Horoskop 2022 Býk

Horoskop Býk 2022 - Láska a Vzťahy

Partnerský Horoskop Lásky 2022 pre Zadaných Býkov

Kompatibilita v láske Býka s ostatnými znameniami zverokruhu naznačuje, že býk, hľadajúci bezpečne prostredie v živote, si najviac porozumie s vodným znamením rak, so znamením Škorpión, Kozorožec, s ďalším Býkom a tiež so znamením Ryby. Inak tomu nebude ani v roku 2022, kedy bude trpezlivý býk vyžadovať dostatok intimity s milovanou osobou.

Hneď počas úvodných dní roka, počas mesiaca január, sa od 01. až 29. januára nachádza retrográdna Venuša v 10. dome Býka. Začiatok roka môže pre Býka znamenať náročnejšie obdobie, kedy sa bude pokúšať spracovať všetky minulé problémy a emocionálne rany z minulosti. Býk môže počas januára pociťovať aj nepochopenie lásky od ľudí z minulosti. Problematické budú vzťahy, ktoré sú nedoriešené, alebo ukončené nedorozumením. Ak patríte k býkom, ktorí boli v minulosti v láske zranení, tieto energie sa dostanú do popredia práve v čase, keď sa vaša vládnuca planéta pohybuje spätným smerom. Retrográdna Venuša sa z pohľadu Býka nachádza v 10. astrologickom dome, čo býkovi pripomenie potrebu kráčať vpred takým smerom, aby naplnil svoje životné túžby. Retrográdna Venuša prináša taktiež veľkú precitlivenosť, a preto môže býk prehnane reagovať na kritiku jeho osoby. Zvlášť od svojho milovaného, alebo od najbližších priateľov ho môže kritika veľmi zraniť. V dôsledku retrográdnej Venuše a veľkej citlivosti sa budete v tomto období sústrediť viac na potreby ostatných ľudí. Budete mať túžbu potešiť pocity ostatných, aby k vám boli ostatní omnoho bližší. Býk teraz vyžaduje množstvo lásky a pozornosti, a preto je toto obdobie vhodné hlavne na chvíle s milovanými.

Počas retrográdnej Venuši prijímate názory a postoje starších žien, pretože ženská energia je silná a dokáže poradiť mužovi aj žene býkovi v problémoch a pri citových starostiach. Ak riešite nejaký problém z minulosti, opýtajte sa na jeho riešenie staršej a múdrejší ženy, predpovedá ročný Horoskop 2022 Býk. Žena býk môže mať počas januára problém pochopiť svoje kamarátky, čo spôsobuje hlavne problém preniknúť hlbšie do pocitov ostatných. V tomto období môže Býk obvykle pozorovať aj množstvo tvorivej činnosti, ktorú môže využiť na kreatívne vytvorenie darčeku pre svojho milovaného. Potešte svoju lásku v období spätnej Venuše.

Od 01. do 18. januára sa planéta Urán v spätnom pohybe nachádza v prvom dome. Táto pozícia uránu naznačuje nevhodné obdobie na uzatváranie manželstiev a tiež upozorňuje na nepredvídateľné konanie partnera. Od prvého do 18. januára teda astrologické pohyby neodporúčajú uzatvárať manželstvá, a odporúčajú sústrediť sa na analýzu svojho vlastného vnútra a pokoja hlavne z hľadiska emócií. Január bude v emóciach a v láske býka patriť hlavne osobnému rastu a dosahovaniu vlastného vnútorného kľudu. Emócie sa budú zdať síce napäté, ale Býka tento tranzit negatívne nezasiahne. Do 18. januára by sa každý Býk mal vyhýbať podpisovaniu dôležitých dokumentov, ku ktorým patrí aj manželská zmluva.

Čo predpovedá Horoskop 2022 Býk počas ďalších mesiacov roka 2022?

Vo februári sa retrográdna Venuša preklopí do priameho smeru a 6. februára vstúpi do znamenia Vodnár v 10. dome. Toto obdobie ovplyvňuje nielen postavenie Býka v spoločnosti, ale aj Býkové manželstvo a lásku. Obdobie Venuše v prvom astrologickom dome znamená veľmi priateľské energie a pôvabné vyžarovanie krásy navonok. Tieto dni v úvode februára sú výnimočne vhodné na ocenenie dobrých povahových stránok partnera, na chválu a na spojenie duši a tiel. Ak hľadáte príležitosť k tomu, ako v úvode roka zosilniť váš pretrvávajúci ľúbostný vzťah, práve dni okolo 6. februára sú vhodné na spoločné aktivity s partnerom. Žiadne neharmonické aspekty v tomto období neovplyvňujú tento prechod Venuše, a preto máte možnosť nahliadnuť do duše vašej lásky a očariť pôvabom a krásou. Počas nasledujúcich februárových dní, v strede februára, bude na lásku a na rodinné vzťahy, či na celkovú emocionálnu stabilitu Býka vplývať mesačný spln znamení Lev a taktiež tranzit slnka do znamenia ryby.

