veľký horoskop Apríl 2021 Býk

Mesačný Horoskop Býk

Apríl 2021

V tomto mesiaci vás bude posúvať v pred prílev vašich nápadov. Máte možnosť posunúť svoje projekty novým smerom a začať ich rozvýjať. Tento mesiac bude pre vás tiež v znamení kominikácie a pracovitosti. Mali by ste si však dávať pozor na vašu náladovosť a nenechať sa nikým vyviesť z miery. Hnev vám môže tento mesiac zaslepiť zrak a nebudete vidieť hranice medzi skutočným priateľstvom a falošnými úsmevmi. V zdraví sa viac venujte neduhom, ktoré vás už dlhšie trápia a nezabudnite ísť do prírody častejšie ako doteraz.

Láska a vzťahy: Počas tohto mesiaca si dávajte pozor na istú platonickú lásku. Ak máte partnera, tak v tomto mesiaci na vás čakajú nástrahy v podobe záujmu zo strany niekoho iného. Nepodľahnite tomuto romániku, pretože to rozbije vzťah na ktorom ste tak dlho pracovali. Ak ste nezadaní je čas byť viac naklonený k spoznávaniu nových vecí. Nové miesta, chute, vôňe, nová spoločnosť priateľov, kde stretnete nových ľudí... Máte množstvo možností, stačí si v tomto mesiaci vybrať cestu, ktorá je vám najmilšia. Možno práve na ceste bicyklom stretnete niekoho zaujímavého. V rodinnom živote môžu nastať mierne roztržky. Vplyv negatívneho astrologického vyžarovania prináša nervozitu a napätie do rodinných vzťahov, hlavne v prvej polovici mesiaca. Všetko by však mohlo byť inak, ak by vám niekedy aj niekto pomohol. Preto sa nebojte požiadať o pomoc. Priateľom dajte v tomto mesiaci najavo, že sa na vás môžu spoľahnúť. Prvá polovica mesiaca bude patriť nielen vašim emóciám, ale aj utužovaniu priateľských vzťahov.

Zdravie: Počas tohto mesiaca sa vyhýbajte akémukoľvek rizikovému zážitku. Hviezdy vám v tomto mesici nadelili väčšiu možnosť úrazu ako inokedy. Dávajte si preto pozor aj počas prechádzky v lese, či v parku. Mohli by ste si privodiť síce menší, no nepríjemný úraz, ktorý by vás mohol dlhodobo potrápiť a mohol by tiež skomplikovať vaše blízke plány. Ak ste sa už dlho neozvali vašej rodine je najvyšší čas častejšie ich navštíviť. Zlepší to vaše psychické zdravie a prinavráti stratenú rovnováhu. Doprajte si tiež pravidelné prechádzky do prírody, kde načerpáte novú silu a energiu. Pouvažujte tiež nad navštívením a venčením psíkov v útulku. Ak zvažujete do domácnosti zviera, alebo ho chcú vaše deti, niekedy je lepšie najprv si to vyskúšať.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci si budete musieť dať záležať na tom, aby ste našli kompromis medzi prácou a oddychom. Pamätajte si, že ak nebudete dostatočne relaxovať, vaše pracovné tempo môže zasiahnúť aj do vášho zdravotného stavu. Menej je niekedy viac a preto nedávajte celú svoju energiu len do práce. Nesnažte sa kolegov príliš ohurovať a buďte úprimný. Vaša úprimnosť bude ocenená a dozviete sa o kolegoch niečo nové, niečo zaujímavé. Možno sa vám to bude do budúcnosti hodiť.

Veríme, že sa vám Horoskop Apríl 2021 Býk páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Býk , počas mesiaca Apríl 2021. Zdieľajte váš Horoskop Apríl 2021 Býk so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Býk vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Apríl 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Apríl 2021 Býk