Vaša Karta Mesiaca je Diabol

Tarotový Horoskop Október 2023 - Diabol:

Vaše posolstvo karty Diabol na Október 2023

Diabol je vaša tarotová karta mesiaca, ktorá vám bola prisúdená na Október 2023. Táto kata je spojená s vlastnosťami, ktoré zosilňuje planéta Pluto. Vaša tarotová veštba na Október je rôznorodá. Karta mesiaca hovorí o nových informáciách, ktoré sa počas mesiaca dozviete. Tarotový mesačný Horoskop tiež predstavuje silné uvoľnenie negatívnych energií. Budete sa tak vedieť oslobodiť od niečoho, čo vás skľučuje.

Karta Diabol, ktorá stojí v popredí veštby, znamená nevydarené predsavzatia alebo konanie v rozpore s presvedčením. Vaša tarotová veštba na Október 2023 radí zamerať sa na svoje priority. Nenechávajte sa vyrušovať pri vykonávani svojej práce. Ak sa vám cez Október nepodarí niečo, čo si zaumienite, tak hlavne nezúfajt. Budete mať ešte dostatok času v budúcnosti, aby ste všetko dokončili podľa vašich predstáv a očakávaní.

Karta mesiaca - Diabol hovorí o prekonaní ľútosti a smútku. Musíte sa pozrieť na svoje zvyky a aktivity, aby ste zistili, či niektoré návyky neohrozujú vaš zdravie. Je vhodné zbaviť sa obmedzujúcich nápadov a zlých návykov, ktoré vám bránia dosiahnuť vaše ciele. A hlavne prestaňte pestovať návyky, ktoré môžu ohroziť vašu vitalitu, radí tarotový mesačný Horoskop Október 2023. Ak sa cítite ako v pasci je načase urobiť ráznu čiaru za minulosťou. Najvhodnejším spôsobom ako prekonať veci, ktoré vás obmädzujú, je pestovanie dobrých návykov. Začnite už v mesiaci Október.

Keď sa zahrávate s ohňom musíte si dávať pozor, aby ste sa škaredo nepopálili. V tomto mesiaci Diabol naznačuje, že sa v istej chvíli dostanete do situácie, kedy sa bude môcť prejviť vaša temná stránka. Túto temnú stránku nepustite na povch. Konali láskavo a s porozmením.

Finančný Horoskop Október 2023

Karta diabol v tarotovom mesačnom čítaní môže naznačovať malé problémy v oblasti financií. Definuje totiž, že máte zlé finančné návyky, a tie musíte na Október 2023 upraviť. Ak nechcete uviaznuť vo finančnej neistote, je nevyhnutné poradiť sa. Radu hľadajte u tých, ktorí sa vo finančnom svete vyznajú. Možno máte aj vy v rodine niekoho, kto vám vo finančnej otázke dobre poradí. Vaše ciele, ktoré chcete počas mesiaca Október dosiahnuť ovplyvňuje i to, či na ne máte dostatok financií. Práve aktuálny mesiac je odrazovým mostíkom na prehodnotenie svojho prístupu k financiám.

Karta diabol vo vašom mesačnom čítaní naznačuje isté problémy s financiami. Je nevyhnutné plniť si svoje finančné povinnosti. A to najmä splátky pôžičiek a iných finančných záväzkov. Ak vám financie robia neustále problémy, je načase venovať viac priestoru na zlepšovanie prístupu k ním. Vaše zlozvyky môžu totiž ovplyvniť vašu finančnú situáciu. Preto by bolo vhodné sa v mesiaci Október 2023 rozlúčiť so zvykmi, ktorá vás okrádajú o vaše peniaze.

Tarotový Horoskop 2023 upozorňuje najmä na zbavenie sa závislostí, a ďalších problémov ktoré výrazne ohrozujú vaše financie. Táto karta radí pozrieť sa na veci, ktoré vás brzdia v rozvoji. Voči ostatným ľuďom je nevyhnutné byť úprimný. A to nielen ohľadom financií, ale aj budúcich plánov, dodáva v závere finančný horoskop na Október roka 2023. Diabol, ako vaša tarotová karta mesiaca ďalej dooporučuje pracovať na zlepšení svojho života. Meditačnými technikami sa skúste zbaviť i stresu a zlých návykov, pretože práve tieto energie vám spôsobujú najviac životných problémov.