Mesačný spln sa z pohľadu Býka odohráva v 4. astrologickom dome, pokračuje Horoskop 2022 Býk, čo pre Býka znamená hlboké spojenie s domovom. Stred februára tak patrí spojeniu s domovom a prenášanie tradícii do domácnosti. Človek má taktiež tendenciu cítiť sa spojený s minulosťou, a preto môže cítiť neistotou v emocionálnej rovine. Keďže tento astrologický dom je v býkovi posadený veľmi priaznivo, dodáva možnosti na ozvláštnenie domácnosti, a na skrášlenie obydlia pre spoločné blaho s partnerom a rodinou. Mesiac v 4. astrologickom dome sa cíti hekticky, a preto môže spôsobovať blok v intímnej oblasti.

Dni v strede mesiaca sú ideálnym obdobím na komunikáciu, a na duševné prejavy lásky. Od 18. februára sa slnko presúva do 11. astrologického domu Býka, a teda slnko sústreďuje svoje pôsobenie v znamení ryby. Počas zvyšku februára teda prináša možnosť sebarealizácie v domácnosti, a tiež silnú orientáciu na uznanie od svojho partnera. Býk bude síce tolerantnejším človekom, ale bude potrebovať, aby ho partner podporoval. Býk sa môže cítiť vyčerpaný hlavne kvôli hektickému obdobiu v práci, a preto potrebuje oporný bod, ktorým je práve Býkov partner.

Vo februári by mal byť Bykov partner obzvlášť obozretný, upozorňuje astrologický Horoskop 2022 Býk. Mali by ste mu venovať viac pozornosti než doposiaľ. Pocítite veľkú potrebu po priateľských kontaktoch a taktiež je slnko v 11. dome znakom lepšieho intímneho života. Keď sa slnko presúva 11. domom Býka je to vhodné obdobie vziať partnera za ruku a vyraziť do spoločnosti tých najbližších a milovaných. 23. februára ovplyvní ľúbostné energie Býka planéta Mars v 10. astrologickom dome v sextile s Neptúnom v 11. dome. Toto postavenie planét v pozitívnom sextile symbolizuje túžbu po duševnom spojení. Z partnera sa v istom okamihu stáva váš najbližší priateľ, s ktorým máte otvorené a úprimne vzťahy. Záver februára upozorňuje každého Býka na obrovskú príležitosť vyložiť všetky karty na stôl, a snažiť sa s partnerom prediskutovať každý negatívny aspekt spoločného vzťahu. Je to vynikajúce obdobie na prečistenie domácnosti, pretože pozitívna aura musí do konca februára vstúpiť do býkovho domova.

Od záveru februára až do stredu marca nemusíte očakávať žiadne negatívne aspekty z pohľadu astrologického horoskopu, ktoré by škodlivo zasiahli emocionálnu stabilitu. Od 18. februára vplýva na komunikáciu vo vzťahoch tranzit slnka v sextile s Plutom. Slnko v 11. dome a Pluto v 9. dome ovplyvňuje štýl komunikácie Býka, čo môže byť hodnotne využité aj v ľúbostnom živote. Nasledujúci víkend od 18. do 20. marca je vynikajúci na otužovanie priateľských, rodinných a ľúbostných vzťahov. Ak máte možnosť, urobte si piknik v prírode, a venujte sa jeden druhému. Kým je slnko v sextile s Plutom v 11. a 9. dome Býka, kľúčovým slovom sa stáva vyššie myslenie. Máte možnosť preniknúť do hĺbky duše vášho partnera, a odhaliť všetky jeho pozitívne stránky, ktoré vás očaria.

Horoskop Býk 2022 ďalej pracuje so Slnkom putujúcim do znamenia Býk

Veľmi vitálne energie v emóciách prichádzajú s prestupom slnka zo rýb do znamenia Baran v 12 dome. Býk bude prežívať dvojaké obdobie. Na jednej strane budete cítiť obrovskú snahou po dosiahnutí dokonalosti v domácnosti. Každá zle položená vec, alebo veľký neporiadok, vás môžu rozrušiť natoľko, že sa vychýlite zo svojich dobrých zvykov, a budete reagovať na partnera podráždene. Z druhého pohľadu je to však obdobie novej lásky, novej energie, a nových možností. V dlhotrvajúcom vzťahu prichádza s presunom slnka do znamenia Baran ideálna príležitosť na zdokonalenie vzájomného porozumenia. Aj keď je vaša láska už rokmi skúšaná, dostanete v týchto dňoch ideálnu príležitosť na zacelenie minulých rán. Uvedomíte si, aké krásne je mať po svojom boku niekoho, kto vám podá pomocnú ruku vždy, keď to potrebujete. Práve takéto energie pretlačia slnko v 12. dome do vášho života, počas celého zvyšku mesiaca marec a v úvodných dňoch apríla.

