Karta Dňa - Otočený Mág

Osobná Karta Dňa - Otočený Mág:

Otočená tarotová karta dňa mág, ktorá je vašou dnešnou osobnou tarotovou kartou dňa, vašou osobnou veštbou vám pripomína, aby ste si dávali pozor na zmeškané veľké príležitosti. Všetko čo dnes robíte si dobre zvážte. Karta dňa mág v obrátenej pozícii hovorí o premrhanom talente, ale i o neochote a strachu z riskovania. Obrátená karta mág vám tiež pripomína, aby ste sa príliš nechválili tým, čo máte. Ostatní môžu závidieť i maličkosti a môžu vám spôsobiť viac problémov, než si dokážete predstaviť. Preto dnes konajte i rozprávajte striedmo a skromne. Ak je tarotová karta dňa mág otočená, je to karta, ktorá vám vraví, aby ste sa nespoliehali iba na vlastnú energiu. Sústreďte sa i na vlastné zdravie. Je veľmi pravdepodobné, že vaše zdravie si počas dnešného dňa bude vyžadovať i názor niekoho iného, názor odborníka. Preto sa s každým zdravotným problémom, aj s maličkosťou, obráťte na človeka, ktorý vám v tomto smere najlepšie poradí a pomôže. Nepodceňujte dnes zdravotné problémy, ktoré môžu byť súčasťou vášho dnešného dňa, pretože tarotová karta mág sa objavuje v osobnom čítaní vtedy, ak sa pasujete s istým pretrvávajúcim zdravotným problémom.

Dnes sa vo vašom živote môže objaviť i niekto, kto predstiera že je vaším priateľom. Otočená karta mág dôrazne odporúča vyhýbať sa toxickým a falošným ľuďom, ktorý z vášho života odčerpávajú energiu. Niekto chce na vašej osobe sebecky získať, či už financie, alebo iné veci pre vlastný prospech. Otočený mág je tarotovou kartou, ktorá v osobnom tarotovom čítaní upozorňuje pred klamstvom, pred ohováraním alebo ilúziou, ktorá je na ceste k vám. Niekto má úmysel manipulovať s vaším životom, s vašimi rozhodnutiami. Musíte preto zamerať celú pozornosť iba na seba samého, nesmiete veriť bludom, klamstvám. Niekto sa bude dnes všemocne snažiť, aby vás nalákal na jeho vlastnú cestu. Chce, aby ste opustili smer, vec, o ktorú sa snažíte. Uvedomte si, že neexistuje nikto iný, kto dokáže plne pochopiť vaše potreby, pocity a emócie. Iba vy sám si viete najlepšie sledovať vlastné záujmy. Karta dňa pripomína, aby ste sa zamerali i na aktuálny stav vašich emócií. Nebuďte posadnutý finančným ziskom a mocou, skôr sa dnes sústreďte na krásy bežného dňa, ktoré si nevyžadujú mnoho úsilia.

Dnešok, hlavne v popoludňajších hodinách musí teda patriť oddychu. Ak si toho na plecia naložíte mnoho, dnešný deň vás uberie o energiu i inšpiráciu. Vaša karta dňa je predzvesťou toho, že nevyužívate vaše zručnosti a váš talent. Pozor na klamstvá na pracovisku, na ohováranie. Nezapájajte sa do klebiet, ktoré sa vás netýkajú. Vyhýbajte sa ohováraniu, vyhýbajte sa toxickým ľuďom, ktorých hlavná náplň práce je posudzovanie života ostatných. Nesprávne a neuvážené rozhodnutia vás dnes môžu priviesť k pádu. Preto buďte obozretný pri každom rozhovore, pri každom väčšom rozhodnutí. Niekedy táto tarotová karta dňa tiež znamená, že ľudia vo vašom okolí majú skryté zámery s vaším životom, skryté plány, ktoré ich častokrát privedú iba k ich vlastnému uspokojeniu. Pozitívnou správou je, že dnešok vám dáva príležitosť k premene energie a talentu na finančný zisk.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Otočený Mág, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Otočený Mág vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Otočený Mág, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Otočený Mág je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Otočený Mág naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Otočený Mág.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com