aplikacia horoskop tarot sk
veľký horoskop Október 2021 Rak

Mesačný Horoskop Rak

Október 2021

Váš neutíchajúci temperament si v tomto mesiaci musí dať pauzu. Zaslúžite si skôr obdobie harmónie a pokoja. Mali by ste si dopriať viac zdravej stravy a oddychu. Je nevyhnutné, aby ste počas tohto mesiaca sledovali vaše okolie. Prichádza šanca, ktorá sa núka iba niekoľkokrát v živote a bola by škoda, ak by ste ju prepásli. Venujte svoj čas získavaniu informácii z okolia a nenechajte sa odradiť ľuďmi v okolí na svojej ceste k úspechu.

Láska a vzťahy: Paranoia vášmu vzťahu nepristane. Partnera pravdepodobne podozrievate z niečoho, za čo nemôže. Tieto podozrenie máte len vo svojej hlave a narúša to váš spoločný život. Ak nemáte svoje obavy overené, nie je dôvod vnášať do vzťahu napätie. Dávajte si pozor na falošné obvinenia partnera počas tohto mesiaca. Ak ste bez partnera, objavujte nové možnosti, ako sa stať zaujímavejším človekom. Aj keď máte množstvo pozitívnych vlastností, zvyčajte zostávajú skryté pred tým druhým až dovtedy, kým vás nespozná lepšie. Musíte však zaujať aj na prvý pohľad, ak chcete v živote spoznať nových ľudí. Môžete navštíviť kurz varenia, alebo sa začať učiť nový jazyk, kde istotne stretnete nových, zaujímavých ľudí. Uvedomte si však, že aj vaša samota je darom, ktorý by ste si mali užívať plnými dúškami. V prvej polovici mesiaca navštívte svoju rodinu. Niekto bude potrebovať povzbudenie. Zapamätajte si, že to na čo myslíme ovplyvňuje váš život, ale tiež životy ostatných. Pripomeňte tento fakt aj vašim blízkym. Priateľstvo je skutočne krehké a bolo by vhodné, ak by ste boli ku každému priateľovi úprimný. Inak by ste sa mohli dostať do problémov.

Zdravie: Tento mesiac si všímajte zmeny na vašej pokožke, ktoré by mohli indikovať nečakaný zdravotný problém. Ak trpíte kožnými alergiami, alebo akné, zamerajte sa viac na vylepšenie vašej stravy. Telo potrebuje poriadnú dávku vitamínov, ale rozložte si ich na celý mesiac. Nezaťažujte telo umelým dopĺňaním vitamínov a stavte radšej na podporu vášho zdravia cez zdravú zeleninu a ovocie. Zamerajte sa však na produkty, ktoré nie sú postrekované chemikáliami.

Práca a peniaze: Zmeny pracovného nasadenia v tomto mesiaci sa dotknú aj vaších fianncií. Dbajte na kvalitu odvedenej práce a vyhnite sa nedbanlivosti. Musíte vo svojej práci ukázať, že vám to myslí, aby to nemalo negatívny vplyv na výšku nadchádzaujúcich odmien. Dávajte si pozor na ohováranie zo strany kolegov, ktorí vám váš úspech neprajú. V práci si dávajte pozor na jedného z kolegov, ktorý vám váš úspech nepraje a závidí vám. Mohlo by sa stať, že by vás chcel podraziť.

Veríme, že sa vám Horoskop Október 2021 Rak páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Rak , počas mesiaca Október 2021. Zdieľajte váš Horoskop Október 2021 Rak so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Rak vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop Október 2021 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Október 2021 Rak