V apríli astrologický Horoskop predpovedá, že nájdete množstvo príležitostí na to, ako prekonať každý problém v láske. Budete mať silné analytické schopnosti, ktoré dokonale využijete na to, aby ste zistili príčiny problémov vo vašom vzťahu. Tí Býci, ktorí si niesú istí silou svojho vzťahu, môžu práve teraz zistiť pravdu. Retrográdne pohyby Pluta v 9. astrologickom dome symbolizujú hlbokú analýzu vzťahov, ale aj možnosti, že tieto zistenia zabolia. Obozretní vo svojich vzťahoch by mali byť hlavne tí býci, ktorí niesú stopercentne presvedčení o úprimnosti partnera. Tí, ktorí majú podozrenia, alebo doposiaľ uvažovali o tom, prečo láska partnera ochladla, budú práve počas apríla konfrontovaní s úplnú pravdu.

Mars sa v apríli presúva do 11. astrologického domu, ovplyvňuje Horoskop 2022 Býk a zosilní priateľské a sociálne väzby býka. Práve vďaka tomuto presunu Marsu zvládnete aj ťažké emocionálne skúšky omnoho jednoduchšie. Ak hľadáte pravdu o svojom vzťahu, a nie ste si stopercentne istý lojalitou partnera, rok 2022, konkrétne mesiac apríl, vám ozrejmí vaše postavenie v tomto vzťahu. Astrologický graf pre Býka naznačuje, že mesiac apríl prinesie veľa možností k tomu, aby ste posilnili priateľské putá, a aby sa povrchné vzťahy preklopili na priateľstvá. 20. marca sa slnko presúva do prvého astrologického domu. Prináša silné pocity vitality, znovuzrodenia, a sústreďujeme sa na nové energie lásky… Spoznávame svoju vlastnú identitu.

Prvý štvrťrok roka 2022 môže byť pre Býka v emocionálnom smere veľmi náročný, no druhý štvrťrok preskupí pozornosť Býka na iné životné hodnoty. Slnko v prvom dome zosilňuje vlastnosti Býka, ktorými sú schopnosť načúvať, veľká trpezlivosť, praktické a logické uvažovanie. Vytrvalosť a stabilita Býka sa teda od 20. apríla naplno prejavia aj v súkromnom živote. Počas apríla, hlavne v úvodných dňoch, mohli nastať v emocionálnom smere problémy. Ale práve slnko prináša nahromadenie a udržiavanie stabilnej povahy Býka. Budete môcť skombinovať svoje logické uvažovanie aj s rozhodovaním o ľúbostnom vzťahu. Aspekt prináša taktiež určitú stabilitu a schopnosť uvoľniť napäté energie v domácnosti. V úvode roka sa tak býkovi podarí vyriešiť emočnú nestabilitu v živote. Zistí, čo zapríčiňovalo pocity negatívnych energií plynúcich od partnera. V nasledujúcich dňoch a mesiacoch bude vhodnejšie sústrediť sa na zveľaďovanie domácnosti, a na lásku, ktorá je budovaná hlavne komunikáciou, dotykmi a bozkami.

Horoskop lásky 2022 pre znamenie Býk vám porozpráva o vzťahoch a láske. Pre kompletnú kopatibilitu lásky však čítajte Horoskop Lásky Býk, kde nájdete percentuálnu zhodu s vašou láskou!

Druhý Retrográdny Merkúr a jeho vplyv na Horoskop 2022 Býk

Od 10. mája do 3. júna potrápi Býka retrográdny Merkúr v druhom a prvom astrologickom dome. Cúvajúci pohyb Merkúra bude mať za následok premýšľanie o problémoch z minulosti, hlavne v oblasti lásky. Tieto minulé pretrvávajúce problémy môžu súvisieť aj s peniazmi. Emocionálna stabilita Býka môže byť narušená cez komunikáciu, alebo cez zhoršenie finančnej situácie. Takéto vyhliadky Býka ovplyvnia aj stabilitu v rodinnom živote a v emóciach. Býk bude veľmi rýchlo a jednoducho spadať do myšlienok na minulosť, a bude sa fixovať na jeden minulý neúspech za druhým. Hlavne ľúbostný vzťah môže tento retrográdny Merkúr ovplyvniť z negatívneho hľadiska, pretože budete celú svoju pozornosť orientovať na dosiahnutie finančného prilepšenia. Budete zabúdať na potrebu každodenných emocionálnych prejavov lásky a vzťah tak môže vychladnúť.

