Býk: Horoskop Júl 2022

Júl 2022

V tomto mesiaci sa do popredia vašej mesačnej veštby dostáva hlavne komunikácia. Ak sa rozhodnete pre isté spoločenské udalosti, budete skvelým spoločníkom a zanecháte excelentný dojem. Vytvorte si metodiku v práci a postupujte systematicky tak, aby ste zvládali úlohy skôr, ako sa od vás vyžaduje. Práca vo vysokom tempe bude odmenená hlavne vašim voľným časom, ktorý budete mať iba pre seba. Takto môžete konať aj v domácnosti. Celý mesiac sa budete pohybovať na vrchole svojej cesty a budete cítiť aj omnoho viac šťastia ako v predchádzajúce mesiace. Možno aj vďaka času, ktorý budete intenzívnejšie tráviť v objatí slnečných lúčov.

Láska a vzťahy Júl 2022: V tomto mesiaci môže byť vo vašom vzťahu vaša vernosť pod drobnohľadom a hviezdy tiež hovoria o tom, že bude skúšaná vaša vernosť. Ak budete v tomto mesiaci nespokojný, ľahko vkĺznete to mimovzťahových, či dokonca mimomanželských vzťahov. Tieto utajované vzťahy neprospejú ani vašej psychike. Vyhýbajte sa im. Nezadaní sa v najbližšom období budú musieť vyrovnať s odmietnutím. Nesprávne prijatie vašej snahy vás môže raniť, ale tieto rany nebudú hlboké. Aj keď ste prežili už viacero sklamaní v láske, nezúfajte. Iba hľadáte na nesprávnych miestach. Doprajte si oddych. V prvej polovici mesiaca navštívte svoju rodinu. Niekto bude potrebovať povzbudenie. Zapamätajte si, že to na čo myslíme ovplyvňuje váš život, ale tiež životy ostatných. Pripomeňte tento fakt aj vašim blízkym. Priateľstvo bude v tomto mesiaci na rovnakej hladine. Astrologické pohyby nepredpokladajú žiadne výrazné zmeny v priateľských vzťahoch. Hlavne v druhej polovici mesiaca si nájdite čas na spoločnú kávu s priateľmi.

Zdravie Júl 2022: Udržiavanie pevného a dobrého zdravia je počas tohto mesiaca nesmierne dôležité. Zamerajte sa na to, aby ste sa cítili zdravo a fit. Niekedy skutočne pomôže aj 10 minút rýchlej chôdze a pridanie ovocia a zeleniny, ktorá obsahuje vlákninu. V tomto mesiaci sa v každom prípade zamerajte na jedenie menších porcií jedál. Preťažený žalúdok vás nie len unavuje, ale dopraje vám aj nárast nechceného tuku a cholesterolu, ktorý neskôr poriadne potrápi vaše zdravie.

Júl 2022 Práca a peniaze: Možno vám Merkur v tomto mesiaci zatemní jasné rozmýšľanie, no neobávajte sa toho. Budete sa na pracovné záležitosti dívať viac jednostranne a nie veľmi pesimisticky. Každopádne uvidíte viacero vecí v novom svetle a vo viacerých oblastiach si uvedomíte, že ich preceňujete. Vďaka tomu si uvedomíte, že venujte práci až priveľkú pozornosť a zabúdate na svoje koníčky. Skúste sa na pracovné veci dívať s väčším odstupom počas celého mesiaca. Koncom mesiaca sa rozprávajte s kolegami aj o mimopracovných záležitostiach. Nehovorte s nimi však o svojich súkromných záležitostiach. Tém na rozhovor je aj tak dosť.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop Júl 2022 Býk páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Býk , počas mesiaca Júl 2022. Zdieľajte váš Horoskop Júl 2022 Býk so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Býk vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Horoskop Júl 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.