Horoskopy 2023 pre všetky znamenia zverokruhu:

Čínsky Horoskop 2023

Dvadsiatehodruhého januára 2023 začína čínsky nový rok, ktorý patrí vodnému zajacovi, oznamuje Horoskop na rok 2023. V tejto časti vám čínsky Horoskop 2023 pre každé znamenie čínskeho zverokruhu prinesie zásadné vodítka pre poznávanie seba samého, a prehĺbi taktiež vaše porozumenie ostatným ľuďom.


Predpoveď pre 12 znamení čínskeho zverokruhu

Čínsky nový rok 2023 so sebou prináša nové možnosti, nové ideály, predpovede, nápady, no aj celkové zmeny v energiách a napredovaní všetkých znamení čínskeho zverokruhu a celej spoločnosti. Nastáva rok 2023 - rok vodného zajaca, hovorí čínsky Horoskop 2023. Zajac je symbolom dôvtipu a obozretnosti... Obratný charakter zajacovej povahy vyžaduje obdiv a rešpekt. Tieto vlastnosti istotne prenesie aj do čínskeho nového roka 2023, ktorý trvá od 22. januára 2023 - do 09. februára 2024.

Čínsky Nový Rok 2023 - globálny čínsky Horoskop 2023

Oslavy a tradície, očistenie energií - aký bude rok Zajaca 2023?

Počiatok čínskeho nového roku so sebou prináša aj veľké oslavy, špecifikuje Horoskop na rok 2023. K tradičným symbolom čínskeho nového roka patria kvety slivky, a taktiež vodný Narcis, ktorý je považovaný za kvet šťastia. Najväčšie spojenie s čínskym novým rokom, a so symbolmi čínskeho kalendára však predstavuje 12 zvierat čínskeho zverokruhu a čínsky Horoskop 2023, ktorý je súčasťou tamojšej kultúry.

Oslavám čínskeho nového roka predchádza dôkladne upratovanie príbytku, nakupovanie darčekov pre blízkych, zbavenie sa starej a uloženej špiny v domácnosti, a vpustenie novej energie do miest v ktorých žijeme, vraví čínsky horoskop 2023. Upratovanie sa v tomto období považuje za šťastnú činnosť, pokračuje Horoskop, pretože všetky zlé energie sa vytratia z našich domovov a z našich životov, a do okolia vpustíme prichádzajúce šťastie.

Podľa jednej z najzaujímavejších zvyklostí a tradícií sa taktiež počas čínskeho nového roka neodporúča strihanie vlasov, hovorí horoskop, pretože slovo vlasy je podobné čínskemu slovu šťastie, a preto by ste sa zbavením vlasov mohli zbaviť aj svojho šťastia. Tieto úpravy svojho zovňajšku tak čínsky Horoskop 2022 odporúča podľa zvyklostí a tradícií, nechať na iné obdobie, a užiť si čínsky nový rok vodného Zajaca 2023 naplno.

Náš čínsky Horoskop 2023 sa však nevenuje iba opisu klasických zvyklostí a tradícií. Rozoberieme si 12 najzákladnejších znamení čínskeho zverokruhu a predpoveď, ktorú prináša ročný Horoskop na rok 2022. Pozrieme sa na prepojenie znamení a elementov, ktoré sú v roku 2023 mimoriadne dôležité.


Rok 2023 je rokom vodného zajaca - ako ovplyvní Čínsky Horoskop?

Od lunárneho nového roku 2023 je Zajac vládnucim znamením zverokruhu, vraví čínsky horoskop 2023. Obdobie vlády vodného Zajaca teda potrvá od 22. januára 2023 do 09. februára 2024. Rok 2023 je rok vodného zajaca, ktorý nastáva po roku vodného Tigra, ktorým bol rok 2022.

Z 5 druhov Zajaca je vodný zajac považovaný za krehkého, citlivého tvora, ktorý má citlivú povahu a vadia mu nepríjemnosti, opisuje čínsky Horoskop. Vodný zajac je menej odolný, ako napríklad Kovový Zajac. Ľudia žijúci v Ázii, a v Číne majú z roku zajaca prevažne radosť, pretože zajac je v čínskej astrológii považovaný za najšťastnejšie znamenie čínskeho zverokruhu.

