pre šťastné bábätko

Horoskop 2022 Rak

Horoskop rodinných vzťahov Raka na rok 2022

(Predpoveď od veštkyne pre svadobné termíny, tehotenstvo, rodinné vzťahy a priateľstvo Raka v roku 2022)

Aký vplyv budú mať počas roka 2022 Astrologické tranzity na rodinu raka? Rodinný život Raka bude hneď v úvode roka 2022 pod vplyvom dvoch retrográdnych planét zanedbávaný. Rak sa bude prehlbovať do seba, a tak zabúda na členov rodiny ktorí potrebujú podporu a pomoc. To, čo je rakovi blízke – starostlivosť, oddanosť a pomoc, bude v januári sústredené hlavne na vlastné vnútro raka. 17. januára však mesačný spln v prvom astrologickom dome znamená prepojenie Raka s domovom, opisuje Horoskop 2022 Rak.

Luna v 1. dome spôsobí nestálosť v pocitoch a emóciách Raka. Z pohľadu rodiny vám tento Tranzit dáva možnosti na dôkladnú starostlivosť o ostatných, ktorú ocenia. Týmto Mesačným splnom budú vyrušené aspekty cúvacích planét, ktoré vás blokujú v tom aby ste sa sústredili i na ostatných. V období 16. - 17. januára vnímate to, aká dôležitá je starostlivosť o ostatných. Máte silné materinské inštinkty a nezáleží na tom, či ste muž alebo žena, vraví Horoskop na rok 2022 Rak. Hľadáte aj lásku k sebe samému a snažíte sa upratať svoje vlastné emócie pre vaše pevné duševné zdravie. Celý január a február je skôr orientovaný na emócie Raka v rovine partnerstva a hľadanie lásky, či seba samého.

14. februára vstupuje Merkúr do 8. astrologického domu, kedy budete mať príležitosti k tomu, aby ste očistili energie v domácnosti. Vhodná bude aj celková starostlivosť o domácnosť z hľadiska zmeny nábytku, alebo nákupu nových spotrebičov. Vaša rodina bude šťastná z toho, akú aktivitu vkladáte do toho, aby bola domácnosť plná lásky a pohody. V závere februára sa Merkúr nachádza v kvadratúre uránu, špecifikuje astrologický Horoskop 2022 Rak. Obe planéty sú v neutrálnej pozícii a môže vás vyrušiť od každodenných povinností, pretože prináša prekvapenie, ktoré ovplyvňuje plynutie bežného dňa. Tieto prekvapenia sa budú týkať vášho rodinného života. Jednoducho povedané, istá udalosť v období okolo tohto dátumu vás donúti zmeniť vaše plány. Môže sa to týkať oblasti financií, priateľských vzťahov, ale aj rodinných pút. Bežné tempo vášho života dostane nový rozmer, tvrdí ročný Horoskop 2022 pre znamenie Rak. Budete musieť riešiť niektoré veci v behu, a teda nebude zostávať množstvo času na to, aby ste sa venovali zdraviu niekoho z vašej rodiny. Je dosť možné, že prídu aj znepokojujúce správy, ktoré sa budú týkať práve zdravia niekoho z vašej rodiny.

Spoznajte aj týždenný horoskop Rak. Horoskop na rok 2022, aj na každý týždeň exkluzívne od veštkyňe. Týždenný horoskop Rak je vždy presný a aktuálny. Od veštkyne aj na rok 2022.

Horoskop 2022 veští spojenie s domovom Blížencov

Od 18. až 20. marca prichádza mesačný spln v 4. dome. Táto lunárna pozícia znamená spojenie s domovom v širšom význame. Pripomíname si naše zvyky, našu minulosť a všetko, čo súvisí s rodinou. Je vhodný čas na návštevy, vhodný čas na bližšie kontakty s členmi rodiny – s matkou, otcom alebo súrodencami. V oblasti všetkých rodinných vzťahov by ste si mali pripomenúť tradičné hodnoty, a dôležitosť vašej rodiny. 16. apríla vaše bežné dni opäť ovplyvní spln mesiaca presúvajúci sa 4. domom.

