veľký horoskop August 2020 Lev

Mesačný Horoskop Lev

August 2020

V tomto mesiaci sa do popredia vašej mesačnej veštby dostáva hlavne komunikácia. Ak sa rozhodnete pre isté spoločenské udalosti, budete skvelým spoločníkom a zanecháte excelentný dojem. Vytvorte si metodiku v práci a postupujte systematicky tak, aby ste zvládali úlohy skôr, ako sa od vás vyžaduje. Práca vo vysokom tempe bude odmenená hlavne vašim voľným časom, ktorý budete mať iba pre seba. Takto môžete konať aj v domácnosti. Celý mesiac sa budete pohybovať na vrchole svojej cesty a budete cítiť aj omnoho viac šťastia ako v predchádzajúce mesiace. Možno aj vďaka času, ktorý budete intenzívnejšie tráviť v objatí slnečných lúčov.

Láska a vzťahy: V tomto mesiaci môžete pocítiť, že sa vo vzťahu dusíte. Partner vám položí dôležitú otázku. Dobre si premyslite, ako mu na to odpoviete. Vaša odpoveď ho môže skutočne potešiť, no na druhej strane mu môže tiež ublížiť. Pod vplyvom Venuše budú mať nezadaní možnosť spoznať niekoho skutočne zaujímavého, kto zamieša ich karty lásky. Bude to pravdepodobne niekto, koho ste ešte nestretli. V rodinných vzťahoch sa musíte začať chovať dospelo a odpustiť niekomu z rodiny, kto vás v minulosti sklamal. Istému priateľovi ste už vo svojom živote ublížili. Dávajte si pozor na svoje konanie a neopakujte túto chybu, ktorá vás bude ešte dlho prenasledovať. Zbytočne ubližujete sebe.

Zdravie: Počas tohto mesiaca sa musíte zamerať na zdravé stravovanie. Fast food neuškodí, no maximálne jeden až dvakrát za mesiac. Musíte si dávať väčší pozor na svoje stravovanie, lebo ak to neustrážite môžu vás postretnúť väčšie komplikácie. Uvedomte si, že mäso nie je nevyhnutnou každodennou súčasťou stravy. Objavte nové možnosti v stravovaní, pretože neustála konzumácia mäsitých výrobkov zaťažuje vaše telo. Skúste sebe, aj svojej rodine z času na čas naservírovať zeleninový deň a uvarte niečo nové. Pomôžete tak k lepšiemu zdraviu nie len sebe, ale aj každému členovi vašej rodiny. Zaslúžia si to.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci vás môže po pracovnej stránke zastihnúť väčší tlak. Dodržujte v práci všetky napísané pravidlá tak, aby ste zbytočne neprišli k úrazu, alebo aby ste neurobili niečo, čo by vám mohlo zničiť reputáciu. Dbajte na kvalitu vo vašej práci. Medzi kolegami bude vládnuť pohoda a v druhej polovici mesiaca by bol vhodný čas na spoločné posedenie, kde sa konečne porozprávate aj o mimo pracovných veciach.

Veríme, že sa vám Horoskop August 2020 Lev páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Lev , počas mesiaca August 2020. Zdieľajte váš Horoskop August 2020 Lev so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Lev vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop August 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop August 2020 Lev