Vaša Karta Mesiaca je Smrť

Tarotový Horoskop Október 2023 - Smrť:

Vaše posolstvo karty Smrť na Október 2023

Vo vašej tarotovej veštbe na Október 2023, dominuje tarotová karta Smrť. Táto tarotová karta sa spája tiež so znamením Škorpión a preto budú počas tohto mesiaca vo vašom živote citeňé tiež povahové črty znamenia Škorpión. Ľudia často považujú tarotovú kartu smrť za najsilnejšiu kartu tarotu. Je to jedna z tarotových kariet, ktorá predpovedá zmenu v živote. Je znakom znovuzrodenia, ale aj posunú života na ďalšiu úroveň.

Tarotový Horoskop Október 2023 môže kvôli karte Smrť na prvý pohľad desiť. Opak je však pravdou. Táto karta neznamená silné negatívne energie. Spája sa skôr s niečim, čo počas mesiaca Október 2023 ukončíte. Pôjde o niečo po emocionálnej stránke, alebo v inej pre vás podstatnej oblasti života. Karta v tejto veštbe teda znamená ukončenie sporov, hádok, alebo dokonca aj neperspektívneho vzťahu. Je znakom konca istého cyklu a označením začiatku cyklu nového.

Karta však hovorí o oslobodení, ak ste spútavaný niečim, čo vás trápi a čo vám spôsobuje niekedy až fyzickú bolesť. Táto karta cez Horoskop na Október 2023 tiež poukazuje na istú transformáciu, zmenu v živote. Vo vašom živote nastane uvoľnenie a koniec toho, čo vám prinášalo do života negatívne energie. Táto karta je dôležitá aj z hľadiska osobného rastu v mesiaci Október 2023. Naznačuje, že sa nachádzate v zlomovom bode. Prichádza veľká zmena. Musíte sa vzdať starého správania a myšlienok, aby ste vytvorili priestor na rast a zmenu.

Horoskop predpovedá, že Október znamená koniec niečoho, čo potešuje vaše oči. Môžete sa tak na istú chvíľu rozlúčiť s niekym, koho pošlete na cestu, alebo kto sa na tú cestu vyberie sám. Rozlúčka síce bolí, no takto je to správne. Počas mesiaca Október sa však môžete pripraviť na istý oslobodzujúci okamih, ktorý vám veští vaša osobný tarotový mesačný Horoskop na Október 2023.

Finančný Horoskop Október 2023

Vaša Tarotová karta mesiaca - Smrť, znamená aj vplyv na financie a kariéru. Aj v tomto smere predpovedá zmenu. Niečo nové, čo v mesiaci Október nastane. Prichádzajú väčšie zmeny. Možno zmena zamestnania, jej strata, alebo rozhodnutie, ktoré súvisí s kariérou. Smrť, tarotová karta, ktorú ste si prostredníctvom osudu vybrali pre Október definuje, že musíte nájsť správny spôsob, ako robiť veci v budúcnosti. A to hlavne pre oblasť kariéry a financií.

Tarotový horoskop na mesiaca Október 2023 vám radí pripraviť sa na zmeny. Tie môžu súvisieť aj s rizikom, ktoré sa okolo vás potuluje počas tohto mesiaca. Ak chcete finančne napredovať, musíte sa pripraviť na niektoré ústupky, ktoré budete musieť urobiť. Na veľké finančné výdavky nie je Október správnym mesiacom. Práve o tom vypovedá vaša osobná tarotová karta na Október. Keď však vašu myseľ otvoríte sviežim nápadom a novým myšlienkam, tak sa v budúcnosti finančne presadíte.

Flexibilita je kľúčovým slovom pre vaše financie na Október v roku 2023. Staré zvyky, alebo rutina a neochota nepatria k slovám, ktoré by sa spájali s týmto mesiacom. Práve naopak. A musíte byť ochotnejší riskovať. Nebojte sa chopiť príležitosti, ktoré súvisia s kariérou. Predtým ako však urobíte rázny krok je nevyhnutné urobiť si prehľad a nenáhliť sa.

Horoskop Lásky Október 2023

Smrť je tarotová karta na tento mesiac, ktorá dokáže výrazne zmeniť vaše emócie v tomto období. Pre vzťahy, i pre vlastné vnútorné emócie znamená transformáciu. Aj keď nie ste pripravený na zmenu, tá príde. Zmena ovplyvní vaše vnútorné nastavenie. Je to dôležitá karta pre tarotové čítanie lásky, podčiarkuje horoskop na Október 2023.

Pre zadaných aj slobodných nesie táto karta rovnaké posolstvo. Znamená príchod veľkej zmeny. Niektoré vzťahy sa pod vplyvom energie karty Smrť dostávajú do bodu, kedy môžete premýšľať o ich ukončení. Týka sa to hlavne vzťahov, ktoré sú pre váš život toxické. Priateľské vzťahy, alebo rodinné spojenia, ktoré vám viac ubližujú ako prinášajú radosť je nevyhnutné cez Október upokojiť, vyriešiť. Október je teda obdobím, ktoré vám dokáže do života priniesť novú lásku, a sviežu energiu. Ale iba ak sa zbavíte starých zvykov, a neprosperujúcich vzťahov.

Z emočného hľadiska tarotový horoskop naznačuje, že nastal čas nechať veci prirodzene plynúť. Musíte však hľadať rovnováhu. Iba tak vám svet okolo ponúkne príležitosť rásť a meniť sa k lepšiemu. Vždy je priestor na zlepšovanie, čo pripomína i vaša tarotová karta mesiaca Október 2023. V priateľských vzťahoch, aj v rodinnom živote predpovedá karta nielen ukončenie nepríjemných vzťahov, ale aj prehĺbenie spojenia s najbližšími. Preto sa nezabúdajte cez Október zaujímať i o rodinu a priateľov.

Tarotový Horoskop 2023 pre Október dodáva:

Karta Smrť môže v úvode pôsobiť odstrašujúco. Ponúka však mnoho pozitívnych energií, ktoré sa v tomto mesiaci spájajú s vaším životom. Osud vám pridelil túto kartu, aby ste nasledovali jej posolstvo. Pozor však aj na negatívne energie, ktoré sú s kartou Smrť prepojené. Z negatívneho pohľadu totiž hovorí o strachu a obavách, ktoré vás neminú. Máte strach z neznámeho. Radšej by ste udržiavali v živote stereotypy, a držali sa zabehnutých vecí. Ak však neurobíte zmenu, nikdy neobjavíte nové možnosti, ktoré na vás čakajú.

Karta smrť prináša oslobodzujúce ukončenie niečoho vo vašom živote, čo musí byť uzavreté. Niekedy táto karta predstavuje ukončenie niečoho pre oči. Horoskop v negatívnom smere vypovedá najmä o tom, že by ste si mali dávať pozor na panický až prehnaný strach z niečoo, čoho sa v skutočnosti nemusíte obávať.


Ďalšiu Kartu Mesiaca si môžete otočiť od začiatku budúceho mesiaca!

Nielen Mesačný Tarotový Horoskop cez tarotovú kartu mesiaca Smrť, je dôležitou súčasťou vášho spirituálneho rastu. Karta Smrť vás spája s duchovným poznaním v tomto mesiaci. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Rovnako, ako aj Horoskop na Október pre 12 znamení zverokruhu. Horoskop 2023, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Smrť, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Smrť je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Smrť naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Smrť.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com