Vaša Karta Mesiaca je Sila

Tarotový Horoskop Október 2023 - Sila:

Vaše posolstvo karty Sila na Október 2023

V popredí vašej osobnej tarotovej veštby na Október 2023 stojí tarotová karta Sila, ktorá sa úzko spája so znamením Lev. Ako už za seba hovorí názov tejto karty, prináša vám počas tohto mesiacu silu. Aj né pozitíva budú vplyvať na vaše energie mesiaca Október. Tarotová karta Sila má súvislosť aj s kartou Mág. V tejto tarotovej veštbe, ktorú ste si vytiahli, dominuje Sila ako karta odvahy, presvedčenia, súcitu ale aj veľkého vplyvu na ľudi vo vašom okolí, vraví mesačný tarotový Horoskop 2023.

Sila bude počas mesiaca Október vo vašom živote zložená z vedomého aj nevedomého. Dosiahnete vnútornú harmóniu, no budete si ju musieť zaslúžiť, predpovedá Horoskop Október 2023. Odvaha a vášeň tejto tarotovej karty bude citeľná hlavne v strede mesiaca. Vo vašej tarotovej predpovedi na rok 2023 je badať zmierenie v napätých vzťahoch.

Vaša tarotová veštba na Október tiež hovorí, že by ste nemali schovávať vaše emócie. Ukážte konečne to, čo v skutočnosti cítite, radí tarotový Horoskop. V tomto mesiaci konajte vašim srdcom a zamerajte sa hlavne na jemnosť v komunikácii, ale aj v činoch. Hlavne v rodinnom kruhu sa vyvarujte nezhodám, hádkam, či napätej atmosfére. Nevyovolávajte napätie prostredníctvom zbytočného klebetenia.

Pod vplyvom vašej tarotovej veštby na Október 2023 budete práve vy tým človekom, ktorý bude môcť priniesť zmierenie do napätých rodinných, či kolegiálnych vzťahov. Pod vplyvom vašej tarotovej veštby pre Október 2023 tiež preberáte iniciatívu. Vylepšujete tiež váš zdravotný stav zdravým, fyzickým pohybom. Karta stojaca v popredí vašej mesačnej veštby prejaví tiež silu fyzickú a preto sa môžete pustiť do prekonávania vašich limitov v cvičení.

Finančný Horoskop Október 2023

V tarotovom čítaní na Október môže karta Sila znamenať, že s financiami a prácou to pôjde dobre. Tarot vníma vašu kartu ako znak vnútornej sily, odhodlania a sebaovládania pre rok 2023. Tento mesiac naznačuje, že budete schopný prekonať akékoľvek finančné alebo kariérne problémy.

Pokiaľ ide o peniaze, karta Sila hovorí o dobrých finančných rozhodnutiach na Október 2023. Robíte inteligentné rozhodnutia o peniazoch a držíte sa rozpočtu, čo povedie k finančnej stabilite. S použitím vlastnej sily a odhodlania ste cez Október schopný správnych finančných rozhodnutí. Snažte sa v tomto období niečo ušetriť, radí tarotový finančný Horoskop na Október 2023.

Tarotová karta mesiaca, Sila znamená dobré veci pre prácu a finančnú stabilitu. S vnútornou silou a húževnatosťou ste schopný prekonať problémy vo svojich finančných a kariérnych cieľoch. Október je obdobím, kedy si držíte sebakontrolu a disciplínu. Horoskop na Október hovorí o dosiahnutí úspechu a nájdení rovnováhy i harmónie vo svojom pracovnom živote.

Horoskop Lásky Október 2023

Vaše tarotové čítanie na Október 2023 hovorí, že milostný život i rodinný život budú v tomto mesiaci lepšie. Táto karta je často vnímaná ako znak vnútornej sily, odhodlania a sebaovládania. Veští, že ste schopný prekonať akékoľvek problémy v milostnom živote alebo vzťahoch.

Október je mesiacom, kedy si môžete zachovať chladnú hlavu vo svojom romantickom živote. Robíte inteligentné rozhodnutia o svojich vzťahoch. Nedovoľte však, aby vás negatívne pocity ovládli. Karta Sila vraví, že môžete vyriešiť akékoľvek problémy s láskou čerpaním svojej vnútornej sily. Tú by ste mali cez Október 2023 rozvíjať.

Predpoveď lásky na Október 2023 definuje, že v dlhodobom vzťahu si môžete zachovať sebakontrolu a disciplínu. Vďaka tomu sa Október zdá byť pre vás šťastnejším a spokojnejším mesiacom roka 2023. Tarotová karta Sila znamená pre dlhodobý vzťah, že okolo budujete silné a láskyplné prostredie. Vo vzťahoch udržiavate sebakontrolu a disciplínu. To povedie k väčšiemu šťastiu a spokojnosti, predpovedá Horoskop Október 2023.

Tarotový Horoskop 2023 pre Október dodáva:

Negatívom tejto karty môže byť čiastočná duševná a fyzická nerovnováha, ktorá vás potrápi hlavne začiatkom a koncom mesiaca. Nezneužívajte tiež vašu autoritatívnu pozíciu v rodine na uspokojenie vašich potrieb, radí tarotový Horoskop 2023..

Pod vplyvom vašej veštby pre Október môžete, a mali by ste konať svojim srdcom. Budete mať možnosť dostať napätú situáciu v rodine pod kontrolu. Ovládnete nepriaznivú situáciu svojou energiu a silou. Dávajte si pozor azda len na prvé a posledné dni mesiaca, kedy vás môže potrápiť menej harmonické emočné obodobie. A v týchto dňoch sa viac starajte aj o svoje zdravie. Prostredníctvom fyzického pohybu a pravidelného pitného režimu. To radí vaša karta mesiaca cez tarotový Horoskop na Október 2023.


Ďalšiu Kartu Mesiaca si môžete otočiť od začiatku budúceho mesiaca!

Nielen Mesačný Tarotový Horoskop cez tarotovú kartu mesiaca Sila, je dôležitou súčasťou vášho spirituálneho rastu. Karta Sila vás spája s duchovným poznaním v tomto mesiaci. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Rovnako, ako aj Horoskop na Október pre 12 znamení zverokruhu. Horoskop 2023, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Sila, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Sila je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Sila naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Sila.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com