Vaša Karta Mesiaca je Obesenec

Tarotový Horoskop Máj 2024 - Obesenec:

Vaše posolstvo karty Obesenec na Máj 2024

V tarotovej veštbe na Máj 2024, ktorú ste si vytiahli dominuje karta Obesenec. Táto tarotová karta sa spája s planétou Neptún a znamená miernu pavzu v niečom zabehnutom, čo robíte. Tarotová karta Obesenec je spojená s myšlienkami, odpustením a otočením názoru na istú vec. Pre Máj 2024 naznačuje táto karta hlavne odpustenie, ktoré prichádza pre lepšiu budúcnosť. Tarotový Horoskop 2024 znamená aj uviaznutie v problémoch v negatívnom význame.

Možno cítite, že sa točíte v kruhu nejakých problémov, ktoré neviete vyriešiť. Práve preto vám osud priradil túto kartu na Máj. V tomto mesiaci máte možnosť hlboko pozorovať daný problém, až nájdete konečné riešenie. Je to teda pozitívna veštba, ktorá vám predpovedá vyriešenie niečoho s čím ste sa dlhodobo trápili. Tarotová karta mesiaca hovorí, že nemusíte robiť nič alebo chvíľu počkať, kým získate nový pohľad.

V prípade riešenia nepríjemnosti je vhodné počkať, aby sa situácia vyvinula sama. Máj cez túto kartu naznačuje, že sa niečoho príliš pevne držíte. Bolo by lepšie sa zbaviť minulých trápení, aby ste mohli ísť ďalej. Odpustenie je kľúčovým slovom pre Máj 2024.

Je však potrebné dávať si pozor aj na vaše zdravie. Práve cez kartu Obesenec v tarotovej veštbe vám osud našepkáva, že sa do vášho života dostane ochorenie, ktoré vám môže skomplikovať vaše plány. V tomto mesiaci roka 2024 sa vám tak podarí prekonať istý problém. Na to však budete musieť použiť viac svojej energie, dodáva mesačný Horoskop Máj 2024 cez tarotovú kartu Obesenec.

Finančný Horoskop Máj 2024

V tarotovom čítaní na Máj 2024 sa vám objavila karta Obesenec ktorá vám chce naznačiť, aby ste sa viac zaujímali o peniaze. Je znakom toho, že príliš pevne držíte svoje peniaze alebo prácu. Mali by ste sa viac oslobodiť, aby sa veci diali prirodzene.

Máj cez túto kartu vraví, že ste príliš zaujatý prácou, alebo aj financiami. Ak pociťujete v týchto oblastiach života problémy, veci by ste mali nechať plynúť prirodzene. Je nevyhnutné sa na všetko pozrieť novým pohľadom. Hlavne durhá polovica mesiaca vám ponúka možnosť zastabilizovať energie okolo a vnímať veci aj inak než doposiaľ. Nový pohľad na svet okolo vám prinesie nové názory aj postupy.

Pozor však aj na odvrátenú stránku vášho tarotového Horoskopu na Máj 2024. Je ňou uprednostnenie profesionálneho života pred vlastnými potrebami, či pred rodinným životom. Máj je mesiacom, kedy je nevyhnutné nájsť rovnováhu medzi povinnosťami a emočným životom. Ako prepojiť potreby pracovného a osobného života. Musíte opustiť pripútanosť k súčasnej situácii a prehodnotiť priority. Radí v závere Horoskop Máj 2024.

Horoskop Lásky Máj 2024

Tarotová karta v ľúbostnom tarotovom čítaní pre tento mesiac znamená silný symbol obety. Pre ostatných sa až príliš obetujete. Z tohto dôvodu vám neostáva čas pre vlastné záujmy. Máj 2024 by však mal byť iný. Pre dobro vás, ale aj celej vašej rodiny, je nevyhnutné v tomto mesiaci viac oddychovať. Takýto postup radí v úvode horoskop lásky na Máj 2024.

Vo vzťahoch veští karta, že chvíľu musíte počkať na pochopenie vlastného vnútra a emócií okolo vás. Minulosť musíte opustiť. To je hlavné posolstvood vašej tarotovej karty mesiaca na Máj 2024. Opusťte staré, pustite sa do nového. Pevne sa držíte svojich súčasných vzťahov, aj keď viete, že niektoré z nich sú pre vás toxické. Hlavne priateľské vzťahy môžu byť cez Máj problematické, keďže vám osud priradil túto kartu mesiaca.

Pre nezadaných znamená Obesenec posolstvo. Hovorí sa v ňom, že uprednostňujete túžbu po vzťahu pred svojimi vlastnými potrebami. V prvom rade sa musíte nevyhnutne sústrediť na seba samého a na svoj vlastný rozvoj. Veci, ako láska a nový vzťah potom prídu samé, veští váš horoskop lásky na Máj 2024. Trpezlivosť, ochota robiť nové veci, a trocha dobrodružnosti prospieva dlhodobým vzťahom, i nezadaným. Pre rodinné vzťahy veští váš tarotový horoskop Máj, že sa budete musieť vzdať starých vzorcov a presvedčení. Je vhodné vytvárať si v rodinnom kruhu priestor na rast a zmeny.

Tarotový Horoskop 2024 pre Máj dodáva:

Máj je teda obdobím, kedy sa môžete zamerať na rast a vývoj vo viacerých oblastiach života. Do vášho sveta prichádzajú nové zvyky, ale aj nové nápady. Sú vynikajúce na budovanie sviežeho priestoru v sebe samom. Vaša tarotová karta mesiaca hovorí, že ste pripravený. Nachádzate sa na správnej ceste opustiť zabehnuté názory i vzorce, ktoré vám už nedovoľujú rásť.

V tomto mesiaci pocítite túžbu po inšpirácii. Tarotová karta Obesenec hovorí o tom, že trpezlivosť je v týchto chvíľach nevyhnutná. Hovorí však aj o zdraví, na ktoré si musíte v mesiaci Máj dávať veľký pozor. Vyvarujte sa činnostiam ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie. Teplo sa oblečte, nepodceňujte chladné počasie. Tarotová karta na Máj 2024 v pozitívnom smere predpovedá doriešenie pretrvávajúceho problému. V negatívnom smere vás však varuje pred lipnutím na veciach, ktoré by mali byť opustené.


Ďalšiu Kartu Mesiaca si môžete otočiť od začiatku budúceho mesiaca!

Nielen Mesačný Tarotový Horoskop cez tarotovú kartu mesiaca Obesenec, je dôležitou súčasťou vášho spirituálneho rastu. Karta Obesenec vás spája s duchovným poznaním v tomto mesiaci. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Rovnako, ako aj Horoskop na Máj pre 12 znamení zverokruhu. Horoskop 2024, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Obesenec, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Obesenec je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Obesenec naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Obesenec.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com