horoskop na rok 2022
veľký horoskop December 2021 Baran

Mesačný Horoskop Baran

December 2021

Vaše temné myšlienky musia zostať tento mesiac uzamknuté pred okolitým svetom. Hľadajte vo svojom okolí niekoho, kto vám poradí v tom, ako sa viac venovať očiste svojho vnútra. Brzdite vašu túžbu byť voči ostatným ostro otvorený a skúste otvoriť vaše srdce. Pochopenie toho, že všetci robia chyby a odpúšťať je ľudské, vám tento mesiac skutočne pomôže vyvarovať sa nepríjemným konfliktom s okolím. Ak sa rozhodnete do niečoho pustiť, tak sa toho tento mesiac držte a choďte za tým. Možno sa vám podarí rozbehnúť niečo skutočne veľké.

Láska a vzťahy: Paranoia vášmu vzťahu nepristane. Partnera pravdepodobne podozrievate z niečoho, za čo nemôže. Tieto podozrenie máte len vo svojej hlave a narúša to váš spoločný život. Ak nemáte svoje obavy overené, nie je dôvod vnášať do vzťahu napätie. Dávajte si pozor na falošné obvinenia partnera počas tohto mesiaca. Ak ste nezadaní nespoliehajte sa na to, že si vás láska nájde sama. Okolo vás je množstvo príležitostí, ktoré prehliadate práve kvôli vašej pasivite. O lásku je potrebné bojovať a hlavne je potrebné ukázať tomu druhému, že máte seriózny záujem. Dve osamelé duše sa v tomto mesiaci stretnú na svojej ceste. Buďte iniciátorom stretnutia, ktoré vás obohatí a prinesie vám životnú energiu poznania. Môžete ďalej pasívne čakať, ale nieje lepšie zakročiť? Mesiac bude pôsobiť na vaše rodinné vzťahy. Niekto z rodiny vám tento mesiac začne vyčítať niečo z minulosti. Takto sa aj vaše myšlienky zatúlajú k predchádzajúcemu obdobiu, kedy ste sa možno rozhodli nesprávne. Je však čas ísť ďalej. Presvedčte ho o tom, že ste na to už dávno zabudli a že bude lepšie ak na to zabudne aj on. V tomto mesiaci je najvyšší čas pouvažovať o svojich priateľoch. Skutočne sú k vám všetci vaši priatelia úprimní?

Zdravie: Počas tohto mesiaca si už konečne nájdite čas na pravidelný pohyb. Je nevyhnutné, aby ste sa začali hýbať. Nemusí to byť hneď nejaký vytrvalostný šport. Začnite pomaličky, na začiatku môžete častejšie ísť na prechádzaku. Nezáleží na tom, či idete na prechádzku do prírody, alebo len vystúpite z autobusu o tri zastávky skôr ako obvykle. Dôležité v tomto mesiaci bude hýbať sa. Počas prechádzania sa budete mať aj priestor na to, aby ste si utriedili myšlienky. Pouvažujte tak nad vecami, na ktoré nemáte inokedy čas. Zlepší to tak nie len vašu fyzickú kondíciu, ale dodá vám to aj lepšiu psychickú pohodu. Už viac nečakajte a doprajte si pohyb.

Práca a peniaze: V práci sa nenechávajte nikým rušiť a robte veci podľa svojho tempa. Ak zrýchlite, môže to znamenať množstvo chýb, ktoré by ste potom ťažko obhájili. Venujte sa kvalite práce, pretože niekto sa venuje pozorovaniu vašich úloh. V druhej polovici tohto mesiaca sa sústreďte na nové povinnosti, ktoré vám pribudnú. Nie každý z vaších kolegov je taký priateľ ako sa prezentuje. Dávajte si pozor na zákerných ľudí vo vašom okruhu, ktorí vám neprajú váš úspech.

Veríme, že sa vám Horoskop December 2021 Baran páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Baran , počas mesiaca December 2021. Zdieľajte váš Horoskop December 2021 Baran so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Baran vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop December 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop December 2021 Baran