15. a 16. apríl znamená hlboké spojenie s rodinou a s vašimi koreňmi. Máte schopnosť prijímať všetky novinky v rodinnom živote a ste chápavým človekom, odhodlaním pomôcť. Váš rodinný život je v rovnováhe a tento dom tiež signalizuje uzmierenie a ukončenie sporov. Dostávate príležitosti na ukončenie negatívnych vibráci vo vašom rodinnom živote, a preto ich využite, doporučuje ročný Horoskop 2022 Rak. Nasledujúce mesiace, až do mesiaca august 2022 sú z hľadiska rodinného života pozitivne, a neexistujú predpoklady na žiadne spory, alebo nedorozumenia. Budete čerpať múdrosť a energiu z ostatných členov vašej rodiny, ktorá sa bude tešiť z vašich finančných a pracovných úspechov.

Od 4. augusta až do 26. augusta vstupuje planéta Merkúr do 3. astrologického domu. V tejto pozícii sa Merkúr cíti veľmi dobre a nachádza sa v znamení svojho povýšenia. Astrologická pozícia je dobrá na sebarozvoj a tvorivosť. Spája sa tiež s harmonickými procesmi v živote Raka a prináša pozitívny vplyv na rodinné vzťahy - hlavne na vzťahy so súrodencami. Až do 26. augusta môžete budovať vzťahy so súrodencami, tvrdí Horoskop 2022 Rak, môžete sa im častejšie ozvať, alebo sa viac zaujímať o ich život. Tento záujem vás zblíži a veľmi poteší. 23. augusta vstúpi slnko do 3. astrologického domu a až do 05. septembra sa smilovanými delíte o skúsenosti a úspechy. Priaznivá poloha slnka predstavuje množstvo možností na priateľstva a tiež na získavanie nových kontaktov, hlavne od členov rodiny. Máte teda možnosť spojiť svoje pracovné a finančné záujmy aj s členmi rodiny, ktorí vám môžu ponúknuť isté nečakané príležitosti na váš pracovný rast.

Od 5. septembra sa planéta Venuša Nachádza v 3. dome a prechádza znamením svojho pádu. Tento Tranzit sa dotkne nielen vašich rodinných vzťahov, ale aj pracovných nápadov a vzťahu s priateľmi. Je potrebné dávať si pozor na vzťahy s ľuďmi, ktorí od vás chcú iba získať výhody pre seba, bez ohľadu na vaše vlastné city. Takýchto vzťahov by ste sa mali rýchlo zbaviť, radí Horoskop na rok 2022 Rak, a možno sa naplno prejaví zlozvyk niekoho z členov vašej rodiny, kto bude chcieť využiť vašu dobrotu iba pre svoj vlastný prospech. Takýmto ľuďom sa vyhýbajte, a dávajte si záležať na tom, aby ste až do konca roka 2022 nepodľahli pokušeniu byť príliš dobrý k tým, ktorí si to nezaslúžia. Retrográdny Merkúr od 10. septembra do 02. októbra započne svoju cestu v 4. dome rodiny. Až do 23. septembra prináša rakovi množstvo prepojení so svojím detstvom a znásobuje pocity, ktoré si tak nesie z ranných časov svojho života. Prepája vás s pozitívnymi, ale tiež negatívnymi pocitmi z detstva s ktorými ste sa ešte nevyrovnali. Môže spôsobiť konflikty v tých rodinách, ktoré boli stavané na konflikte, alebo nepevných, rozvrátených základoch. Akákoľvek horkosť, ktorú pociťujete voči niekomu z rodiny bude teraz odstránená a vyriešená, alebo vás silno zasiahne, predpovedá ročný Horoskop 2022 Rak. Je len na vás, ako sa k týmto spomienkam postavíte. Tí, ktorých spomienky sú krásne hrejivé by mali viac času tráviť s rodinou. Vaša vlastná identita bude teraz naplno prejavená, čo sa nemusí páčiť každému vo vašom okolí, pretože sa u vás prebúdza rebélia. Rak však môže túto pozíciu využiť na premýšľanie o vlastnej rodine a o tom aké aspekty si z vášho detstva nechcete preniesť do vašej vlastnej rodiny a ktoré boli na druhej strane motiváciu preto, kým v živote ste. Ceňte si názory a slobodu ostatných. Táto pozícia spätného Merkúru je obtiažna, pretože vás silno prepojí so základmi vášho rodinného života. Septembrový Tranzit retrográdneho Merkúru je dvojaký a ovplyvní aj Horoskop na rok 2022 Rak. Na jednej strane je veľmi šťastným obdobím pre tých, ktorí vyrastali v harmonickej rodine plnej lásky. Na druhej strane to bude ťažké obdobie plné smútku a spomienok pre tých, ktorí sa museli v detstve pasovať s komplikovanými rodinnými vzťahmi.

