týždenný horoskop Býk, horoskop na tento týždeň Býk

Týždenný Horoskop Býk

(10.08.2020 - 16.08.2020)

Je načase doriešiť si pracovné spory, ktoré sa vo vašom živote nahromadili. Nezrovnalosti s rodinou, či príbuznými riešte bez kriku a výčitiek. Toto obdobie je ako stvorené na riešenie problémov a starších nedorozumení. Venujte sa svojmu partnerovi a dajte mu najavo, že ste tu pre neho. Nezabúdajte ho pochváliť za to, že vám pomohol, či za jeho výkon v práci. Toto obdobie by ste mali venovať hlavne rozvíjaniu dobrých vzťahov vo sojom okolí a nevnímať negatívne energie okolo.

Láska a vzťahy: Pouvažujte nad tým, čo vám partner rozpráva a nekonajte nepremyslene. Chce aby ste mu porozumeli viac, ako predtým. Skúste ho chápať. Na nezadaných čakajú skutočne horúce chvíle.

Zdravie: Zdravý stav mysle si udržíte iba v tom prípade ak k vášmu duchovnému cvičeniu pripojíte aj to fyzické. Desaťminútový strečing by sa mal stať pravidelnou súčasťou vášho dňa.

Práca a peniaze: Dostanete zaujímavú ponuku na rýchly zárobok. Ak v práci nevládzete je to príležitosť dopriať si poriadný oddych bez výčitiek. Týka sa to aj tých, ktorí prácu hľadajú, ale aj tých, ktorí pracujú v domácnosti. Kvalitný oddych vás nakopne a otvorí vám nové dvere.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Býk páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Býk, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Býk. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Býk s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Býk