veľký horoskop Október 2020 Rak

Mesačný Horoskop Rak

Október 2020

Nenechajte sa vyprovokovať od nikoho vo vašom okolí. Po búrlivejšom období, ktoré máte za sebou je čas na chvíľu oddychu. Osud si tento mesiac vyskúša vašu trpezlivosť a tiež vašu schopnosť prispôsobiť sa zmenám. Žiadnu zmenu neberte tragicky a aj keď sa v prvej chvíli zdá niečo negatívne, nemusí to tak v konečnom dôsledku byť. Venujte sa viac budovaniu vašej trpezlivosti a počúvajte svoj inštinkt. Ten vám skutočne najlepšie našepká v tom, ktorým smerom sa uberať v dôležitých otázkach. Tento mesiac je vám Mars naklonený a preto budete mať silný zmysel pre intuíciu. Nasledujte ju.

Láska a vzťahy: Váš partner vám bude v tomto mesiaci oporou a vy by ste už mali venovať celú svoju pozornosť iba jemu. Možno bude skvelé sadnúť si spoločne k poháru vína, či dať si spoločné raňajky s dobrou, voňavou kávou. Skúste sa partnera opýtať ako vidí smerovanie vášho vzťahu. Odpoveď vás istotne poteší a do vášho života to vnesie množstvo radosti. Nezadaných poteší v najbližšom období niekto, kto im prejaví svoju náklonnosť. Vaša rodina bude v tomto mesiaci potrebovať viac cítiť vašu lásku, nehu a oddanosť. Starajte sa o nich s láskou. O priateľstvo sa dobre starajte. Nastane obdobie, kedy budete potrebovať podporu blízkeho priateľa. V tomto mesiaci sa teda viac venujte dobrým priateľom.

Zdravie: Počas prvých dní mesiaca si vaše zdravie môže vyžadovať pomoc, či názor odborníka. Nevyhýbajte sa viac potrebnej prehliadke u lekára a doprajte si odbornú starostlivosť. Uvedomte si, že nič nestojí za to, aby ste ohrozili svoje zdravie. Snažte sa v druhej polovicie mesiaca udržiavať svoje zdravie hlavne vhodnou stravou a vyhýbajte sa ťažkým vyprážaným jedlám. V druhej polovici mesiaca tiež zabudnite na fast-food. Ak nebudete začiatkom mesiaca riešiť vaše zdravotné ťažkosti, tak sa koncom mesiaca môžu objaviť nečakané komplikácie.

Práca a peniaze: Ak sa v tomto mesiaci rozhodnete pre zmenu, určite sa do toho pustite. Radšej sa ale uistite, že dokážete pred odchodom vybaviť a poupratovať všetko potrebné. Referencie sa vám budú hodiť. Ak sa vám toho nakopilo skutočne veľa, nechajte rozmýšľanie o zmene zamestnania na neskôr. Urobte to tak, aby ste za sebou nenechali spúšť. Pouvažujte tiež o presune vrámci firmy. Niekedy nemusíte meniť všetko, aby ste dosiahli zmenu k lepšiemu. Vaši kolegovia nie sú nutne aj vašími priateľmi. Snažte sa oddeliť svoj súkromný a pracovný život, inak si zarábate na neprekné problémy vo vašej práci. Nie každému musíte lahodiť.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2020 Rak páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Rak , počas mesiaca Október 2020. Zdieľajte váš Horoskop Október 2020 Rak so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Rak vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2020 Rak