Horoskop 2022 Blíženci

Horoskop Blíženci 2022 - Práca a Peniaze

Pracovný Horoskop 2022 Blíženci - príležitosti a pády roka 2022

Vplyv januárovej retrográdnej Venuše v 8. dome, od 01. až do 29. januára 2022, ovplyvňuje nielen energiu lásky a túžby, ale aj dôveru voči ľuďom a záujem o veci okolo. Blíženec bude prekonávať obdobie nedostatku záujmu o veci, ktoré mu nepripadajú v živote hodnotné. Ak patríte medzi tých Blížencov, ktorí svoju prácu vykonávajú s nechuťou, a ktorých práca nebaví, hneď úvod roka 2022 bude pre vás veľmi psychicky a fyzicky náročný. Takto postavená Venuša prináša aj veľkú dávku trpezlivosti, čo sa odráža aj na kvalite vašej vykonávanej práce.

Môžete mať pocit, že vás za chrbtom vaši kolegovia ohovárajú, alebo klamú, a toto vaše vlastné vnútorne presvedčenie vás môže uberať o dobrú psychickú kondíciu, upozorňuje ročný Horoskop 2022 Blíženci. Venuša vo 8. dome prejavuje aj závisť voči tomu, čo majú ostatní ľudia. V každom prípade, v tomto období budete pociťovať väčšiu izoláciu od vašich kolegov, ale aj od vašich životných cieľov. Môže vám pripadať ťažké v tomto období dôverovať ľuďom, hlavne ak sa to týka dôvery voči tým, s ktorými nemáte tie najlepšie vzťahy. Január teda zasiahne hlavne tých, ktorých práca príliš nebaví a tých, ktorí majú naštrbené vzťahy s kolegami, alebo s nadriadenými. Dávajte si pozor na to, čo voči ostatným ľuďom vyrieknete, pretože váš negatívny postoj a uštipačné pripomienky môžu ešte zhoršiť vzájomnej medziľudské vzťahy a vytvárať konflikty.

02. januára, teda počas obdobia Venuše v retrográdnom pohybe pôsobí aj vaša domovská planéta Merkúr v 9. dome, a prepožičiava vám veľké dary. Nadanie na svoju prácu budú mať hlavne tí, ktorí sa zaoberajú publikačnou činnosťou, a tí, ktorých práca vyžaduje neustále učenie. Pociťujete veľký záujem o nové informácie, a vaša otvorená myseľ vám dáva možnosti na vlastný osobný a študijný rast. Aj keď mesiac január neprináša žiadne pozitívne aspekty vhodné na zmenu povolania, alebo na postup v zamestnaní, v ktorom momentálne pôsobíte, aj tak je to mesiac vhodný na osobný rast, kedy sa môžete učiť a zdokonaľovať v tom čo robíte, podčiarkuje Horoskop na rok 2022 Blíženci. Hľadajte tiež drobné radosti v okolí, ktoré vás potešia, aj keď vás vaša práca už príliš nebaví. Mesiac január musí patriť psychickej očiste vašej mysle od toho, že vašu prácu vykonávate iba kvôli peniazom. Snažte sa nájsť iskričku radosti a nádeje pre lepšiu pracovnú budúcnosť, pretože toto vaše psychické nastavenie bude kľúčové pre celý rok 2022.

V januári existuje viacero tranzitov, ktoré pozitívne zasahujú do prechodu retrográdnej Venuše. Napríklad aj 16. január vnímate slnko v konjunkcii s Plutom, kedy do daru dostávate veľkú tvorivosť a silné pochopenie života. Ste schopný vo svojom vlastnom vnútri pochopit cestu napredovania a vašu budúcnosť, ktorú máte pevne uchopenú vo vašich rukách. Január nieje vhodný na dôležité životné kroky, je však vhodný na premýšľanie o tom, čo od budúcnosti očakávate, doporučuje astrologický Horoskop 2022 Blíženci. Môžete si plánovať, a učiť sa, ako prekonávať prekážky a dokončovať rozpracované úlohy. Jednoduchá schopnosť prekonávania prekážok, ktorú vám daruje slnko v konjunkcii s Plutom môže znamenať aj vašu vlastnú bezohľadnosť pri dosahovaní vlastných cieľov. Dávajte si preto pozor, aby ste nepovýšili váš kariérny rast nad vaše priateľstva, alebo nad váš súkromný život.

