Karta Dňa - Kalichová Desiatka

Osobná Karta Dňa - Kalichová Desiatka:

Vzpriamená tarotová karta kalichová desiatka znamená vylepšenie vzťahov, rodinných, ale aj tých so sebou samým. Hovorí o blaženosti vo vzťahoch, prináša duševnú harmóniu. Ak je tarotová karta dňa kalichová desiatka súčasťou dennej tarotovej veštby začína sa obdobie rodinného šťastia ktoré vás pozitívne ovplyvní. V priamom význame je kalichová desiatka stelesnením šťastia a emocionálnej spokojnosti. Dnes teda očakávajte príjemné prostredie, vibrácie lásky, šťastia, a porozumenia. S ostatnými zdieľate svoje pocity, čím ešte viac rozširujete svoje srdce. Prenikáte do duše ostatných, rozumiete im, staráte sa nielen o seba, ale aj o blaho tých, ktorých milujete.

Tarotová karta dňa kalichová desiatka sa častokrát v tarotovom dennom čítaní objavuje vtedy, ak túžite zdieľať silné a hlboké spojenie s niekým koho obdivujete. Dôvera, a vzájomný obdiv sú súčasťou vášho dnešného dňa, veští tarotová karta kalichová desiatka. Táto karta sa objavuje i vtedy, ak potrebujete viac času tráviť s rodinou. Karta dňa kalichová desiatka hovorí o tom, aby ste nezabúdali na vašich blízkych, a na nutnosť tráviť s nimi viac času. Ak je táto karta súčasťou veštby ďalej hovorí, že je čas na stretnutie, na spojenie s rodinou, na posilňovanie vzájomných rodinných pút.

Stretnite sa s rodinou, zaspomínate si na krásne okamžiky, ktoré vás ešte viac zblížia. Táto tarotová karta dňa vyvoláva taktiež túžbu po zveľaďovaní rodiny, po novom blaženom vzťahu, alebo po dlhodobom záväzku. Karta Dňa predpovedá, že možno nastal čas na posun vo vašom vzťahu, na rozmýšľanie o rozšírení rodiny, alebo spečatení lásky s partnerom - manželstvom, či iným posunom vpred. I pre nezadaných však táto karta znamená pozitívnu veštbu, pretože sa zosúlaďuje so sebou samým, nadobúdate pocit celistvosti. Vaše sny a priania sú o krok bližšie k vytúženému cieľu. Tarotová karta dňa kalichová desiatka prináša harmóniu, lásku, splnenie snov v oblasti emócií a vzťahov, a splnenie prianí. Pozitívna tarotová karta dňa kalichová desiatka tiež radí, aby ste sa nechali viesť emóciami, a odpovede na najťažšie životné otázky hľadali práve vo svojom srdci.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Kalichová Desiatka, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Kalichová Desiatka vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Kalichová Desiatka, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Kalichová Desiatka je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Kalichová Desiatka naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Kalichová Desiatka.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com