aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Lev, horoskop na tento týždeň Lev

Týždenný Horoskop Lev

(11.10.2021 - 17.10.2021)

Možno máte pocit, že minulý týždeň ste zažili pestré obdobie. Mohli ste prežiť nečakaný vzostup, no aj nepríjemný pád. Nezúfajte a poučte sa z tohto obdobia pre tento týždeň. Prinesie vám nové záujmy. Ak ste v poslednej dobe vo vašich emóciách stagnovali, tento týždeň môže priniesť zmeny, ktoré vás prekvapia. Čakajú vás dokonca výzvy, ktoré sa pohrajú s vašimi najtajnejšími myšlienkami. Nezabúdajte na staré pravidlo, že risk je zisk. Bude to pre vás tento týždeň platiť doslova niekoľkonásobne. Preukážte svoju pracovitosť, šikovnosť a pohotovosť. Tieto vaše vlastnosti sú dôležité pre váš dlhodobý úspech.

Láska a vzťahy: Každý deň je tu pre nás na to, aby nám niečo priniesol, aby si niečo zobral, a aby v nás niečo zanechal. Musíte teda nielen prijímať ale aj dávať, ak chcete váš život udržať v rovnováhe. Preto sa nebojte prejavovať svoje pocity voči vašim milovaním a rozdávajte lásku tým, ktorí si to zaslúžia. Ak ste nezadaný, odhodlajte sa a vaša odvaha vám privodí vzrušujúce dobrodružstvo plné lásky. Nezabúdajte na staré pravidlo, že risk je zisk.

Zdravie: V zdravotnej oblasti nemusíte očakávať žiadnu zásadnú zmenu. Bolesť hrdla zaženiete bylinkovým, alebo zázvorovým čajom. Bolesť hlavy zas horúcim kúpeľom, alebo sprchou.

Práca a peniaze: Teraz na seba nemusíte byť tvrdý. Pristupujte k sebe s rešpektom a so starostlivosťou. Zaslúžite si nielen lásku a pozornosť ostatných, ale aj seba. Použite svoje peniaze na odmenu iba pre seba, ktorá vám urobí veľkú radosť. Prekážky vás už ďalej nemôžu zrážať na zem. Odhodlajte sa dať zo seba maximum a naskočiť na vlak úspechu, ktorý sa k vám skutočne blíži.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Lev páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Lev, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Lev. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Lev s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Lev