Karta Dňa - Kalichová Päťka

Osobná Karta Dňa - Kalichová Päťka:

Pociťujete sklamanie z niečoho, o čo ste sa snažili? Nevyvinula sa niektorá situácia tak, ako ste si predstavovali? I z týchto dôvodov sa môže karta kalichová päťka objaviť ako Karta dňa vo vašom dnešnom tarotovom čítaní. Karta dňa predstavuje pesimizmus, aj ľútosť nad tým, že sa veci nevyvíjali podľa vašich predstáv. Utápate sa v minulosti, v sebaľútosti - hovorí karta dňa kalichová päťka, ktorá je kartou pesimizmu, ale vieme v nej nájsť aj zárodky pozitívnych vybrácií, ktoré vám dnes táto karta predstaví. Karta dňa kalichová päťka vám radí, aby ste sa teraz sústredili na budúcnosť, a na krásy prítomného okamihu. Musíte sa zmieriť s minulosťou, vraví karta dňa, zabudnúť na to, v čom ste zlyhali. Je čas prekonať všetko, čím sa trápite, čo vás drží vzad. Pocity, ktoré teraz vnímate môžu totiž prerásť až do sebaľútosti, s tým, že následne budete mať problémy pohnúť sa ďalej, bojovať s problémami, ktoré vás postretnú. Päťka pohárov je tarotová karta dňa, ktorá vás nechce pustiť z minulosti. Drží vás uväzneného v negatívnych emóciách a v sklamaní, ktoré ste v minulosti prežili, alebo ktoré prežívate teraz v súvislosti s minulosťou. Nie príliš pozitívne myšlienky zaplavujú vašu myseľ, a vy neustále premýšľate o tom čo sa stalo, a čo mohlo byť inak. Minulosť pre vás predstavuje väzenie, z ktorého sa musíte vyslobodiť.

Najdôležitejšími krokmi, ako sa vyhnúť negatívnemu posolstvu, ktoré prináša vaša osobná karta dňa - kalichová päťka, je odpustenie. Ak vás sklamal niekto iný, musíte teraz nájsť miesto vo svojom srdci na odpustenie, pretože iba takýmto spôsobom sa oslobodíte od sklamania, a od trpkej minulosti. Ak ste frustrovaní zo seba samého, z vašich neúspechov, alebo te sklamaný zo seba samého nie je lepší prístup, ako poučenie z vlastných chýb, a putovanie ďalšími dňami bez tiahy tejto minulosti. Pamätajte si, že pohľad do minulosti vás môže mnoho naučiť. Nemusí byť iba bolestivou cestou späť, a návratom k pocitom, ktoré sú vám nepríjemné. Cenné ponaučenie ktoré plynie z minulých chýb je niekedy vzácnejším darom než zlato, podčiarkuje Karta Dňa. Vždy si môžete odniesť niečo pozitívne i zo sklamania, alebo z nepráva, ktoré sa vám v minulosti stalo. Nechajte tarotovú kartu dňa kalichovú päťku, nech vám predstaví lekcie, ktoré sú pre vás poučením z minulosti. Zamyslite sa nad tým čo vás trápi, zmierte sa s rozhodnutiami, nechajte ich v minulosti, a pohnite sa vpred. Takéto rady prináša vaša karta dňa ktorou je dnes kalichová päťka.

Karta dňa vám teda ukazuje, že aj keď sa veci nediali presne podľa vašich predstáv stoja pred vami nové možnosti a príležitostí. Buďte pripravený na všetko nové, čo vám teraz život nadelí a prinesie. Iba vtedy, ak sa už konečne zmierite s minulosťou môžete sa pohnúť vpred, napredovať, triezvo sa rozhodovať. Ak vám myseľ zatemňuje sklamanie, neúspech a smútok z minulých dni, obavy, ktoré neviete odstrániť, musíte sa s nimi najprv stotožniť. Stojíte tu a teraz, na novom mieste, od ktorého sa viete pohnúť už iba ďalej. Minulosť nech vás viac netrápi, vezmite si pozitívne požehnania, ktoré vám prináša kalichová päťka. Nepozerajte sa viac na pohár pred sebou ako na poloprázdny, ale dívajte sa naň, ako na poloplný. Svet vnímajte novým pohľadom, hľadajte v každom dni, v každej chvíli niečo pozitívne. Takto naučíte svoju vlastnú myseľ na nové návyky, ktoré sa stanú vašou súčasťou. Pozitívnejšie myslenie je cestou ku krajším budúcim dňom. A práve takéto posolstvo vám dnes prináša osobná tarotová karta dňa kalichová päťka. Nechajte priebeh vlastným emóciám.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Kalichová Päťka, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Kalichová Päťka vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Kalichová Päťka, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Kalichová Päťka je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Kalichová Päťka naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Kalichová Päťka.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com