vlastné potešenie, opisuje Horoskop na rok 2022 Rak. V tomto období táto túžba však nieje niečím zlým a mali by ste si dopriať radosť za tvrdú prácu a odriekanie v prvej polovici roka. Vyvrcholenie júlového šťastia vo financiách nastáva od 28. do 30. júla, kedy sa mesačný Nov formuje v druhom dome. 3 dôležité planéty tak v júli zasiahnu financie Raka a znamenajú finančné blaho a obrovské šťastie. Uvažujete o tom, kedy je najlepšia doba kúpiť si lístok do lotérie, alebo stierací žreb? Odpoveď je práve v mesiaci júl a hlavne v týchto 3 dňoch mesačného novu v znamení Lev. Od 11. augusta do 5. septembra spôsobuje Venuša prechádzajúca druhým astrologickým domom blahodárne pôsobenie na vaše financie. U žien narodených v znamení rak však znamená veľkú márnotratnosť. Ženy Račice by si preto mali strážiť svoje výdavky až do 5. septembra.

Od 25. októbra pociťujete silný mesačný nov v 5. dome. Mesiac prechádza svojím znamením pádu a tieto dni narušia pozitivne energie slnka, pretože môžete podľahnúť zlým radám ohľadom vašich financií. Aj výchova detí vám bude robiť vrásky na čele, pretože bude spojená s veľkými finančnými výdavkami. Najlepšie urobíte, ak sa v týchto dňoch zameriate na vlastné názory a na vlastné vnímanie sveta, súdi Rakov Horoskop 2022. Nesmiete dovoliť, aby vám názory ostatných ľudí na vaše výdavky a na vaše finančné plánovanie narušili vaše vlastné ja. Záver mesiaca október 2022 tak bude spojený s nečakanými finančnými výdavkami, ktoré budú súvisieť s vašimi rodinnými príslušníkmi.

Posledné mesiace roka 2022 nesústreďujú žiadne energie pozitívnym, či negatívnym smerom, ovplyvňujúcim vaše financie. Hľadáte balans medzi prácou a súkromným životom, a medzi posilňovaním vášho zdravia. Mesiace november a december budú orientované na astrologické domy, ktoré nesúvisia s financiami Raka, a preto vás nečakajú žiadne mimoriadne výdavky, ale ani mimoriadny zisk.

Spoznajte aj týždenný horoskop Rak. Horoskop na rok 2022, aj na každý týždeň exkluzívne od veštkyňe. Týždenný horoskop Rak je vždy presný a aktuálny. Od veštkyne aj na rok 2022.


Horoskop 2022 Rak - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Rak 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Najsilnejšou charakteristickou stránkou raka jeho obrovská húževnatosť a nápaditosť. Rak je považovaný za emotívne znamenie zverokruhu, ktoré je veľmi sympatické. Farbou roka 2022, ktorú predpovedá Horoskop 2022 Rak, je farba biela, ktorá je zároveň šťastnou farbou každého Raka... Čítajte ďalej Horoskop 2022 Rak - Pozitíva a Negatíva roka 2022...

Horoskop Rak 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Úvod roka 2022 – konkrétne mesiac január 2022, znamená veľmi neobyčajnú pozíciu planéty Venuša, kedy vo svojom retrográdnom pohybe pôsobí na 7. astrologický dom Raka... Čítajte Horoskop lásky Rak 2022 ďalej...

Horoskop Rak 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

Aký vplyv budú mať počas roka 2022 Astrologické tranzity na rodinu raka? Rodinný život Raka bude hneď v úvode roka 2022 pod vplyvom dvoch retrográdnych planét zanedbávaný. Rak sa bude prehlbovať do seba, a tak zabúda na členov rodiny ktorí potrebujú podporu a pomoc... Čítajte Horoskop Rak 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Rak - Práca a Peniaze:

Pracovné príležitosti Raka sú teda v roku 2022 vyrovnané. Existuje iba pár negatívnych tranzitov, počas ktorých je potrebné dávať si pozor na kvalitu odvedenej práce, a na vašu produktivitu, či reputáciu... Čítajte Horoskop 2022 Rak práca a peniaze ďalej...

Horoskop Rak 2022 - Zdravie:

Na posilnenie imunity je vhodná echinacea, z ktorej si urobíte liečivý čaj, plný zdravia. Do svojho jedálnička zaraďte nielen citrónovú vodu, ale aj pór, fenikel a špenát, a to hlavne v druhej polovici roka 2022... Čítajte Horoskop zdravia 2022 Rak ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Rak

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Rak

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Rak. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Rak.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Rak
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Rak
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Rak
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Rak
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Rak 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Rak:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Rak:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Rak 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.