Býk: Týždenný Horoskop

04.07.2022 - 10.07.2022

Očakávajte mimoriadne úspešný týždeň, kedy sa vám bude dariť všetko, na čo siahnete. Vo viacerych oblastiach dosiahnete uspokojenie a vaša vnútroná energia bude na vyrovnanej úrovni. Vaše vnútro si teraz vyžaduje vašu pozornosť. Urobte si rekapituláciu vašich potrieb a požiadaviek a tak sa vám podarí nájsť vnútronú harmóniu aj počas chaotickejších dní. Vaši milovaní by s vami chceli tráviť viac času. Venujte im svoju pozornosť. Komplimenty sú zadarmo a dokážu vyčariť úsmev na tvári tých, ktorých milujete. Zahrňte ich obdivom a láskou, a tak sa aj vy budete cítiť spokojne a šťastne.

Láska a vzťahy: Ak si upracete vo vašom vzťahu, budete sa aj vy cítiť slobodnejšie. Sloboda vo vzťahu neznamená nič zlé, je to len prejav toho, že dokážete partnerovi dopriať trocha nezávislosti a on vám voľno iba pre vás. Vyriešte si všetko, čo vás vo vzťahovo trápi. Za ten pocit slobody to skutočne stojí. Ľudia bez partnera by sa mali zamyslieť, či ten koho chcú je skutočne ten, ktorý im bude vyhovovať.

Zdravie: Upriamte svoju pozornosť na prírodu. Venujte sa prechádzkam či športu v prírode. Potrebujete načerpať čerstvý vzduch a vypustiť negatívnu energiu von z tela.

Práca a peniaze: Vyhýbajte sa hazardným hrám, akýmkoľvek pokušeniam, ktoré by negatívne ovplyvnili vaše finančné blaho. Vyjednáte si výhodnejšie podmienky v práci. Úlohy vám pôjdu hravo a vaša práca bude kvalitná.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Býk páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Býk, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Býk. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Býk s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.