Karta Dňa - Kalichová Trojka

Osobná Karta Dňa - Kalichová Trojka:

Čaká vás v najbližšej dobe oslava? Spoločenské stretnutie, alebo narodeniny niekoho blízkeho? I v tomto prípade sa môže vo vašom osobnom tarotovom čítaní objaviť kalichová trojka, ako vaša osobná karta dňa. Táto karta pripomína úžasné spojenie vášho života, s vašimi priateľmi, rodinou, a je predzvesťou rodinných osláv, alebo radostnej správy, ktorá vám bude dnes odhalená. Prijmite pozvanie na oslavu, ktorá bude veľmi príjemným spestrením bežného dňa, alebo víkendu. Nadchádzajúce spoločenské udalosti, na ktoré sa môžete tešiť predpovedá karta dňa a hovorí, aby ste si užili s najbližšími priateľstvo a vzájomné prepojenie. Nie každý má také šťastie, že má pri sebe blízkych, ktorí mu rozumejú, priateľov, ktorí ho chápu. Týchto ľudí vám dnes pripomína karta dňa, a hovorí, aby ste na tieto emocionálne putá nezabúdali, aby ste ich pestovali. Správni priatelia pri sebe stoja v dobrom aj v zlom, aj keď sa vaše cesty rozpoja v dôsledku kariéry, alebo iných životných rozhodnutí. Ak ste stratili dôležitého priateľa, kvôli maličkosti, alebo tvrdohlavosti, je načase opäť toto puto obnoviť, radí Karta Dňa. Každá epizóda vášho života totiž ukazuje na to, aký ste boli, a akou cestou ste sa pohli v živote. Spomínate si aj na minulosť, a karta dňa hovorí, že vaše myšlienky sa sústredia hlavne na minulé priateľské vzťahy.

Kalichová trojka je karta stretnutia s najbližšími priateľmi. Hovorí o zábave, rozhovoroch, ale aj o nikdy nekončiacom zdieľaní, a tiež o vzájomnom prepojení, ktoré je vzácne. Prijímajte aj dávajte lásku počas dnešného dňa, a užívajte si podporu a súcit, ktorým sa vám dostáva od vašich najbližších, alebo od konkrétneho, jedného priateľa, ktorý je pre vás k dispozícii vždy, keď to najviac potrebujete. Inšpirujte sa vašim detstvom, a detskými priateľstvami, ktoré boli silné, a nič ich nedokázalo pretrhnúť, odporúča Karta Dňa. Energia vášho dnešného dňa je veľmi vysoká, a sústredí sa hlavne na pozitívne vzťahy, a na obnovu stratených priateľstiev. Karta Dňa - kalichová trojka tak označuje spoločenské udalosti, ale aj vášho spoločenského ducha. Možno pred vami stojí oslava narodenín, svadba, nejaká dovolenka s priateľmi alebo s rodinou. Berte tieto nadchádzajúce udalosti, ktoré karta dňa predpovedá, ako chvíle, ktoré vám ponúkajú zabudnúť na starosti, ktoré vás inokedy trápia. Zabudnite na všetky problémy z minula, a sústreďme sa iba na šťastie, ktoré prežijete v kruhu najbližších. Užívajte si chvíle s rodinou, sústreďte sa na prítomný okamih.

Tarotová karta dňa kalichová trojka vás pozýva, aby ste spolupracovali s ostatnými, a aby ste prejavili i vašu kreatívnu myseľ. Môžete sa podieľať na tvorbe oslavy, alebo na príprave maličkosti, ktoré s oslavou súvisia. Vaša energia dnes dosiahne do nových výšin, pretože sa sústredíte na pozitívne veci, ktoré na vás čakajú. Kalichová trojka je i kartou spolupráce, a preto môžete spoločne s vašimi najbližšími pracovať na istom spoločnom projekte. Zdieľajte vašu pozitívnu energiu s tými ktorých milujete, doporučuje Karta Dňa, a užívajte si chvíle v skupine, v komunite. Karta dňa kalichová trojka je skvelou predpoveďou toho, ako odomknúť svoju kreativitu, a získať opäť kontakty na tých, ktorí vám boli blízki. Je to karta, ktorá opäť navracia stratené vzťahy, a roztrhnuté putá.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Kalichová Trojka, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Kalichová Trojka vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Kalichová Trojka, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Kalichová Trojka je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Kalichová Trojka naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Kalichová Trojka.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com