20. januára vás zasiahne slnko svojím vstupom do 9. astrologického domu, kedy budete opäť uvažovať o tom, že opustíte všetko a odídete do diaľok, opisuje Horoskop na rok 2022 Blíženci. Táto vaša energia môže byť úzko spojená hlavne s vašou pracovnou motiváciou, pretože váš vnútorný hlas vám bude našepkávať, aby ste v práci zmenili všetko tak, aby vyhovovala hlavne vám. 24. január, kedy Mars vstupuje do znamenia Kozorožec vo 8. astrologickom dome, zasiahne hlavne ľudí ktorí sa zaoberajú starostlivosťou o iných. Smeruje pozitivne energie hlavne na lekárov, na ošetrovateľky, a na ľudí, ktorých náplňou práce je starostlivosť o domácnosť. Podarí sa vám nájsť uspokojenie v tejto činnosti, a dokonca aj energie súvisiace s vaším minulým životom vám prinesú množstvo radosti.

Energie týchto tranzitov prechádzajú aj do mesiaca február, kedy budete ďalej cítiť veľkú túžbu vzdelávať sa, a viaceré tranzity pozitivne ovplyvnia váš vzťah k práci. S koncom januára odoznieva vplyv spätne pohybujúcej sa Venuše. Už 11. februára, kedy vaša domovská planéta stojí v konjunkcii Pluta vo 8. dome znamená množstvo možností pre nezamestnaných, dodáva ročný Horoskop 2022 Blíženci. Ľudia vo vašom okolí budú mať pocit, že im rozumiete, a že dokážete nahliadnuť hlboko do ich duše. Práve tieto vlastnosti očaria viacerých budúcich zamestnávateľov, a preto by sa nezamestnaní Blíženci mali sústrediť hlavne na obdobie 5 dní okolo 11. februára, kedy máte veľkú možnosť pozitivne osloviť budúceho zamestnávateľa.

Druhá polovica februára je prajná pre študentov, kedy planéta Merkúr vo svojom 9. dome prináša čas na vlastný rozvoj a vzdelávanie, popisuje ročný Horoskop na rok 2022 pre znamenie zverokruhu Blíženci. Študenti, ale aj pracujúci ľudia, ktorí sa musia v práci neustále vzdelávať, majú možnosť na rozvíjanie vlastného intelektu. Ženy, či muži, ktorí pôsobia v domácnosti a vychovávajú svoje ratolesti majú v období od 14. februára až do 10. marca viacero príležitostí k tomu, aby svoje deti pozitivne motivovali v štúdiu a v učení sa cudzích jazykov.

Vaše pracovné nasadenie zasiahne aj mesačný spln v 3. dome - 16. a 17. februára, ktorý opäť prináša pozitívny čas na štúdium a vzdelávanie. Astrologický graf na rok 2022 jednoznačne blížencom odporúča, aby sa vzdelávali v oblasti, ktorá ich zaujíma a baví. Vaše rozvíjanie intelektu a znalosti môže pre vás do budúcnosti znamenať lepšie pracovné podmienky, a rýchlejší postup v práci. Vsaďte na vzdelávanie počas roku 2022, ktoré vám pomôže rásť. Nezáleží na tom, koľko máte rokov, alebo na tom, čo ste sa doposiaľ naučili. Stále je priestor na rozvíjanie svojích znalosti a schopnosti.

Vynikajúce obdobie na posedenie s kolegami a na rozvíjanie pevných a dobrých vzťahov je obdobie vstupu slnka do znamenia ryby, do 10. astrologického domu Blížencov. Slnko je vo vynikajúcom postavení v rybách, a tento tranzit žiariaci na 10. dom Blížencov veľmi pozitívne zasahuje hlavne spoločenských vzťahov a do vzťahov v práci. Od 18. februára až do 20. marca si užívate prekvitajúce vzťahy v každej oblasti vašej práce, ak je vašou prácou vlastné podnikanie, budete mať v tomto smere úspech.

