Horoskop na budúci Týždeň Váhy

04.03.2024 - 10.03.2024

Ak ste niekedy o niekom šírili nepravdivé informácie alebo ste mu akýmkoľvek spôsobom spôsobili škodu, prijmite zodpovednosť a ospravedlňte sa. Tento krok je teraz nevyhnutný pre jasnejšie energie okolo vás. Nemôžete dosiahnúť vnútornú spokojnosť ak neustále bojujete s nespokojnosťou z minulosti. Merkúr do tohto obdobia prináša bystrý pohľad na veci minulé.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Váhy: V týchto dňoch budete mať veľkú chuť analyzovať to, v akom stave sa nachádza váš aktuálny vzťah, a budete sa snažiť nájsť nové možnosti, ktoré ho posunúť ďalej. Ubezpečte sa však, že takéto potreby pociťuje aj váš partner, ktorý má možno tiež pocit, že váš vzťah stagnuje a zaslúži si novú vášnivú iskru. Ak ste bez partnera tak sa poriadne poobzerajte okolo seba. Je tu niekto, kto by vás chcel bližšie spoznať. Využite túto šancu.

Horoskop Zdravia Váhy na 10. týždeň: Nezabúdajte na potraviny, ktoré obsahujú vitamín B12 a môžete si dokonca častejšie dopriať pivo, ktoré obsahuje vitamíny skupiny B.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Váhy: Nezabudnite si splniť všetky finančné záväzky, ktoré na vás počas tohto obdobia čakajú. Pracovných príležitosti vo vašom okolí bude viac, ako ste predpokladali. Nevyberajte si nad rámec svojich skúsenosti. Aj tí, ktorí sú momentálne s prácou spokojní by mali pouvažovať nad sebavzdelávaním.

Toto vykladá duchovný týždenný Horoskop na 16. Týždeň 2024 (15. - 21. Apríl 2024)

Týždenný horoskop veští čas premiesnenia Slnka, vládcu zverokruhu, do novej energie. Už v piatok, 19. Apríla 2024 sa Slnko vnorí do pokojnej zemskej kvality znamenia Býk. Slnko v Býkovi pôsobí až od piatka, ale celému týždňu dáva práve Slnečná cesta vlastnosti, ktoré sú spojené s koncom jednej etapy a začiatkom druhej. Opustenie Barana krásnym Slnkom je v tomto týždni symbolom prechodu do pokojnejšieho prostredia zemského elementu, ktorý prináleží znameniu Býk. Každého znamenia zverokruhu, aj vášho znamenia Váhy sa tento astrologický týždenný pohyb dotkne skrz špecifický prejav. Emocionálne sa nás v tomto týždni naďalej dotýka Venuša v Baranovi, ktorá hovorí o láske vášnivej, a dobrodružnej. Týždenný cúvajúci Merkúr naďalej spomaľuje pozitívny prúd myšlienok a komplikuje osobné aj pracovné rozhovory. Avšak, už v tomto týždni Merkúrova sila slabne, keďže týždenný tok jeho sily sa dostáva do poslednej fázy retrográdneho Aprílového pohybu. Týždenný astrologický vplyv je teda z jeho strany už slabší, no naďalej spôsobuje problémovú komunikáciu, najmä u ohnivých a vzdušných znamení zverokruhu (Baran, Blíženci, Lev, Váhy, Strelec, Vodnár). Podporujúcou silou je vodná energia, prúdiaca od dominantnej astrologickej planéty Mars, ktorý je aj v 16. týždni usídlený v znamení Ryby. Týždenný dar vody je blahodárny pre znamenia s vodným prvkom - Rak, Škorpión a Ryby. Zemské znamenia zverokruhu sa prebúdzajú najmä koncom týždňa, kedy sa Slnko nastaví na znásobenie pozitívnych vlastností zemských znamení Býk, Panna a Kozorožec. Tento týždeň nás vyzve, aby sme premýšľali nad svojou karmou. Týždenný jas Slnka v novom znamení môže mnohé podporiť, ale aj znásobiť. Karmicky je týždenný prejav rovnovážny, ale varuje pred pribúdaním pracovných povinností. Viac vám povie aj horoskop na Apríl 2024 , no najmä týždenný výklad pre celý zverokruh. Rovnako bude mať týždenný vplyv astrológia aj na tých jednotlivcov, ktorí majú špecifický prebytok jednej elementárnej energie, a preto je dobre poznať svoje elementárne rozloženie podľa dátumu narodenia. Týždenný horoskop sa ukáže rôzne aj podľa osobného elementárneho horoskopu. Poznáte ten svoj? Váš týždenný pocit od 15. do 21. Apríla 2024 záleží aj na tom, ako je postavená vaša osobná elementárna energia, pre váš dátum narodenia. Aj v tomto týždni sa môžete cez Facebook Horoskop a Tarot opýtať veštkyne na váš osobný elementárny graf. Komentujte príspevok s dátumom narodenia, ktorého rozloženie elementov vás zaujíma. Niektor môže žiť s prebytkov vody, iní s prebytkom ohňa. A každý element sa podpisuje na energii človeka rôzne. Opýtajte sa nás na facebooku.


Horoskop 10. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Váhy je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Váhy. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Váhy. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Váhy.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Váhy a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Váhy na 10. Týždeň 2024 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Váhy.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Váhy, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Viac o znamení Váhy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com