aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop Máj 2021 Rak

Mesačný Horoskop Rak

Máj 2021

V tomto mesiaci vám planéta Merkúr pomôže komunikovať s ľuďmi vo vašom okolí na úplne inej úrovni. Do života vám planetárne pohyby prinášajú porozumenie a lepšie vnímanie ostatných. Táto naša silná stránka bude povšimnutá aj vo vašej práci, no hlavne prinesie harmóniu do vášho súkromného života. Aj tí, ktorí stále hľadajú toho pravého, budú mať v prvej polovici mesiaca možnosť porozprávať sa s niekým zaujímavým. Horoskop na tento mesiac prízvukuje, že vaša komunikatívnosť bude mať silný vplyv na vaše emócie, aj budúcnosť. Slnko sa spája s vašou zvedavosťou aj v druhej polovici mesiaca budete mať možnosť otvoriť svoje oči všetkým možnostiam, ktoré vám život ponúka. Nezostávajte v tomto mesiaci slepým a nevšímavým. Vnímajte všetky tie pozitívne maličkosti, ktoré vám život ponúka.

Láska a vzťahy: Je čas otestovať svoje limity a byť v láske experimentálny. Choďte spoločne s partnerom na miesto, kde ste ešte neboli. Vezmite partnera na večeru do reštaurácie, kde by ste predtým nikdy nešli. Skúste experimentovať aj v milostnom živote a prineste do vašej spálne nové nápady, ktoré váš partner nesmierne ocení. Ak ste bez partnera dávajte si pozor na románik s niekym, kto už partnera má. Partnerské vzťahy sú niekedy komplikované, no nemôžete sa nechať ovplyvniť len jednostranným príbehom. Vnímajte všetky plusy a mínusy, ktoré vám vaše vzťahy môžu prinisť. Ak sa budete pliesť do lásky iných, mohlo by vám to zbytočne nahromadiť problémy do vášho života. Nebuďte sklamaný z nikoho z vašej rodiny. Každý na sebe pracuje tak ako vie. Ak sa vám nepáči konanie niekoho z nich, dajte im to jasne najavo, no zachovajte si svoju tvár. Nebuďte netaktný a hrubý, pretože tieto vlastnosti niesú vašou prirodzenou súčasťou života. Počas tohto mesiaca si nájdite omnoho viac času na všetkých vaších priateľov. Stred mesiaca môžete využiť na reštartovanie istých vzťahov s priateľmi, ktorých ste už dlho nevideli.

Zdravie: V tomto mesiaci nebude múdre, ak sa rozhodnete ignorovať zdravotný problém, ktorý sa vyskytne, podľa astrologickej predpovede, hlavne v druhej polovici mesiaca. Neberte na ľahkú váhu tiež žiadne anomálie, ktoré sa objavia na vašom tele. Venujte zvýšenú pozornosť pravidelnej kontrole vášho tela, ak narazíte na nepríjemné problémy, okamžite ich konzultujte s odborníkom. Najlepším rozhodnutím počas tohto mesiaca bude, ak sa rozhodnete eliminovať vaše problémy ešte v ich zárodku. Práve preto je aktuálny mesiac veľmi dobrým obdobím na všetky potrebné preventívne prehliadky, ktoré ešte nemáte počas tohto roka splnené. Týka sa to hlavne ľudí, ktorí trpia chronickými ochoreniami, ako sú cukrovka, bolesti hlavy, zvýšený krvný tlak alebo srdcové problémy.

Práca a peniaze: Ak máte svoje predstavy o tom, kam by sa mal váš profesný život pohnúť, skúste sa na to zamerať. Nik vám nestojí v ceste k tomu, aby ste všetkým ukázali čo vo vás je. Ak máte pocit, že vám ľudia okolo váš úspech neprajú, máte pravdepodobne pravdu. Vaše súkromie nech zostane v práci tabu. Nie každého zaujíma váš aktuálny stav. Aj keď sa vás na to budú pýtať, snažte sa týmto rozhovorom vyhnúť. Niekto z vaších kolegov by tieto súkromné informácie prepieral pred vedením.

Veríme, že sa vám Horoskop Máj 2021 Rak páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Rak , počas mesiaca Máj 2021. Zdieľajte váš Horoskop Máj 2021 Rak so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Rak vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Máj 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Máj 2021 Rak