horoskop na rok 2022
veľký horoskop December 2021 Lev

Mesačný Horoskop Lev

December 2021

Mocný mesiac a jeho vplyv v tomto mesiaci zasiahne do vašich životov aj vzťahov. Budete mať pod jeho vplyvom moc rozoznávať svoje pocity a tiež poznať pocity iných, ktoré ste doteraz len ťažko spoznávali. Mesiac vám dodá intuíciu, ktorá vám bude skvelým pomocníkom pri komplikovaných rozhodnutiach počas tohto mesiaca. Nenechajte nikým narušiť vaše vnútorné emócie a počas tohto mesiaca sa v žiadnom prípade nepúšťajte do zbytočných hádok a roztržiek s niekym vo vašom okolí. Silný mesiac vám môže narušiť vašu vyrovnanosť a môže vplývať na vašu náladu. V tomto mesiaci sa budete cítiť doslova dvojako a náladovo. Nenechajte však, aby pocit smútku, či negatívne myšlienky zasiahli do vášho života. Pamätajte, že ide zväčša len o vplyv Mesiaca a snažte sa viac zameriavať na krásne veci, z ktorých čerpáte každodenný úsmev.

Láska a vzťahy: Je čas otestovať svoje limity a byť v láske experimentálny. Choďte spoločne s partnerom na miesto, kde ste ešte neboli. Vezmite partnera na večeru do reštaurácie, kde by ste predtým nikdy nešli. Skúste experimentovať aj v milostnom živote a prineste do vašej spálne nové nápady, ktoré váš partner nesmierne ocení. V prípade, ak stále hľadáte svojho partnera, dozviete sa správu, torá vás nesmierne poteší. Tento mesiac nieje vhodný na prehnanú starostlivosť o životy druhých. Mali by ste vašu energiu a myšlienky smerovať hlavne na dosahovanie vašeho vlastného životného postupu. Sústreďte sa na seba a na vaše potreby viac, než doposiaľ. Mesiac bude pôsobiť na vaše rodinné vzťahy. Niekto z rodiny vám tento mesiac začne vyčítať niečo z minulosti. Takto sa aj vaše myšlienky zatúlajú k predchádzajúcemu obdobiu, kedy ste sa možno rozhodli nesprávne. Je však čas ísť ďalej. Presvedčte ho o tom, že ste na to už dávno zabudli a že bude lepšie ak na to zabudne aj on. Vaši priatelia potrebujú vedieť, že ste tu pre nich a že sa na vás môžu spoľahnúť. Viac pozornosti a záujmu o ich život bude dôležitou súčasťou druhej polovice tohto mesiaca.

Zdravie: Mesačný Horoskop na aktuálny mesiac naznačuje, že počas týchto dní by sa vám malo podariť prekonať zdravotný problém, ktorý sa s vami ťahá už z minulých období. Pokiaľ ide o vašu psychickú pohodu, mali by ste počas tohto mesiaca staviť na prechádzky v prírode, ktoré vás povzbudia, a podarí sa vám vďaka nim načerpať novú životnú energiu. Ak sa chcete cítiť fyzicky vitálnejšie, musíte sa v tomto mesiaci zamerať na dostatočný pitný režim. Zapojte do vašej rutinnej stravy tiež bylinkové čaje, ktoré vám pomôžu relaxovať, a povzbudia tiež váš tráviaci systém. V tomto mesiaci môžete pocítiť zvyšné napätie a viac stresu, a preto si potrebujete nájsť formu relaxácie, ktorá vás bude baviť, a pri ktorej si dokonale oddýchnete. V druhej polovici mesiaca venujte zvýšenú pozornosť kvalitnému spánku.

Práca a peniaze: Najmúdrejšie v tomto mesiaci bude, ak sa vyhnete podpisovaniu akýchkoľvek dôležitých dokumentov. Ak budete musieť podpisovať dôležité dokumenty ubezpečte sa, že je všetko z právneho hľadiska v poriadku. Ak sa cítite unavený z práce, nezabudnite dostatočne oddychovať. Popoludní si nájdite častejšie čas na krátky spánok. Vaše súkromie nech zostane v práci tabu. Nie každého zaujíma váš aktuálny stav. Aj keď sa vás na to budú pýtať, snažte sa týmto rozhovorom vyhnúť. Niekto z vaších kolegov by tieto súkromné informácie prepieral pred vedením.

Veríme, že sa vám Horoskop December 2021 Lev páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Lev , počas mesiaca December 2021. Zdieľajte váš Horoskop December 2021 Lev so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Lev vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop December 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop December 2021 Lev