Kariérny Horoskop 2022 Blíženci počas ďalších mesiacov roka 2022

Astrologický Graf a ročný Horoskop 2022 Blíženci ďalej naznačuje možnosti od 02. do 3. marca pre nezamestnaných, kedy mesačný nov pôsobí v 10. Smerom k vášmu znameniu sústreďuje pozitívne vibrovanie. Táto lunárna pozícia naznačuje zmenu zamestnania, a dokonca je to vynikajúca príležitosť pre nezamestnaných. Nezamestnaným sa bude dariť uplatniť hlavne v oblasti predaja, v oblasti služieb a zásobovania. Ak si teda hľadáte zamestnanie hneď v úvode roka 2022, záver prvého Februárového týždňa bude ideálny na pracovné pohovory a na rozoslanie kvalitných životopisov. Táto lunárna pozícia vyžaruje energie hlavne na ženské povolania. V hľadaní zamestnania sa bude dariť najmä ženám narodeným vo vašom znamení zverokruhu. Taktiež sa bude dariť ľuďom vo vedúcich pozíciách a podnikateľom, predpovedá Blížencov Horoskop 2022. Táto pozícia mesiaca je ideálna na motiváciu zamestnancov v prípade, ak šéfujete väčšej skupine ľudí. Zvyšok marca je viac zameraný na iné životné hodnoty - ako sú láska, peniaze, rodina a priatelia. Ďalšie aspekty pôsobiace na prácu Blížencov niesú počas marca badateľné.

V apríli sa energia tranzitov sústreďuje na 12. dom povedomia, a viacerí Blíženci dostanú vynikajúcu šancu na posilnenie spolupráce s ostatnými. Podarí sa vám rozvíjať vzťahy v práci, prizvukuje Horoskop na rok 2022 Blíženci. Aj spolupráca s členmi vašej domácnosti bude jednoduchá a ostatní vám pomôžu v tomu, aby vám domáce práce išli lepšie od ruky. Ak pôsobíte v domácnosti, a vaša práca predstavuje starostlivosť o deti a ostatných členov rodiny, oslobodíte sa o od obmedzujúcich pravidiel a zistíte, ako vylepšiť fungovanie domácnosti. Hneď mesačný nov v období od 02. do 03. Apríla zosilňuje Mesačný nov v 11 dome vašu charizmu. Máte vynikajúcu možnosť rozšíriť si obzory a budovať svoje znalosti.

15. apríla sa Mars potuluje 8 domom a tak pre vás začínajú nové povinnosti, ktoré budete musieť zastrešiť. Mars sa bude presúvať 8 astrologickým domom od 15. apríla až do 24. mája. Táto pozícia planéty Mars vyvoláva vysokú inteligenciu a dostávate tak predpoklady k zastrašeniu akýchkoľvek dôležitých povinnosti, ktoré vám pôjdu v tomto období veľmi ľahko. Máte možnosti dokončiť dôležité zmluvy, a zastrešiť dôležité projekty. Ak pôsobíte v domácnosti, máte možnosť preorganizovať váš nábytok, alebo vylepšiť ešte viac vaše vzájomné fungovanie v rodine tak, aby ste si uľahčili domáce práce. Keďže tranzit Marsu predstavuje aj možnosť zdravotných komplikácií, musíte sa vyhýbať stresu a akýmkoľvek rizikovým činnostiam. Viac o tom, ako planetárne tranzity zasiahnu rok 2022 v oblasti zdravia si rozoberieme v časti zdravie Blíženca v roku 2022.

Nezamestnaní Blíženci, alebo tí, ktorí chcú vymeniť svoje zamestnanie za také, ktoré je zmysluplnejšie, dostanú obrovskú príležitosť vstupom Venuše do 11. astrologického domu, podčiarkuje osobný Horoskop 2022 Blíženci. Pozícia Venuše znamená nové, hodnotné spoločenské kontakty, a blíženec sa vie veľmi dobre orientovať v oblasti komunikácii s ľuďmi. Svoje naučené znalosti používate správne, a tak máte v máji až 26 dni príležitosť zmeniť kariéru, alebo si nájsť nové, vytúžené zamestnanie. Aj spoločenské akcie, ktorých sa počas týchto májových dni zúčastníte budú hrať do vašich kariet, a pomôžu vám získať veľmi dôležité a hodnotné kontakty pre rok 2022, ale aj pre ďalšie roky. Týchto 26 dní by mali naplno využiť hlavne nezamestnaní, ktorí sa v minulom období márne snažili uspieť. Musíte sa pevne rozhodnúť v tom, v akej oblasti chcete napredovať, a čo by vo vašom živote osvetlilo váš svet. Teraz bude najvyšší čas napísať kvalitný životopis, s ktorým vám môžu pomôcť aj skúsenejší, a pripraviť sa na množstvo pracovných pohovorov, ktoré vám pôjdu ľahšie než doposiaľ. Ak ste uvažovali o zmene kariéry, alebo o začatí podnikania, práve v obdobie od 02. mája do 28. mája je na to ideálne.

