aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Blíženci, horoskop na tento týždeň Blíženci

Týždenný Horoskop Blíženci

(26.07.2021 - 01.08.2021)

Dlhotrvajúce vzťahy sú vo vašom živote nesmierne dôležité. V tomto týždni bude na vaše znamenie vplývať láskyplná planéta Venuša, ktorá podčiarkuje dôležitosť rodinných pút a navracia pocit kontinuity. Dlhotrvajúce väzby vo vašom živote musia byť posilnené počas tohto týždňa. Snažte sa ukázať tým, ktorých milujete, že vám na nich nesmierne záleží. Niekedy musíte nechať rozprávať svoje srdce.

Láska a vzťahy: V láske naznačujú astrologické vplyvy obdobie bez zmeny. Môžete očakávať, že toto obdobie nejaký čas potrvá. Váš partner je vám tiež oporou v každom čase a teraz by ste mali jeho pozornosť dostatočne oceniť. Ak ste nezadaný kto vám stále tvrdí, že nemôžete urobiť prvý krok? Držte sa však svojich zásad.

Zdravie: Mali by ste sa vyhnúť stresu, ktorý vás vyčerpáva. Nepríjemné chvíle by vám tiež mali zostať cudzie.

Práca a peniaze: Teraz nechoďte nakupovať, aj keď si aktuálne myslíte, že je to nutné. Veci počkajú tam kde sú a vašu náladu míňanie peňazí nevylepší. Držte sa s utrácaním na uzde. Dodržujte všetky pravidlá v práci tak, aby ste neurobili niečo, čo by vám mohlo zničiť reputáciu.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Blíženci páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Blíženci, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Blíženci. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Blíženci s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Blíženci