numerológia a jej základy

NUMEROLÓGIA

Stalo sa vám niekedy, že ste mali pocit, ako keby bol váš život spojený s nejakým číslom? Aj vo vašom svete je badateľná numerológia. Stretávate sa s číslom, alebo s jeho kombináciou na každom kroku, cítite, že ste k určitým číslam priťahovaný? Počuli ste už o pojme numerológia? Ak sa chcete dozvediet viac o numerológii a o tom, ako významne ovplyvňujú čísla váš život, čítajte ďalej. Numerológia je v mnohých smeroch veľmi vážená a považovaná za dôležitú.

Numerológia je magický a mocný myšlienkový systém, ktorého pôvod je nesmierne starý. Tisícky rokov stará numerológia, je spoľahlivé orákulum na zodnotenie osobnosti a dokonca na veštenie. Numerológia nie je jednoduchý systém na používanie, a aj pre skúsených veštcov býva niekedy výklad čísel komplikovaný. U nás však máte možnosť objaviť základné rozdelenia číslel numerológie. Takto vám numerológia aspoň naznačí niečo, z vášho života, budúcnosti a podobne. Numerológia je však komplikovaný systém a na jeho výklad a preklad reči sa používajú seriózne prepočty mena, či dátumu narodenia. Numerológia mena je silný nástroj a ezoterick veda. Seriózne vykonávanie výkladu mena si vyžaduje skutočné poznanie numerológie. Už numerológia mena ukazuje, ako je numerológia spojená s poriadkom v našom živote a s vplyvom univerza na naše životy. Numerológia tak poskytuje dobrú výpovednú schopnosť čísel na život jedinca.

Aké systémy výpočtu používa numerológia?

V numerológii poznáme skutočne veľké množstvo výkladu čísel. Existujú geometricky zamerané výklady čísel, charakteristika čísel, ktoré sú viac, ako jednomiestne, či numerologický výklad čísel, ktoré sa nachádzajú v amuletoch. Numerológia je tak skutočne rozsiahla a je ťažké naučiť sa poskytnúť dobrý numerologický výklad. Vo svojom ďalekosiahlom výklade je teda numerológia skutočne komplikovaným sýstemom, ktorý vyžaduje dlhé študovanie v tomto smere. Numerológia musí spočívať v povahe čísel, ktoré stelesňujú životný poriadok. Numerológia mena, či numerológia dátumu narodenia je systém, ktorý sa dá vyložiť jednoduchšie, no na predpoveď budúcnosti používame, samozrejme, zložitejšie techniky a systémy. Numerológia však vyžaduje neustále študovanie a zdokonaľovanie a preto sa skúsený numerológ musí neustále tomuto smeru venovať.

V nasledujúcich riadkoch si rozoberieme to, čo presne numerológia predstavuje, akou históriou si prešla a pochopíme fungovanie výpočtu vašej životnej numerológie. Numerológia vám našepne viac o vašom živote, fungovaní, budúcnosti, no aj o tom, čomu sa vyhnúť a na čo sa zamerať, aby mal váš život úspech. Numerológia je skutočným zázrakom pre vypovedanie budúcnosti a charakterových vlastností človeka.

Čo je numerológia?

V jednoduchosti sa jedná o štúdium čísel, ktoré sú späté s vašim životom. Numerológia predstavuje systém rôznych výpočtov a postupov. Ide o odhaľovanie informácii nie len o živote, ale aj o budúcnosti a hlavne o jednotlivej osobe. Numerológia nám otvára dvere poznania o tom, prečo sme sa narodili práve v daný deň. Numerológia nám objasní to, prečo sme vlastníkmi svojho mena a poodhalí nám rúško tajomstva, ktoré sa skrýva za písmenami nášho mena, či číslicami v našom dátume narodenia. Numerológia je chápana ako silný a univerzálny jazyk čísel.

Dnes už vieme, že za pomoci dátumu narodenia dokáže astrológia takmer s presnosťou určiť akou sme osobou. Môžete si to prečítať v našej veľkej charakteristike. Numerológia vie tieto poznatky dokonale posilniť. Pomocou dátumu narodenia tiež dokážeme určiť budúcnosť a dokážeme predvídať šťastie, no aj tie ťahšie chvíle. Na našej stránke existuje numerológia mena a priezviska a numerológia dátumu narodenia. Vieme sa pripraviť na to, čo nám osud prinesie a aj to umožňuje skvelá numerológia. Ak ste si už niekedy prečítali horoskop, ktorý presne sedel na vašu osobu, potom je numerológia ďalším krokom vo vašom živote.