Keďže v týchto dňoch pôsobí na vaše energie a na Horoskop 2022 Blíženci aj spätne pohybujúci sa Merkúr v prvom a neskôr v druhom astrologickom dome, nebude silne vplývať na vaše pracovné príležitosti. Každopádne, podpisovanie novej pracovnej zmluvy sa odporúča až po období retrográdneho Merkúru, teda po 3. júni. V máji tak máte príležitosť zahviezdiť, pretože premýšľate do hĺbky a vaša inteligencia je zrejmá. K podpisovaniu dokumentov však pristupujte až po odoznení retrográdneho Merkúru - po 3. júni 2022, kedy budú všetky podmienky a zmluvy istotne prijateľnejšie.

Vynikajúca pozícia Venuše sa od 23. mája spája aj s veľmi vhodnou pozíciu Merkúru, ktorý je až do 3. júna síce v retrográdnej pozícii, ale pôsobí pozitívne na prvý astrologický dom Blíženca, a ovplyvňuje tiež Horoskop na rok 2022 Blíženci. 3. júna odoznie cúvajúci Merkúrv prvom dome, ktorý sa tam nachádza až do 13. júna. Využite ďalších 10 pozitívnych dní, ktoré zvyšujú vás dôvtip a bystrosť. Merkúr sa vo svojom domovskom znamení cíti veľmi dobre a preto máte prostredníctvom tohto tranzitu možnosť vyjadriť navonok všetky svoje pozitívne vlastnosti. Sú to dni vhodné nielen na štúdium a zlepšenie známok pre študentov, ale je to aj čas na zveľaďovanie domácnosti a na prácu ktorá vám prinesie budúce finančné ohodnotenie.

Letné mesiace a Jeseň - Horoskop 2022 Blíženci z hľadiska kariéry

Blíženci počas roka 2022 pocítia taktiež vplyv retrográdneho Saturnu na 9. dom, ktorý pozitivne zasiahne vaše pracovné nasadenie, pretože Merkúr sa usádza v dome filozofie. Jún, Júl, August, September a Október sú mesiacmi vhodnými napredovanie v práci. Máte možnosť nielen vzdelávať sa, ale aj duchovné rásť. Je to vynikajúce obdobie pre študentov na rozvíjanie vedomosti a na vylepšenie známok v škole. Tento prechod Saturnu dáva tiež možnosti tým, ktorí sa starajú o domácnosť a deti, pretože deti budú poslušnejšie, a vám sa podarí nájsť vhodný spôsob ich vzdelávania, analyzuje ročný Horoskop blíženci 2022. Mali by ste sa teraz venovať najmä rozširovaniu vedomosti detí, ale aj svojich vlastných. Môžete sa spoločne prihlásiť na jazykový kurz, alebo si zaobstarať inteligentnú hru, ktorá rozšíri vedomosti vo vašej rodine. Aj vy sám sa môžete ďalej vzdelávať. Váš rozvoj vám v budúcnosti prinesie viaceré nové možnosti a omnoho lepšie finančné ohodnotenie. Kým na vaše znamenie pôsobí cúvajúci Saturn v 9. astrologickom dome budete cítiť veľmi pozitívne vibrácie smerované k vašej kariére. Saturn vnesie do vášho života počas týchto 5 mesiacoch zrelý pocit múdrosti a dokonca zvýši vaše logické uvažovanie. Na druhej strane budete usilovnejší, ako je niekedy vhodné, čím však môžu trpieť ostatné oblasti vášho života, a hlavne vaše zdravie, ktorému nebudete venovať dostatočnú pozornosť, varuje Horoskop Blíženci 2022. Dávajte si tiež pozor na zahlcovať vášho dňa prácou, kedy nebudete mať čas na rodinu, alebo na svoje vlastné koníčky. Retrográdny Saturn vám v období 5 mesiacov pripomenie, že je nutné hľadať balans medzi vašimi pracovnými povinnosťami a súkromným životom.