Človek s retrográdnym Merkúrom v druhom a prvom astrologickým dome môže mať niekedy problém vidieť skutočné hodnoty a sústreďuje sa iba na jednu oblasť života, podčiarkuje ročný Horoskop 2022 Býk. U býka to bude hlavne oblasť financií, ktorá v období od 10. mája do 3. júna vplýva aj na hlboko zakotvené emócie a preklápa pozornosť Býka, na materiálne zabezpečenie seba a rodiny. Môžete mať obavy o finančnú stabilitu rodiny do budúcnosti, a preto môžete v spoločnej domácnosti s býkom v tomto období cítiť väčšie napätie. Na prekonanie tejto cúvacej fázy Merkúru je vhodné, aby sa býk sústredil na svoje záujmy a záľuby, ktoré bude prežívať so svojou rodinou. Býk má ideálnu príležitosť učiť deti ručným a domácim prácam, alebo sa sústrediť na nejaký konkrétny veľký projekt, ktorý bude naberať na sile. Môžete si spoločne s členmi rodiny vytvoriť množstvo nových fotografií v prírode, spoznávať okolie, alebo venovať celú svoju pozornosť domácim prácam, ktoré budú zveľaďovať spoločné vzťahy. Takto jednoducho prekonáte negatívne pôsobenie retrográdneho Merkúru na vašu osobnosť, ktorá sa bude orientovať aj na iné oblasti, ako je dosahovanie zisku a stres z nedostatku budúci financií.

Býk by sa mal stotožniť so všetkými dôležitými veštbami pre jeho život. Upriamte vašu pozornosť aj na Horoskop na Dnes Býk ktorý sleduje nielen predpoveď Lásky, ale aj energie prepojené so zdravím a prácou počas aktuálneho dňa, pre slnečné znamenie Býk.

Význam nasledujúcich tranzitov na Horoskop Býk pre rok 2022

Nasledujúce tranzity naznačujú napäté vzťahy a obdobie celkového emocionálneho úpadku - okolo 25. až 28. mája, kedy sa domovská planéta Venuša dostáva do kvadratúry s Uránom. Tento Tranzit má za následok napäté vzťahy. Tu treba vyzdvihnúť hlavne fakt, že zdravé a hlboké vzťahy nebudú čeliť žiadnej mimoriadnej dráme. Ak ste k partnerovi otvorený, a úprimný, a to isté cítite od vášho partnera, negatívny májový aspekt sa vás nedotkne. Na druhej strane, ak sa budete pokúšať o nejakú zmenu, alebo o vzrušenie z inej ako partnerovej strany, môžu vás čakať veľmi ťažké dni. Toto obdobie je ideálne na zábavu, ktorú by ste však mali prežívať so svojím partnerom. Tranzit Venuše v kvadratúre s Uránom prináša aj výstrednosť, ktorá môže ovplyvniť mravné zásady. Pri akejkoľvek životnej zmene je teda vhodné vyhýbať sa tranzitu kedy sa domovská Venuša dostáva do kvadratúry s Uránom, a to hlavne pri zmenách ľúbostnom živote. Tieto dni niesú ani vhodným časom na manželstvo, pretože ak je nevesta narodená v znamení býk, bude sa potýkať s veľkým množstvom organizačných problémov a prekážok. Na druhej strane, od 29. mája po celý zvyšok mesiaca prichádza veľmi láskavé a pozitívne obdobie z emocionálneho hľadiska. Špecifikuje Venušu v prvom dome a neguje nervózne pôsobenie spätného Merkúru. Prináša pozitívnu auru a radosť z lásky.

Býk pocíti cúvajúci Saturn v 10. dome ale aj retrográdny Neptún v 11. dome, a tieto aspekty zasiahnú Horoskop 2022 Býk. Prichádza obdobie obetavosti a sústredenia na rodinu, a tiež hľadanie zmyslu života. Býk bude síce sústredený aj na iné oblasti života, ako je kariéra, rodina, priateľstvo a financie, no na druhej strane jeho pozitívny postoj k životu posilní jeho lásku a vzťahy. Od 03. Júna je doba skvelá na uzatváranie manželstva, alebo na rozhodovanie o veľkých životných zmenách, ako je napríklad nový prírastok do rodiny, alebo aj spoločná dovolenka. Komunikácia s partnerom bude otvorená, a láska k materiálnym veciam povzbudí Býka k tomu, aby svojho partnera obdaroval niečím mimoriadnym a nádherným. Počas júna sa môže stať, že aj nezadaný býk, ktorý momentálne nieje v manželstve, ale má stabilného partnera, bude obdarovaný niečím mimoriadnym a výnimočným. Býk prežije krásny jún, počas ktorého bude mať možnosť uceliť nielen vzájomné vzťahy s partnerom, ale aj rodinné a priateľské putá. Od 22. júla sa slnko presunie do 4. astrologického domu, ktorý prináša bezpečnosť a istotu vo finančnom smere. Býk, k tomu aby bol v spokojný v každej oblasti života, potrebuje hlavne finančnú stabilitu a kariérne zázemie. Tieto pozitivne energie prináša práve vstup slnka do 4. astrologického domu, kedy sa môžete plne sústrediť na čerpanie energie z vášho bezpečného domova.

