veľký horoskop Október 2020 Baran

Mesačný Horoskop Baran

Október 2020

Ak vás v poslednej dobe mátajú myšlienky na minulosť, je najvyšší čas pohnúť sa vpred. Uvedomte si, že bez toho, aby ste zabudli na krivdy z minulosti sa nebudete vedieť tešiť z vašej svetlej budúcnosti. Ak zahodíte za hlavu všetko staré, dá vám to odvahu pustiť sa do nových projektov a akcií. Bude to pre vás nová, svieža a hlavne správna cesta. Nemusíte mať strach, ani obavy z nových vecí. Je čas otvoriť budúcnosti náruč dokorán a nájsť v sebe stratenú sebadôveru. Skúste do svojho života zaradiť fyzickú aktivitu, ktorá vám pomôže k lepšej psychike. Vďaka tomu zabudnete na všetky dávne krivdy.

Láska a vzťahy: Skúste vo svojom ľúbostnom živote viac experimentovať a ukážte partnerovi, že s vami rozhodne nuda nehrozí. Vyrazte si na miesta, ktoré ste doteraz neobjavili a venujte sa jeden druhému. V druhej polovici mesiaca vám Venuša nadelí krásne zážitky v náručí vášho partnera. Užívajte si toto krásne obdobie. Ak stále hľadáte toho pravého, je čas vyraziť do spoločnosti. Drink s kamarátkami vás poteší a prilákate tak k sebe aj zaujímavých mužov. Vašej rodine na vás nesmierne záleží a preto vám budú oporou, aj v tých najťahších chvíľach. Vyhýbajte sa klamaniu vašich priateľov. Vo vašom živote to už vzťahy narušilo, nedovoľte aby ste prišli o ďalších priateľov. Túto stratu ste už raz oľutovali.

Zdravie: Celý mesiac sa budete tešiť dobrému zdraviu. Jediné, čo vám v tom môže pristihnúť krídla je vaša vnútorná nepohoda. Venujte sa preto tento mesiac viac vášmu psychickému zdraviu. Je načase zájsť si na masáž alebo do welness, kde vypnete svoju myseľ. Skutočne si to zaslúžite a dosiahnete tak vnútornú vyrovnanosť. V tomto mesiaci by ste si mali naštudovať hlavne o tom, ako pracovať s vlastnou vnútornou energiou. Môžete sa tak dozvedieť viac o tom, ako predísť zmenám nálad, či agresívnemu správaniu pri riešení problémov. Nezabudnite sa tiež zaujímať o zdravie vašich blízkych. Dodajte telu tiež zvýšenú dávku vitamínu C a vyhýbajte sa prechádzkam v chladnom počasí. Tento mesiac vám odporúčame nosiť aj pestrejšie farby a vyradiť zo šatníka čiernu.

Práca a peniaze: Druhá polovica tohto mesiaca totiž bude vyžadovať väčšie pracovné nasadenie. Váš šéf vám zverí dôležitú úlohu, alebo sa vám naskytne zaujímavá pracovná príležitosť. Pred tým, ako sa do úlohy pustíte, si dobre premyslite vaše kroky a odmenu za vykonanú činnosť si dohodnite radšej vopred. Ak vás budú kolegovia žiadať o váš postoj k nejakému problému, skúste sa zachovať neutrálne a nikomu nedržte stranu. Najlepšie bude, ak nikto v tomto spore nespomenie vaše meno.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2020 Baran páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Baran , počas mesiaca Október 2020. Zdieľajte váš Horoskop Október 2020 Baran so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Baran vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2020 Baran