Vaša Karta Mesiaca je Mág

Tarotový Horoskop Október 2023 - Mág:

Vaše posolstvo karty Mág na Október 2023

Horoskop postavil do popredia vašej tarotovej veštby osudu tarotovú kartu Mág, ktorá je vaša osobná tarotová karta mesiaca. Táto karta pre Október 2023 znamená nové začiatky a príležitosti. Spája sa s Merkúrom, ktorý má moc prepojenia duchovného a hmotného. Takto sa na Október 2023 pozerá tarotový Horoskop aj karta Mág. Prostredníctvom duchovnejšieho myslenia a sebareflexie môžete teraz hlbšie pochopiť faktory, ktoré vyvolávajú vaše pocity, ako aj hnacie sily vášho konania.

Tarotová karta mesiaca v popredí vašej osobnej veštby cez Horoskop Október 2023 vám pomáha premieňať vašu energiu na hmotu. To znamená, že v tomto mesiaci pocítite množstvo tvorivej energie. Tú vám mesačný Horoskop odporúča využiť na vytváranie pozitívnych vecí pre domácnosť, prácu a pre členov vašej rodiny. Vďaka dominancii tejto karty vo vašom Horoskope na Október 2023 budete vedieť premeniť svoje myšlienky na niečo hodnotné.

Ak už teda dlhšie uvažujete o nejakom vylepšení v domácnosti, tak už nie je na čo čakať. Tento mesiac je na to ideálny. Vy budete lídrom v tom, ako zmeniť niektoré určité, zabehnuté stereotypy. Táto tarotová karta tiež predstavuje energiu na uskutočnenie všetkých myšlienok a predstáv, popisuje tarotový Horoskop na Október 2023.

Horoskop 2023 vám cez tarotovú kartu mesiaca Október - Mág prináša energiu a dokonca aj nástroje na splnenie toho, po čom už dlhšie túžite. Ak už dlhšie premýšľate nad nejakou rekonštrukciou, či nad niečim čo by okrásnilo váš byt či dom, alebo záhradu, je načase začať na tom pracovať. Horoskop považuje Október za mesiac roka 2023, ktorý je ideálny na malé, aj väčšie zmeny. To hovorí váš osud cez horoskop,l no hlavne cez tarotovú kartu mesiaca.

Finančný Horoskop Október 2023

Všetko čo potrebujete budete mať na dosah ruky. Takouto veštbou, radou, začíta tarotový finančný Horoskop 2023 na Október cez vašu osobnú tarotovú kartu. V karte Mág sa snúbia všetky potrebné elementy - oheň, zem, vzduch aj voda. Skombinujete tak energiu duchovna a pozemské vibrácie.

Horoskop na Október 2023 tvrdí, že budete schopný dokončiť tvorbu toho, čo ste si zaumienili. Čaká vás mesiac doslova dokonalého spojenia elementov a energií. Tie môžete využiť na vykonávanie zmien vo vašom živote. A to aj po pracovnej stránke, dodáva mesačný Horoskop 2023.

Karta Kúzelník v tarote predstavuje originalitu. Pre mesiac Október 2023 však symbolizuje aj vynaliezavosť a vlastnú autoritu. Mág hovorí o premene svojich snov na skutočnosť. Finančný Horoskop 2023 sústeďuje svoju veštbu pre Október na tvrdú prácu. Môžete sa spoľahnúť sa na vlastnú vynaliezavosť. Tá vás môže doviezť k lepšiemu finančnému plánovaniu na Október 2023.

Horoskop Lásky Október 2023

Vidieť túto kartu v tarotovom výklade môže naznačovať, že hľadajúci má prostriedky na vytvorenie vlastnej cesty. Nielen k materiálnemu úspechu a prosperite, o ktorých pojednával finančný Horoskop Október 2023.

Horoskop Lásky na Október 2023 vníma kartu Mág ako posolstvo. Táto karta znamená v milostnom čítaní postup vo vzťahu. Môže znamenať pre váš Október 2023 romantické partnerské vzťahy. U nezadaných veští Mág ako tarotová karta mesiaca viac romantiky. A v neposlednom rade i dobré nápady.

Október 2023 vám pravdepodobne poskytne možnosť posilniť úzke vzťahy. U slobodného znamená Mág kartu nového stretnutia, dodáva horoskop lásky 2023 pre tento mesiac - Október. Pri troche snahy viete vo vašej domácnosti vytvoriť vzťahy po akých ste vždy túžili.

Tarotový Horoskop 2023 pre Október dodáva:

Karta Mág vás na záver horoskopu aj varuje. A to pred tým, aby ste sa nenechali zlákať silou tejto karty na manipulovanie ostatných. Horoskop Október pripomína, že je dôležité prijať aj názory iných. Nenúťte ostatných do prijatia vašich názorov. Nepresiľujte svoje fyzické schopnosti. Ak sa budete cítiť unavene, tak viac oddychujte.

Október 2023 cez mesačný tarotový Horoskop stavia do popredia mesačnej veštby kartu Mág. Tarotová karta mesiaca vyzdvihuje vaše schopnosti a znalosti. Dávajte si však pozor. Horoskop 2023 pripomína, že nestačí byť len psychicky motivovaný. A, ak chcete niečo doviezť do konca, musíte mať podrobný plán, ako tento cieľ dosiahnúť. Ste silná bytosť a Október roka 2023 vám dáva priležitosť. Predovšetkým na využitie svojho silného Ja k vylepšeniu budúcnosti.


Ďalšiu Kartu Mesiaca si môžete otočiť od začiatku budúceho mesiaca!

Nielen Mesačný Tarotový Horoskop cez tarotovú kartu mesiaca Mág, je dôležitou súčasťou vášho spirituálneho rastu. Karta Mág vás spája s duchovným poznaním v tomto mesiaci. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Rovnako, ako aj Horoskop na Október pre 12 znamení zverokruhu. Horoskop 2023, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Mág, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Mág je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Mág naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Mág.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com