Niektorí astrológovia z Ázie označujú obdobie, kedy vládne zajac za obdobie milosrdenstva a krásy, a je mimoriadne pravdepodobné, že do sveta sa zas dostane vytúžený pokoj a mier, podčiarkuje ročný Horoskop 2023. Vodný zajac je citlivý a všetky vplyvy okolia ho zasahujú. Preto sa počas roka vlády vodného Zajaca 2023 viac zaujímame o svoje vlastné pocity, i o šťastie a pocity našich blízkych. Vodný zajac je známy dobrou pamäťou a vnímavosťou, i empatiou - presne v takomto duchu sa bude niesť Čínsky rok vodného Zajaca 2023.

V minulosti, počas roku Zajaca nastalo aj množstvo udalostí, ktoré zlepšili svet, no pripomínali nám aj to, že nie my sme najsilnejší. V roku 2011, ktorý bol posledným rokom vlády Zajaca došlo napríklad k vyhláseniu USA o ukončení vojny v Iraku, spomína čínsky Horoskop na rok 2022. V roku 1999, kedy bol Zajac tiež vládnucim zvieraťom sa stalo mnoho pozitívnych udalostí, no tento rok bol poznačený aj viacerými prírodnými katastrofami, pri ktorých utrpelo zranenia mnoho ľudí.

Aj rok Zajaca nám pripomína, aké dôležité je myslieť nielen na vlastné blaho, ale i na blaho prírody, vyzdvihuje Horoskop, ktorá sa nám neustále pripomína. Rok vodného zajaca je rokom krehkosti a citlivosti a práve tak by sme mali pristupovať k prírode, ktorá sa kvôli nášmu nesprávnemu zachádzaniu istotne dostane k slovu aj v roku 2023, ktorý je rokom Vodného Zajaca.


Rok Zajaca vplýva aj na politiku, ekonomiku a celosvetové zmeny, predpovedá čínsky horoskop 2023

Čínsky Horoskop na rok 2022 upozorňuje každého z nás na následky nášho podceňovania sily prírody, ktorá je zdrojom života. Je však mimoriadne dôležité vyhnúť sa depresiám, ktoré nás skľučujú, pretože práve negatívne postoje a vytváranie krivdy a sebaľútosti spôsobuje rok Zajaca 2023, pretože vodný zajac prenáša svoju energiu do života každého znamenia čínskeho zverokruhu.

Poprední politickí a ekonomickí lídri by mali byť v roku 2023 mimoriadne opatrní vo svojich rozhodnutiach a počúvať čínsky Horoskop, ktorý upozorňuje na politickú nestabilitu. Chyby z minulosti, korupcia a škandáli politikov, ktoré majú odvrátiť pozornosť ľudstva od ich vlastných nedostatkov sa v roku Zajaca 2023 opäť objavujú na scéne a ľudia opäť robia nesprávne rozhodnutia.

Ak si ako spoločnosť udržíme pozitívne naladenie je pravdepodobné, že sa nám podarí posunúť svet do lepších dní, veští ročný čínsky Horoskop 2023. Spoločnosť očakáva zmenu k lepšiemu a takýmto smerom sa bude musieť nastaviť aj globálna politika a aj kroky jednotlivých politikov, upozorňuje veštkyňa Sibyla.

Ázijskí astrológovia sa dívajú na rok Zajaca aj ako na obdobie, kedy nastáva možnosť upokojenia ozbrojených konfliktov, či možnosti politickej nestability z dôvodu globálneho strachu z nadchádzajúcich negatívnych rozhodnutí spoločnosti, varuje Horoskop na celý rok 2023. Vyplýva to z čiernej čínskej astrológie, kde sa rok Zajaca považuje za rok ustráchaných rozhodnutí, rok paranoje, no aj za rok ukončenia, alebo upokojenia ozbrojených bojov. Pozor by si mali dávať hlavne svetové veľmoci, ktoré môžu byť ohrozené aj ekonomickou nestabilitou, alebo aj ďalšími udalosťami, ktoré sú prepojené s negatívnymi rozhodnutiami a postojmi Zajaca.

Rok Zajaca 2023 podľa azíjských tradícií, a predpovedí ovplyvňuje život každého jednotlivca, no ale aj celej skupiny ľudí, a dokonca aj celého sveta. Prvok Yin Vodného elementu počas roka Zajaca predstavuje pre Horoskop oddanosť a silný inštinkt. Je to symbol intuitívneho prebudenia a sily prítomnosti. Nachádzame vnútroný pokoj, pretože rok 2023 je rokom Vodného Zajaca, podľa mocnej čínskej astrológie.

