Karta Dňa - Blázon

Osobná Karta Dňa - Blázon:

0 - Blázon - Táto tarotová karta dňa odzrkadľuje dieťa v našom vnútri. Stojíte pred novými začiatkami a ste odhodlaný. Srší z vás radosť zo života a tešte sa na nové obdobie. Nemajte však od neho prílišné, až nereálne očakávania, upozorňuje vaša osobná Karta Dňa. Táto tarotová karta odzrkadľuje tiež vašu detinskosť a niekedy aj nedospelý pohľad na svet. V tejto, priamej pozícii znamená karta dňa Blázon slobodu ducha, originalitu i spontánne konanie. Najdôležitejšie sú však nové začiatky, ktoré sú dnes vašou hlavnou veštbou. V každej situácii žite v prítomnosti a skúste sa zamyslieť nad hlbším uvažovaním o vašich problémoch a otázkach.

Tarotová karta dňa blázon vždy odzrkadlí a poukáže na nové skúsenosti, ktoré v nasledujúcom období prežijete. Táto karta vyjadruje hlavne niečo nové, niečo kreatívne. Predstavuje silu a odhodlanosť nebáť sa nových vecí. Naznačuje, že práve dnes sme na počiatku novej cesty, ktorej smerovanie záleží hlavne od nadchádzajúcich rozhodnutí. Musíte dôverovať intuícii a oslobodiť obrovský potenciál vo vašom živote, vraví vaša dnešná tarotová karta dňa - Priama karta dňa Blázon.

Osobná Karta na dnešný deň vám teda vraví, že dnes je deň príležitosti a obrovského potenciálu. Je čas využiť kreatívnu myseľ, ktorú veští táto karta. Nebojte sa spontánnosti, ktorá sa prikráda do bežného dňa toho, komu osud v dennom tarotovom čítaní určí práve kartu Blázon. Podvečer sa nesie v duchu bezstarostnosti a mali by ste oddychovať aktívne, podľa vlastných predstáv. Vaša zvedavosť nech je uspokojená. Vaša radosť nech sa dnes nekončí. Nechajte energiu pozitívnej, priamej tarotovej karty blázon, ovládnuť váš dnešný deň. Viac sa smejte, viac vnímajte to krásne okolo.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Blázon, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Blázon vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Blázon, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Blázon je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Blázon naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Blázon.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com