Karta Dňa - Kalichová Šestka

Osobná Karta Dňa - Kalichová Šestka:

Kalichová šestka je tarotová karta dňa, ktorá sa vracia do minulosti. Z minulého obdobia si však pamätá hlavne šťastné chvíle, a prekonanie tých období, ktoré vás trápili. Navráti vás do minulých spomienok, či už na detstvo, alebo na tínedžerské časy, či na to obdobie, kedy vás netrápili starosti klasickej dospelosti. Karta dňa, ktorá je súčasťou vášho dnešného osobného tarotového čítania našepkáva, aby ste sa k týmto spomienkam vracali len vo svojej mysli. Dokonca vám karta dňa radi, aby ste sa spojili s priateľmi z detstva, ktorí vám boli blízki. Emócie nesmiete nechávať iba vo svojom vnútri, radí kalichová šestka, a ak vás k tomu myseľ nabáda, je vhodné vrátiť sa späť do tej minulosti, ktorá vás tešila. Spojte sa znova so starým známym, so starým kamarátom, alebo so skupinou priateľov, ktorí boli súčasťou vašich radostných chvíľ. Sústreďte sa na tie spomienky, ktoré vám prinášali radosť, a na zábavu, ktorú ste si spolu s rodinou, alebo priateľmi užili. Využite túto príležitosť, ktorú vám ponúka vaša dnešná osobná karta dňa, aby ste zistili, či si aj po rokoch porozumiete so svojimi starými priateľmi.

Kalichová šestka je kartou, ktorá častokrát ukazuje aj na harmonické medziľudské vzťahy. Znamená, že počas dnešného dňa si budete rozumieť nielen so svojou rodinou, ale aj so spolupracovníkmi. Práca, ktorá si vyžaduje spoluprácu, alebo tímového ducha pre vás nebude problematická. Dnes ste tiež ochotný ponúknuť dobrú radu tomu, kto ju potrebuje. Kalichová šestka znamená ukončené obdobie strastí, a návrat pohodových energií, a stability. Karta dňa tiež hovorí, že je čas obrátiť list, a začať odznova. Nech je vašim štartovných bodom dnešný deň, ktorý by mal byť plný pozitívnej energie, úsmevu. Začnete tak z pozitívnejšieho miesta. Kalichová šestka vás pozýva k tomu, aby ste si užili slobodu, radosť a kontakt so svojím vnútorným dieťaťom. Karta dňa znamená tiež slobodu a nevinnosť, spojenie so sebou samým v časoch, keď ste boli bezstarostným dieťaťom. Dnes vám tiež nechýba spontánnosť, hravosť a kreativita. Môžete sa tiež spoliehať na svoju intuíciu, ktorú karta dňa dnes opisuje ako veľmi silnú.

Kalichová šestka ako karta dňa tiež pripomína vzťahy so súrodencami. Ak ste vyrastali obklopený súrodencami, môže to byť znamenie, aby ste trávili viac času práve s vašimi blízkymi. Vaši súrodenci vám dnes môžu poslúžiť aj ako veľkí radcovia, ktorí vidia svet trochu inak než vy, a preto vám vždy dokážu dať dobrú radu. Karta dňa ktorou je kalichová šestka radí každému, koho je súčasťou dennej veštby, aby sa snažil dať vzťahy so svojou rodinou, a to hlavne zo súrodencami do poriadku v prípade, ak tieto vzťahy nie sú v harmonickej rovine. Dnes máte teda možnosť usporiadať vaše vzťahy, vylepšiť vaša prepojené emócie. Využite svoju intuíciu k tomu, aby vás naviedla správnym smerom, smerom k láske, porozumeniu ale aj odpusteniu. Dodáva vaša osobná dnešná tarotová karta dňa.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Kalichová Šestka, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Kalichová Šestka vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Kalichová Šestka, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Kalichová Šestka je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Kalichová Šestka naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Kalichová Šestka.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com