Čínsky Horoskop 2023 predpovedá nové vynálezy a odhodlanie

V roku Zajaca sa darí odhodlaným a vytrvalým ľuďom, ktorí hľadajú vo všetkom zlom niečo dobré. Obdobie vodného Zajaca dožičí množstvo kreatívnej energie vynálezcom a vedcom, pretože svet je pripravený a odhodlaný prijať novinky a veľké zmeny, pre lepšie a trvalejšie fungovanie celej planéty. Práve preto môžeme v roku 2023 očakávať zaujímavý objav, ktorý bude mať veľké využitie pre celú planétu a hovorí o ňom ročný Horoskop 2023, a je nutný pre blaho života okolo nás. Ak tie najväčšie mozgy nášho sveta nepodľahnú negatívnym myšlienkam, ktoré sú špecifické pre Vodného Zajaca, ozrejmuje čínsky Horoskop 2023.

Yin Voda - Element roka 2023 ktorý zasahuje Čínsky Horoskop 2023

Voda je elementom roku 2023, a počas celého obdobia čínskeho nového roka sa prepája so znamením Zajac. Voda sa nezadržateľne valí vpred a predstavuje desivú silu naznačuje Horoskop 2023, na ktorú je potrebné sa pripraviť. Voda znamená aj miernu a pokojnú oázu, ale môže spôsobovať aj nezadržateľnú lavínu, prúd, ktorý je nevyspytateľný a berie so sebou všetko, čo mu stojí v ceste.

V úvode čínskeho nového roka 2023, teda od 22. Januára, môžeme očakávať pôsobenie yin vodného elementu ako rannú rosu, ktorá vyživuje pôdu, a nasýti svojou energiou každého, kto dlho trpel sme smädom a chorobami i duševnou disharmóniou pochádzajúcou z roku 2022, dodáva predpoveď, ktorú opisuje čínsky ročný Horoskop 2023.

Úvod čínskeho nového roka 2023 sa tak zdá byť prospešný z globálneho hľadiska, veští presný horoskop. O tento prospech sa postará hlavne vodný Element v spojení so citlivým a emocionálnym Zajacom. Tí ľudia, ktorí sú narodení v rokoch, ktorým vládne Element vody budú mimoriadne komunikatívni, empatickí a citliví, a budú ostatných ovplyvňovať.

Ľudia narodení s vodným elementom majú v roku 2023 prvé slovo, ale aj to posledné, popisuje čínsky astrologický Horoskop 2023. Každý bude chcieť počuť váš názor, a na vašom názore bude záležať. Práve tým znameniam čínskeho zverokruhu, ktoré sú narodené s vodným elementom sa darí prenikať do poznania seba samého, a darí sa vám spoznávať pocity a potreby ostatných ľudí. Ak váš rok narodenia končí dvojkou, alebo trojkou, narodili ste sa s vodným elementom. Vašim ročným obdobím je zima, vaša farba je čierna, a vládnucou planétou je Merkúr.

Zajac prinesie do nášho života empatiou zameranú na pokrok a ambície, popisuje Horoskop. V roku Zajaca prežijeme množstvo emocionálnych príbehov. Tieto príbehy budú dobré aj zlé. Rok 2023 je rokom vodného Zajaca. Spája s prirodzenou dobrotou a jemnosťou, i s eleganciou. Sme schopní uzdravovať seba aj ostatných, pretože naša túžba po lepšom svete a naša životná cesta nám nedovoľuje, aby bolo naše telo a energia sužovaná chorobami.


Vodný Yin Element, Horoskop a Rok vodného Zajaca 2023

Element Yin Vody je hlavný prvok roka 2023. Čínsky horoskop 2023 a astrológia hovorí o forme Yin ako o tej, ktorá predstavuje oddanosť a citlivosť rovnako, ako vodný Zajac. Táto energia je teda mimoriadne silná počas roka 2023, ktorý je veľkým rokom poznania seba samého i ozdravenia duše, po náročnom roku 2022, ktorý bol rok vodného Tigra a znamenal pre viacerých ľudí náročné obdobie. Sama o sebe je Yin voda symbolom intuície i stotožnenia sa s minulými životnými skúškami.

