aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop Október 2021 Škorpión

Mesačný Horoskop Škorpión

Október 2021

V tomto mesiaci vás pošteklí jazyk. Dávajte si však pozor na slová, ktoré vyrieknete proti ľuďom vo vašom okolí. Uštipačné poznámky na adresu iných by sa vám nemuseli vyplatiť. Zabudnite konečne na krivdy minulosti a skúste ísť do ďalších dní s čistým štítom. Navštívte miesto, kde si viete dokonale oddýchnuť a zahoďte všetky negatívne myšlienky. Vaša negatívna energia, ktorá vás v minulých mesiacoch obklopovala, vás ťahala späť vo vašom vývoji. Hviezdy vám však tento mesiac prajú a preto je veľmi dôležité zamerať sa na svoje vnútro a skúsiť sa menej sústrediť na ostatných. Urobte si poriadok vo svojich emóciach a prestaňte konečne riešiť minulosť.

Láska a vzťahy: Ak máte o lásku vášho partnera skutočne záujem dlhodobo, skúste ho uistiť o tom, že je pre vás ten jediný. Venujte mu dostatok pozornosti, lichôtok a vyhnite sa flirtovaniu s inými. Môže vás totiž tento mesiac platonicky očariť niekto, koho už dlhšie poznáte. No neskončilo by to dobre. Nezadaní by sa mali viac venovať svojmu vnútru a svojím potrebám. V tomto období nieje na nadväzovanie nových vzťahov čas ani priestor. Skôr, ako sa pustíte do budovania dlhotrvajúcich vzťahov je nutné, aby ste si usporiadali svoje myšlienky, potreby a požiadavky. Musíte si uvedomiť vašu vlastnú hodnotu a tiež sa zamyslieť nad tým, čo od vašej budúcnosti očakávate. Až vtedy si vyberiete správne. Vaša rodina je pre vás nesmierne dôležitá a dávate im to skutočne najavo. Ste srdečnou osobou, ktorá sa dobre stará o všetkých, ktorých miluje. Vyžadujte však od členov vašej rodiny, nech vám tiež pomáhajú v domácnosti. Počas tohto mesiaca sa vyhnite radeniu priateľom. Ak by ste s nimi nesúhlasili, mohli by vám to mať za zlé. Vaše postrehy sú síce na mieste, ale niekedy proste priateľ nechce počúvať poučovanie a názory iných. Nechajte ísť veci vlastným smerom.

Zdravie: Vyhnite sa adrenalínovým zážitkom, ktoré by mohli znamenať nejakú nepeknú zlomeninu alebo úraz. Tento mesiac by ste si mali dať veľký pozor na stravu a snažiť sa vypustiť mastné a slané jedlá. Vymeňte klasickú soľ za lepšiu alternatívu, koreniny alebo himalájsku soľ, a zaujímajte sa viac o vegetariánsku stravu. Aj keď tomu nepodľahnete úplne, nájdete aspoň nové recepty, ktoré vám v tomto mesiaci doprajú lepšie zdravie, pretože začnete variť s väčším množstvom zeleniny. Ovocie by ste mali konzumovať hlavne v druhej polovici mesiaca. Pred koncom mesiaca bude ideálny čas na začatie novej fyzickej aktivity, ktorá vás bude skutočne baviť.

Práca a peniaze: V práci zmietnite prach zo starých dokumentov a začnite si pomaličky triediť nepotrebné. Všetko poctivo skartujte a dokumenty, ktoré môžu obsahovať osobné údaje osôb dobre archivujte. Ak vás práca v poslednej dobe vyčerpáva, je najvyšší čas na oddych a dovolenku. Niekedy pomôže aj jeden deň dovolenky pred víkendom na to, aby ste si dokonale oddýchli. Dávajte si pozor na chyby v práci, ktoré môžu byť veľmi nepríjemné. Bude vhodné, ak svoj postup preberiete s niektorým z členov vašej rodiny. Možno ho tak inšpirujete tiež k zmene.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2021 Škorpión páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Škorpión , počas mesiaca Október 2021. Zdieľajte váš Horoskop Október 2021 Škorpión so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Škorpión vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2021 Škorpión