Od 10. októbra sa energie súvisiace s vašou minulosťou upokojujú. V tomto období, až do 29. októbra, nebude pre vás relaxácia jednoduchá, pretože budete túžiť spoznávať korene svojej rodiny a analyzovať vlastnú identitu. Máte možnosť objavovať svoje vlastné emócie v súvislosti s domovom, pretože členovia rodiny vám prinášajú mentálne a intelektuálne uspokojenie. Merkúr až do 29. októbra znamená pátranie po životných koreňoch Raka, a objavovanie dávnej minulosti. Celý október 2022 je silne obsadený domovmi, ktoré sa spájajú s radosťou a pozitívnymi energiami smerujúcimi na váš rodinný život. Zameriavate sa na vlastné názory a na vlastné vnímanie sveta a nedovoľujete, aby vás zasahovala negativita ostatných. Takéto silné pozitívne energie prenášate aj k vašej rodine, a preto váš rodinný život prekvitá a vy cítite obrovský psychický relax, popisuje vplyv Horoskop 2022 Rak.

Slnko sídliace v 5. dome od 23. októbra až do konca novembra, znamená zábavu a potešene, a tak si môžete naplno užívať voľné chvíle podľa vašich predstáv. Venujte sa preto hlavne deťom, rodine a objavovaniu potešenia z lásky vašich milovaných. Mesiac november 2022 bude pokojným obdobím sústreďujúcim sa na lásku, priateľstvo a prácu. Od 6. decembra vstupuje Merkúr do 7. domu a opäť prináša pozitívny vplyv na osobné vzťahy a priateľstvá, či na osobné vzťahy v rodine. Až do konca roka 2022 neexistujú negatívne tranzity, ktoré by ovplyvňovali váš rodinný život, alebo ktoré by naznačovali vplyv na vývoj vzťahov v rodine. Môžete si tak užívať chvíle plné radosti v blízkosti vašich milovaných.

Horoskop lásky 2022 pre znamenie Rak vám porozpráva o vzťahoch a láske. Pre kompletnú kopatibilitu lásky však čítajte Horoskop Lásky Rak, kde nájdete percentuálnu zhodu s vašou láskou!

Ročný Horoskop Rak 2022 pre Priateľské vzťahy Raka

Úvod roka 2022 neovplyvňuje priateľské vzťahy Raka, a teda až do záveru februára neexistujú tranzity, ktoré by zapričinili zmeny vo vzťahu s vašimi priateľmi.

Od 25. februára nastáva kvadratúra planéty Merkúr s Uránom kedy sa vaše bežné životné tempo dostane do nových rozmerov. Niektoré veci budete musieť riešiť v behu, a to sa týka aj istých problémov, s ktorými sa vám zdôverí niektorí z vašich priateľov. Tento problém sa môže týkať oblasti zdravia, kedy by ste si mali nájsť čas na podrobnú analýzu problémov vášho najbližšieho priateľa, odporúča celoročný Horoskop na rok 2022 Rak. Dávajte si pozor aby si nezanedbali niečo, na čom záleží. Práve na vás sa niekto obráti s dôležitou otázkou, alebo s prosbou o pomoc.

Následne na priateľské vzťahy vplýva od 11. apríla Merkúr vstupujúci do 11. domu až po zvyšok mesiaca apríl. Vytvárate užšie kontakty s ľuďmi, ktorí vám prinášajú do života radosť. Táto výnimočná pozícia Merkúru znamená silné priateľstva a možnosti na upevňovanie priateľských spojení. Môže symbolizovať zmenu priateľstva na niečo hodnotnejšie - za lásku. V týchto chvíľach si môžete užívať nielen vzťahy v rovine priateľstva, ale aj také, ktoré prechádzajú do emocionálnych základov. Niektorí z vašich priateľov vám dokonca môže otvoriť svoje srdce a vyznať vám svoje pocity, veští ročný Horoskop 2022 Rak. Tieto dni mesiaca apríl nepatria len harmonickej láske ale aj dobrým rodinným vzťahom a priateľstvám, ktorých význam si plne uvedomujete. Učte sa pravej láske a ukážte priateľom, akú dôležitú súčasť vo vašom živote zastrešujú.

