aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Býk, horoskop na tento týždeň Býk

Týždenný Horoskop Býk

(11.10.2021 - 17.10.2021)

Mesiac bude počas tohto týždňa pôsobiť na partnerské vzťahy tých, ktorý považujú svoj vzťah za rutinný. Budete mať potrebu spoznávať nové a vzrušujúce. Mali by ste sa však zamerať viac na city vášho partnera, ako na tie vaše. Vo vašej rodine sa objaví osoba, ktorá bude žiadať o vašu radu a tak buďte skutočne dôveryhodným radcom. Nepoučujte a radšej sa snažte pomôcť z hĺbky vášho srdca. Dobrá rada je cennejšia než zlato a vy za ňu budete tiež ocenený.

Láska a vzťahy: Nemeňte stále svoje postoje voči partnerovi. Partner od vás potrebuje vyrovnanosť, potom sa veci pohnú správnym smerom. Vyrovnané energie dokážu osviežiť vašu domácnosť. Ak ste bez partnera tak v najbližšej dobe to chce len dať príležitosť niekomu, kto má o vás skutočný záujem.

Zdravie: Uberte v tomto období z vášho hektického tempa, aby ste neohrozili svoju imunitu a psychické zdravie. Pred akoukoľvek dôležitou činnosťou si dobre oddýchnite, aby ste boli kvalitne sústredený.

Práca a peniaze: Témy ohľadom dôvery v štátny finančný systéme teraz niesú na mieste. Mohlo by to vo vás vyvolať veľkú škálu negatívnych pocitov. Radšej sa s priateľmi rozprávajte o menej citlivých témach. V tomto období sa budete potýkať s nepríjemnými telefonátmi a mailami.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Býk páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Býk, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Býk. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Býk s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Býk