Lev: Týždenný Horoskop

15.08.2022 - 21.08.2022

V tomto týždni pôsobí mocný Mars na vaše znamenie tak, že budete mať silu a energiu na to ukázať po pracovnej stránke, čo vo vás je. Môžete si dokonca vytvárať aj plány do budúcnosti, podľa ktorých budete ďalej postupovať. V tomto týždni vám nebude chýbať motivácia, a mali by ste sa s ňou podeliť. Motivujte ľudí vo vašom okolí, a snažte sa každému koho stretnete priniesť kus pozitívnej energie. Vaše okolie to nesmierne ocení, a tiež si s vami ucelia pozitívne vzťahy.

Láska a vzťahy: V dlhotrvajúcom vzťahu sa zas môžete s partnerom otvorene porozprávať o tom, kam smeruje vaša spoločna budúcnosť. Nenechajte sa však zlákať na hádky alebo nezhody. Ak ste nezadaný, nenechajte sa vtiahnúť do ľúbostného trojuholníka.

Zdravie: Dávate si pozor na kozmetické prípravky, ktoré by vás mohli nečakane prekvapiť alergiou. Dôkladne dodržiavajte postup pri prípravkoch z drogérie, ktoré používate. Ak je to nutné, používajte pri domácich prácach ochranné rukavice.

Práca a peniaze: Fyzické potešenie z novo kúpenej veci vám nestojí za to, aby ste riskovali debet na účte, alebo kreditnej karte. Aj ostatní okolo vás nakupujú na dlh a preto majú toľko vecí, ktoré možno niekedy obdivujete. Nestojí to však za to. Niektoré povinnosti ste zanedbávali a tak si vás počkali. Teraz je ten najvhodnejší čas na to, aby ste dali do poriadku všetko dôležité, aby vám to v budúcnosti nespôsobovalo problémy.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Lev páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Lev, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Lev. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Lev s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.