Karta Dňa - Obrátená Veľkňažka

Osobná Karta Dňa - Obrátená Veľkňažka:

Veľkňažka v obrátenej pozícii vás vnesie do skrytých tajomstiev vašej duše. Predstaví vám tie tajomstvá, koré podvedome vnímate, ale obávate sa ich priznať. Premýšľate dnes nad vecami, ktoré nedopadli podľa vašich predstáv. Karta dňa, ktorou je dnes pre vás obrátená veľkňažka vám dnes pripomína minulé chyby, ktoré neustále sužujú vašu dušu. Neexistuje kúzlo na nápravu, jedinou cestou je odpustenie a pozitívne nastavenie myslenia. Dnešok je teda dňom pripraveným na duchovné cvičenie, ktoré vás správne nasmeruje. Vo večerných chvíľach oddychu, ktoré dnes musia byť súčasťou dňa, si musíte dopriať meditáciu, alebo aj pomalé fyzické cvičenie. Venujte starostlivosť svojej mysli, ale aj svojmu telu, radí tarotová karta dňa - Veľkňažka. Táto karta dňa, ktorá je súčasťou vášho osobného, dnešného tarotového čítania je predzvesťou odpojenia sa od intuície. Dnes máte problém rozlíšiť, čo je pre vás správne, čo nesprávne. Preto vám karta dňa dnes dôrazne doporučuje nerobiť unáhlené a hlavne konečné rozhodnutia.

Vaša intuícia je dnes v úzadí a váš úsudok na veci môže byť nesprávny. Tarot vás varuje pred veľkými rozhodnutiami, ktoré by dnes mohli byť bez nefunkčnej intuície nesprávne. Vynikajúcoou možnosťou ako stráviť dnešný deň bez komplikácii je stiahnutie sa do úzadia, ticho. Počas celého dňa by ste dnes mali krotiť vašu spoločenskú stránku osobnosti. Viac dnes počúvajte, menej hovote. Viac vnímajte problémy a starosti iných, menej sa sťažujte. Vypočujte tých, ktorí chcú byť vami vypočutí. Ste dnes osobou, ktorá síce cíti komplikovanejšie chvíle dnešného dňa, no na druhej strane dnes dokážete poskytnúť podporu a radu vašim blízkym. Využite túto silu, ktorú dnes máte. Konajte prostredníctvom ticha dobro a podporte vašich milovaných, podčiarkuje obrátená Veľkňažka, vaša osobná, dnešná karta dňa.

Ticho, pozornosť smerovaná do vlastného vnútra, počúvanie, starostlivosť. Tieto kľúčové slová sa dnes presúvajú do popredia dneška, pretože vaša osobná veštba definuje kartu Obrátená veľkňažka ako kartu dňa spojenú s vašim dnešným dňom a osudom. Ak dnes máte problém plne dôverovať vlastnej intuícii, nevadí. Hlavne odstráňte prostredníctvom meditácie zo svojej mysle negativitu, ktorá je teraz vo vašom živote nevítaným hosťom. Vnímajte energiu vesmíru a prúd pozitívneho myslenia cez vaše celé telo. Stačí si v tichosti sadnúť so sebou samým a vnímať energiu, ktorú vám v dnešný deň do daru prináša vaša vlastná myseľ. Karta dňa otočená Veľkňažka hovorí, aby ste verili v seba samého - vo vlastnú silu, vo vnútorný hlas i vo vlastné rozhodnutia. Aj keď tie veľké veci nechajte radšej na iný deň. Tajnostkárska povaha, ktorú popisuje Karta Dňa však so sebou prináša aj klebety, do ktorých je lepšie sa dnes nezapájať. Vyhýbajte sa rozhovorom o ostatných, zachovajte si pozitívne nastavenie. Konajte, myslite a postupujte uprímne, zvýrazňuje dnes vaša Karta dňa - otočená veľkňažka.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Obrátená Veľkňažka, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Obrátená Veľkňažka vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Obrátená Veľkňažka, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Obrátená Veľkňažka je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Obrátená Veľkňažka naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Obrátená Veľkňažka.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com