Karta Dňa - Žezlová Štvorka

Osobná Karta Dňa - Žezlová Štvorka:

Mimoriadne pozitívna tarotová karta žezlová štvorka, ktorá sa dnes objavuje vo vašom osobnom tarotovom čítaní predstavuje radosť, a relax. Je to karta, ktorá počas dnešného dňa upriamuje vašu pozornosť na návrat domov, do domácich podmienok, ku vašim koreňom. Neznamená cestovanie v pravom slova zmysle, ale skôr uvedomenie si, ako veľa pre vás váš domov znamená, ako dôležitá je pre vás rodina, váš domov, vaše korene. Tarotová karta dňa - žezlová štvorka je predzvesťou oslavy i radosti. Čaká na vás nejaká oslava, spoločenské stretnutie, alebo návšteva vašej domoviny? Práve preto je v dnešnej tarotovej veštby dňa vykreslená karta žezlová štvorka, ktorá predpovedá harmóniu a relax do vašich nadchádzajúcich plánov. Pozitívna karta dňa znamená šťastie a ocenenie za tie dobré veci, ktoré ste v živote urobili pre seba samého, ale i pre druhých. Budete odmenený harmonickými chvíľami strávenými s vašimi milovanými za to, aké krásne veci ste v minulosti pre druhých urobili. Všetky pozitívne veci, vaša snaha i vaša ochota budú dnes ocenené, a táto karta znamená šťastie i do budúcich dní. Keď sa tarotová karta dňa žezlová trojka objaví v tarotovom čítaní ako vaša osobná karta dňa, radí vám, aby ste sa stali súčasťou oslavy s tými, ktorých milujete.

Nastáva ten pravý čas na to, aby ste si s vašimi blízkymi pripomenuli nejaký míľnik, výročie, alebo dôležitú udalosť, ktorá predstavovala šťastie pre vás i vašu rodinu. Oslavovať život, a prežívať radosť s najbližšími je mimoriadne dôležité k nahromadeniu pozitívnej a radostnej energie.Karta dňa hovoríI o návrate domov a o stretnutí s rodičmi, súrodencami, s vašimi najbližšími. Pojednáva tiež o priateľstve. Ak sú súčasťou vášho života a krásnych životných spomienok najbližší priatelia je načase urobiť malú oslavu, iba tak pre radosť povedať vašim priateľom, ako veľa pre vás znamenajú. Nemusíte mať konkrétny dôvod na oslavu. Dôvodom je šťastie a radosť, ktorú vám vaši blízki prinášajú do vášho sveta. Užívajte si jeden druhého, uvoľnite sa, pretože žezlová štvorka hovorí, že nastáva špeciálny čas na oslavu a na prežívanie chvíľ s milovanými.

Žezlová štvorka je karta dňa ktorá sa tradične spája s domovom, a s domácim prostredím. Z tohto dôvodu vám chce povedať, že dnes môžete pracovať i na renovácii malých vecí v domácnosti, ktoré vás potešia. Môžete ozdobiť váš domov novou vecou, kúpiť niečo do domácnosti, čo vašu domácnosť zútulní, skrášli. Vychutnajte si plody svojej tvrdej práce, a odmeňte sa za to, čo ste v minulosti urobili pre vás, či pre vašich blízkych. Dajte si malú prestávku od povinnosti a od starostí. Vydajte sa na ďalšiu fázu vašej životnej cesty, na fázu, kedy prenesiete váš domov do ešte krajšieho prostredia, v ktorom sa budete cítiť bezpečne. Je dôležité stanoviť si malé míľniky v tom, ako chcete využívať voľný čas pre váš prospech. Karta dňa ktorú vám dnes osud priradil naznačuje zmysel pre rovnováhu a harmóniu. Z toho dôvodu harmonizujete nielen váš osobný život a kariéru, ale i vašu domácnosť a všetky rodinné vzťahy. Vyžarujete spokojnosť, harmóniu, usporiadanie. Toto vyžarovanie prichádza po predchádzajúcom úsilí, a po ťažkých chvíľach, ktoré už máte za sebou, dodáva karta dňa - žezlová štvorka.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Žezlová Štvorka, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Žezlová Štvorka vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Žezlová Štvorka, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Žezlová Štvorka je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Žezlová Štvorka naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Žezlová Štvorka.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com