týždenný horoskop Blíženci, horoskop na tento týždeň Blíženci

Týždenný Horoskop Blíženci

(10.08.2020 - 16.08.2020)

Počas tohto týždňa vás vplyv mesiaca varuje, pred uzatváraním takých zmlúv, ktoré by sa pre vás nevyplatili. Dávajte si pozor na podpisovanie dôležitých dokumentov. Uistite sa, že sa nezaviažete k ničomu, čo by vás mohlo v budúcnosti spútať. Ak však ide o vzťahy a lásku, darujte svoje srdce tomu, kto má o neho záujem. Čas beží rýchlejšie než sa zdá. Ak otvoríte svoje srdce láske, budete omnoho šťastnejší.

Láska a vzťahy: Do popredia tohto obdobia sa dostanú vyrovnané a pokojné vzťahy. Užívajte si prirodzené plynutie lásky. Ak ste nezadaný, nenechajte sa vtiahnúť do ľúbostného trojuholníka.

Zdravie: Ak vás trápia bolesti chrbtice musíte sa viac hýbať. V tomto období musí byť pravidelná prechádzka súčasťou vášho života.

Práca a peniaze: Pre zachovanie vašich našetrených peňazí musíte niekedy pripomenúť ich hodnotu aj ostatným členom vašej rodiny. Z pracovného hľadiska sa musíte viac učiť prekonávať negativitu a priniesť do tejto oblasti pozitívny postoj. Nezameriavajte sa len na negatíva v práci, ale uvedomte si aj to, čo vám práca prináša.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Blíženci páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Blíženci, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Blíženci. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Blíženci s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Blíženci