Horoskop 2022 Lev

Detailný Horoskop 2022 Lev - Zdravie v roku 2022

(Horoskop zdravia na rok 2022 - energia, komplikácie, vitalita)

Bude rok 2022 z hľadiska zdravia stabilný? Aké zdravotné varovania, alebo komplikácie čakajú na leva počas celého roka, a ktoré dátumy by si mal lev zvýrazniť vo svojom kalendári, ak sa chce vyhnúť nečakaným úrazom, alebo ochoreniam?

Horoskop 2022 lev opisuje aj zdravie každého Leva, či už ženy, alebo muža narodeného v ohnivom znamení zverokruhu, ktorému vládne mocné a hrejivé slnko. Hneď v úvode januára, konkrétne od 01. do 06. januára upozorňuje každého Leva mesačný Nov v znamení exilu na oblasť zdravia. Počas týchto dní by si na svoje zdravie mali dávať pozor hlavne tí z vás, ktorí trpia ochoreniami alebo bolesťami chrbtice, problémami s pokožkou, a ktorí túžia udržať svoj organizmus v rovnováhe. Vaša pozornosť by preto mala hneď v úvode roka patriť zdravej strave a pohybu. Mali by ste sa stotožniť s tým čo v živote potrebujete pre stabilnú vitalitu a vaše celkové zdravie.

Z hľadiska aromaterapie je potrebné spomenúť, že pre každého Leva bude eukalyptový esenciálny olej olejom roka 2022, ktorý vám pomôže prekonávať nielen stres, ale aj vašu nalomenú imunitu. Ak budete v roku 2022 pociťovať duševnú alebo emočnú vyčerpanosť, zahaľte sa do vône tohto oleja, ktorý by mal tvoriť súčasť každej domácnosti alebo pracoviska leva. Tento esenciálny olej vám predvedie svoje benefity v plnej sile vraví Horoskop 2022 Lev. Eukalyptový olej vám v roku 2022 prináša možnosti na rýchlejšie prekonanie prechladnutia, a svojím antiseptickým účinkom pomáha liečiť zápal, odstraňovať vírusy a baktérie. Prostredníctvom esenciálneho oleja uvoľneného do ovzdušia môžete podporiť dýchací systém, vďaka čomu budete lepšie dýchať a celý váš organizmus sa tomuto kroku poteší. Eukalyptovú silicu môžete aplikovať aj na bolestivé časti tela. Môžete ho aplikovať na oblasti hrudníka, chrbta a odporúča sa tiež v prípade podpornej liečby astmy, ktorá je častým ochorením znamenie Lev. Pripravte sa teda na rok 2022 aj z pohľadu zdravia, a ešte pred jeho úvodom si do každej domácnosti zaobstarajte eukalyptový olej – olej roka 2022 pre znamenie Lev, odporúča ročný Horoskop na rok 2022 Lev.

Hneď úvod roka 2022 vám teda pripomenie dôležitosť správneho fyzického pohybu a zdravého stravovania. Od 11. februára na vaše zdravie vplýva Merkúr v konjunkcii Pluta, ktorý pozitívne zasiahne hlavne oblasti psychického zdravia. Lev potrebuje v januári podporu od seba samého, pretože komplikované tranzity retrográdnych planét zasahujú celkové energie. Slnko prechádzajúce znamením Ryby od 18. februára do 20. marca znamená neutrálnu pozíciu slnka, ktorá znamená istú životnú premenu v živote leva. Teraz prichádzajú možnosti pre Levov, ktorí trpia chronickými ochoreniami alebo bolesťami. Z hľadiska zdravia sa vám teda podarí nájsť príčinu vášho ochorenia, a nečakane získate aj možnosti liečenia. Obdobie od 18. februára do 20. marca je však priaznivé pre každého zdravého Leva, kedy sa nemusí obávať žiadnych nečakaných úrazov alebo ochorení, podčiarkuje Horoskop Lev 2022. Levy trpiace neutíchajúcimi, alebo chronickými bolesťami, majú teraz priestor použiť svoje finančné prostriedky aj na to, aby hľadali možnosti vyliečenia. Nebojte sa alternatívnych spôsobov liečenia, ktoré vám nemusia stopercentne pomôcť, no rozšíria vaše obzory a presmerujú vás na iné myšlienky. Do 20. marca hľadajte príčinu vašich ochorení, hlavne ak sa vaše ochorenie týka chronických chorôb, či chorôb, ktoré ovplyvňujú vašu pokožku, vlasy, nechty, alebo celkovú fyzickú a emočnú kondíciu.

