Karta Dňa - Kalichová Kráľovna

Osobná Karta Dňa - Kalichová Kráľovna:

Tarotová karta dňa kalichová kráľovná hovorí o žene, ktorá vstúpi do vášho života. Táto žena vám dnes poradí, alebo vás podporí v ťažkých chvíľach. Kalichová kráľovná je tarotová karta dňa, ktorá vo všeobecnom význame znamená starostlivosť, intuíciu a emocionálnu stabilitu. Z toho vyplýva, že dnes sa môžete plne spoľahnúť na svoju intuíciu, ktorá vám v každom prípade dobre poradí. Starostlivá a súcitná tarotová karta dňa kalichová kráľovná vo vašom osobnom dennom čítaní stelesňuje energiu, a materinské pocity. Vaše blízki od vás cítia potrebnú podporu. Dnes sa rozširuje i vaše kreatívne cítenie, a stotožňujete a ste v súladnom prúde s okolitými energiami. Znamená to, že dnes udržiavate vašu energiu v rovnováhe. Nenecháte sa rozčúliť, ani vás neovplyvňujú negatívne myšlienky a reči ostatných. Kalichová kráľovná dôrazne odporúča vyhýbať sa klebetám, ktoré by mohli dnes nepríjemne narušiť váš inak harmonický deň.

Niekto vám dnes ukáže, ako skutočne do hĺbky milovať. Prekvapí vás svojou jemnosťou a citlivosťou. Dnešok je plný prekvapení, a to hlavne vo vzťahoch k ostatným, popisuje Karta Dňa. Ak vás čaká nejaký projekt, alebo dôležité povinnosti vo vašej práci, využite vašu inteligenciu, intuíciu, a tiež kreatívnu myseľ na to, aby ste veci dotiahli do konca. Energia vám síce v druhej polovici dňa bude ubúdať, no nezabudnite, že všetko je o nastavení vašej mysle. Povedzte si, že všetko zvládnete s eleganciou, a ak sa o tom presvedčíte, tak váš deň dopadne presne podľa vašich predstáv. Nalaďte sa na to, čo vám vaše telo chce povedať, a využite intuíciu na to, aby ste sa duševne posúvali vpred.

Dnes dôverujete svojmu srdcu a viete, že vás správne vedie. Ak viete o niečom, čo je vo vašom živote nefunkčné, je čas to opraviť, alebo sa toho vzdať. Nezabúdajte, že náprava nefungujúcich vzťahov, môže byť niekedy energeticky náročnejšia, ale nakoniec vám prinesie viac radosti a šťastia než jednoznačné rozhodnutia, ktoré nebudete môcť neskôr zmeniť. Preto si dobre rozoberte všetky pre a proti predtým, než dnes o niečom dôležitom podáte konečné rozhodnutie. Nechajte priestor i svojim pocitom a emóciám. Nechajte sa dnes viesť srdcom, nie hlavou, radí tarotová karta dňa kalichová kráľovná. Táto silná karta hovorí o otvorenosti, ale taktiež o zdraví. Ak sa dnes chcete cítiť vitálne, nezabudnite na každodennú meditáciu, aby ste jednoducho usporiadali zložité a náročné pocity. Tarotová karta dňa vám pripomína že ste silnejší než tušíte.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Kalichová Kráľovna, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Kalichová Kráľovna vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Kalichová Kráľovna, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Kalichová Kráľovna je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Kalichová Kráľovna naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Kalichová Kráľovna.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com