Už 4. augusta Merkúr v 5. astrologickom dome, znamená harmonizáciu lásky a vzťahov. Venuša v 4. dome okolo 11. augusta zosilňuje priateľské a rodinné putá. August sa zdá byť výnimočným mesiacom pre tie páry, ktoré sa túžia stať rodičmi, alebo túžia po ďalšom potomkovi. Práve obdobie, kedy slnko vstupuje do 5. domu - okolo 23. augusta, znamená prepojenie duší dvoch partnerov, a znamená tiež zosilnenie plodnosti. Retrográdny Urán spôsobuje od 24. augusta až po zvyšok roka mierny úpadok sexuálnej energie v Býkovom živote. To však neznamená, že osobné vzťahy Býka budú narušené. Znamená to skôr presmerovanie sústredenia na komunikáciu, a iné, než intímne prejavy lásky. Tento Urán prinesie tiež dni, kedy nebudete chápať svojho partnera. Na druhej strane, v nasledujúcich mesiacoch prichádzajú aj pozitivne tranzity, ktoré negujú napäté energie cúvajúceho uránu.

O základných vlastnostiach znamenia Býk vám rozpráva nielen Horoskop 2022 Býk. Aj Charakteristika Znamenia Býk je dôležitá. Od veštkyňe, pre vás. Muž Býk, aj Žena Býk v podrobnej charakteristike na rok 2022.

September, Október, November a December 2022 pôsobia aj na Horoskop Lásky Býka 2022

V Septembri musí byť Býk mimoriadne opatrný, pretože Venuša v 6. astrologickom dome znamená milostné pletky - hlavne v zamestnaní, alebo s niekym z minulosti. Pre stabilitu v láske musíte uvažovať. Môže byť totiž skúšaná vaša vernosť. Čo by pre váš trvalý vzťah znamenal neuvážený románik? Spísali ste si všetky pre a proti vášho konania? Horoskop upozorňuje, že v Septembri je nutné byť mimoriadne opatrný, pretože býk si kvôli milostnému romániku môže spôsobiť veľké životné problémy, ktoré ho zasiahnú nielen v zamestnaní, ale v partnerskom živote. Ak ublížite tomu kto vás miluje, zvyšné mesiace roka 2022 budú pre vás extrémne náročné. Ak však odoláte Septembrovému pokušeniu, môžete sa tešiť na harmonické ukončenie roka 2022 v náručí svojho partnera, a s príjemnými novinkami, ktoré okorenia váš spoločný život.

Retrográdny Mars v druhom dome, ktorý bude Býk cítiť od 30. októbra až po zvyšok roka, ešte viac posilní nervozitu vo vzťahoch. A to hlavne kvôli silnej túžbe po intímnom spojení, a kvôli žiarlivosti. Budete pociťovať silnú túžbu nielen po intímnom spojení s partnerom, ale aj veľkú žiarlivosť, ak sa tieto túžby nenaplnia. Aby ste prekonali tento negatívnejší aspekt s úsmevom na tvári je nutné naučiť sa pracovať so svojimi pocitmi a požiadavkami. Pocit samoty môže býkovi priniesť spln mesiaca v 12. dome, ktorý nastáva 9. októbra. Vtedy môžu byť v popredí aj žiarlivostné scény, ktorým by ste sa však z pohľadu horoskopu mali určite vyhýbať. Venuša v 7. dome okolo 23. októbra znamená vynikajúce obdobie na manželstvo a na upevňovanie vzájomných ľúbostných vzťahov. Láska bude citeľná všade navôkol, a toto obdobie prináša ideálnu príležitosť na čas strávený s deťmi, a na pomáhanie v ich životnom napredovaní. Až do konca roka 2022 nenastáva veľa negatívnych aspektov, ktoré by zasiahli býkové energie v láske. Ak býk v septembri prekonal nástrahy, ktoré by mohli rozbiť jeho dlhotrvajúci vzťah, prichádza obdobie dlhodobého plánovania budúcnosti, obdobie vyrovnaných financií a vzťahov.

Koncom novembra Horoskop 2022 Býk predpovedá aj odhalenie ženskej stránky, ktorá býkom pomôže v komunikácii s partnerom. Mesačný Nov v 9. dome, ktorý prichádza v období Vianoc - okolo 23. decembra, dáva býkom príležitosť na nové názory a budovanie pevnejších rodinných vzťahov. Záver roka v emocionálnej rovine záleží hlavne od toho, ako sa býk v septembri postaví k príležitosti na ľúbostný románik. Býci, ktorí podľahnú vášni a túžbe po niečom novom sa dostanú do veľkých komplikácií. Býk, ktorý si je vedomý skutočných životných hodnôt a lásky od partnera, ktorá nemusí byť vždy naplno prejavovaná, bude k záveru roka odmenený skvelými správami, novinkami, a silným partnerským zväzkom, ktorý vás bude motivovať k pozitívnejšiemu pohľadu na celý svet okolo.