Celý rok 2022 bude Leva tlačiť k tomu, aby posilňoval svoju psychiku. Všetky Astrologické tranzity sa sústreďujú na to, aby bol lev nielen fyzicky zdravý, ale aj psychicky vyrovnaný. Preveďte dôkladnú analýzu svojho zdravia, kde si uvedomíte aj následky vašich činov. V posledných marcových dňoch na vás vplýva planéta Merkúr presúvajúca sa 8 domom, a znamená ovplyvňovanie vášho zdravia. Ovplyvňuje aj zdravie vašej rodiny, varuje ročný Horoskop 2022 Lev. V okolí Leva sa môže objaviť niekto, kto nečakane ochorie, a toto ochorenie sa dotkne aj vás. Bude to niekto z vašich blízkych priateľov, alebo z vašej rodiny, a budete musieť zasiahnuť. Vaše silné analytické uvažovanie a pozorovacie schopnosti však môžu tomuto človeku veľmi pomôcť k tomu, aby sa z tohto ochorenia rýchlo dostal. Vaša starostlivosť o danú osobu bude tým najväčším liekom, ktorým prejavíte vašu srdečnosť. Nevyhýbajte sa pomoci ľuďom v núdzi, hlavne v závere marca 2022, kedy bude niekto z vašich blízkych potrebovať vašu pomocnú ruku a vašu podporu.

Sledujte tiež, aké zdravotné predpoklady vám dáva váš dátum narodenia a hlavne vaše znamenie zverokruhu. Kompletná Charakteristika Znamenia Lev vás oboznámi zo základnými vlastnosťami znamenia Lev aj v roku 2022.

Zdravotný Horoskop 2022 Lev počas ďalších mesiacov roka 2022

Zdravie bude v mesiacoch apríl, máj, jún, a v prvej polovici júla vyrovnané, a levov nečakajú komplikácie súvisiace so zdravým. Zamerajte sa však na zdravé stravovanie, ktoré podporíte konzumáciou zeleniny a ovocia. Na to, aby ste posilnili imunitu, pokožku, a svoju krásu udržiavali v dobrej kondícii, musíte do svojho tela dopĺňať vitamíny D, vitamín K, vitamín C a vitamíny skupiny B. Neoceniteľným doplnkom pri prekonávaní stresu a tiež pri riešení problémov s vlasmi, pokožkou a nechtami je taktiež zinok, ktorý nájdete hlavne v oriekoch, v šaláte, brokolici a v hydinovom mäse. V roku 2022 sa levovi odporúča konzumovať aj špenát, a prejsť na prevažne vegetariánsku stravu bohatú na vlákninu, a vitamíny, podčiarkuje astrologický osobný Horoskop 2022 Lev. Ak ste milovník mäsa nemusíte ho úplne vyradiť zo svojho jedálnička. Stačí, ak si namiesto zemiakov, alebo ryže k mäsu doprajete šalát plný zdravia. Nezabúdajte tiež na olivový olej, ktorý je veľkým zdrojom vitamínu D a pomáha odstraňovať baktérie vo vašich črevách. Vitamíny skupiny B nájdete tiež v strukovinách, v kapuste, špenáte či v brokolici. Dopriať si môžete aj ovocie – jahody maliny a kiwi, pretože toto ovocie vám pomáha pri posilnení vašej imunity. Hlavne uvedené mesiace roka 2022 budú vhodné na posilnenie vaše imunity prostredníctvom zdravej stravy, ktorá musí byť v roku 2022 neoddeliteľnou súčasťou vášho stravovania. Dôležitý je aj pitný režim, ktorý by mal každý Lev obohatiť bylinkovými čajmi posilňujúcimi imunitu.

Keďže Lev bude v roku 2022 prevažne zameraný na riešenie svojho emocionálneho blaha a pracovného úspechu, mal by do svojej stravy zaradiť rozmarín, ktorý enormne zvyšuje psychické zdravie, tvrdí Horoskop 2022 Lev. Táto bylinka je prospešná vo viacerých zdravotných hľadiskách, ale je tiež ideálna pre funkciu mozgu, pre vašu myseľ, a pre vašu psychickú pohodu. Zlepšuje pamäť, ale bojuje aj s ochoreniami mozgu, ktoré vás môžu neskôr trápiť. Bylinka je aj prevenciou proti alzheimerovej chorobe. Rozmarín je bylinkou roka 2022 pre každého Leva, ktorý by mal túto bylinu zaradiť do svojej stravy, a môžete ju prijať aj v podobe chutných čajov. Rozmarín je vhodný nielen na pečené zemiaky, alebo do rôznych polievok, ale môžete si z neho pripraviť aj vývar v podobe čaju pre celkovú imunitu a odolnosť vášho imunitného systému. Ako sme už uviedli, počas jari, a v úvode letných dní je vhodné doplňovať vitamíny a zvýšiť tak vlastnú energiu, radí levov Horoskop na rok 2022. Toto obdobie upozorňuje aj tehotné Levice na to, aby si dávali zvýšený pozor na svoje zdravie a viac odpočívali. Nezabúdajte preto na dôležitý vitamíny skupiny B a na kyselinu listovú, ktorú musíte doplniť do vášho organizmu, ak chcete posilniť vaše zdravie a chrániť zdravie bábätka.

