Karta Dňa - Žezlová Desiatka

Osobná Karta Dňa - Žezlová Desiatka:

Dnešný deň môže byť komplikovaný vtedy, ak ste očakávali že všetko pôjde podľa vašich naplánovaných predstáv. Minulé plánovanie dnešného dňa však nedopadne tak, ako očakávate. Prichádza totiž zodpovednosť navyše, ktorú predpovedá vaša osobná karta dňa. Žezlová desiatka predvída tvrdú prácu, ktorú dnes budete musieť vykonať, aby ste úspešne dokončili dnešný deň. Karta dňa hovorí o dokončení dôležitej úlohy, pretože dokončenie povinnosti je dnes mimoriadne dôležité. Žezlová desiatka hovorí o záťaži navyše, ktorú dnes musíte očakávať. Hovorí o pracovnej záťaži, alebo o veľkej zodpovednosti, ktorá si na vás dnes počká, a prenesie na vás mnoho starostí. Dnešok vás teda istotne zaťaží novými povinnosťami, a niekto vo vašom okolí na vás prenesie svoju vlastnú tvrdú prácu, ktorá musí byť dokončená. Táto veštba sa netýka iba pracovných povinností, môže sa dotknúť i osobného života, kedy bude na vašich pleciach viac, než ste očakávali. Nie je žiadnym prekvapením, že po takomto dni predpovedá karta dňa veľkú únavu v podvečerných hodinách.

Karta dňa, ktorá je dnes súčasťou vašej tarotovej veštby hovorí o tom, že sa možno budete musieť postarať o chorého člena vašej domácnosti. Možno bude niekto, o koho sa musíte postarať pociťovať dnes problémy fyzického typu, alebo psychické ťažkosti. Každopádne musíte byť oporným stĺpom, ktorý poskytne pomocnú ruku človeku, ktorý potrebuje oporu a lásku. Keď ťažkosti s vašim blízkym prekonáte spolu s ním, tie sa nebudú zdať také náročné, pripomína karta dňa. Chápete starosti ostatných, a viete, že napriek tomu vás čakajú ešte aj vaše vlastné povinnosti. Aj keď budete musieť dnes s chorým členom domácnosti ostať doma, alebo sa starať o zlepšenie psychického stavu či fyzických bolesti niekoho koho milujete, aj tak s ľahkosťou stihnete dokončiť aj vaše povinnosti, a presne o tom hovorí žezlová desiatka. I keď preberáte na svoje plecia ďalšiu zodpovednosť a cítite tiahu i vyčerpanosť, či možno až vyhorenie, máte možnosť sa zastaviť, a preskúmať, ako táto práca navyše zasiahne do vášho dnešného dňa. Hneď ráno si určite základné povinnosti dnešného dňa a to, čo dnes urobiť nemusíte jednoducho nechajte na inokedy. Dnes musíte urobiť iba dôležité priority, ktoré nemôžu byťvykonané inokedy. Vyššia efektivita a dostatočný odpočinok z predchádzajúceho dňa vám pomôžu zvládnuť čokoľvek.

Pozitívnou správou, ktorú však karta dňa so sebou prináša je predzvesť toho, že niečo negatívne sa vo vašom živote dnes ukončí. Doteraz ste prekračovali svoje energetické hranice, no dnes ukončíte istú etapu, a tak si v budúcich dňoch budete môcť lepšie oddýchnuť. Dosiahnutie vášho cieľa prichádza iba vtedy, ak sa o to neustále snažíte, ak vytrváte. Karta dňa žezlová desiatka je predpoveďou, že vďaka vašej tvrdej práci a odhodlanosti si zabezpečíte trvalý úspech. Vytvárate prosperitu v domácnosti práve vďaka tomu, že ste k dispozícii vtedy, keď vás vaši blízki potrebujú. Využite tiež dnes dary, ktoré karta dňa prenáša do vášho dňa, ktorými sú inšpirácia a kreativita.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Žezlová Desiatka, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Žezlová Desiatka vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Žezlová Desiatka, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Žezlová Desiatka je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Žezlová Desiatka naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Žezlová Desiatka.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com