Vďaka numerologickej zhode partnerov máte aj v roku 2022 možnosť pochopiť vašu lásku. Numerologická Zhoda pre znamenie Rak odhalí vašu kompatibilitu lásky podľa dátumu narodenia. Všetky Horoskopy od veštkyne sú presné a pravdivé.

Akú predpoveď veští Horoskop 2022 Rak v ďalších mesiacoch?

Do 21. mája vnímate pozíciu slnka v 11. dome, kedy využívate svoj zmysel pre intuíciu a vďaka nej objavíte viacero veci vo vašom živote. Vnímate, akým veľkým darom je vaša predstavivosť a intuícia, ktorú zdieľate práve so svojimi priateľmi. Slnko v 11. dome vám dáva príležitosť podporovať vašich priateľov vašou neutíchajúcou energiou plnou pochopenia. Aj keď budete mať tendenciu vyhýbať sa učím priateľským kontaktom, a aj tak pomôžete niekomu, kto vašu pomoc skutočne potrebuje. Slnko v býkovi odblokuje vašu samotu a tak máte možnosť zapôsobiť v kolektíve, podčiarkuje Horoskop na rok 2022 Rak. Podarí sa vám pre seba uchmatnúť výnimočnú pracovnú pozíciu, ktorá bude súvisieť s niektorým z vašich priateľov.

Záver mája patrí prechodu Venuše do 11. domu, ktorá pôsobí až do 23. júna. Teraz dostane príležitosť aj vaša spoločenská stránka osobnosti, aby sa opäť naplno prejavila. Máte možnosť získavať nové kontakty a poskytovať pomoc ktorá bude mať pre vás budúce výhody. Budete mať tendenciu preniknúť aj k takým priateľom, ktorí sa pohybujú vo vyšších spoločenských vrstvách. Keďže ste v tomto období veľmi charizmaticky a fyzicky príťažlivý môže sa dariť nielen vo vašom spoločenskom živote ale budete milovaný aj medzi priateľmi. Taktiež prichádza príležitosť pre tých, ktorí by chceli priateľstvo pretransformovať do nových šancí, veští váš Horoskop 2022 Rak. Od 5. júla vstupuje planéta Mars do 11. domu a nachádza sa v znamení svojho exilu. Prechádza cez dom požehnania a priateľstiev a v tomto období máte tendenciu vytvárať nové vzťahy. Tie vám však nebudú príliš blízke. Táto pozícia Marsu znamená aj vzťahy s ľuďmi, ktorí vám otvárajú nový pohľad na svet. Mars vám ukazuje aj ublížených priateľov z minulosti, ku ktorým ste sa nezachovali správne. Odomyká staré rany, a prehlbuje vaše utrpenie a pocit viny v prípade, ak ste niektorému bývalému priateľovi ublížili.

Od 18. júla Venuša svojím pôsobením na 1. dom pripomína, že za rozvrátené priateľské vzťahy a komplikácie vo vašom doterajšom živote môžete z časti aj vy. Pripomína vám nutnosť odstrániť z vášho života dvojakú osobnosť, ktorá vás v istých okamihoch medziľudských vzťahov ťahá dozadu. Letné mesiace roka 2022 môžete využiť na vlastný sebarozvoj a na analýzu minulých priateľských vzťahov.

Horoskop Priateľstvá Raka na mesiace September, Október, November a December 2022

Od 5. septembra sa Venuša nachádza v 3. dome v znamení svojho pádu, Horoskop 2022 Rak tak veští zmenu. Mali by ste si dávať pozor na vzťahy s ľuďmi ktorí od vás chcú získať nejaké výhody pre seba, bez ohľadu na to, či vás využijú alebo vám ublížia. Tranzit vám pripomenie, aby ste sa nevyrovnaných priateľských vzťahov rýchlo zbavili, aby ste sa vyhýbali požičiavaniu peňazí tým, ktorí majú vždy hlboko do kapsy. Za istých okolností môžete stretnúť aj nových ľudí, ale tranzity naznačujú, že títo ľudia budú vo vašom vzájomnom vzťahu hľadať hlavne výhody.