Vaše zdravie počas dnešného dňa? Na všetky otázky o zdraví počas dnešného dňa vám odpovie Horoskop na Dnes Lev, pripravený na rok 2022, vždy aktuálny, horoskop od veštkyne!

Horoskop 2022 Lev v oblasti zdravia a vitality

Zdravie Leva v druhej časti a v závere roka 2022

Ďalším nasledujúcim tranzitom ovplyvňujúcim zdravia Leva bude slnko prechádzajúce cez prvý astrologický dom. Slnko sa od 22. júla do 23. augusta usídľuje vo svojom domove. Nachádza sa v polohe, v ktorej sa cíti mimoriadne dobre, chránené a sebavedomo. Tieto vlastnosti slnka - vládnucej planéty Leva, sa prenesú aj na muža a ženu narodenú v tomto znamení. Budete sa cítiť bezpečne, zdravo a vitálne. Najväčší nárast energie teda môžete cítiť pri prechode slnka cez váš 01. astrologický dom - od 22. júla do 23. augusta, veští Horoskop 2022 Lev. Čo môžete v tomto období robiť, ako posilniť vašu imunitu a zdravie?

Posilňujte vaše zdravie cez fyzické telo. Nevyhýbajte sa športovým aktivitám, ale aj psychickému sebapoznaniu, ktoré podporuje vaše duševné zdravie. Na to, aby ste cítili ešte viac energie od slnka, zapojte do vášho života a vašej radosti aj blízkych, Prežívajte tak väčšiu psychickú pohodu, veští Horoskop 2022 Lev. Slnko vám venuje množstvo energie ponúkne vám značnú dávku vitality, ktorú môžete využiť na šport, či inú fyzickú aktivitu. Druhú polovicu júla a augusta tak môžete využiť pre svoje vlastné pohodlie, a pre zlepšenie vášho celkového zdravia. Slnko vám teda druhej v polovici roka 2022 umožní získať veľkú odolnosť voči ochoreniam, a prináša značnú dávku energie a vitality. Využite toto veľmi priaznivé obdobie, ktoré potrvá až do záveru roka 2022 k tomu, aby ste si ešte viac vážili zdravie vo vašom živote, a aby ste sa orientovali na dosiahnutie ostatných životných cieľov.

Keďže vám Horoskop 2022 Lev predpovedá pevné zdravie a množstvo energie hlavne v druhej polovici roka, je toto obdobie pre každého Leva mimoriadne priaznivé. Od 6. decembra 2022 vaše zdravie poslednýkrát zasiahne tranzit Merkúru cez 6. dom, ktorý je teraz mimoriadne silné obsadený. Až do 11. februára 2023 sa tento Merkúr usádza v Kozorožcovi a orientuje sa aj na zdravotné záležitosti nielen vás, ale tiež členov vašej rodiny. Poukazuje na vaše mimoriadne schopnosti zachytiť akýkoľvek problém, ktorý sa zo zdravotného hľadiska týka vašich blízkych. Vy sám sa môžete viac sústrediť na rozrastanie vašej psychickej harmónie a pohody, doporučuje osobný Horoskop Lev 2022, pretože všetky oblasti vášho života budú teraz v harmónii.

Zdravie Leva v závere roka 2022

Veľký pozor by si však mali dávať tie levy, ktoré držia diétu, pretože by ste si prostredníctvom takýchto krokov mohli ublížiť. Teraz nieje čas pre tabletky na chudnutie, alebo na drastické diéty, ktoré vám skôr uškodia, než pomôžu. Radšej sa sústreďte na pravidelný fyzicky pohyb a na zdravé stravovanie. V roku 2022 Astrologické tranzity nenaznačujú, že by mohol mať lev problémy s nadváhou, či s rýchlym priberaním na váhe, no každopádne je potrebné byť počas celého roka obozretný, radí ročný Horoskop 2022 Lev. Ak vás trápi nadváha, rok 2022 musí byť plný zmien a splnených výziev v tomto smere. Druhá polovica roka vám ponúka veľké množstvo energie k tomu, aby ste konečne začali konať a odhodili vaše staré ja. Odhodláte sa, a vydáte sa cestou k vášmu lepšiemu ja, kedy zvýšite vaše fyzické zdravie a objavíte krajší spôsob života.

