veľký horoskop August 2020 Baran

Mesačný Horoskop Baran

August 2020

Tento mesiac sa zrejme budete musieť vyrovnať s nečakanými zmanami. Nech vás oneskorenie odovzdávania niektorých projektov neprekvapí. Môže sa stať, že nebudete stíhať vysoké energické tempo niekoho vo vašom okolí. V tomto mesiaci by ste sa mali viac zamerať na oddych a relax. Musíte načerpať dostatok síl pre ďalšie mesiace, pretože ich budete potrebovať. Nezostávajte v pasívnej polohe a skúste viac konať ako premýšľať. Neiekdy môže byť aj nerozvážne konanie prínosné a hlavne vzrušujúce.

Láska a vzťahy: Ak v tomto mesiaci stretnete niekoho zaujímavého, kto vás očarí inteligenciou, alebo zmyslom pre humor, nepodliehajte klamlivým emóciám a vážte si vernosť vo vzťahu! Dávajte si ale pozor, v tomto mesiaci by vo vašom živote mohla nastať nepekná žiarlivostná scéna z partnerovej strany. Radšej dajte počas mesiaca partnerovi najavo, že vám na ňom záleží a že je pre vás ten jediný, a zabudnite na krátkodobé pobláznenie, ktoré je iba dočasné. Nezadaní sa v najbližšom období budú musieť vyrovnať s odmietnutím. Nezúfajte však. Iba hľadáte na nesprávnych miestach. Doprajte si oddych. Ak v rodine nastanú nezhody, hlavne v druhej polovici mesiaca, skúste byť nápomocný. Zabudnite však na prilievanie oleja do ohňa a snažte sa s rodinou komunikovať konštruktívne. Istému priateľovi ste už vo svojom živote ublížili. Dávajte si pozor na svoje konanie a neopakujte túto chybu, ktorá vás bude ešte dlho prenasledovať. Zbytočne ubližujete sebe.

Zdravie: Tento mesiac sa uričte vyhnite liekom na spanie. Zvoľte radšej doplnenie hormónu melatonínu, ktorý by mohol mať na svedomí váš nekvalitný spánok. V lekárni ho dostanete bez predpisu, dodržiavajte ale správne dávkovanie a nikdy neužívajte viac, ako je uvedené. Tento mesiac by ste si mali dávať skutočne pozor na užívanie všetkych liekov. Mohli by vás totoiž oslabiť a potrápiť vašu pečeň a psychiku. Lieky užívajte len v tom prípade ak je to skutočne nutné. Tento mesiac by ste si mali dopriať aspoň aj očistenie vašich čriev v podobe užívania čistej vlákniny, ktorú kúpite v lekárni. Je to produkt, ktorý vás prečistí a odstáni aj niekoľkomesačné usadeniny vo vašom tele. Venujte svoju pozornosť aj pravidelnému a dostatočnému pitnému režimu. Kávu pite nesladenú a bez mlieka.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci sa budete potýkať s nepríjemnými telefonátmi a mailami. Ak už nevládzete držať potrebné pracovné tempo, je čas vydýchnuť si a venovať sa aj sebe. Nezabúdajte, že oddych je nesmierne dôležitý na to, aby ste mohli ďalej pracovať. Vezmite si dovolenku, hoci aj jeden deň a choďte na miesta, ktoré zbožňujete. Niektorí vaši kolegovia majú problém s vašou osobnosťou. Je to však len ich problém a vy by ste sa týmto nemali vôbec zaťažovať. Pracujte tak ako doteraz a vy budete tým, kto bude za prácu odmenený.

Veríme, že sa vám Horoskop August 2020 Baran páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Baran , počas mesiaca August 2020. Zdieľajte váš Horoskop August 2020 Baran so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Baran vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop August 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop August 2020 Baran