Lev: Horoskop Júl 2022

Júl 2022

Pod vplyvom planéty Mars pocítite v tomto mesiaci viac sily a viac energie, ktorá vám v predchádzajúcom období chýbala. Tento mesiac tak bude pre vás novým dúškom energie, ktorú ste potrebovali. Venujte sa oddychu, ale tomu aktívnemu. Rizikovému športu sa vyhnite. Klasickému športu sa venujte radšej menej, no s pravidelnosťou. Malé intenzívne cvičenie obohatí váš život novou energiou. Mars vplýva tiež na vašu bojovnosť a preto sa vo vašom živote môžu objaviť nové monžnosti ako uspieť. Vplyv Marsu pocítia všetky znamenia zverokruhu, či už pôjde o lásku, zdravie, alebo financie. Otvorte v tomto mesiaci svoju myseľ a zamerajte sa na odpoveď na otázku, kam smeruje vaša budúcnosť. Ste spokojný s tým, ako sú prijímané vaše emócie? Mesačný horoskop odporúča, aby ste tento mesiac hľadali možnosti na to, ako plne pochopiť pocity iných.

Láska a vzťahy Júl 2022: Pod vplyvom Jupitera vám vaše myšlienky nedajú spávať. Budete viac premýšľať o svojej budúcnosti a o svojich vzťahoch. Ak sa chcete vyhnúť nezhodám v partnerskom živote, musíte konečne prestať porovnávať svojho partnera s inými. Mali by ste prestať spomínať na minulosť a na ľudí, ktorých ste v minulosti zanechali. Ak ste nezadaný a počas posledného obdobia vás niekto škaredo zradil, máte možnosť začať odznova. Vaše vnútro sa rýchlo obrní voči ďalšiemu ublíženiu a vy môžete s čistou energiou kráčať vpred. Minulosť je zabudnutá a vaše srdce je ozdravené. Hviezdy vám v tomto období poskytnú silu pohnúť sa ďalej. Vnímajte krásy všedných dní, počas celého mesiaca. Nepodceňujte veľkú dôležitosť vyrovnaných rodinných vzťahov. Vaši milovaní sa zaujímajú o váš život a o vaše emócie. Nezabúdajte častejšie kontaktovať svojích rodičov, či súrodencov. V rodine je niekto, kto sa vášmu hlasu skutočne poteší. V tomto mesiaci je najvyšší čas pouvažovať o svojich priateľoch. Skutočne sú k vám všetci vaši priatelia úprimní?

Zdravie Júl 2022: Ak je v rodine niekto, kto sa už dlhšiu dobu pasuje s nevyriešeným zdravotným problémom, prevezmite iniciatívu a vezmite ho k odborníkovi. Rodina vám za to bude nesmierne vďačná a pomôžete tak niekomu, kto by svoj stav podcenil. V strave by ste sa mali zamerať hlavne na obmädzenie príjmu sladených nápojov. Neslaďte si ani kávu, alebo čaj. Vaše telo má aktuálne dostatok sacharidov a nie je potrebné umelo ich doplňovať. V tomto mesiaci zaraďte do stravy avokádo a listovú zeleninu, ktorá vám doplní potrebnú kyselinu listovú. Je nesmierne dôležité aby ste počas celého mesiaca nepodcenili pravidelný a dostatočný pitný režim. Pouvažujte nad zaradením väčšieho množstva vlákniny do vašej stravy. Vrámci zlepšenie psychického zdravia sa viac venujte vašej rodine a malým deťom, ktoré máte v rodine. Možno je tiež najvyšší čas zadovážiť si domáceho miláčika.

Júl 2022 Práca a peniaze: Medzi nevybavenou dokumentáciou nájdete niečo veľmi dôležité. Upracte si vo svojich dokladoch. Ak by ste to zanedbali mohlo by sa vám to škredo vypomstiť. Ak ste dostali zaujímavú pracovnú príležitosť, alebo už dlhodobo premýšľate o zmene povolania, nastal ten prvý čas na zmenu. Dobre si však premyslite s akým menom budete z terajšieho zamestnania odchádzať. Nenechávajte za sebou spúšť. Niektorí vaši kolegovia majú problém s vašou osobnosťou. Je to však len ich problém a vy by ste sa týmto nemali vôbec zaťažovať. Pracujte tak ako doteraz a vy budete tým, kto bude za prácu odmenený.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop Júl 2022 Lev páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Lev , počas mesiaca Júl 2022. Zdieľajte váš Horoskop Júl 2022 Lev so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Lev vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Horoskop Júl 2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.