Vaša Karta Mesiaca je Veľkňažka

Tarotový Horoskop Október 2023 - Veľkňažka:

Vaše posolstvo karty Veľkňažka na Október 2023

Do popredia vašej mesačnčje tarotovej veštby sa dostáva karta Veľkňažka. Osud vám priradil túto kartu na Október 2023 z viacerých dôvodov. Vaša tarotová karta mesiaca teraz zasahuje vašu energiu i celý mesačný Horoskop Október 2023. Veľkňažka je silná karta. Tejto karte sa dáva aj prívlastok božia žena, pretožeje spojená so ženskou stránkou nášho ja.

Horoskop potvrdzuje, že cez Október 2023 sa vo vašom živote prejaví intuícia. Tá je zosilnená. Vaše podvedomie vám dobre našepkáva pri riešení problémov. Horoskop na Október 2023 teda radí, aby ste vnímali vaše vnútorné Ja. Tarotová karta mesiaca Október - Veľkňažka sa spája s magickým Mesiacom. Mesiac cez Október 2023 svojími lunárnymi fázami vplýva nie len na naše emócie, ale aj na zdravie.

Podľa tejto tarotovej karty mesiaca máte cez Október 2023 možnosť zlepšiť svoje zdravie. O tom hovorí na úvod váš osobný tarotový horoskop Október 2023 ako o bode na ktorý je nutné sa sústrediť. Október považuje zdravie za najpodstatnejšie pre váš harmonický mesiac. Bojujte aj v prípade väčšej zdravotnej komplikácie. Horoskop pripomína, že vyvážená strava a pitný režim sú pre mesiac Október 2023 nevyhnutnosťou.

Vaša Tarotová karta mesiaca odomyká dvere k tajným pravdám. Horoskop 2023 na Október predvída objavenie vecí, ktoré nesúvisia s logickým uvažovaním. Karta mesiaca 2023 odomyká šiesty zmysel. A to predovšetkým u žien. Na mužov vplýva pochopením opačného pohlavia v ich najtajnejších želaniach. Horoskop Október 2023 vníma, že karta mesiaca vám prepožičiava viac ženskej energie.

Finančný Horoskop Október 2023

Pod vplyvom tarotovej karty Veľkňažka si cez Október 2023 uvedomíte, že vaša pravda nie je jediná a večná. Budete tak otvorenejší zmene myslenia a postojov. Niekoho veľmi potešíte tým, že budete otvorenejší zmenám.

Kartu Veľkňažka možno vo vašom Horoskope Október 2023 interpretovať ako výzvu k trpezlivosti. Hovorí o tom, že čakáte na vhodnú chvíľu. Finančný Horoskop 2023 na Október veští, že pri finančných rozhodnutiach sa musíte spoliehať skôr na svoje vnútro. Cez mesiac Október 2023 vnímajte viac vnútorné znalosti než na logiku. Pozor, tarotová karta mesiaca Október 2023 môže skrz finančný horoskop 2023 naznačovať, že zanedbávate niečo zásadné. A preto máte problém prelomiť neúspech.

Tajomstvá alebo zadržiavanie informácií môžu mať aj finančné dôsledky. Buďte úprimní vo všetkých svojich finančných záležitostiach. Udržujte si zadné vrátka v prípade problémov. Takýto postup radí finančný Horoskop na Október 2023 cez vašu osobnú tarotovú kartu mesiaca. Verte, že už máte v sebe múdrosť a prostriedky na úspešné zvládnutie akýchkoľvek finančných prekážok.

Horoskop Lásky Október 2023

Karta Vládkyňa sa prejavuje aj ako liečiteľská karta mesiaca. Prinavráti vám energiu na Október 2023. Dobije vám baterky na nasledujúce obdobie. V tomto mesiaci sa však predovšetkým usilujte o blaho iných, veští horoskop lásky Október 2023. Poskytujete priateľskú a nápomocnú ruku niekomu, kto to v budúcnosti ocení.

Pod vplyvom tarotovej karty mesiaca, ktorú ste si vytiahli, sa však odomiká aj tienistá stránka. Počas tohto mesiaca by ste si mali dávať pozor na klebety, ktoré vyrieknete. Tarotová karta mesiaca Veľkňažka zahadzuje vaše vnútroné ticho. Horoskop Október 2023 vníma, že karta mesiaca rejavuje vašu pretvárku. Karta Veľkňažka vám na Október hovorí, aby ste nasledovali svoje inštinkty a túžby srdca. Energia karty mesiaca hovorí o viere v sebe samého. Problémy s láskou zvládnete.

V tarotovom čítaní cez Horoskop lásky Október 2023 naznačuje vaša karta meditáciu a myslenie. Zameriavate sa na vlastné emócie a ciele. Október 2023 vás naladí na intuíciu a vnútorné poznanie. Táto karta naznačuje, že uchovávanie tajomstiev môže ovplyvniť vaše vzťahy. V horoskope lásky Október 2023 môže karta Veľkňažka naznačovať nejednoznačnosť. Môže vás nabádať, aby ste dôverovali svojej intuícii a počkali, kým nebudete pripravení vyznať svoju lásku alebo sa zaviazať.

Tarotový Horoskop 2023 pre Október dodáva:

Veštba na Október prináša ja isté rady. Tarotová karta mesiaca naznačuje, že sa môžete potýkať s pasivitou. Tá môže rušivo pôsobiť v oblasti vašej kariéry, opisujú energie mesiaca Október 2023. Uvedomte si tiež to, že pomsta nikam nevedie. Tento fakt pripomína váš osobný tarotový horoskop na Október roka 2023. Pomsta vás privedie k negatívnym energiám vo vašom živote. Nemýľte si však pomstu so spravodlivosťou, dodáva tarotová karta mesiaca vo vašej osobnej veštbe na Október.

Užívajte si však aj pozitíva karty. Vaša karta mesiaca totiž odomyká vašu inteligenciu, rodičovstvo, intuíciu a ochranné vlastnosti. Karta Veľkňažka na Október 2023 vyzdvihuje vašu intuíciu a múdrosť. Dávajte si však pozor na pretvárku a klebety. Tie môžu negatívne zasiahnúť inak pokojnú a energickú atmosféru mesiaca Október 2023. Viac sa venujte malým rodinným ratolestiam. Presný mesačný tarotový Horoskop dodáva, že ak niekto potrebuje pomocnú ruku, buďte mu oporou.


Ďalšiu Kartu Mesiaca si môžete otočiť od začiatku budúceho mesiaca!

Nielen Mesačný Tarotový Horoskop cez tarotovú kartu mesiaca Veľkňažka, je dôležitou súčasťou vášho spirituálneho rastu. Karta Veľkňažka vás spája s duchovným poznaním v tomto mesiaci. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Rovnako, ako aj Horoskop na Október pre 12 znamení zverokruhu. Horoskop 2023, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Veľkňažka, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Veľkňažka je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Veľkňažka naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Veľkňažka.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com