Blíženci: Týždenný Horoskop

15.08.2022 - 21.08.2022

Tento týždeň bude vo vašom živote patriť ústupkom a porozumeniu. V prvých dňoch tohto týždňa musíte dobre počúvať argumenty ostatných a prehodnotiť vaše rozhodnutia. Minulosť nechajte minulosťou, pretože ju aj tak už nezmeníte. Od vašich blízkych neočakávajte veľa, pretože horoskop na tento týždeň tvrdí, že sa musíte rozhodovať a posúvať hlavne vy. Nevyčítajte ani ostatným, že sa nesprávajú presne podľa vašich predsáv. Nie vždy korešpondujú s tým, ako si život predstavujú iný. Ste veľmi chápavým človekom, ktorý musí teraz celé svoje pochopenie sústrediť na ostatných, aby ste boli všetci spokojní. Porozumenie je dôležité na to, aby ste v tomto týždni dosiahli presne to, čo chcete.

Láska a vzťahy: Nezaoberajte sa svojimi domnienkami. Sústreďte sa na to, čo vám partner hovorí a nepodozrievajte ho, len na základe vaších dedukcií. Môžu byť nesprávne a tieto vaše prešľapy môžu poškodiť vzťah, ktorý ste si vybudovali. Ak ste nezadaný, nie je vhodné obzerať sa po partneroch s ktorými nemá budúcnosť žiaden zmysel.

Zdravie: V nasledujúcom období budete mať väčšiu chut na nezdravé jedlo. To pôjde ruka v ruke so žaludočnými problémami a s ťažkosťami v trávení. Vyhýbajte sa nezdravému jedlu.

Práca a peniaze: Nastáva obdobie, kedy môžete očakávať viac malých dobrých správ, ktoré sa budú týkať vašich peňazí. Počúvajte pozorne ostatných a nebojte sa prijímať aj kritiku smerovanú k vašim financiám, ak je konštruktívna. Ak ste sa doposiaľ o pracovný postup snažili z celých svojích síl, práve teraz nastáva obdobie, kedy si budete môcť užívať úspech. Nezabúdajte aj na spolupracovníkov, ktorí vám pomohli.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Blíženci páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Blíženci, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Blíženci. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Blíženci s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.