Počas celého septembra by ste si mali dávať pozor na falošné priateľstvá, radí Horoskop na rok 2022 Rak. Vyhýbajte sa akémukoľvek klebeteniu, a klebety o vašej osobe, o ktorých budete počuť neberte na ľahkú váhu. Mohli by vám do budúcnosti ublížiť - vašej reputácii, aj vašim emóciami.

Skvelú príležitosť na stretnutie s priateľmi, na posedenie pri poháriku vína, limonády, alebo piva, prináša mesačný spln znamení býk v 11. dome, v znamení povýšenia mesiaca. Toto obdobie nastáva od 7. do 9. novembra, a je to skvelá príležitosť na stretnutie s najbližšími priateľmi, ktorý vám prinášajú nový, svieži pohľad na svet. Do konca roka 2022 už nenastávajú tranzity ovplyvňujúce vaše priateľské medziľudské vzťahy. Nemusíte sa obávať žiadnej zrady, alebo klebiet. Ba naopak, môžete si užívať obdobie kľudu, kedy sa v priateľských vzťahov bude diať všetko podľa vašich predstáv.

Rak by sa mal stotožniť so všetkými dôležitými veštbami pre jeho život. Upriamte vašu pozornosť aj na Horoskop na Dnes Rak ktorý sleduje nielen predpoveď Lásky, ale aj energie prepojené so zdravím a prácou počas aktuálneho dňa, pre slnečné znamenie Rak.

Plánujete Svadbu? Čítajte svadobný Horoskop 2022 Rak

Chystáte sa v roku 2022 uzavrieť manželský záväzok a zaujíma vás ktoré dátumy roka 2022 sú na to najvhodnejšie? Horoskop lásky 2022 vám odpovie aj na tieto otázky, pretože v tejto časti si predstavíme dni, ktoré sú z pohľadu astrologickych tranzitov tými najvhodnejšími na uzatvorenie manželstva, ktoré bude šťastné a dlhotrvajúce. Uvedieme si tiež dni, ktoré na manželstvo niesú dobré, a ktoré by ste mali sledovať, ak si plánujete svadbu v roku 2022.

Zo všeobecného hľadiska môžeme povedať, že uzatváranie manželskej zmluvy, a manželstva od ktorého očakávate šťastie počas celého života, nieje určite vhodné v čase retrográdnej Venuše a retrográdneho Merkúru. Január teda nieje dobrým mesiacom na uzatváranie manželstva, radí Horoskop na rok 2022 pre znamenie zverokruhu Rak. Nájdete tu tiež informácie o tom, ktoré dátumy zasiahne retrográdny Merkúr - a teda sú absolútne nevhodné na manželské zväzky. Od 11. februára sa planéta Merkúr nachádza v konjunkcii s Plutom v 7. dome. Tieto dni sú skvelou voľbou pre uzatváranie manželstva až do konca februára, pretože energie neblokuje žiaden negatívny aspekt. Od 11. februára nastáva skvelá príležitosť na manželský zväzok, ktorý bude silný a stabilný. Taktiež vám nič nezmarí vaše plánovanie a všetko bude prebiehať podľa vašich predstáv. Silné obsadený 7. dom tiež znamená možnosti uhasenia akýchkoľvek rodinných konfliktov, definuje ročný Rakov Horoskop 2022.

Svadba od 11. februára až do konca mesiaca je teda vynikajúcim nápadom. Ani v mesiaci marec neblokujú negatívne aspekty vaše rozhodnutie vstúpiť do manželského zväzku. Celý marec, a dokonca aj mesiac apríl sú vhodnými mesiacmi na uzatváranie manželstiev a na pokojný priebeh celej svadby, kedy sa nič nepokazí. Od 5. apríla vstupuje Venuša do 7. domu v znamení svojho povýšenia a manželské zväzky vznikajúce počas tohto tranzitu sú trvácne a šťastné, vraví Horoskop Rak. Uvedená pozícia Venuše však znamená aj obdobie veľkých očakávaní od partnera, a preto v prípade uzatvorenia manželstva od 5. apríla do 02. mája môže mať váš partner pocit, že máte veľké očakávania od toho, ako by sa mal zapojiť do prípravy vašej svadby. Netlačte teda na partnera, a zariaďte si všetko k spokojnosti oboch z vás. Od 29. apríla sa planéta Pluto dostáva do cúvajúceho pohybu a môže to byť náročnejšie obdobie na uzatváranie manželstiev. Nastávajú komplikácie hlavne u takých zväzkoch, ktoré si v minulosti prešli nejakou krízou. V prípade takýchto vzťahov bude manželstvo komplikovanejšie. Obľúbené letné dni na uzatváranie manželstva sa teda môžu potykať s komplikáciami, hlavne kvôli retrográdnemu pohybu planéty Puto, až do 8. októbra. Horoskop lásky 2022 taktiež upozorňuje na obdobie od 24. augusta, kedy nastupuje k svojmu pôsobeniu retrográdny Urán spôsobujúci isté komplikácie v plánovaní svadby. Naplánované manželské spojenia tak môžu byť pozmenené.