Rok 2023 a tiež Horoskop ponúka každému čínskemu znameniu zverokruhu základy pre upokojenie duše a tiež pre dosiahnutia vnútorného pokoja. Yin voda umožní v roku vodného Tigra dostať zo seba to najlepšie. V myšlienkach prevažuje múdrosť, povzbudenie i povznesenie. Ak sa Yin voda dostane do konfliktu s rušivým elementom je pravdepodobné, že vyvolá negatívne pocity a problémy v spoločenských vzťahoch. Ľudia si môžu voliť tie najľahšie cesty bez premýšľania o tom, či je táto cesta správna, predvída čínsky Horoskop, aj takýto negatívny dopad môže mať Yin voda na rok 2023.

Aký rok predpovedá čínsky Horoskop 12 znameniam čínskeho zverokruhu v roku Zajaca 2023 - 2024?

V roku Zajaca majú ľudia narodení v tomto znamení pred sebou zaujímavý rok. Zo všeobecného hľadiska je jasné, že Čínsky Horoskop 2023 nepredpovedá veľké problémy Zajacovi a i ostatné znamenia čínskeho zverokruhu cítia v roku 2023 Yin Vodu a vládnuce znamenie Zajac. Rok, v ktorom vládne vaše vlastné znamenie predstavuje mnoho.

Môže znamenať neuveriteľný úspech, ale aj smolu, ktorú nik nečakal. V roku 2023 je prítomná nielen energia Vody, ale silne je citeľná i prítomnost dreva a tak je rok 2023 dostatočne silný na to, aby ochránil Zajaca pred negatívnymi silami, ktoré by inak mohli na Zajaca striehnuť práve počas roku vlády jeho vlastného znamenia, dodáva čínsky horoskop 2023.

Niektoré znamenia zverokruhu dokážu počas pôsobenia vodného zajaca výrazne zlepšiť svoje životné podmienky. Pre jednotlivé znamenia zverokruhu nastáva ideálne obdobie na zahojenie duševných ale aj fyzických rán, a na nájdenie svojho miesta v rodinnom živote, láske a v spoločnosti.

Rok vodného zajaca predstavuje premyslené a inteligentné obdobie, definuje čínsky Horoskop 2023, ktoré ponúka každému cestu ako nájsť svoje životné usporiadanie. Zajac v spojitosti s vodným yin elementom prináša roku 2023 možnosti plávať s prúdom. Kombinácia vody a znamenia Zajac predstavuje možnosti na veľké zmeny s cieľom vylepšiť svoj život.

Viacerým znameniam zverokruhu ponúkne rok vodného zajaca dostatok príležitostí na finančné prilepšenie a na postup v práci, predpovedá Čínsky Horoskop 2023. Viacerí ľudia sa konečne odhodlajú k činnosti, ktorá bude mať rýchle výsledky. Je teda dobre, ak sa pripravíte na rok 2023 ako na rok plný zmien a zaujímavých príležitostí, podčiarkuje čínsky Horoskop 2023.


Čínsky Horoskop 2023 pre celý čínsky Zverokruhu - Stručný Prehľad

Čínsky Horoskop 2023 Potkan

Roky Narodenia Potkan - 1936 | 1948 | 1960 | 1972 | 1984 | 1996 | 2008 | 2020

Pre šarmantného Potkana je nevyhnutné pristupovať k roku 2023 s opatrnosťou. Čínsky Horoskop 2023 Potkan totiž naznačuje, že toto, v poradí prvé znamenie zverokruhu, túži dosiahnúť svoje životné ciele práve počas roku vlády vodného Yin zajaca. Podarí sa Potkanovi uspieť a napredovať? Horoskop 2023 predvída, že rok 2023 je pre Potkana šťastný hlavne v oblasti kariéry, kedy dostane potkan mnoho možností pre napredovanie a pre lepšie výhliadky do kariérnej budúcnosti.


Čínsky Horoskop 2023 Byvol

Byvol sa narodil v týchto rokoch - 1937 | 1949 | 1961 | 1973 | 1985 | 1997 | 2009 | 2021.

