Karta Dňa - Kalichová Štvorka

Osobná Karta Dňa - Kalichová Štvorka:

Osobná tarotová karta dňa, ktorou je vo vašom prípade kalichová štvorka je kartou prehodnocovania ale i meditácie. Keď sa v dennom tarotovom čítaní objaví kalichová štvorka je zrejmé, že dnes na vás čakajú nové príležitosti, ale aj pozvania. Je veľmi dôležité, aby ste na pozvania zatiaľ nehovorili nie, aby ste si prehodnotili všetky pre a proti, ktoré vám z účasti na tejto udalosti plynú. Možno budete pozvaný na oslavu, ktorá bude pre vašu budúcnosť dôležitá. Preto si dobre premyslite vaše rozhodnutie predtým, než uskutočníte konečné rozhodnutie, radí Karta Dňa. To, ako sa dnes rozhodnete bude pre vás kľúčové a dôležité, predpovedá tarotová karta dňa. Toto rozhodnutie sa však nemusí týkať iba spoločenskej akcie. Na vaše dnešné rozhodnutia si dávajte pozor v akejkoľvek životnej oblasti, či už v osobnom živote, alebo v práci. To, akou cestou sa dnes vydáte rozhodne o vašej budúcnosti, vraví tarotová karta dňa. Najlepšie urobíte, ak si spíšete všetky pre a proti vášho rozhodnutia, a tak hneď na papieri uvidíte, či bude vaše rozhodnutie správne. Dnes sa nemusíte veľmi spoliehať na vašu intuíciu, skôr rozumné uvažovanie, a triezvy pohľad na vec vám pomôže v správnom rozhodnutí.

Kalichová štvorka je osobnou kartou dňa, ktorá tiež naznačuje, že sa nachádzate v novej etape vášho života, pretože ste v istej oblasti života začali odznova. Môže sa to týkať vášho minulého rozhodnutia, napríklad schudnúť, alebo zmeniť niečo iné, s čím sa už dlhšie neviete stotožniť. Ak ste sa už v minulosti rozhodli, karta dňa vám pripomína, aby ste na tejto ceste zotrvali. Ak stále uvažujete o tomto rozhodnutí je načase prehodnotiť všetky možnosti, ktoré sú vám ponúkané. Čakajú na vás totiž veľmi lákavé príležitosti, ktoré budú pre vašu budúcnosť veľmi vhodné. Karta dňa kalichová štvorka prináša víziu toho, že v sebe vytvárate nový priestor, ste otvorený šanci na úspech. Pred prijatím veľkej veci do vášho života však využite vaše logické uvažovanie, aby ste využili veci a čas správnym smerom. Niekedy je táto karta dňa tiež posolstvom toho, že by ste mali počkať, než urobíte konečné rozhodnutie. Hovorí že teraz nie, možno neskôr. Predtým, než poviete rozhodnuté áno skontrolujte vaše fyzické aj duchovné nastavenie. O všetkom musíte byť stopercentne presvedčený, až tak bude vaše rozhodnutie v súlade s tým, čo skutočne chcete.

Kalichová štvorka sa vyskytuje v osobnom tarotovom čítaní, ako karta dňa i vtedy, ak nie sme úplne spokojný so svojím každodenným životom. Možno vám chýba motivácia, o ktorú ste v predchádzajúcom období prišli. Strata motivácie je tiež predzvesťou toho, že sa karta dňa objaví vo vašom dennom čítaní. Možno ste tiež zistili, že ste odpojený od svojho emocionálneho sveta, od svojej vnútornej pravdy. Aby ste sa cítili lepšie, potrebujete dnes nadviazať spojenie so sebou samým, a práve preto sa kalichová štvorka označuje aj ako Karta Dňa meditácie. Osloboďte sa, hlavne v podvečerných hodinách, od rušivých vplyvov vonkajšieho sveta, a nechajte pozitívnu energiu preniknúť do vašej mysle, ale hlavne do vášho tela. Osloboďte svoje vnútro od negatívnej energie prostredníctvom meditácie, prostredníctvom ticha, ktoré vám dopraje viac jasnosti a poznania. Neuzatvárajte sa však pred vonkajším svetom. Ideálne je dopriať si čas pre seba, no neskôr sa venovať rodine, ktorá vašu pozornosť, a oddýchnutého ducha iba víta. V závere dňa si položte otázku, či je čas rozhodnúť sa v dôležitej veci. Berte však do úvahy všetky možnosti ktoré máte k dispozícii.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Kalichová Štvorka, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Kalichová Štvorka vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Kalichová Štvorka, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Kalichová Štvorka je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Kalichová Štvorka naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Kalichová Štvorka.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com