Horoskop na rok 2022 odporúča každému Levovi nebáť sa zmien, a pustiť sa plnou svoju a energiu do takých krokov, ktoré budú mať pozitívny efekt nielen na vašu prítomnosť ale tiež budúcnosť. Nebojte sa, veci neodkladajte. Konajte v roku 2022, hlavne v jeho druhej polovici, kedy všetky astrologické tranzity stoja na vašej strane, a pomáhajú vám prekonať akýkoľvek zdravotný problém.

Mesačná predpoveď, ktorú opisuje Horoskop 2022 od veštkyne

V zozname jednotlivých mesiacov roka 2022 nájdete aj dátumy, ktoré predstavujú upozornenia zo zdravotného hľadiska. Aké dni budú pre Leva najlepšie na posilnenie zdravia, detox, relaxáciu…? Aké dátumy budú pre muža, alebo ženu Leva varovnými dňami pred ochorením, alebo nehodami?

Spoznajte aj týždenný horoskop Lev. Horoskop na rok 2022, aj na každý týždeň exkluzívne od veštkyňe. Týždenný horoskop Lev je vždy presný a aktuálny. Od veštkyne aj na rok 2022.


Horoskop 2022 Lev - Láska, Práca, Zdravie...

Kliknite na obrázok a čítajte ďalej...

Horoskop Lev 2022 od veštkyne - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Každý človek, ktorý je narodený v znamení Lev je rodený vodca, opisuje Leva Horoskop 2022. Vaše vodcovské schopnosti sa dostanú na povrch aj v roku 2022, kedy budete môcť prejaviť vašu kreatívnu a veselú stránku osobnosti... Čítajte Horoskop Lev 2022 ďalej...

Horoskop Lev 2022 od veštkyne - Láska a Vzťahy v roku 2022:

Z hľadiska lásky a vzťahov Horoskop z pozitívneho hľadiska opisuje mesiac február ako vhodný na diskusie o vzťahu a na zacelenie problémov z minulosti. Mesiac február je tak po dlhej odmlke veľmi pozitívny mesiacom hlavne z hľadiska osobných vzťahov Leva, a z hľadiska mileneckých vzťahov, aj pre nezadaných... Čítajte Horoskop lásky Lev 2022 ďalej...

Horoskop Lev 2022 od veštkyne - Rodina, Priatelia, Manželstvo v roku 2022:

Priateľstvo bude prekvitať hlavne počas druhej polovice roka 2022, kedy sa k slovu dostávajú aj vynikajúce medziľudské vzťahy v rodine. Dokonca dokážete zaceliť aj také vzťahy, ktoré boli v minulosti rozvrátené... Čítajte Horoskop Lev 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Lev - Práca a Peniaze:

Vo februári sa vám bude dariť, môžete uvažovať o začatí podnikania, či o rozbiehaní projektov s rodinou, či priateľmi. Rodina a priatelia budú silnou súčasťou vášho roka 2022, a preto ich môžete zapojiť aj do svojej práce... Čítajte Horoskop 2022 Lev práca a peniaze ďalej...

Horoskop Lev 2022 - Zdravie:

Celá prvá polovica roka je priaznivá aj z hľadiska zdravia, a hneď v úvode roka môžete využiť silu eukalyptového oleja a byliniek, pretože tieto vaše kroky sú prospešné v mnohých ohľadoch. V úvode jari a počas prvých letných dní vsaďte na zdravú stravu... Čítajte Horoskop zdravia 2022 Lev ďalej...

Retrográdne Pohyby planét pôsobiace na Horoskop 2022 Lev

Graf Retrográdnych Planér roka 2022 - Vplyv na Horoskop 2022 Lev

Kliknite na Obrázok vyššie a prečítajte si všetky dôležité informácie o Retrográdnych planétach roka 2022 a o ich vplyve na Horoskop 2022 Lev. Nižšie nájdete zoznam termínov dôležitých pre vašu energiu, vitalitu a pre celkový Horoskop 2022 Lev.

Retrográdny Merkúr a Horoskop 2022 Lev
Retrográdna Venuša - Horoskop 2022 Lev
Retrográdny Mars - Horoskop 2022 Lev
Retrográdny Jupiter - Horoskop 2022 Lev
Retrográdny Saturn 2022 - Horoskop Lev 2022
Retrográdny Urán - Horoskop 2022 Lev:
Retrográdny Neptún 2022 - Horoskop Lev:
Retrográdne Pluto 2022 - Horoskop Lev 2022

Horoskopy 2022 pre všetky znamenia zverokruhu - Zdravie:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com