Horoskop 2023 Bývol predpovedá, že na každého z vás čaká pokojné obdobie. Zaslúžite si viac relaxácie po náročnom, predchádzajúcom roku, ktorý pre Byvola znamenal nedostatok času na aktivity, ktoré miluje. Tento rok sa veci zmenia a vy máte priestor i pre vaše vlastne záujmy. Venujte sa potešeniu a zabudnite niekedy na také povinnosti, ktoré nie sú podstatné. Horoksop 2023 Byvol vraví, že toto čínske znamenie môže očakávať zlepšenie vecí v porovnaní s predcházajúcimi rokmi.


Čínsky Horoskop 2023 Tiger

Roky Tigra - 1938 | 1950 | 1962 | 1974 | 1986 | 1998 | 2010 | 2022

Tigra čaká šťastné obdobie. Rok 2023 je rokom vodného Zajaca a vtedy je tiger pripravený na aktivity, ktoré ho tešia a stimulujú. Tiger bude i úspešný, no je vyžadovaná jeho pracovitosť a nájdenie obetavejšej povahy vo svojom vnútri. Čínsky Horoskop Tiger na rok 2023 hovorí o Tigrovej celkovej spokojnosti, pretože máte možnsť relaxovať a užívať si krásu prítomného okamihu.


Čínsky Horoskop 2023 Zajac

Roky Zajaca - 1939 | 1951 | 1963 | 1975 | 1987 | 1999 | 2011 | 2023

Horoskop 2023 hovorí, že podľa čínskej astrológie je rok 2023 rokom Čierneho vodného Yin Zajaca. Z astrologického hľadiska čaká na zajaca mimoriadne aktívny, úspešný a šťastný rok. Zajac sa radí k 4 znameniam zverokruhu, ktoré budú počas roka 2023 najšťastnejšie. Čínsky Horoskop 2023 hovorí o mierumilovnej povahe Zajaca i o priaznivej rodinnej atmosfére. Čakajú vás úspechy, romantika a nespočetné množstvo príležitosti, vraví Horoskop 2023 pre čínske znamenie zverokruhu Zajac.


Čínsky Horoskop 2023 Drak

Roky Draka - 1940 | 1952 | 1964 | 1976 | 1988 | 2000 | 2012 | 2024

Nasledujúci rok, po ukončení vlády Zajaca sa k pomyselnému žezlu dostáva Drak. Aký rok však Draka čaká počas vlády yin vodného zajaca? Horoskop 2023 veští Drakovi dobré správy a hlavne pokojné odbobie. Drakovi sa darí vo všetkom do čoho vléží srdce a odhodlanie. Rok zajaca je tiež priaznivý pre nové kontakty i pre získavanie nových priateľstiev. Aj financné vyhliadky sú mimoriadne prívetívé.


Čínsky Horoskop 2023 Had

Roky Hada - 1941 | 1953 | 1965 | 1977 | 1989 | 2001 | 2013 | 2025

Rok vodného Zajaca 2023 znamená pre Hada obdobie, kedy budete musieť čeliť viacerým problémom, ktoré zamávajú s pokojnými dňami. V každom prípade bude však rok veselý a pripraví si pre vás mnoho zaujímavých chvíľ hlavne v oblasti kariéry a financií. Rodinný život môže byť mierne nestabilný hlavne kôvli tomu, že nebudete mať čas venovať dostatok pozonosti rodine, kvôli túžbe vylepšiť rodinný rozpočet a vašu pracovnú pozíciu, predvída ročný čínsky Horoskop 2023 Had.


Čínsky Horoskop 2023 Kôň

Roky Koňa - 1942 | 1954 | 1966 | 1978 | 1990 | 2002 | 2014 | 2026

Kôň sa v roku 2023 radí k tým znameniam, ktorým osud prinesie viac šťastia, úspechu i radosti. Celkovo mimoriadne prospešný rok Zajaca 2023 je pre čínske znamenie Kôň vynikajúcim rokom, kedy je kariéra a láska vo vyrovnanej rovine. Môžete tak tráviť kvalitný čas dobre odvedenou prácou a potom sa tešiť zo stabilných rodinných vzťahov, predpovedá Koňov ročný Horoskop 2023. Môžete tiež očakávať radosť z neočakávaných smerov.


Čínsky Horoskop 2023 Koza/Ovca

Roky Kozy/Ovce - 1943 | 1955 | 1967 | 1979 | 1991 | 2003 | 2015 | 2027

K najúspešnejším znameniam čínskeho zverokruhu sa v roku 2023 jednoznačne radí čínske znamenie Koza, ktorého čaká obrovský kariérny úspech. Napredujete v práci a ste úspešný aj v získavaní nových, hodnotných kontaktov pre vašu budúcnosť. Domáca atmosféra môže byť mierne turbulentná ale ak sa viete zmieriť s minulosťou tak vás nič nečakané neprekvapí, vraví ročná predpoveď 2023 pre čínske znamenie Koza/Ovca.