Tento neutrálny tranzit preruší od 5. júla Mars vstupujúci do 12. domu, kedy môžu byť energie komplikované a niektoré vzťahy môžu byť ukončené. Mars v býkovi sa nachádza v exile, preto sa cíti neisto a nepochopene. Toto nieje príliš lichotivá pozícia Marsu vplývajúca na Blížencov, pretože sa môžu komplikovať nielen financie, ale aj vzťahy medzi spolupracovníkmi. Mars v býkovi od 5. júla účinkuje na 12. dom Blížencov, kde zotrváva až do 20. augusta. Pre nezamestnaných teda v tomto letnom období neprichádzajú vhodné príležitosti na nájdenie nového zamestnania, a pre zamestnaných znamená tento aspekt zotrvanie na mieste kde sa práve nachádzajú. Nieje vhodné obdobie na kariérny rast, alebo na žiadosť o zvýšenie platu.

Počas tohto negatívneho tranzitu sa objavia 3 dni v júli, konkrétne 27. 28. a 29. júla, ktoré sú pre nezamestnaných vhodné na pohovory, a na rozširovanie svojich znalosti, vyzdvihuje ďalej ročný Horoskop 2022 Blíženci. Uvedený Nov mesiaca v 3. dome, vám pomáha vyjadrovať svoje znalosti a pomáha vám vhodne reagovať pri dôležitých otázkach.

Mesiac august zasiahne energie Blíženca vo viacerých smeroch. Opäť pripomenie Blížencom aké je v živote dôležité učiť sa a vzdelávať. Pripomenie vám to nielen Venuša v 3. dome od 11. augusta, ale aj Mars v 01. dome od 20. augusta. Mars sa v tomto období presúva zo svojho exilu do neutrálnej pozície kedy ukončuje negatívne pôsobenie na vašu kariéru a na vaše pracovné šance. Cítite sa reprezentatívne, a teda aj nezamestnaní môžu zabojovať o vytúženú šancu. Budete mať možnosť prejaviť svoju silu v práci ale aj v súkromí. Od 20. augusta prechádza Mars 01. domom Blíženca, a prináša vám pozitivne energie smerujúce na vaše kariérne šťastie. Práca bude stabilná od tohto obdobia, a astrologický graf nenaznačuje negatívne aspekty ani v mesiaci september. Využite preto viacero vhodných príležitostí na usporiadanie všetkých svojich pracovných povinností. Takýmto postupom presne zistíte, čo od svojej budúcnosti očakávate.

10. októbra Merkúr v 5. astrologickom do dome prepožičiava dobrú schopnosť vyjadrovania. Merkúr sa v tejto pozícii cíti pohodlne, vraví Horoskop Blíženci 2022, a preto je táto pozícia pozitívna vo viacerých smeroch. Zasiahne hlavne tých Blížencov, ktorí sa venujú duševnej činnosti – učiteľov, hercov a všetkých, ktorí majú umelecké nadanie. Zasiahne vás v pozitívnom smere a do života vám vtlačí obrovskú nádej a energiu. Práve ľudia, ktorí hľadajú pracovné príležitosti v oblasti umeleckých profesií, alebo učenia majú možnosť zachytiť svoju obrovskú životnú šancu. Merkúr prechádza 5. domom radosti a preto môžete rozvíjať nielen svoj talent ale môžete si tiež užívať pozemskej radosti života, čo pozitívne zasiahne vašu budúcu energiu.

Silné postavené slnko pôsobí v 6. astrologickým dome od 23. októbra, kedy sa presúva do domu práce a zdravia. U Blíženca sa tak kumuluje obrovská túžba na úspech v práci. Takto silne postavené slnko znamená aj možnosti väčšieho sústredenia sa na oblasť vášho záujmu, a na rozvíjanie nového podnikania. Je to teda skvelá príležitosť pre tých, ktorí už dlhšie uvažujú o začatí podnikania, alebo o rozšírení svojej činnosti. Počas novembra 2022 Astrologický graf špecifikuje hlavne zasiahnutie vášho domu partnerstva, a neukazujú sa žiadne aspekty vplývajúce na váš kariérny život. Všetko teda pôjde tak ako má, a nemusíte očakávať žiadne prekvapenia v oblasti kariéry.

Práca v závere roka 2022 a Horoskop na rok 2022 Blíženci

V úvode decembra je 8. dom silné obsadený. Od 6. decembra vstupuje Merkúr do 8. astrologického domu. Tento dom je spájaný nielen so súkromným životom Blíženca. Pod jeho vplyvom vás zaujíma vaše celkové napredovanie v živote. Máte možnosť upevňovať vzťahy s kolegami prostredníctvom komunikácie a vášho silného intelektu. Merkúr zotrváva v tejto pozícii až do úvodu roka 2023, kedy máte možnosť rozvíjať hlavne vzájomné pracovné vzťahy.