Tarot je dôležitou súčasťou veštby. Veštenie tarotom sa snúbi s predpoveďou, ktorú opisuje Horoskop 2022 Býk, a aj prostredníctvom tarotových kariet pripravila veštkyňa predpoveď pre znamenie býk. Tarotová Karta Dňa vám navyše ozrejmí predpoveď na aktuálny deň, podľa vašej osudovej karty, pre znamenie zverokruhu Býk.

Partnerský Horoskop Lásky 2022 - Predpoveď pre Nezadaného Býka

Cúvajúca Venuša zasiahne energie nezadaných Býkov hneď v úvode roka. Neskôr sa budete sústrediť hlavne na priateľstvá a na rodinu, či na vlastné vyššie myslenie. Príležitosti vo vzťahoch a láske nezadaných prichádzajú až v máji, kedy Venuša vstupuje do prvého astrologického domu Býka. Aj retrográdny Merkúr v počas mája a júna zasiahne pocity nezadaných v pozitívnom smere. Ďalšími príležitosťami na lásku budú mesiace september a október. Prichádzajú taktiež aj niektoré varovné dni, kedy nieje vhodné nadväzovať dlhotrvajúce vzťahy, alebo sa snažiť o ukončenie svojej osamelosti.

Astrologické tranzity naznačujú, že v roku 2022 pocíti nezadaný býk aj viacero negatívnejších dní. Býk bude v týchto dňoch upadať do smutných myšlienok, a bude sa sústrediť na svoju minulosť. Na býkov čaká v januári dosť chaotické obdobie, a tento pohyb cúvajúcej Venuše zasiahne aj nezadaných. Počas obdobia retrográdnej Venuše nastávajú viaceré výnimočné udalosti pre Býka, čo nebude inak ani u tých nezadaných. Existuje množstvo dní, kedy sa bude býk upútavať k minulosti, a bude frustrovaný z toho, ako sa jeho nový rok začína. Retrográdna Venuša je tranzitom, ktorý z tohto pohľadu nemožno podceňovať, pretože ovplyvňuje postoj k milostnému životu ale tiež k sexuálnym túžbam. Venuša, ako planéta hojnosti, krásy a lásky, v spätnom smere varuje všetkých Bykov, aby v živote nerobili rýchle a dôležité zmeny. Preto je toto obdobie varovné aj pre nezadaných, ktorí by sa snažili veľmi rýchlo spadnúť do vzťahu, ba možno až do manželstva. Venuša vám dá množstvo príležitostí na to, aby ste očarili takých ľudí vo vašom okolí, o ktorých máte záujem, no na druhej strane vás bude nabádať k tomu, aby ste robili rýchle a rázne rozhodnutia.

Tomuto vplyvu Venuše by ste sa však mali v januári snažiť vyhnúť. Akékoľvek rýchle a nárazové rozhodnutia budú mať veľký dopad na vašu budúcnosť. Môžete dokonca tlačiť na vašu novú známosť, ktorá bude vystrašená vašim entuziazmom, a môže ju to odradiť pred budúcimi krokmi vo vzťahu. Ak vám napríklad vadia minulé vzťahy človeka o ktorého máte záujem, v tomto čase prejavíte stres a vaše obavy naplno. Retrográdna Venuša zasiahne každého Býka, a vráti nás do dávnej minulosti, kedy sme snívali o romantickej láske a o princovi na bielom koni, či o vysnívanej princeznej. Energie nezadaných mužov, ale aj žien narodených v znamení Býk budú ovplyvnené emotívnou energiou spätnej Venuše. Každý býk by mal byť pozornejší. Na jednej strane nebyť príliš paranoidný, a na strane druhej nebyť ani príliš náhlivý. Lepšie sa orientujete aj v oblasti komunikácie, a preto môžete svoje energie sústrediť svoje hlavne týmto smerom. Ak sa v úvode januára naučí nezadaný býk zvládať tieto chaotické energie cúvajúcej Venuše, záver mesiaca prinesie harmonizáciu týchto silných energií.

Spoznajte aj týždenný horoskop Býk. Horoskop na rok 2022, aj na každý týždeň exkluzívne od veštkyňe. Týždenný horoskop Býk je vždy presný a aktuálny. Od veštkyne aj na rok 2022.

Aké zmeny v láske vás predpovedá ročný Horoskop Lásky 2022 Býk?

