aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop Máj 2021 Škorpión

Mesačný Horoskop Škorpión

Máj 2021

Všetko vo vašom živote sa deje z nejakého dôvodu. Aj keď máte niekedy pocit, že osud vám chce nadeliť tvrdé rany, musíte sledovať všetky znamenia, ktoré sa dejú súbežne. Vo všetkom negatívnom nájdete niečo pozitivne. Aj keď vás možno v tomto mesiaci čaká trošku šialené obdobie v oblasti pracovného vyťaženia, alebo v oblasti rodinných vzťahoch, musíte viac dôverovať tomu, že vám nakoniec osud nadelí harmóniu a šťastie. Mocný Mars vplývajúci na vaše znamenie vám v druhej polovici mesiaca uvoľní potrebnú energiu na to, aby ste prekonali všetko potrebné. Mocné slnko vám zas prináša možnosť vyznať sa vo svojich pocitoch a zdieľať svoju radosť zo života s ostatnými členmi vašej rodiny, s vašimi priateľmi, či s vašou rodinou. Horoskop naznačuje, že budete počas tohto mesiaca mierotvorcom, a že sa vám podarí prinavrátiť stratenú harmóniu tam, kde je skutočne potrebná.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci sa vyvarujte výčitkám voči partnerovi. Skúste ho skôr podporiť v tom čo robí a buďte mu oporou. Aj keď tak možno niekedy nevyzerá, aj on vedľa seba potrebuje niekoho, o koho sa bude vedieť naplno oprieť. Buďte mu oporou a prejavujte mu viac vašu lásku, náklonnosť a obdiv. Ak hľadáte toho pravého a neviete kde ho hľadať, môžete pouvažovať nad zaujímavým kurzom. Investujte nejakú časť peňazí do vzdelávania a môžete dokonca získať dvakrát. Nielenže sa naučíte nové veci, vďaka ktorým budete rásť, ale môžete spoznať aj lásku vášho života. Príležitosti čakajú pred vami a tak môžete urobiť kroky pre vaše šťastie. Tento mesiac je vhodný na veľké rozhodnutia v láske. Ak sa vo vašej rodine vyskytne situácia, kedy je potrebná vaša pomoc, neváhajte a zasiahnite. Konajte však podľa potrieb iných, nie podľa tých vaších. V prvej polovici mesiaca bude niektorý z vaších priateľov potrebovať vašu radu. Raďte mu dobre a od srdca. Úprimná rada dokáže zmeniť život ostatných úplne iným smerom a vy sa budete cítiť lepšie, než kedykoľvek predtým.

Zdravie: V tomto mesiaci si doprajte lepší pitný režim, ako po uplynulé mesiace. Pitný režim môže za väčšinu vašich zdravotných ťažkostí. Bez vody sa totiž váš metabolizmu stáva lenivým a tak viac priberáte. Neodplavujú sa vám tiež z tela toxíny, ktoré potom spôsobujú viaceré ochorenia. Voda je nesmierne dôležitá pre vaše telo. Netreba však zabúdať na to, že sladené nápoje, perlivé minerálky a ochutené vody do pitného režimu nepatria. Taktiež tam nepatria sladené čaje a ani káva. V tomto mesiaci si teda vytvorte rutinu v zdravom pitnom režime, a pite aspoň jeden a pol litra čistej, neochutenej vody denne. Uvidíte, ako rýchlo sa vaše zdravie zlepší. Zlepší sa vám aj pokožka a budete cítiť omnoho viac životnej energie.

Práca a peniaze: Môžete zatúžiť po kariérnom raste. Dobre si však rozmyslíte, či budete napredovať vrámci firmy, v ktorej práve pôsobíte, alebo sa rozhodnete pre celkovú zmenu pracoviska. Vaše rozhodnutie bude však ťažké. V tomto období však istotne cítite, že nieje čas na veľké zmeny. Pouvažujte preto o tom, ako si spríjemniť pracovné prostredie, aby ste sa v pracovnom živote cítili lepšie. Robte iba také veci, ktoré vám v práci určí váš nadriadený. V tomto mesiaci nepočúvajte kolegov, ktorí by vám mohli schválne zle radiť. Ste silná osobnosť, ktorá si vie poradiť aj sama.

Veríme, že sa vám Horoskop Máj 2021 Škorpión páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Škorpión , počas mesiaca Máj 2021. Zdieľajte váš Horoskop Máj 2021 Škorpión so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Škorpión vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Máj 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Máj 2021 Škorpión