Baran: Týždenný Horoskop

04.07.2022 - 10.07.2022

Tento týždeň si môžete vychutnávať a vydýchnuť. Nastane obdobie, kedy sa budete cítiť v neutrálnej rovine. V minulosti ste sa nachádzali ako na vlnách mora. Raz hore, inokedy dole. Tento týždeň však prinesie vytúžený pokoj. Pod vplyvom planéty Jupiter budte pociťovať svoju veľkosť a dôležitosť. Svoje nápady by ste mali v tomto týždni počúvať viac, než doposiaľ. Je totiž možné, že dostanete hodnotný nápad, ktorý by ste nemali prehliadnuť. Jupiter tiež pôsobí na vašu prehnanú chuť do jedla a preto sa počas tohto týždňa vyvarujte prehnanému prejedaniu.

Láska a vzťahy: Nesprávajte sa k ľuďom okolo ako k veciam. Aj keď to tak niekedy nemyslíte, niekto vaše slová pochopil zle a díva sa na vás inak než predtým. Všetci potrebujú cítiť to, že majú pri sebe niekoho blízkeho o koho sa môžu oprieť. Nezabúdajte na to. Nezadaných v blízkom období očarí niekto, kto bude vyžarovať veľkú energiu, a moc.

Zdravie: Znížte spotrebu soli a snažte sa postupne uberať na množstve soli, ktoré používate pri príprave jedál. Soľ váš organizmus nadmerne zaťažuje a zavodňuje. Dodržiavajte detox aspoň jedenkrát mesačne.

Práca a peniaze: Váš obľúbený obchod má v ponuke istotne veľa krásnych vecí a noviniek, ktoré okúzlia vaše oči. Uvažujte však, či sa chcete neustále točiť iba v kruhu konzumného sveta, alebo chcete plniť vaše budúce finančné ciele. Využite svoje komunikačné zručnosti na to, aby ste sa pracovne posunuli na miesto, o ktorom už dlho snívate.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Baran páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Baran, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Baran. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Baran s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.