Ak sa teda chystáte uzatvárať manželské zväzky, a radi by ste si vybrali svoj termín aj vďaka veštbe je jasné, že na manželstvo sú vhodné hlavne dni od 11. februára do 29. apríla. Takto uzatvárané manželstva budú ľťastné a trvácne, a plánované svadby prebehnú presne podľa vašich predstáv. Ďalšou ideálnou príležitosťou na dokonalú svadbu podľa vašich snov sú dni od 10. decembra až do konca roka, kedy Venuša prechádza 7 astrologickým domom. Aj svadba počas decembra, plná romantiky a zimnej krásy môže byť dokonalá, hlavne vtedy, ak sa k tejto kráse pridajú energie Venuše prechádzajúce 7. domom, znamenajúce rovnováhu, harmonické manželstvo a prekvitajúci osobný život.

Akýkoľvek záväzok uzatvorený od 10. decembra 2022 do 02. januára 2023 bude silný, stabilný a neoblomný. Isté varovanie však nastáva, pretože Horoskop 2022 upozorňuje, aby ste sa vyhýbali manželstvám ktoré sú impulzívne a unáhlene. Takéto manželstva môžu vyrušiť uvoľnenú pozíciu Venuše a spôsobiť budúce komplikácie vo vašom manželstve.

O základných vlastnostiach znamenia Rak vám rozpráva nielen Horoskop 2022 Rak. Aj Charakteristika Znamenia Rak je dôležitá. Od veštkyňe, pre vás. Muž Rak, aj Žena Rak v podrobnej charakteristike na rok 2022.

Plánujete v roku 2022 Tehotenstvo? Tehotenský Horoskop 2022 Rak vám veští budúcnosť

Zaujímate sa o termíny, ktoré sú z hľadiska astrológie vhodné na počatie potomka? Chceli by ste v roku 2022 otehotnieť, a neviete, ktoré dni sú na to ideálne? Ja samozrejme nutné, aby si každá račica snažiaca sa o tehotenstvo sledovala svoj cyklus, ale z astrologického hľadiska vieme predpovedať dni, ktoré zvyšujú možnosti na otehotnenie. Pozrime sa teda na konkrétne termíny, ktoré však nemusia byť exaktné. Hlavne si sledujte vás cyklus a obdobie okolo termínov, ktoré si následne uvedieme.

Celý január je blokovaný retrográdnymi pohybmi planét, a preto január nie je vhodným obdobím na tehotenstvo. Prvými vhodnými dňami, ktoré sú z hľadiska túžby po dieťatku veľmi priaznivé, sú dni od 11. Februára až do 20. marca. Od 11. februára má veľmi silný vplyv mesiac, ktorý znamená pozitivne vibrovanie smerom k počatiu potomka. Od 18. februára sa k týmto energiám dokonca pridáva slnko v 9. dome, kedy má každý rak túžiaci po bábätku obrovskú príležitosť na otehotnenie, pretože vhodné pohyby mesiaca sa prelínajú s energiou silne postaveného slnka, opisuje vplyv Rakov Horoskop 2022. V živote Raka spôsobuje toto slnko aj pozitívny postoj k cestovaniu, a preto si toto obdobie s partnerom môžete ozvláštniť romantickými chvíľami v zahraničí, alebo na chate vo vašej blízkosti, kde vám vaše romantické spojenie dvoch láskyplných duši pomôže k splodeniu vytúženého potomka. Pre Raka teda existuje veľmi dlhá príležitosť, ktorá je mimoriadne silná k tomu, aby ste si splnili ďalší veľký sen v živote. Keď sa dívame na astrologický Graf je jasné, že najviac príležitostí dostane rak túžiaci po bábätku v prvej polovici roka 2022.

