týždenný horoskop Býk, horoskop na tento týždeň Býk

Týždenný Horoskop Býk

(19.04.2021 - 25.04.2021)

V tomto období vám môže planéta Merkúr znásobiť chuť utrácať a míňať vaše zarobené financie. Dávajte si pozor na vaše výdavky, pretože niekto môže zasiahnuť do vašich našetrených peňazí. Horoskop na tento týždeň tiež odporúča, aby ste si dávali pozor na online nákupy. Ubezpečte sa o bezpečí pri online platbách, aby ste neposkytli osobné informácie niekde, kde by mohli byť zneužité. Vplyv planéty Merkúr vám pomáha robiť dobré rozhodnutia, no je potrebné zachovať opatrnosť pri finančných transakciách. Stred týždňa by mal vo vašom prípade patriť oddychu a relaxu, odporúča horoskop na tento týždeň.

Láska a vzťahy: Máte pocit, že váš partner nevenuje problémom dostatočnú pozornosť a pristupuje k riešeniam detinsky? Skúste ho vypočuť. Možno zistíte, že jeho postoj je iba snahou o odľahčenie situácia. Snaží sa iba o to, aby ste veci neprežívali tak tragicky. Ak ste bez partnera, užívajte si slobodu. Čoskoro sa vaša situácia môže výrazne zmeniť.

Zdravie: Nedovoľte aby stres poznačil vaše zdravie či vaše telo. Vyhýbajte sa prejedaniu zo stresu, pretože by vám to mohlo spôsobiť výrazný úbytok energie a aj iné zdravotné problémy.

Práca a peniaze: Neuvážené míňanie peňazí by teraz mohlo vašu finančnú situáciu vrátiť aj o niekoľko rokov dozadu. Nezabúdajte že aj malé šetrenie dokáže na konci vyprodukovať skutočne slušný balík peňazí. Začnite hneď. Váš kolega môže prísť s miliónovým nápadom, ktorý bude považovať za geniálny. Bude však lepšie, ak sa spoľahnete na vaše zmysly a ponuku odmietnete.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Býk páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Býk, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Býk. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Býk s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Býk