V závere roka sa objavia ešte 3 dni pod vplyvom retrográdneho Merkúru vo 8. dome, kedy budete mať vhodnú príležitosť ukončiť niektoré životné kapitoly a prehodnotiť vaše životné cesty, prízvukuje ročný Horoskop 2022 Blíženci. Od 29. decembra sa sústreďte hlavne na rekapituláciu toho, čo vám rok 2022 priniesol. Budete mať ideálnu príležitosť na ukončenie niektorých začatých veci, a dostanete možnosť vkročiť do nového roka s čistou mysľou. Astrologický graf naznačuje kariérne vyrovnaný rok pre každého Blíženca. Začiatok roka bude pre niektorých Blížencov náročnejší, a taktiež môžete očakávať negatívnejšie pôsobenie Marsu počas júla. V týchto mesiacoch by ste si mali dávať pozor na stabilitu vo vašom pracovnom živote, a vyhýbať sa takým krokom, ktoré by mohli ohroziť vašu pracovnú budúcnosť, ktorá je úzko spätá aj s vašimi financiami.

Vaša práca počas dnešného dňa? Na všetky otázky o kariérnych možnostiach dnešného dňa vám odpovie Horoskop na Dnes Blíženci, pripravený na rok 2022, vždy aktuálny, horoskop od veštkyne!

Finančný Horoskop 2022 Blíženci

Financie Blížencia na rok 2022 - Horoskop od veštkyne

Zaujíma vás, či vám rok 2022 z astrologického hľadiska prinesie možnosti na výhru väčšieho obnosu peňazí, alebo či sa vaša celková situácia vylepší? Bude rok 2022 vhodný na riskantné investície, alebo je lepšie svoje peniaze strážiť doma pod vankúšom? V tejto časti sa pozrieme na financie Blížencov v roku 2022, a na to, aké prostriedky vám pomôžu zlepšiť váš rodinný rozpočet.

Úvodný mesiac roka 2022 prináša pôsobenie lunárnej pozície na 02. dom, kedy vám spln mesiaca prináša isté zmeny vo vašom materiálnom zabezpečení a pôsobí na Ročný Horoskop Blíženca 2022. Blíženec bude túžiť po finančnej istote, a budete teda hľadať materiálnu istotu a možnosti na peňažné prilepšenie v zamestnaní. Táto lunárna pozícia vám môže spôsobiť pocit neslobody a obmedzení v živote. Je to negatívny aspekt, ktorý môže zasiahnuť vaše financie menšími výdavkami, ktoré vám narušia rodinný rozpočet. V januári sa Astrologické energie sústreďujú na oblasť financií, no mali by ste si byť vedomý toho, že s financiami je potrebné zaobchádzať opatrne hlavne v období, kedy sa Venuša nachádza v retrogradnom pohybe. Počas januára sa k tomu pohybu taktiež pridáva vaša domovská planéta – Merkúr. Toto obdobie je nevhodné na riskantné investície, alebo na uvažovanie o tom, že si kúpite drahú vec do domácnosti. V januári by ste sa mali vyhýbať podpisovaniu dôležitých dokumentov, kúpe veľkých hodnotných veci alebo rozhodovaniu o investíciách. Počas roka 2022 a budete mať viacero príležitosti vhodných na spravovanie svojich financií. V januári ich radšej nechajte ležať tam, kde sú.

Horoskop na rok 2022 pre znamenie blíženci veští, že prvú príležitosť na veľký materiálny úspech dostanete okolo 25. Februára, kedy sa Merkúr nachádza v kvadratúre s Uránom. Tento Tranzit negatívne zasiahne vaše priateľstvo, alebo zdravie, no na druhej strane pôsobí veľmi pozitívne na možnosti materiálneho úspechu. Prináša vám silu expanzie, a tak máte možnosť zachytiť vhodné príležitosti na investície. Spoznáte, aké šance vám život ponúka. Spoznáte príležitosti, ktoré vám pomôžu vylepšiť rodinný rozpočet v budúcnosti.