Od 10. mája už astrologické tranzity nenaznačujú príležitosti, ktoré by zosilňovali vašu plodnosť, alebo ovplyvňovali bezproblémové tehotenstvo bez komplikácií. Sledujte si obdobie od 7. do 9. apríla a skombinujte ho s plodnými dňami, podľa vášho cyklu. Tak budete mať pri plnení sna o svojom dieťatku veľký úspech. Celý apríl a obdobie až do 10. mája však dopraje každému splnenie veľké túžby. Od 10. mája sa Merkúr dostáva do retrográdneho pohybu a následne už neexistujú tranzity, ktoré by boli spojené s vašou túžbou po bábätku. Horoskop 2022 v období od 23. októbra do 16. novembra sa Venuša nachádza v 5. astrologickým dome. Toto postavenie upozorňuje hlavne ženy Račice, ktoré sú tehotné. Tie si musia dávať zvýšený pozor hlavne v prípade, ak sa nachádzajú v rizikovom tehotenstve. Mali by ste zvýšiť opatrnosť pri akejkoľvek činnosti a vyhýbať sa presiľovaniu svojho tela. Oddychujte a snažte sa do tela načerpať vitamíny prostredníctvom zdravej stravy a pozitívnych myšlienok.

Astrologický Graf nenaznačuje ďalšie komplikácie, ktoré by súviseli s tehotenstvom počas roka 2022. Ak teda túžite po bábätku, túto vašu túžbu vám pomôžu uspokojiť dôležité dátumy roka vhodné na počatie dieťaťa. Zapamätajte si dátumy, ktoré sú najpriaznivejšie na počatie bábätka, pre vaše šťastie roka 2022.

Tarot je dôležitou súčasťou veštby. Veštenie tarotom sa snúbi s predpoveďou, ktorú opisuje Horoskop 2022 Rak, a aj prostredníctvom tarotových kariet pripravila veštkyňa predpoveď pre znamenie Rak. Tarotová Karta Dňa vám navyše ozrejmí predpoveď na aktuálny deň, podľa vašej osudovej karty, pre znamenie zverokruhu Rak.


Horoskop 2022 Rak - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Rak 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Najsilnejšou charakteristickou stránkou raka jeho obrovská húževnatosť a nápaditosť. Rak je považovaný za emotívne znamenie zverokruhu, ktoré je veľmi sympatické. Farbou roka 2022, ktorú predpovedá Horoskop 2022 Rak, je farba biela, ktorá je zároveň šťastnou farbou každého Raka... Čítajte ďalej Horoskop 2022 Rak - Pozitíva a Negatíva roka 2022...

Horoskop Rak 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Úvod roka 2022 – konkrétne mesiac január 2022, znamená veľmi neobyčajnú pozíciu planéty Venuša, kedy vo svojom retrográdnom pohybe pôsobí na 7. astrologický dom Raka... Čítajte Horoskop lásky Rak 2022 ďalej...

Horoskop Rak 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

Aký vplyv budú mať počas roka 2022 Astrologické tranzity na rodinu raka? Rodinný život Raka bude hneď v úvode roka 2022 pod vplyvom dvoch retrográdnych planét zanedbávaný. Rak sa bude prehlbovať do seba, a tak zabúda na členov rodiny ktorí potrebujú podporu a pomoc... Čítajte Horoskop Rak 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Rak - Práca a Peniaze:

Pracovné príležitosti Raka sú teda v roku 2022 vyrovnané. Existuje iba pár negatívnych tranzitov, počas ktorých je potrebné dávať si pozor na kvalitu odvedenej práce, a na vašu produktivitu, či reputáciu... Čítajte Horoskop 2022 Rak práca a peniaze ďalej...

Horoskop Rak 2022 - Zdravie:

Na posilnenie imunity je vhodná echinacea, z ktorej si urobíte liečivý čaj, plný zdravia. Do svojho jedálnička zaraďte nielen citrónovú vodu, ale aj pór, fenikel a špenát, a to hlavne v druhej polovici roka 2022... Čítajte Horoskop zdravia 2022 Rak ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Rak

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Rak

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Rak. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Rak.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Rak
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Rak
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Rak
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Rak
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Rak 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Rak:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Rak:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Rak 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:


Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.