Karta Dňa - Žezlová Kráľovná

Osobná Karta Dňa - Žezlová Kráľovná:

Kráľovná, ktorá je vaša dnešná tarotová karta dňa vám pripomína, že vďaka optimizmu, odhodlaniu a vďaka odvahe, ktorá vám nechýba, môžete váš život nasmerovať správnym smerom. Žezlová kráľovná hovorí o novom životnom štýle, ktorý sa prejaví prostredníctvom nových vecí, nových postojov a názorov. Dnešok môže byť vhodným dňom na nákupy, na zveľaďovanie svojho šatníka, ale i svojich vedomostí. Žezlová kráľovná vám do života vnesie neutíchajúcu energiu, a túžbu po nových informáciách. Preniká k vám i túžba po nových materiálnych veciach, po materiálnom uspokojení. Najideálnejším spôsobom, ako by mohla byť karta dňa využitá pre váš dnešný deň je sebarealizácia, učenie, vzdelávanie. Dnešný deň, a hlavne dnešný večer venujte čítaniu kníh, pozeraniu vzdelávacích programov, venujte dnešný deň činnosti, vďaka ktorej rastiete. Nechajte túto energiu preniknúť i do vašej domácnosti, a medzi ľudí, ktorí sú súčasťou vašej rodiny. Nasmerujte ich správnym smerom, uspokojte ich túžbu po poznaní. Zostaňte pevne odhodlaný, sústreďte sa na priateľskú a rodinnú energiu, a buďte optimistický smerom k ľuďom, ktorí tvoria váš svet. Dnešný večer trávte v náručí rodiny, radí karta dňa, pretože priateľská energia, ktorá je súčasťou dnešného dňa vám pomáha dosiahnúť vytúžený pokoj, relax a harmóniu v domácnosti, i vo vašej duši.

Žezlová kráľovná je karta dňa, ktorá vás žiada, aby ste nestrácali odvahu a odhodlanie. Máte obrovskú silu. Vypusťte ju do sveta zistíte, že dosiahnete viac, než ste si mysleli. Máte svetu čo ponúknuť. Máte čo ponúknuť sebe i svojim blízkym. Nikto neurobí veci za vás. Nechýba vám energia na to, aby ste si užívali život i vtedy, ak ste zaneprázdnený. Ak vás dnes, alebo v najbližšej dobe čaká spoločenská udalosť vedzte, že sa vám na nej podarí získať mnoho kontaktov, ktoré budú dôležité pre vašu budúcu kariéru. Ste prirodzený vodca, a inšpirujete ostatných. Preto budete aj na nadchádzajúcej spoločenskej akcii hviezdiť a zaujmete niekoho dôležitého. U ostatných vzbudzujete dôveru, a dávate im silu a sebaistotu. A práve preto túto pozitívnu energiu ktorá vás obklopuje prepožičajte i rodinným členom tak, aby bola táto energia vo vašej domácnosti vyrovnaná.

Karta dňa tarotu, žezlová kráľovná vás v neposlednom rade vyzýva, aby ste spoznali nielen svoje pozitívne a silné stránky, ale i tienistú stránku svojej osobnosti. Musíte sa stotožniť aj z negativitou vo vašom vnútri, iba tak jej najlepšie porozumiete. Negatívne myšlienky, ktoré vás v predchádzajúcom období obklopovali sú tiež súčasťou vášho života, vy sa musíte s tou negativitou učiť pracovať. Ak spoznáte svoje tieňové ja, temnejšiu stránku vašej osobnosti, iba tak spoznáte i to kým v skutočnosti ste. Ak vás trápia veci z minulosti, ktoré ste skrývali pred sebou samým alebo pred vašimi blízkymi je načase sa s týmito vecami zmieriť. Otvorene pristupujte k sebe samému, otvorte sa aj voči ostatným. Je čas ukázať i svoju tienistú stránku, pripomína žezlová kráľovná. Urobte tak preto, aby ste sa s ostatnými spojili na hlbšej úrovni. Žezlová kráľovná je kartou dňa úprimnosti a otvorenosti hlavne k sebe samému.

Nielen Dnešná Karta dňa - karta Žezlová Kráľovná, je dôležitou súčasťou dnešného poznania. Karta Žezlová Kráľovná vám dáva posolstvo od osudu. Aj Horoskop na Dnes však uspokojí vašu zvedavosť. Horoskop, Karta Dňa a Tarot Online od veštkyne.

Ďalšiu Kartu Dňa si môžete otočiť zajtra!

Horoskop & Tarot cez Sociálne Siete:


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Mohlo by vás zaujímať: Pri výklade tarotu nás zaujíma nielen opis karty Žezlová Kráľovná, ale aj jej pozícia počas výkladu Tarotovej Karty. Pozície môžu byť dve - Tarotová Karta Žezlová Kráľovná je buď PRIAMA, alebo OBRÁTENÁ (Žezlová Kráľovná naopak). Výklad Tarotu i Karty Dňa sa mení v závislosti od polohy i usporiadania vyloženej tarotovej karty, napríklad pri Týždennom Tarote, kde sa o Tarotové Čítanie postarajú až 3 karty týždňa. Spoznajte význam Tarotových Kariet v oboch pozíciach - naučte sa čítať Tarot a učte sa porozumieť tomu, čo vám hovorí vaša Tarotová karta Dňa | Tarotové Karty Týždňa | Aj Tarotová Karta Žezlová Kráľovná.

Zaujímajú vás ďalšie Tarotové Karty?

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com