Karta Dňa - Kalichová Sedmička

Osobná Karta Dňa - Kalichová Sedmička:

Kalichová sedmička je karta dňa, ktorá vám prináša posolstvo nových príležitostí. Osobná karta dňa vám chce pripomenúť, že stále snívate iba o vašej budúcnosti, na úkor čoho neprežívate prítomný okamih. Tarotová karta kalichová sedmička hovorí, že vhodnejšou cestou je premýšľanie o prítomnosti, užívanie si prítomného okamihu a všetkých krás a pozitív, ktoré vám prítomnosť predstavuje. Uvažovanie o budúcnosti je iba snívaním o tom, ako môže váš život vyzerať. Nie je žiadna záruka v tom, že to tak aj bude. Robiť si plány do budúcnosti je dobré, nie je však vhodné fixovať sa iba na predstavy, ktoré môžu byť v konečnom dôsledku úplne iné. Tarotová karta dňa ktorou je kalichová sedmička hovorí, že vo vašom živote máte mnoho možností, stačí ich objaviť, pripustiť ich do vášho života, vybrať si jednu z možností, ciest, ktorou pôjdete. Kalichová sedmička však vraví, aby ste boli pri výbere opatrný. Väčšia sláva, alebo moc sú cestou, ktorá láka mnohých. Zamyslite sa však nad tým, čo je pre vás v živote skutočne dôležité. Je to moc, peniaze, a prestíž? Alebo láska, porozumenie, stotožnenie sa so sebou samým?

S kalichovou sedmičkou sa oslobodíte od ilúzií, ak si uvedomíte, ktorým konkrétnym smerom sa chcete ďalej vydať. Musíte sa skontaktovať s vaším vyšším ja, ktoré vám presne našepká, aká cesta je pre vás správna. Karta dňa kalichová sedmička radi, aby ste sa ponorili hlboko do svojho vnútra, či už prostredníctvom meditácie, alebo cvičením jogy. Doprajte si chvíľu pre seba, hlavne dnes podvečer, kedy potrebujete zosúladiť vaše myšlienky a dopriať vášmu vnútornému hlasu prejav. Predstavy, o ktorých snívate, nie sú založené na realite. Vaše plány môžu byť pod vplyvom fantázie úplne iné, a keď príde na realizáciu uvedomujete si, že mnoho vecí nefunguje tak, ako ste si predstavovali. Berte preto príležitostí, ktoré sa vám núkajú teraz odporúča Karta dňa. Je čas zamerať sa na jednu, jedinú vec, ktorá vás dostane bližšie k cieľu. Nie je vhodné mať rozrobených viac projektov, alebo plánov v jednu dobu, pretože takýto postup zaťažuje vaše telo, myseľ a kradne vám energiu, dodáva osobná karta dňa.

Karta dňa pripomína, že je ždy je lepšie sústrediť sa iba na jednu cestu, jedno riešenie, na to, čo váš život skutočne naplní. Sústreďte sa na to, čo práve teraz robíte. Tarotová karta dňa kalichová sedmička vás teda pozýva k tomu, aby ste opustili svet fantázie, a začali pracovať na realite, na prítomnom okamihu. Každé vaše rozhodnutie, pred ktorým teraz stojíte bude mať následky, svoje klady aj zápory. Vašu zvolenú cestu si preto dobre premyslíte, zapíšte si všetky pre a proti, ktoré vás na rozhodnutej ceste čakajú. Ak sa budete cítiť paralyzovaný množstvom rozhodnutí, alebo sa nebudete vedieť správne rozhodnúť, máte k dispozícii človeka, ktorý vám dobre poradí. Karta dňa kalichová sedmička je kartou voľby, príležitostí, ale aj kartou ilúzie. Nenechajte sa strhnúť vašimi ilúziami na nesprávnu cestu, premýšľajte vecne a logicky. Akékoľvek dnešné rozhodnutie ktoré urobíte majte dobre zvážené, pretože táto možnosť nebude jediná, uzatvára Karta dňa - Kalichová Sedmička.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Kalichová Sedmička, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Kalichová Sedmička vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Kalichová Sedmička, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Kalichová Sedmička je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Kalichová Sedmička naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Kalichová Sedmička.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com