veľký horoskop August 2020 Býk

Mesačný Horoskop Býk

August 2020

V tomto mesiaci vás lunárny vplyv vyzýva k tomu, aby ste trocha osviežili, ba dokonca aj zmenili vašu každodennú rutinu. Počas mesiaca si budú spoločenské povinnosti vyžadovať vašu účasť. Tieto akcie môžete využiť na nový spôsob komunikácie a interakcie s ostatnými tak, aby si vás zapamätali v pozitívnom svetle. V tomto mesiaci budete schopný urobiť veľa pozitívnych krokov a zmien na to, aby ste dosiahli vo svojom živote väčšie blaho a pohodlie. Zapamätajte si však, že nemôžete od ostatných očakávať veľkú dávku odhodlania a energie. Vy sa musíte stať motivátorom ak chcete, aby niekto iný pracoval na vašom úspechu a snoch.

Láska a vzťahy: Ak máte o svojho partnera skutočne veľký záujem a myslíte to s ním vážne aj do budúcnosti, nie je dôvod na to, aby ste mu to konečne nedokázali. Pamätajte, že niekoho milovať nie je samozrejmosťou. Nenechávajte partnera na pochybách a urobte veľké gesto, ktoré nesmierne ocení. Ak ste vo fáze hľadania lásky v najbližšom období môžete strentnúť niekoho zaujímavého, kto popletie vašu hlavu. Vaša rodina by bola rada, ak by ste sa v tomto mesiaci častejšie rozprávali. V tomto mesiaci si dávajte pozor na to, čo hovoríte o svojích priateľoch za ich chrbtom. Nemyslíte si, že sa to nedozvedia.

Zdravie: Celý mesiac sa budete tešiť dobrému zdraviu. Jediné, čo vám v tom môže pristihnúť krídla je vaša vnútorná nepohoda. Venujte sa preto tento mesiac viac vášmu psychickému zdraviu. Je načase zájsť si na masáž alebo do welness, kde vypnete svoju myseľ. Skutočne si to zaslúžite a dosiahnete tak vnútornú vyrovnanosť. V tomto mesiaci by ste si mali naštudovať hlavne o tom, ako pracovať s vlastnou vnútornou energiou. Môžete sa tak dozvedieť viac o tom, ako predísť zmenám nálad, či agresívnemu správaniu pri riešení problémov. Nezabudnite sa tiež zaujímať o zdravie vašich blízkych. Dodajte telu tiež zvýšenú dávku vitamínu C a vyhýbajte sa prechádzkam v chladnom počasí. Tento mesiac vám odporúčame nosiť aj pestrejšie farby a vyradiť zo šatníka čiernu.

Práca a peniaze: Práca vám pôjde od ruky a vyniknete nad ostatnými. Nebuďte však príliš sebavedomý a ak niečomu nebudete rozumieť tak pamätajte, že je stále priestor na sebazdokonaľovanie. Ak vám nik nevie dobre poradiť skúste hľadať odpovede na internete. Usilujte sa zo všetkych síl hľadať odpoveď na vaše otázky. Uvedomte si, že nie všetci kolegovia sú aj vašími priateľmi. Pouvažujte nad tým komu čo hovoríte a radšej si niekedy zahryznite do jazyka.

Veríme, že sa vám Horoskop August 2020 Býk páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Býk , počas mesiaca August 2020. Zdieľajte váš Horoskop August 2020 Býk so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Býk vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop August 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop August 2020 Býk