Karta Dňa - Žezlová Sedmička

Osobná Karta Dňa - Žezlová Sedmička:

Dnešok je dňom, kedy chránite záujmy seba samého, aj záujmy vašich najbližších. Možno sa nachádzate pred nejakým bojom, ktorý ste sa rozhodli vyhrať. Musíte sa postaviť za vaše práva, ale i za práva tých, ktorých milujete. Ste v pozícii ktorá dokáže zmeniť isté veci na ktorých záleží. Preto vezmite celú silu, sebavedomie, všetky vaše pozitívne stránky osobnosti pevne do vlastných rúk, a ukážte, že máte silu zmeniť veci k lepšiemu. Karta dňa žezlová sedmička vás vyzýva, aby ste zaujali miesto, ktorá vám patrí. Už v predchádzajúcich chvíľach ste predviedli silu vašej osobnosti, vašu oddanosť, prednosti, ktoré na sebe môžete obdivovať. Dnes pred Vami stojí úspech, no stojí pred vami aj konkurencia ktorú musíte zvládnuť. Niekedy na nás čakajú dní, počas ktorých musíme bojovať za to, aby sme boli spokojní. Takýto deň je i dnešok, kedy vám konkurenčné prostredie nedá vydýchnuť, a kedy si musíte chrániť to, čo je pre vás dôležité. Bohužiaľ, niekedy je nutné neustále dokazovať, že máme na to, aby sme boli na mieste, na ktorom sa práve nachádzame.

Žezlová sedmička sa objavuje v tarotovom čítaní vtedy, ak vykonávate činnosť, ktorá sa nepáči veľkej skupine ľudí. Môže sa objaviť konflikt vo verejnej, alebo aj internetovej diskusii. Váš názor totiž nemusí byť totožný s názorom ľudí, ktorí chcú zakaždý prejaviť svoju pravdu. Karta Dňa vám radí byť pripravení argumentovať, a podporiť vaše presvedčenie, alebo rozhodnutie. Za tým, čo dnes urobíte budú musieť stáť argumenty a rozumné postoje. Aby sa vaša dôvera, ktorú vo vás má vaše vedenie, alebo i váš partner, neotriasli v základoch, je nutné mať každé tvrdenie podložené. Iba tak neupadne ich dôvera voči vám. Buďte si teda istý všetkým čo hovoríte, všetkým čo dnes napíšete. Karta dňa, ktorá je dnes vašou osobnou veštbou hovorí aby ste stáli pevne za svojimi presvedčeniami, ak sú podložené faktami, dôkazmi, odbornými argumentmi. Potrebujete si udržať dôveru tých, na ktorých záleží. Či už ide o prácu, alebo súkromný život.

Ak sa vám dnes niečo nepodarí, karta dňa odporúča lepšie sa v budúcnosti pripraviť. Žezlová sedmička doporučuje zmapovať všetky hrozby a riziká, ktoré plynú z vašich postupov. Iba tak nabudúce predídete neúspechu, ktorý možno pred vami stojí aj dnes. Nezúfajte však, každý neúspech vás môže naučiť niečo nové, a karta dňa hovorí, že aj keď dnes budete čeliť problémom, tie vás do budúcnosti poučia. Niekto vám dnes môže prekážať na ceste za vašimi úspechmi a cieľmi. Ak chcete tento deň prekonať a čerpať z neho pozitívnu energiu, nesmiete opúšťať silné sebavedomie a sebadôveru, ktorú vám dnes prepožičiava karta dňa. Stanovte si tiež jasné hranice z ktorých nevybočíte. Stojte si za svojimi názormi iba vtedy, ak sú podložené faktami. Pokračujte v boji za to čomu veríte, ale počúvajte aj názory tých, ktorých postoje sa líšia. Pozor však na slepý boj za pravdu, ktorá je iba akýmsi bludom. Dobre si overte všetky svoje dnešné tvrdenia, radí vaša dnešná veštba a karta dňa - žezlová sedmička.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Žezlová Sedmička, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Žezlová Sedmička vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Žezlová Sedmička, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Žezlová Sedmička je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Žezlová Sedmička naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Žezlová Sedmička.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com