Príliš dôverčivú osobu z vás urobí spln mesiaca v 5. dome od 18. do 19. marca, kedy si musíte dávať veľký pozor na vaše finančné rozhodnutia, ale aj na vašu peňaženku. Keďže ste príliš dôverčivý, môžete naletieť na dobre znejúcu ponuku, alebo na životné sporenie, ktoré vás oberie o veľké množstvo peňazí. Okrem toho, že môžete podľahnúť pokušeniu podpísať nevýhodnú zmluvu, mali by ste si dávať pozor aj na možnosti, že vás niekto okradne. Strážte si v tomto období svoju peňaženku a svoje peniaze, pretože vaša dôverčivá povaha vás môže zaslepiť a obrať o našetrené financie.

Od 5. apríla vstupuje Venuša do 8. domu, kde zotrváva až do 02. mája. Prináša zaujímavý vplyv na finančný život Blíženca, popisuje finančný Horoskop Blíženci 2022. Motá Blížencom hlavu. Budete od partnera chcieť, aby raz a navždy zabezpečil celú rodinu. Tento aspekt môže vyvolávať nátlak na vášho blízkeho a napäté vzťahy v rodine. Hlavne ak financie zabezpečuje iba jeden z rodiny. Prináša tiež vplyv na lásku nezadaných, ktorá súvisí s financiami. Nezadaní majú totiž tendenciu vyhľadávať zámožných partnerov. Venuša sústreďuje Blížencovú energiu na získavaní financií akýmkoľvek spôsobom. Tento aspekt v istom smere naznačuje aj možnosti dedičstva, alebo malej výhry.

Počas celého mája neexistujú tranzity vplývajúce na vaše financie a taktiež na finančný Horoskop 2022 Blíženci, a teda nemusíte očakávať žiadne mimoriadne straty, ale tiež žiadny mimoriadny zisk. Peniaze sa opäť dostanú k slovu až počas mesačného Novu v 02. dome, ktorý ovplyvňuje vaše finančné záležitosti. 29. a 30. júna opäť vyhľadávate pocit materiálnej istoty. Táto pozícia mesačného Novu v 02. dome pozitivne zasiahne vaše financie, kedy môžete vyskúšať šťastie v hre. Mesiac júl je silne pôsobiaci na dom majetku a komunikácie.

Finančný Horoskop 2022 Blíženci v druhej polovici roka 2022

Od 5. júla vstupuje planéta Mars do 12. domu, a negatívne pôsobí na vaše peniaze. Táto pozícia Marsu môže byť dokonca zodpovedná za stratu zamestnania, a môže skomplikovať vašu finančnú situáciu. Nešťastie v peniazoch, ktoré predpovedá Mars v 12. dome v znamení exilu sa neguje s Venušou v 2. dome od 18. júla. Od 5. do 18. júla si dávajte výnimočný pozor na vaše financie, ktoré môžu byť negatívne zasiahnuté týmto tranzitom vo viacerých smeroch. Vyhýbajte sa investíciám, podpisovaniu dokumentov... Vyhýbajte sa pôžičkám, a tiež veľmi dobre výhodne pôsobiacim zmluvám, ktoré sú hneď na prvý pohľad podozrivé.

Venuša svojím vstupom do 2 domu od 18. júla znamená obrovské šťastie v materiálnych záležitostiach Blížencov, udáva Horoskop na rok 2022 pre znamenie zverokruhu Blíženci. Pozícia Venuše v Rakovi symbolizuje možnosti získavania materiálnych prostriedkov aj zo vzťahov, a tento tranzit sa týka hlavne mužov Blížencov. Muži budú svoje aktuálne partnerky povzbudzovať v činnosti, ktora môže vylepšiť spoločný rodinný rozpočet. Nezadaný muž Blíženec zas bude mať tendenciu vyhľadávať materiálne výhodné vzťahy, čo teda zasiahne nielen financie Blížencov, ale aj lásku. Tranzit naznačuje, že muž Blíženec bude v týchto vzťahoch mimoriadne úspešný. Pôsobenie tejto polohy Venuše v 2. dome odoznie až 11. augusta, kedy sa Venuša presunie do znamenie Lev.

V auguste tranzity nešpecifikujú vplyv na financie Blíženca, pokračuje Horoskop 2022 Blíženci. Vaše financie budú vyrovnané. Od 10. septembra cítite až 5 retrográdnych planét vplývajúcich na vaše znamenie zverokruhu. Z celkového pohľadu to znamená pomalšie napredovanie, ale aj viacero nevhodných dní na veľké životné zmeny, alebo na veľké kroky. Z pohľadu financií preto nemôžete očakávať žiadne mimoriadne zisky, alebo príležitosti na zlepšenie rodinného rozpočtu. 5 retrográdnych planét vo vašom astrologickým grafe naznačujú pomalšie budovanie cieľov, ktoré ste si zaumienili.

