horoskop na rok 2022
týždenný horoskop Blíženci, horoskop na tento týždeň Blíženci

Týždenný Horoskop Blíženci

(29.11.2021 - 05.12.2021)

V tomto týždni pocítite potrebu byť viac osamote a užívať si trocha slobody. Samota nemusí byť zlá, no musíte ju vedieť dobre využiť. V strede týždňa dostanete možnosť užiť si pár hodín iba podľa seba, čo vzpruží vaľu auru. V druhej polovici týždňa sa budete musieť zorientovať vo väčšom množstve povinností, dokumentov a stretnutí. Doprajte si začiatkom týždňa čas na to, aby ste si naplánovali každú dôležitú schôdzku. Taktiež odložte tie, ktoré nie sú dôležité. V závere týždňa budete magnetom pre niekoho vo vašom okolí, čo vám pomôže prilákať pozornosť na vašu stranu. Nezabúdajte na vašu najväčšiu prednosť, ktorou je zmysel pre komunikáciu a pozitívne myslenie, a zdieľajte tieto vlastnosti s milovanými hlavne počas víkendu.

Láska a vzťahy: Je čas venovať sa priateľom. Partner to pochopí a aspoň mu necháte voľný čas, čo skutočne ocení. Zavolajte vašim najbližším, pretože potrebujete cítiť ich blízkosť srdca. Pre nezadaných bude lepšie ak sa nebudú v tomto období púšťať do nových vzťahov.

Zdravie: Nezabúdajte na dôležitosť teplého oblečenia a dávajte si pozor na nečakané chladné počasie. Môžete byť náchylnejší na prechladnutie a tak je toto obodobie vhodné aj na saunu, alebo relax v teple domova. Užívajte si slnečné lúče čo najviac.

Práca a peniaze: Niektorým materiálnym veciam prikladáte vo vašom živote veľkú dôležitosť. Pociťujú to hlavne vaše financie. Tento čas môže priniesť nečakané pracovné prekážky, ktoré sa odzrkadlia na vašej nálade. Neprenášajte si problémy do súkromného života.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Blíženci páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Blíženci, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Blíženci. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Blíženci s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Blíženci