Čínsky Horoskop 2023 Opica

Roky Opice - 1944 | 1956 | 1968 | 1980 | 1992 | 2004 | 2016 | 2028

Opicu čaká priaznivé obdobie. Horoskop na rok 2023 Opica hovorí o zaujímavých udalostiach, ktoré ovplyvnia viaceré oblasti života Opice. Niektoré Opice sa rozhodnú rozbehnúť podnikanie, ktoré bude úspešné. Iné zas uchopia lákavé možnosti, ktoré vás posúnú novým životným smerom. Rok 2023 poskytuje čínskemu znameniu Opica šťastie i v osobnom živote, no je nevyhnutná bdelosť. Opica tiež nemôže brať svojho partnera ako samozrejmosť a práve preto je rok 2023 vhodný na väčšie prejavy lásky.


Čínsky Horoskop 2023 Kohút

Roky Kohúta - 1945 | 1957 | 1969 | 1981 | 1993 | 2005 | 2017 | 2029

Pre Kohúta bude rok 2023, ktorý je rokom vodného Zajaca náročnejší, začína ročný Horoskop 2023 - 2024. Musíte ostať spojený so zemou a nesmiete sa nechať unášať iba vašou predstavivosťou. Je nevyhnutné, aby ste sa zaujímali iba o nerizikové podnikanie a o také činnosti, ktoré neohrozuje vaše zdravie, postavenie v rodine, alebo v práci. Vaša temná stránka osobnosti bude provokovaná energiou Vody a preto sa snažte zamerať hlavne na také veci, ktoré majú zmysel. Nepleťte sa do vecí, ktoré sú pre vašu budúcnosť nepodstatné, a zamerajte sa hlavne na seba a na vašich najbližších. Vyhýbajte sa hádkam i rizikovým činnostiam, či investíciam, podčiarkuje Čínsky ročný Horoskop pre znamenie Kohút.


Čínsky Horoskop 2023 Pes

Roky Psa - 1946 | 1958 | 1970 | 1982 | 1994 | 2006 | 2018 | 2030

Pes sa môže na rok 2023 tešiť, pretože znamená obdobie radosti, šťastia i harmónie. Viac času trávite v prírode a spoznávate aj nové stránky vášho života. Rok zajaca s vodným elementom je pre čínske znamenie Pes prísľubom nových možností. Vašim cieľom bude oddyhc a užívanie si života plnými dúškami. Voľnočasové aktivity vnímate aj prostredníctvom radosti s vašimi milovanými. Tento rok je pre každého psa aj vynikajúcim rokom pre tehotenstvo, dodáva v skratke čínsky Horoskop 2023 Pes.


Čínsky Horoskop 2023 Prasa

Roky Prasaťa - 1947 | 1959 | 1971 | 1983 | 1995 | 2007 | 2019 | 2031

Prasa patrí k poslednému znameniu čínskeho Zverokruhu a tiež k štvorici znamení, ktorých čaká najkrajší a najštedrejší rok 2023. Čínsky Horoskop 2023 Prasa sľubuje ziskový rok, ktorý bude zaujímavý aj z hľadiska kariérnych možností. Rozšíri sa oblasť vášho vplyvu. Z pracovného hľadiska získate tiež nové kontakty silné pre vašu budúcnosť. V osobnom živote sa tešíte z noviniek v rodinnom kruhu a tiež z radosti a osláv, ktoré vás s rodinou čakajú. Priaznivá predpoveď, ktorú veští Horoskop 2023 Prasa uzatvárajú nové milostné vzťahy pre nezadané znamenie Prasa.


Je teda Čínsky Horoskop 2023 Priaznivý?

Obrovskú perspektívu v živote, nové možnosti a ideály pocítia najmä ľudia narodení v rokoch Zajaca, Psa, Prasaťa, Potkana a Kozy, podčiarkuje ročný Horoskop. Tieto 4 znamenia čínskeho zverokruhu majú pred sebou najperspektívnejší rok z hľadiska kariéry a finančného úspechu. Viacerí ľudia, ktorí sú narodení v týchto štyroch znameniach čínskeho zverokruhu sa však môžu tešiť aj na zmeny v ľúbostnom živote, hlavne na pozitivne napredovanie v manželstve, a pozitivne novinky, ktoré súvisia s emóciami a láskou, definuje celoročný Horoskop 2023.

