Karta Dňa - Žezlová Deviatka

Osobná Karta Dňa - Žezlová Deviatka:

Žezlová deviatka, ktorá je vašou dnešnou osobnou kartou dňa predstavuje odvahu, i vytrvalosť. Je to karta dňa, ktorá dnes do detailov preskúša vašu vieru vo veci, ktorým dôverujete. Očakávať skúšku dôvery vo vzťahu, alebo vašej dôvery v seba samého? Konkrétne o tom karta dňa nepojednáva, no hovorí o tom, že vďaka vytrvalosti a odvahe dnes prekonáte nepriazeň osudu. Žezlová deviatka prichádz aako karta dňa do vašej osobnej veštby vtedy, ak sa nachádzate na pokraji vyčerpania, a v istom životnom smere sa už nevládze hýbať ďalej. Možno vás vyčerpáva osobný život, alebo cítite neúspech po pracovnej stránke. Každopádne vám karta dňa pripomína, že iba vytrvalosťou dokážete prekonať nepriaznivé energie tejto karty. I po fyzickej stránke sa dnes môžete cítiť vyčerpane, ubyto, môžete cítiť i depresívne stavy, alebo problémy psychického charakteru. V tom prípade je vhodné siahnuť po liečení tela i duše, prostredníctvom fyzického cvičenia, prechádzky v prírode, alebo prostredníctvom kontaktu s ľuďmi, ktorých milujete. Ak cítite, že sa vám svet obrátil chrbtom, je nutné ukončiť tieto vnútorné zápasy v sebe samom, a sústrediť sa na pozitívnejšie stránky vášho sveta. Niekedy sa stáva, že si myslíte že robíte dobre, a aj napriek tomuu trpíte ďalší neúspech, alebo zranenie. I tieto chvíle sú súčasťou života, a vy si z nich musíte vziať ponaučenie pre vašu budúcnosť. Je to trest za vašu odolnosť, ktorú navonok prejavujete a preto vedzte, že ak túto prekážku prekonáte, budete ešte silnejší.

Žezlová deviatka vám do cesty stavia prekážku, ktorú dnes pocítite. Je to prekážka, ktorá môže súvisieť s minulosťou, vraví karta dňa, a preto potrebujete objaviť istotu v tom, že vaše minulé rozhodnutie bolo správne. Ak sa vám na prvý pohľad nedarí prekonať negatívnejšie chvíle - po psychickej stránke, alebo po stránke fyzických bolestí je jasné, že tento boj musíte bojovať znova. Nesmiete sa vzdávať, a práve to vám dnes pripomína vaša osobná tarotová karta dňa. Vždy, za každých okolností musíte vytrvať, a vytúžené ovocie vám bude prestreté na váš stôl. Kde však hľadať povzbudenie v ťažkých časoch, a kde nájsť motiváciu pre ďalšie kroky? Odpoveďou je nádej, sny, a predstava krokov, ktoré vás privedú k realizácii vašich cieľov. Snívať môžete aj s otvorenými očami, a nádej je niečo, čo je skryté vo vašej mysli, a preto jej dovoľte preniknúť do vášho sveta v plnej sile. Nestrácajte nádej, nestrácajte vieru. Vnútorne sa nalaďte na úspech, a na to, že každé ťažkosti vás nakoniec poučia. V danej chvíli sa môže zdať nemožné prekonať problémy, ktoré pred vami stoja. Karta dňa vám však dnes chce pripomenúť, že ste silná a odolná osoba, ktorá nakoniec veci zvládne tak, ako je potrebné.

Za vašim neúspechom môže stáť i to, že ste sa v minulosti báli zmien. Za pocitmi smútku, neistoty, alebo za stratou sebadôvery môžu stať neúspechy z minulých období. Boli to však len nesprávne nasmerované kroky a omyly, ktoré už nemusia nastať. Karta dňa hovorí, aby ste viac dôverovali svojej intuícii, ktorá vám správne našepkáva. Neustále výzvy, ktoré pred vami stoja nesmiete ignorovať. Musíte všetky svoje pozitívne stránky osobnosti, a celú svoju energiu nasmerovať takým smerom, aby ste ďalej nevyčerpávali vašu vlastnú energiu. Nezabúdajte všetkých členov vašej domácnosti zapojiť i do domácich prác, a do pomoci, ktorú si zaslúžite. Iba vtedy, ak sa nastavíte na myslenie úspešných, a na pozitívnu energiu môžete skutočne úspech dosiahnuť. Karta dňa hovorí, že aj keď na vás dnes čaká mnoho prekážok, istotne je po vašom boku niekto, kto vám v prekonávaní ťažkých chvíľ môže pomôcť. Preto sa nespoliehajte iba na seba, ale sústreďte sa i na lásku a proaktívne používanie vašej pozitívnej, silnej energie. Prajeme vám úspešné prekonanie náročnejších chvíľ.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Žezlová Deviatka, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Žezlová Deviatka vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Žezlová Deviatka, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Žezlová Deviatka je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Žezlová Deviatka naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Žezlová Deviatka.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com