Karta Dňa - Kalichová Osmička

Osobná Karta Dňa - Kalichová Osmička:

V dennom tarotovom čítaní sa kalichová osmička objavuje vtedy, ak máme chuť utiecť z neuspokojivej situácie. Tarotová karta dňa vám teda nielen veští, ale hovorí vám aj o aktuálnom nastavení vašej mysle a duše. Táto karta dňa našepkáva, že sa potrebujete priblížiť k uspokojivému vzťahu, ku kariére ktorá vás baví, a nutne potrebujete usporiadať vaše bývanie, alebo kanceláriu. V každom prípade je dnes čas na upratanie, na vytvorenie poriadku. Tarotová karta dňa kalichová osmička znamená, že ste sklamaný z predchádzajúceho úsilia, ktoré nedopadlo podľa vašich predstáv. Pod vplyvom kalichovej desiatky sa cítite emocionálne neisto, ste sklamaný z predchádzajúcich rozhodnutí, z toho, že ste aj napriek vašej obeti nič nezískali, popisuje Karta Dňa. Jedinou možnosťou ako sa odbremeniť od týchto negatívnych pocitov je veštba, ktorú odporúča osobná tarotová karta dňa. Je to vysporiadanie sa so smútkom. Musíte sa cez situácie z minulosti preniesť, rozlúčiť sa s negatívnymi energiami, ktoré sa okolo vás pohybujú. Dajte zbohom sklamaniu, dajte zbohom nepríjemným vibráciám. Dnes sa rozlúčite s negativitou vo vašom živote, iba tak využijete dary ktoré vám karta dňa prináša.

Kalichová osmička je Karta dňa, ktorá naznačuje, že v živote cítite nedostatok. Niečo vám chýba, a to hlavne na emocionálnej a duchovnej úrovni. Namiesto čakania na zázrak však musíte priložiť ruku k dielu, aby sa veci začali hýbať správnym smerom, ako to očakávate a chcete vy. Musíte opustiť nenaplňujúce situácie, ktoré sa vykreovali vo vašom živote. Aj keď navonok to môže vyzerať tak, že máte všetko čo si prajete, vy sami viete, čo vám ešte chýba k vášmu šťastiu, a ku krajším dňom. Nevenujte sa ďalej negatívnym pocitom, nechajte veci za sebou a pohnite sa ďalej. Tento postup vám odporúča kalichová osmička ako vaša osobná karta dňa. Ak sa snažíte uniknúť z problematickej emocionálnej situácie je načase viac komunikovať, a rozobrať si vaše pocity aj s niekým, kto je vám blízky, radí karta dňa. Nerozhodujte sa finálne, sami za seba, ale skúste sa poradiť aj s niekým, kto má vo veci viac skúseností.

V konečnom dôsledku teda kalichová osmička predstavuje emocionálne problémy, ktoré môžu vyústiť až do psychologických problémov, ktoré budú obohatené o hlboké obavy. Kalichová osmička, vaša Karta Dňa, poukazuje na tie obavy, ktoré sú aktuálne prítomné v živote. Napriek tomu, až sa snažíte predstierať, že je všetko tak ako má byť, vaše problémy a obavy sú tu preto, aby ste sa nimi začali zaoberať. Ak budete stále iba potlačovať svoje emócie a odmietať rozhovor s ostatnými môžu sa vaše problémy prehĺbiť. Preto vás kalichová osmička ako vaša karta dňa nabáda k tomu, aby ste si položili otázku čo vám prináša radosť, a ako sa dostať k naplneniu života na hlbšej úrovni. Sledujte osobné ciele, ktoré vám prinášajú uspokojenie. Ak sa opakovane ocitáte v situácii, kedy pociťujete obrovské obavy, je čas venovať sa skúmaniu toho čo vám dopraje skutočné šťastie. Zamerajte sa teda na také veci, ktoré vás tešia, radí dnes vaša osobná tarotová karta dňa. Nezabúdajte tiež na komunikáciu, dodáva kalichová osmička.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Kalichová Osmička, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Kalichová Osmička vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Kalichová Osmička, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Kalichová Osmička je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Kalichová Osmička naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Kalichová Osmička.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com