Na Býka nečakajú výnimočné príležitosti na lásku ani vo februári, marci, alebo v apríli. Väčšina tranzitov bude u nezadaných Býkov znamenať ovplyvňovanie snov, ktoré vám budú motať hlavu hlavne počas marca. Budete sa viac sústrediť na vašich priateľov, a na vašu budúcnosť, o ktorej budete rozmýšľať pozitívne. Pozitívne tranzity naruší až nov mesiaca v 12. astrologickom dome počas prvého apríla, ktorý môže výrazne zosilniť pocity osamenia tých nezadaných. 15. apríla zas Astrologické tranzity varujú pred vstupom planéty Mars do 11. domu, kedy ma nezadaný býk tendenciu vytvárať povrchné vzťahy. Ak teda hľadáte iba rýchle a povrchné potešenie, Mars svojím vstupom do 11. domu dáva takýmto býkom možnosť na rýchlu, ale nie hodnotnú zábavu. To, čo zažijete okolo 15. apríla nebude mať žiadny silný význam pre vašu budúcnosť v láske. 30. apríla sa s vašimi energiami pohrá mesačný nov v prvom dome, ktorý vplýva hlavne na ženy narodené v znamení býk,. Tie pocítia silné materinské inštinkty, ktoré nezadaným ženám pripomenú že čas na pravú lásku ešte len príde. Viacero Býkov si teraz uvedomí, že v živote má množstvo možností, len je potrebné otvoriť svoje oči dokorán.

Silné materské inštinkty budú sústreďovať pozornosť nezadaných býkov, či už ženy alebo muža, na malé deti v rodine, veští Horoskop 2022 Býk. Preto je 30. apríl vhodným obdobím na reštart energie. Môžete sa venovať deťom v rodine, ktorým je potrebné teraz venovať veľa vašej pozornosti a času. To vám pomôže istým spôsobom meditovať a uvedomiť si, po čom v živote túžite. A tiež to, akým smerom sa budete ďalej uberať. Od 10. mája do 3. júna sa môžu v živote nezadaných Býkov objaviť isté problémy z minulosti. Neukončené minulé vzťahy, alebo akýkoľvek disharmonický minulý vzťah môže teraz zasiahnuť vaše bežné dni. Buďte preto v strehu, pretože sa vám ozve niekto, na koho máte ťažké srdce. Perfektnú príležitosť na lásku pre nezadaných prináša vstup planéty Venuša do prvého domu v období od 28. mája až do 3. júna. V týchto dňoch je býk atraktívny, je charizmatický, Vyžaruje z neho pozitívna energia a sebavedomie. Preto by každý nezadaný býk v týchto dňoch mal vyraziť medzi ľudí, mal by spoznávať čo najviac nových zaujímavých osôb, a môže sa tiež zamerať na očarenie niekoho, o koho má dlhodobý záujem. Energia Venuše vo vašom domovskom znamení zosilňuje každú pozitívnu črtou vašej osobnosti a prináša silnú schopnosť očariť a zaujať ostatných ľudí. Je to nielen skvelá príležitosť pre nezadaných, ale aj pre tých nezamestnaných, a vlastne pre všetkých Býkov, ktorý v živote chcú dosiahnuť niečo výnimočné na základe svojich vlastných osobnostných charakterových črt. Teraz máte možnosť ukázať čo sa vo vás skutočne skrýva a aká krása je ukrytá pred ostatnými vo vašom vnútri.

Každý nezadaný býk by si preto mal zapamätať obdobie od 28. mája do 3. júna, radí ročný Horoskop býk, kedy je vaša sila a energia nekonečná. Od záveru júna až do decembra budete silné zameraný na hľadanie vlastného zmyslu a hodnoty života. Ak sa vám podarí v júni očariť toho po kom ste túžili, budete mať možnosť viesť týmto človekom veľmi zmysluplné rozhovory, ktoré vás oboch dovedú k pozitívnemu pohľadu na svet a k láske vecí okolo. Astrologické tranzity odporúčajú každému, komu sa počas mája a júna podarilo nájsť novú lásku, aby spoločne trávili viac času spoznávaním jeden druhého, prechádzkami v prírode, a dokonca zoznamovaním s rodinnými členmi. Nezadaný býk môže v prípade nových vzťahov, ktoré začnú v období mája a júna tieto vzťahu zrýchliť, pretože ani jeden z vás nebude cítiť prílišnú náhlivosti, alebo tlak. Vzťahy ktoré sa začnú v období od 28. mája do 3. júna majú predpoklad zotrvať po celý život. Ďalšiu takúto príležitosť na spoznanie osudovej lásky prináša vstup Venuše do 5. domu Býka. Tento vstup nastáva od 5. septembra. Tieto energie budu pozitívne od 3. až do 10. septembra.