Horoskop Lásky Október 2023

Vaša osudová tarotová karta na Október predstavuje pokušenie. Je dôležitá i v tarotovom čítaní lásky a vzťahov. Horoskop lásky na Október 2023 spája kartu s výčitkami za niečo, čo sme v minulosti vo vzťahou urobili. Diabol je karta, ktorá pripomína, že naše činy majú následky. A to hlavne tie, za ktoré nás svedomie dlhodobo trápi. Vo vzťahoch je teda Diabol kartou starostí, alebo rutiny vo vzťahu.

Karta so sebou nesie tiež energiu strachu. Ak ste si vytiahli túto kartu je zrejmé, že v niektorom zo vzťahoch, ktoré vás obklopujú cítíte diskomfort. Môže ísť o vzťah partnerský, alebo rodinný, či priateľský. V niektorom z vašich emocionálnych prepojení nastal v minulosti zlom k horšiemu. A už sa vám tieto emócie nepodarilo harmonizovať. Vaša tarotová veštba mesiaca naznačuje, že máte škodlivé návyky, ktoré môžu ohrozovať vaše vzťahy. Nezabúdajte, že na vzťahu je nutné neustále pracovať. A to aj na vzťahoch rodinných, pripomína Diabol cez tarotový mesačný Horoskop na Október 2023.

Pre nezadaných je veštba potvrdením toho, že hľadáte hlavne vzťahy, ktoré pre vás nemajú budúcnosť. Niečo sa musí vo vašom zmýšľaní zmeniť, aby ste boli spokojný so vzťahmi, ktoré nadväzujete. Cítite sa uviaznutý vo svojom vnútornom svete. Je načase porozprávať sa o vzťahoch s niekym, kto sa v téme lepšie orientuje. Členovia vašej rodiny môžu mať voči vám neustále výchovné, až kontrolné návyky. O tom pojednáva vaša osobná karta. Neviete, ako nájsť spoločnú reč s ostatnými a preto sa táto karta objavila ako vaša karta mesiaca Október 2023.

Tarotový Horoskop 2023 pre Október dodáva:

V mesici Október si buďte vedomý aj vašej temnej stránky. Dokážete ju ovládnuť, ak začnete pracovať so svojim vnútrom. Vďaka tomu sa konečne zbavíte negatívnej energie, ktorá opustí vaše srdce. Koniec mesiaca Október bude patriť pokušeniu, ktorému by ste mali odolať. Posnažte sa v tomto mesiaci neupúšťať z vašich zásad a držte sa svojich vlastných pravidiel o ktorých viete, že sú tie správne. Horoskop lásky Október 2023 radí urobiť krok späť a prevziať kontrolu nad svojími vzťahmi. Získajte i podporu od ostatných, na ktorých záleží.

Diabol prináša viacero bojov, ktoré budete musieť vyhrať. Potrápi vás dôležité rozhodovanie medzi lákavým pokušením a tým, čo je v skutočnosti správne. Vnoríte sa hlbšie do vašej temnej stránky, ktorú lepšie spoznáte. V´daka tomu s ňou budete vedieť aj lepšie pracovať. Na Október 2023 vám váš horoskop radí dodrižavať pravidlá, ktoré sú správne.


Ďalšiu Kartu Mesiaca si môžete otočiť od začiatku budúceho mesiaca!

Nielen Mesačný Tarotový Horoskop cez tarotovú kartu mesiaca Diabol, je dôležitou súčasťou vášho spirituálneho rastu. Karta Diabol vás spája s duchovným poznaním v tomto mesiaci. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Rovnako, ako aj Horoskop na Október pre 12 znamení zverokruhu. Horoskop 2023, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Diabol, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Diabol je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Diabol naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Diabol.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):



Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com