veľký horoskop Marec 2021 Škorpión

Mesačný Horoskop Škorpión

Marec 2021

Ak túžite po pohode a harmónii je čas vyraziť do prírody. Ak vám praje počasie je najvyšší čas stráviť aspoň jeden víkend v mesiaci poseden9m s obľúbenými ľuďmi. Ak sa objaví ponuka, ktorá by vám dopriala nejaký zárobok navyše, uričte neodmietnite. Venujte pozornosť hlavne sebe, no nezabúdajte ani na svoju rodinu. Doprajte si bylinkovú masáž, či horúci kúpeľ, keď už všetci zaspia a vy máte trocha času iba pre seba. Doplňujte si potrebné vitamíny konzumáciou sezónnej zeleniny a ovocia. Vyvážená strava posilní nie len vašu kondíciu ale aj vašu psychiku.

Láska a vzťahy: Mars vám v prvej polovici mesiaca dodá nesmiernu vášeň do života. Váš partner vám môže povedať niečo nečakané, čo vás prekvapí. V každom prípade za nim stojte a ukážte mu, že sa na vás vo všetkom môže spoľahnúť. Pouvažujte nad tým, čo vám rozpráva a nekonajte nepremyslene. Ak stále partnera len hľadáte, choďte do spoločnosti. Dbajte na dobrý, no nie vulgárny makeup, ktorým istotne očaríte niekoho zaujímavého. Astrologické pôsobenie na vaše znamenie zverokruhu vám však pripomína hodnotu samoty a ako je voľný čas veľkým darom od života. Preto sa nikam nenáhlite a sústreďte sa teraz hlavne na seba samého. Využite možnosti, ktoré sa vám núkajú, ale netrápte sa možným neúspechom. K všetkým členom vašej rodiny buďte počas tohto mesiaca úprimný. Ak si to niekto vyžaduje, alebo zaslúži, nezabudnite mu podať pomocnú ruku, ktorú potrebuje. Priateľstvo je skutočne krehké a bolo by vhodné, ak by ste boli ku každému priateľovi úprimný. Inak by ste sa mohli dostať do problémov.

Zdravie: V strave sa vyhnite hlavne zaťažujúcemu fast foodu a vyprážaným jedlám. Je najvyšší čas myslieť viac na svoje zdravie. Zaraďte k svojmu jedálničku ovocie, zeleninu a hlavne nezabúdajte na dostatočný pitný režim. Párkrát do mesiaca môžete bez výčitiek zhrešiť aj s ťažkým jedlom, no len výnimočne a v malých dávkach. No ak to budete preháňať a neudržíte svoj apetít na uzde, v druhej polovici mesiaca naberiete kilo navyše. Nebude to však len estetický problém. Toto zlé stravovanie vám navodí aj žalúdočné problémy a nevyvážená strava vám oslabí imunitu. Dávajte si pozor na podceňovanie vhodného oblečenia, lebo môžete ochorieť a prechladnúť. Odporúčame vám doplniť do tela aj potrebné vitamíny.

Práca a peniaze: Tento mesiac vás nič nezastaví. Vaše strategické a logické myslenie dostane priestor na to, aby sa prejavilo. Ak sa chcete pustiť do podrobnej a kvalitnej práce je načase nájsť si na to vhodný čas. Vaša práca si vyžaduje vašu pevnú ruku, a vedenie vaše postupy istotne ocení. Je čas prezentovať vaše dobré nápady a dostať sa na výslnie medzi kolegami. Nie všetci vám však váš úspech prajú. Vo vašom pracovnom živote môže nastať v tomto mesiaci napätie medzi kolegami. Vyhnite sa konfliktom a ak majú problém s vami, ukážte im silu vašej osobnosti. Zabudnite však na riešenie sporov hádkami. Nechajte ich nech si spory riešia bez vás.

Veríme, že sa vám Horoskop Marec 2021 Škorpión páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Škorpión , počas mesiaca Marec 2021. Zdieľajte váš Horoskop Marec 2021 Škorpión so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Škorpión vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Marec 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Marec 2021 Škorpión