Znameniam zverokruhu Potkan, Koza, Zajac a Prasa predpovedá čínsky Horoskop 2022 najzaujímavejšie zmeny v živote, hlavne v pozitívnom smere. Ak ste sa narodili v jednom z týchto štyroch čínskych znamení zverokruhu, v kombinácii s vodným alebo zemským elementom, dokážete rok 2023 uchopiť pevne do svojich rúk, a dostať z neho maximum pre svoju radosť, a pre celkové zlepšenie života, napredovanie, zmierenie sa s minulosťou, a pokračovanie vpred, dodáva presný Horoskop.

Zemský element absorbuje vodu, a tak budú aj Zemské znamenia čínskeho zverokruhu schopné absorbovať vibrácie vodného elementu a premieňať energie na pozitívne. Zemské znamenia sa tak môžu chopiť príležitosti a šancí, ktoré znamenia s iným elementom nemajú možnosť zachytiť kvôli hektickému správaniu vody a nepokojným prejavom tohto elementu počas niektorých období, aj keď Yin Voda je prevažne pokojným prúdom šťastia a radosti, dodáva veľký horoskop 2023, pripravený na základe čínskej astrológie.

Ktorým znameniam predpovedá Horoskop 2023 nedostatok šťastia?

Šťastie bude rozdelené aj medzi ostatné znamenia čínskeho zverokruhu. Nekompatibilitu s rokom Zajaca však pocíti hlavne znamenie Kohút a Had.

Každé z týchto znamení sa ocitne v situácii, kedy bude musieť prehodnotiť svoje doterajšie rozhodnutia a doterajší spoločenský status, špecifikuje ročný Horoskop 2023 - 2024. Tieto dve znamenia čínskeho zverokruhu sa budú sústrediť na budúce ciele. Znamenie Kohút a Had môže cítiť aj nestabilitu v partnerskom živote, a viacero z vás bude musieť čeliť hádkam, a nedorozumeniam s milovaným. Tieto nepriaznivé vibrácie však necítite počas celého roka.

Pôsobenie vodného Zajaca na Horoskop 2023 na uvedené 2 znamenia činskej astrológie však neznamená čisté nešťastie, ale skôr upozornenie. Máte šancu sústrediť sa na prítomný okamih. Najlepšie urobíte, ak sa nenecháte zlákať negatívami z minulosti, a rušivými energiami vo vašom okolí. Budete musieť prehodnotiť okruh svojich priateľov, prehodnotiť úprimnosť vašej lásky, a taktiež úprimnosť členov vašej rodiny.

V práci vás čaká zaujímavé rozhodnutie, Hada aj napredovanie, Kohúta zase čaká istá cesta späť. Zo zdravotného hľadiska bude rok 2023 pre tieto dve znamenie azda najkomplikovanejší. Nečakané ochorenie vás môže uberať o energiu a vitalitu, a uzdravenie nebude vždy jednoduché. Opatrnosť sa vyžaduje hlavne u tých Hadov, alebo kohútov, ktorí vykonávajú rizikovú činnosť, dodáva ročný Horoskop 2023.


Čínsky Horoskop 2023 predstavuje najčastejšie otázky súvisiace s rokom Vodného Zajaca:

Aké energie so predpovedá rok Zajaca 2023 a presný Horoskop?

Rok 2023 je rokom Zajaca, opakuje ročný Horoskop. Elementom roka je Voda, energia je Yin a farbou roka 2023 je čierna farba. Rok 2023 je teda na základe čínskej astrológie rokom Čierneho Vodného Zajaca a predstavuje obdobie, kedy sa k vláde dostáva 4. znamenie čínskej astrológie v poradí.

Rok 2023 je rokom vodného Zajaca a znamená uzmierenie po náročnom roku 2022, popisuje ročný Horoskop. Je to obdobie, ktoré so sebou prináša upokojenie napätých energií a výhliadky pre lepšie dni. Vodný Zajac stelesňuje krehkosť, empatiu a citlivú povahu. Vodný zajac je niekedy prekvapený, ako jeho dobrota priťahuje pozornosť ostatných. Niekedy si na základe zlých, predchádzajúcich skúseností vytvára emocionálnu bariéru, ktorá môže byť špecifická i pre tento rok, definuje Horoskop 2023.


