Škorpión: Horoskop na Zajtra

štvrtok 19.05.2022

Dnes bude pre vás priateľstvo zohrávať dôležitú úlohu. Horoskop na dnes však opisuje priateľstvo s členom vašej rodiny, ktoré bude dnes stáť v popredí vášho dňa. Utriedenie si zlých vzťahov a navrátenie rovnováhy do pocitov je dnes úlohou, ktorú musíte splniť. Planéta Venuša vám počas dnešného dňa dodáva odhodlanie a silu na návrat k pozitívnej energii a k očisteniu vašej aury, či aury niekoho z rodiny. Využite vašu silu.

Láska a vzťahy: Pozrite sa na veci v láske aj z opačnej strany. Vaše problémy v láske možno spôsobujete aj vy tým, že reagujete na veci prehnane. Tieto veci si častokrát nevyžadujú ani vašu pozornosť. Žiarlivosť dokáže do veľkej miery ovplyvňovať pocity, nálady, ale aj porozumenie ľudí. Ste však odolnou osobou, ktorá by mala žiarlivosť úplne odstrániť zo svojho života. Pokiaľ ide o emočný život nezadaných, nasledujúce obdobie bude patriť novým príležitostiam a sociálnemu začleneniu.

Zdravie: Dávajte si pozor na chladné počasie, studenú vodu, či kúpanie sa na verejných miestach. Mohol by vás potrápiť nepríjemný zápal.

Práca a peniaze: Vaša energia by mala byť teraz smerovaná na peniaze, ktoré potrebujú trocha vašej pozornosti. Skontrolujte si váš bankový účet, či sú všetky peniaze v takej kondícii, ako ste si mysleli. Ak máte pocit, že vám ľudia okolo váš pracovný úspech neprajú, máte pravdepodobne pravdu. Nesústreďte sa na neprajníkov.

Tip na Dnešný Deň: Pamätajte si, že názory a pravdy ostatných sa nemusia zhodovať s tými vašími. Je to úplne v poriadku. Užívajte si rôznorodosť názorov a skúste prijať aj iný pohľad na svet.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Zajtra Škorpión páčil... Neváhate a prečítajte si taktiež zadarmo váš aktuálny Horoskop na Dnes Škorpión, alebo odkryte tajomstvá Týždenného Horoskopu Škorpión. Zdieľajte Horoskop na zajtra s vašími priateľmi a ponúknite im možnosť spoznať osobný horoskop, nie len pre znamenie Škorpión.


Zajtrajší Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.