Vďaka číslam vieme lepšie pochopiť celý svet. Numerológia je spojenie systému fungoavnia sveta do magických čísel. Lepšie sa zoznámime sami so sebou ako s jednotlivcom. Vďaka numerológii môžete spoznať osobu na ktorej vám záleží a použiť čísla z dátumu narodenia na to, aby ste dokázali žiť v rovnováhe s duchovnom. Numerológia magické spojenie čísel so životom, a mal by ju poznať každý.

Numerológia - význam čísel

Všetko čo má vo svete spojitosť - vaša existencia, existencia kohokoľvek a čohokoľvek na svete sa dá vyjadriť číslami. A presne o tomto hovorí numerológia. Ľudia už od pradávana hľadajú poriadok a usporiadanie. Numerológia sa môže tiež nazvať niečim, čo snúbi tento poriadok do čísel. Ak sa ju naučíme používať, získame mocný nástroj. Začneme rozumieť číslam a ich významu. Numerológia pracuje s týmto poznatkom. Numerológ tak dokáže vyčítať z vášho osudového mena, či z dátumu narodenia, zmysluplné čísla, ktoré vám vyloží prostredníctvom rôznych metód. Na základe toho, čo vám osud nadelil do vienka vie numerológia určiť akou životnou cestou sa máte pohyboať. Vie odhaliť túžby vášho srdca, či vlastnosti, ktoré možno doposiaľ nevyužívate a driemu vo vašej duši a sile. Numerológia dokáže odhaliť to, čomu by ste sa mali v živote venovať, ale aj to, čomu sa radšej vyhnúť.

Na našej stránke sa môžete dozvedieť o svojom osude viac vďaka bezplatnému personalizovanému čítaniu. Numerológiu spoznáte bližšie na tejto stránke, no môžete sa dozvedieť aj viac o snoch, veštení, o tarote, či horoskopoch. Stačí, ak sa stanete fanúšikom našej Facebookovej stránky a sledujte novinky zo sveta Numerológie aj Horoskopu. Postupne aktualizujeme aj informácie o tom, kedy uvedieme personalizované čítanie Numerológie na našej stránke.

Ak sa chcete stať fanúšikom Facebooku, a odoberať náš kanál na Youtube kliknite na button, ktorý nájdete na konci tohto článku. Zaujme vás nie len numerológia, ale aj ostatné formy spoznávania seba, či ľudí okolo vás.

Odkiaľ prišla numerológia?

Nie je presne známe odkiaľ sa numerológia objavila. Dodnes je to tak trochu tajomstvo, no prvé zmienky sa objavili v Egypte. Tam existujú najstaršie písomne záznamy o numerológii. Numerológia je skutočne starobilá veda a je stará tisícky rokov. Aj v Čine, Japonsku, Ríme či Grécku existujú dôkazy o tom, že numerológia pomáhala v živote obyvateľom už pred tisíckami rokov.

S názvom "numerológia" prišiel prvý Julian Stenton, aj keď základy numerológie boli postavené vďaka gréckemu filozofovi Pythagorasovi. Numerológia sa vďaka nim dostala do povedomia bežných ľudí. Pythogroras poskytol svetu niekoľko teórií, vďaka ktorým bola numerológia posunutá do nových sfér. O tom, kde sa však numerológia skutočne vzala sa už tisíce rokov vedú rôzne diskusie. Isté však je, že si našla miesto aj v dnešnej modernej spoločnosti. Numerológia tak pomáha ľuďom po celom svete spoznať duchovno a seba samého.

Numerologia a základy jej fungovania

Ak chceme dobre porozumieť tomu, čo je numerológia, musíme sa číslam skutočne venovať. Musíme spoznať každé jednotlivé číslo do hĺbky. Skutočný výklad numerológie je však komplikovaný. Presný rozbor vyžaduje, aby sa numerológ zameral na informácie, z ktorých vie len on poskytnuť presné výpočty. Viete získať jednodlivé informácie o dátume vášho narodenia, či mene, no komplexné spojenie týchto informácii vyžaduje znalosti numerológa. Bolo by pre vás komplikované správne interpretovať spoločné pracovanie čísel, ktoré vášmu životu pridelil osud.

Váš život nie je ovplyvnený iba dátumom narodenia, vašim menom, ale aj mnohými ďalšími faktormi, ktoré jednotlivca obklopujú. Numerologická prognóza tak dokáže poskytnúť výklad skutočne do hĺbky a dokáže dokonca poskytnúť ohromujúce informácie o ľuďoch vo vašom okolí.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Numerologia vášho života