Október 2022 taktiež nepatrí k mesiacom, kedy by ste dostali príležitosť na vylepšenie rodinného rozpočtu. November zameriava svoju pozornosť hlavne na dom lásky a partnerstva, a peniazom neprikladáte veľkú váhu. Sústreďujete sa radšej na iné životné hodnoty. Rok 2022 bude však zakončený aj mimoriadnou príležitosťou pre každého Blíženca, ktorý sa usiluje o materiálny zisk.

Od 10. decembra vstupuje planéta Venuša do 8. domu, do neutrálneho znamenia Kozorožec, a tento aspekt je pre Blížencov predzvesťou veľkého materiálneho zisku, ktorý Blíženec nadobudne prostredníctvom istých vzťahov. Astrologický tranzit naznačuje, že financie získate prostredníctvom manželstva a podobne. Tento neutrálny aspekt znamená hlavne finančné prilepšenie, alebo mimoriadny finančný zisk bez vášho vlastného úsilia. Môže to znamenať aj vhodnú príležitosť pre skúšku vášho šťastia v hre, alebo možnosti rýchleho zisku z rizikových investícií. Akokoľvek sa dívame na tento prechod Venuše vo 8 dome, ktorý bude citeľný až do konca roka 2022, je jasné, že mesiac December prinesie mimoriadny finančný zisk, ktorý bude významný pre váš budúci finančný rozpočet, uzatvára finančnú predpoveď ročný Horoskop 2022 Blíženci.

Spoznajte aj týždenný horoskop Blíženci. Horoskop na rok 2022, aj na každý týždeň exkluzívne od veštkyňe. Týždenný horoskop Blíženci je vždy presný a aktuálny. Od veštkyne aj na rok 2022.


Horoskop 2022 Blíženci - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Blíženci 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Blíženec je známy svojou jemnosťou, zvedavosťou a schopnosťou rýchlo sa učiť. Inak tomu nebude ani v tomto roku, kedy prostredníctvom niektorých negatívnych tranzitov môžu Blíženci pociťovať nekonzistentnú a nerozhodnú povahu, ktorá je Blížencovi blízka, definuje Horoskop 2022 Blíženci... Čítajte ďalej Horoskop 2022 Blíženci - Pozitíva a Negatíva roka 2022...

Horoskop Blíženci 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Najviac obsadený 5. dom radosti, a potešenia planétami vidíme hlavne v mesiaci september, kedy Blížencov zasiahne viacero pozitívnych tranzitov vplývajúcich na lásku zadaných Blížencov. Čítajte Horoskop lásky Blíženci 2022 ďalej...

Horoskop Blíženci 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

Rok 2022 môže patriť pátraniu po vašich predkoch a po vašom dávnom pôvode. Spojíte tak obdobia veľkej zvedavosti s túžbou po poznaní seba samého. Január prináša do života Blížencov retrográdnu planétu, ktorá vám vládne, ale tiež cúvajúcu Venušu, ktorá prináša nedôveru v ľudí okolo vás... Čítajte Horoskop Blíženci 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Blíženci - Práca a Peniaze:

Vplyv januárovej retrográdnej Venuše v 8. dome, od 01. až do 29. januára 2022, ovplyvňuje nielen energiu lásky a túžby, ale aj dôveru voči ľuďom a záujem o veci okolo. Blíženec bude prekonávať obdobie nedostatku záujmu o veci, ktoré mu nepripadajú v živote hodnotné... Čítajte Horoskop 2022 Blíženci práca a peniaze ďalej...

Horoskop Blíženci 2022 - Zdravie:

Z hľadiska zdravia naznačuje rok 2022, že každý z vás by si mal do svojej domácnosti zabezpečiť vonné oleje, ktoré sú z hľadiska aromaterapie cennou pomôckou pri riešení akútnych bolestí hlavy, alebo v prípade veľkého vyčerpania... Čítajte Horoskop zdravia 2022 Blíženci ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Blíženci

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Blíženci

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Blíženci. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Blíženci.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Blíženci 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Blíženci:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Blíženci:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Blíženci 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.