týždenný horoskop Lev, horoskop na tento týždeň Lev

Týždenný Horoskop Lev

(10.08.2020 - 16.08.2020)

Aj keď sa vám niekedy bude zdať, že šťastena sa vám obracia chrbtom, zachovajte pokoj a v žiadnom prípade nestrácajte svoj optimizmus. Váš optimistický pohľad na svet je to, čo vám závidia aj ostatní. Buďte teda naďalšje inšpiráciou ostatných, aj keď nie je všetko podľa vašich predstáv. Postupom času zistíte, že nie je všetko také, aké sa zdá na prvý pohľad. Zbavte sa všetkého, čo nepotrebujete. Skúste si vytriediť oblečenie, starú elektroniku, nepotrebné topánky, či starý nábytok. Pozisťujte si vo svojom okolí, kto by tieto veci potreboval, či ocenil. Urobíte tak dobrý skutok a upracete si v domácnosti. Následne sa vám doma usadí nová, pozitívna energia, ktorá bude mať veľa priestoru na rozrastanie.

Láska a vzťahy: Celú svoju pozornosť venujte vášmu partnerovi. V poslednej dobe z vás cíti, že sa viac trápite kvôli vašej minulosti, alebo kvôli minulosti, ktorá sa týka jeho. Pre nezadaných platí, že v tomto období nie je nadväzovanie vzťahov dobrý nápad.

Zdravie: V tomto období sa zamerajte hlavne na vašu bezpečnosť. Uistite sa, že všetko robíte s opatrnosťou a zbytočne neriskujte.

Práca a peniaze: Astrologické uzly mesiaca predpovedajú vylepšenie vašich financií, a to hlavne v oblasti zastabilitzovania finančných výdavkov. V práci sa neponáhľajte a radšej sa zamerajte na kvalitu odvedenej práce.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Lev páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Lev, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Lev. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Lev s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Lev