aplikacia horoskop tarot sk
týždenný horoskop Baran, horoskop na tento týždeň Baran

Týždenný Horoskop Baran

(11.10.2021 - 17.10.2021)

Dávajte si počas tohto týždňa pozor, pretože na vaše znamenie vplýva mocný Merkúr hneď v dvojakom smere. V práci ohromíte svojími nápadmi, pretože merkúr vplýva na silu vašej mysle a logiky. Na druhej strane vás horoskop na tento týždeň varuje pred zmätkom a pred rozpormi vo vzťahoch všetkého druhu. Nehádajte sa teda s vašou rodinou, a zaručene sa vyhnite hádkam s kolegami, či priateľmi. Ak budete stáť nohami pevne na zemi, podarí sa vám z vplyvu planéty Merkúr vyťažiť počas tohto týždňa iba to pozitívne. Sústreďte sa viac na vaše logické uvažovanie.

Láska a vzťahy: Nebojte sa žiadnych hádok, ktoré možno ani neprídu. Správajte sa k sebe s úctou. Pre nezadaných platí pravidlo, že sa nie je kam ponáhľať. Venujte sa viac sebe a rozvíjaniu vášho vnútra.

Zdravie: Oslabený Jupiter vplýva na vaše znamenie a prináša zdravotné ťažkosti do vášho života. Ak cítite úpadok energie, alebo nedostatočnú sústredenosť, telo vám chce naznačiť aby ste viac oddychovali.

Práca a peniaze: Planéta Saturn bude mať priaznivý vplyv na vaše finančné blaho. S našetrených peňazí si môžete dopriať aj niečo pre seba. Dodržujte svoje pracovné tempo. Ak zrýchlite, môže to znamenať množstvo chýb, ktoré by ste potom ťažko obhájili.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Baran páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Baran, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Baran. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Baran s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Baran