Nezadaný býk tak opäť dostáva príležitosť prejaviť svoju charizmatickú osobnosť, opisuje Horoskop na rok 2022, a zaujať ostatných ľudí. Počas Septembra však musíte byť opatrný. V závere septembra - od 29. septembra až do 9. októbra cíti každý nezadaný býk aspekt Venuše v 6. astrologickom dome. Každý nezadaný býk si tak musí dávať pozor na milostné pletky hlavne v zamestnaní. Máte tendenciu vytvárať také vzťahy, ktoré narušia manželstvo alebo súčasný vzťah druhého človeka. Z pohľadu tranzitov sú tam vzťahy, ktoré väčšinou nemajú dlhé trvanie, a nezadaným býkom by takýto vzťah v závere septembra priniesol iba budúci smútok a nešťastie. Astrologický Graf naznačuje, že milostné pletky so zadaným kolegom z práce by mohli dopadnúť veľmi zle, a priniesť býkom iba množstvo sklamania a úpadku. Na druhej strane, ak sa nezadaný býk zaujíma o inú osobu v práci, ktorá taktiež nemá partnera, je Venuša v tomto smere veľmi srdečná a dobroprajná. Nezadaný býk si však musí dávať pozor na vzťahy, ktoré by rozvrátili iné manželstvá, alebo dlhotrvajúce vzťahy druhej osoby. 9. a 10. októbra zasiahne nezadaných býkov silný a hlboký pocit samoty. Ak v tieto dni cítite psychický úpadok, je to možno ideálna príležitosť poradiť sa s odborníkom o tom, ako znášať tieto návaly samoty, radí váš ročný Horoskop na rok 2022. Ak sa v závere roka naučíte kvalitnejšie spracovávať vaše vlastné emócie prinesie vám to množstvo pozitívnej energie v dlhodobom smere.

23. novembra sa odhalí ženská stránka každého Býka, a tak muž, ale žena cítia silné emócie. Pociťujete silnú túžbu po materstve, po manželstve, a po orientácii svojho života iba na dlhodobé a kvalitné vzťahy. Akýkoľvek býk, ktorý si do tohto obdobia chcel užívať povrchný a bezstarostný život slobodného mládenca, alebo slobodnej slnečny, bude od 23. novembra cítiť, že musí život dostať do inej hladiny. Nezadaný býk tak bude až do konca roka premýšľať nad tým, ako svoj život posunúť novým smerom. Smerom k budovaniu vlastnej rodiny. Tieto silné emócie zosilní taktiež obdobie okolo Vianoc, teda konkrétne od 23. decembra, kedy bude nezadaný býk prijímať nové názory na to, ako vylepšiť svoj život.

Vďaka numerologickej zhode partnerov máte aj v roku 2022 možnosť pochopiť vašu lásku. Numerologická Zhoda pre znamenie Býk odhalí vašu kompatibilitu lásky podľa dátumu narodenia. Všetky Horoskopy od veštkyne sú presné a pravdivé.


Horoskop 2022 Býk - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Býk 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

V Januári zasiahne Aprílových Býkov negatívne pôsobenie retrográdnej Venuše, ktorá sa pohrá so stabilitou vo vzťahu. Títo Býki tak môžu očakávať oslabenie intímneho spojenia s partnerom a problémy v emočnom smere. Čítajte ďalej Horoskop 2022 Býk - Pozitíva a Negatíva roka 2022...

Horoskop Býk 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Kompatibilita v láske Býka s ostatnými znameniami zverokruhu naznačuje, že býk, hľadajúci bezpečne prostredie v živote, si najviac porozumie s vodným znamením rak, so znamením Škorpión, Kozorožec, s ďalším Býkom a tiež so znamením Ryby. Čítajte Horoskop lásky Býk 2022 ďalej...

Horoskop Býk 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

Láska zasiahne život býka počas roka 2021 vo veľmi silnej rovine. Aj rodinné vzťahy Býka si budú vyžadovať pozornosť, pretože sa budete sústrediť nielen na osobný rast a materiálne zabezpečenie, ale aj na osobné dosiahnutie kľudu, a na rodinné vzťahy. Čítajte Horoskop lásky Býk 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Býk - Práca a Peniaze:

Býková vládnuca planéta – Venuša, ktorá je retrográdna počas väčšiny januárových dní usmerňuje aj vašu stabilitu a pohľad na kariéru. Január neprinesie nové možnosti pre Býkov, ktorý momentálne hľadajú zamestnanie, pretože počas pohybu retrográdnej Venuše nieje vhodné robiť rázne rozhodnutie... Čítajte Horoskop 2022 Býk práca a peniaze ďalej...

Horoskop Býk 2022 - Zdravie:

Zdravie Býka bude v roku 2022 podmienené jeho problémami v láske, ale aj pracovným vyťažením. V úvode roka zasiahne retrográdna Venuša v 9. astrologickom dome aj zdravie Býka, kedy bude hľadať hlavne psychický kľud. Čítajte Horoskop zdravia 2022 Býk ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Býk

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Býk

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Býk. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Býk.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Býk
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Býk
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Býk
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Býk
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Býk 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Býk:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Býk:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Býk 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.