Ktoré čínske znamenia budú v roku Zajaca 2023 najšťastnejšie?

Podľa čínskeho horoskopu 2023 a Feng Shui 2023 bude rok najšťastnejším rokom hlavne pre znamenia čínskeho zverokruhu Zajac, Pes, Prasa, Potkan a Koza.


Kedy sa začína Čínsky Nový rok 2023 a od kedy platí tento Horoskop?

Rok Zajaca 2023 - čínsky nový rok 2023, sa začína presne 22. Januára 2023, kedy začína vláda Čierneho Vodného Yin Zajaca.


Ktorým znameniam veští čínsky Horoskop 2023 nedostatok šťastia?

K nešťastnejším znameniam čínskeho zverokruhu patrí znamenia Kohút a Had. Horoskop však nepredpovedá veľké nešťastie, skôr iba energie, ktoré sa budú meniť a napätie v doposiaľ stabilných oblastiach života. Rok 2023 však neznamená pre Hada a Kohúta nešťastie, skôr náročnejšie dni a nepríjemné hádky, ktoré budú vyžadovať vaše plné zameranie na znovunájdenie harmónie, dodáva ročný Horoskop 2023.


Aké negatívne energie predpovedá Horoskop počas vlády vodného Zajaca?

Hlavným znakom tohto roka v negatívnom význame je prehnaná sebaľútosť, ktorá niektorých ľudí ťahá dozadu a tak sa utápajú v minulosti. Negatívna energia spojená s rokom Zajaca hovorí aj o emocionálnych hraniciach, ktoré niektorým čínskym znameniam bránia v ukončení toxických vzťahov, varuje čínsky ročný Horoskop 2023. Silné negatívne postoje voči minulosti, politickým a náboženským názorom iných, a neschopnosť zmierenia svojej duše s tým, kto nám ublížil, je znakom vlády vodného zajaca. Horoskop 2023 hovorí, aby sme sa zamerali hlavne na pozitívne vlastnosti roka a využili našu moc na správne naladenie nielen vlastnej, ale aj globálnej energie.


Ktorý element vládne podľa čínskej Astrológie roku 2023?

Čínska astrológia a Horoskop priradzujú roku 2023 vodný element, ktorý vládne tomuto roku od 22. Januára 2023 do 09. Februára 2024 - kedy končí rok Vodného Zajaca a začína rok Dreveného Draka. Rok 2023 je podľa Čínskej Astrológie vymedzený presnými dátumami, že rok 2023 je rokom Vodného zajaca.


Je rok 2023 šťastným rokom?

Čínska kultúra a tiež Horoskop sa na rok, kedy vládne Zajac dívajú ako na priaznivé obdobie, kedy je vyžadovaná maximálna energia k dosiahnutiu osobného úspechu. Vo všeobecnosti je celková energia roka mimoriadne priaznivá a preto je rok 2023 považovaný za šťastný rok pre väčšinu znamení čínskeho zverokruhu. Uzatvára tak turbulentné obdobie roka 2022, ktoré mohlo viaceré znamenia potrápiť, veští celoročný čínsky Horoskop 2023. Prichádza obdobie vhodné na dosiahnutie vnútornej rovnováhy a na sebareflexiu.


Kedy predpovedá čínsky Horoskop koniec vlády vodného Zajaca?

Rok vlády Zajaca končí 09. Februára 2024, kedy sa rok Vodného zajaca preklápa do roka Dreveného Draka, ktorý vládne roku 2024.


Priradzuje mi Horoskop vládnuci element Voda - ten ktorý vládne roku 2023 - 2024?

Toto je rozdelenie znamení podľa rokov narodenia, ktorým vládne vodný element, ktorý je špecifický pre čínsky nový rok 2023 a pre presný Horoskop: V tomto zozname je uvedený rozsah dátumov narodenia každého znamenia, ktorým vládne voda a ak je váš dátum narodenia v tomto rozsahu patríte k čínskemu znameniu, ktorému vládne element roka 2023 - voda. Prečo je dôležité poznať, či je môj element voda? - K týmto znameniam bude rok 2023 najpriaznivejší.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:


Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com