Karta Dňa - Diabol

Osobná Karta Dňa - Diabol:

Samotnú tarotovú kartu diabol je komplikované vyložit. Je to karta, ktorá našepkáva každému v jeho životnej situácii nieco iné. V podstate by sa mohla karta špcifikovat ako nieco, co vás negatívne ovláda. Diabol prezentuje svoje zrucnosti cez vyvolávanie strachu a neistoty. Na druhej strane je to priestor uvedomit si svoje temné stránky povahy a snažit sa prekonat to, co nás desí, ci z coho máme strach. Táto karta znamená nerovnováhu v živote a v aktuálnom dianí v istom smere vášho života. Karta Dňa Diabol symbolizuje sklamanie, alebo dokonca oklamanie. V dennom tarotovom čítaní sa častokrát objaví vtedy, ak vás niekto blízky oklamal. Ak ste sa v niekom hlboko sklamali, táto karta vám to dnes, bohužiaľ, pripomenie. Je to karta negatívnej aury okolo, od ktorej je nutné sa oslobodiť. Hovorí o negatívnych silách, ktoré nás spútavajú a častokrát súvisia s budúcnosťou, alebo aj s veľkými obavami o budúcnosť. Každopádne, ak je Diabol vaša Dnešná Tarotová karta dňa je zrejmé, že nežijete prítomnosťou a vaše srdce skľúčuje istý smútok.

Ako sa však zbaviť negatívnej energie, ktorú Karta Dňa definuje. Vibrácii ktoré sa dnes pohybujú nad vašou osobou, nad vašim dnešným dňom? Meditácia je dobrou cestou k očiste duše aj k prečisteniu myslenia. Tarotová karta dňa vo vyobrazení priameho blázna vám radí, aby ste dostali pod kontrolu všetky veci, ktoré majú vplyv na rovnováhu vo vašom živote. Toxickým ľuďom a nepravým priateľom sa dnes radšej vyhýbajte. Prvým krokom k tomu, aby ste niečo zmenili, alebo otočili vo svoj prospech je priznanie a uvedomenie si toho, čo vás trápi, čo vás obmädzuje, podčiarkuje Karta Dňa. Preto sa ponorte hlboko do vlastného vnútra a priznajte si i negatívne veci. Tak urobíte prvý krok k náprave a k lepším dňom. Dávajte si pozor na impulzívne rozhodnutia a hlúpe postupy voci ostatným okolo. Dobre si premyslite co poviete, co urobíte a kam budú smerovat vaše dalšie kroky v najbližšej dobe.

Diabol vzpriamený ako osobná karta dňa však nieje iba negatívnym posolstvom. Karta Dňa Diabol hovorí tiež o veľmi silnom pute medzi dvoma ľuďmi a preto dnes jasne vidíte, kto je vašim skutočným priateľom a aké city k vám prechovávajú vaši najbližší. Odhaľuje i vašu divokejšiu stránku osobnosti, čo môže byť niekedy na úžitok, hlavne ak túžite skúmať vaše fantázie. Tarotová karta dňa Diabol radí, aby ste si dnes stanovili jasné hranice. Večer sa môže vo vašej domácnosti objaviť nedorozumenie a preto nezabúdajte na kľúčové slová dnešného večera - porozumenie, zdieľanie, úprimnosť, sebakritika, dodáva osobná karta dňa, ktorou je obávaná karta Diabol.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Diabol, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Diabol vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Diabol, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Diabol je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Diabol naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Diabol.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com