veľký horoskop August 2020 Rak

Mesačný Horoskop Rak

August 2020

Dajte si pozor na to, koľko si toho tento mesiac doprajete. Rizikové správanie sa vám skutočne nevyplatí. Snažte sa skôr zamerať na to, aby ste nerozvýjali spory s príbuznými. Ochota pomôcť a priateľská pomocná ruka urobí viac, ako nervozné správanie a výčitky. Prineste do svojho života viac prieteľského správania a urobte ústupok v oblasti lásky, ak sa to bude vyžadovať. Občas budete musieť prevziať iniciatívu a prekonať silný tlak z okolia, ktorý sa na vás valí koncom tohto mesiaca. Nájdite si dostatok času na splnenie všetkych vašich záväzkov a nezabúdajte na svoju rodinu. Ak si chcete udržať pevne zdravie, v tomto mesiaci je najdôležitejšie pamätať na pravidelný pitný režim.

Láska a vzťahy: Ľúbostný trojuholník môže zamotať váš partnerský vzťah počas tohto mesiaca. Dávajte si pozor na správanie vášho partnera, pretože v tomto mesiaci mu može niekto prehnane lichotiť. Dajte mu viac najavo, čo pre vás skutočne znamená. Nenechajte nikoho vstupovať medzi vás. Ak ste bez partnera je načase zažiť dobrodružstvo. Choďte do spoločnosti, alebo choďte šporotovať na miesto, kde môžete stretnúť iných ľudí. Prihovorí sa vám niekto zaujímvý, kto bude stáť za večernú kávu, či pohárik vína. Ak v ňom nenájdete budúceho partnera, spoznáte aspoň nového priateľa. V rodine sa nebude diať nič výnimočné. Vyhýbajte sa klamaniu vašich priateľov. Vo vašom živote to už vzťahy narušilo, nedovoľte aby ste prišli o ďalších priateľov. Túto stratu ste už raz oľutovali.

Zdravie: Dávajte si na seba tento mesiac veľký pozor a starajte sa o svoju dušu a energiu počas celého mesiaca. Vzdelávajte sa v oblasti stravovania a alternatívnej medicíny. Skúste viac čítať o čínskej medicíne a o meditácii. Meditácia znamená hlavne očistenie vašej psychiky, nie je treba za tým hľadať nič šialené a exotické. Tento mesiac vás môže potrápiť častejšia bolesť hlavy a žalúdočné problémy. Ak sa cítite viac unavený, ako v predchádzajúcom období doprajte si zdravišiu životosprávu a kvalitnejší spánok. Je pre vás nesmierne dôležité myslieť na kvalitný a pravidelný pitný režim. Ak máte problémy so spánkom porozhliadnite sa po alternatívnych možnostiach, ako lepšie zaspať. Počuli ste už o melatoníne?

Práca a peniaze: Začiatkom tohoto mesiaca nečakajte nič dôležité. Vybavíte pár pracovných povinností, no váš mesiac sa bude niesť v prijemnom pracovnom nasadení. Je najvyšší čas urobiť si poriadok v dokumentoch a poupratovať si stôl. Dobre si pemyslite, ako sa budete sústrediť na neskoršie pracovné povinnosti. Niekedy je omnoho cennejšie uchovať si vlastné súkromie ako rozprávať kolegom všetko o vašej domácnosti. Nechávajte si veci pre seba, nie každý je vaším priateľom ako to tvrdí.

Veríme, že sa vám Horoskop August 2020 Rak páčil. Prečítajte si taktiež kompletný Horoskop na Dnes Rak , počas mesiaca August 2020. Zdieľajte váš Horoskop August 2020 Rak so svojími priateľmi. Zaujímavý Horoskop na nasledujúci Mesiac Rak vám tiež poodhalí tajomstvá, ktoré si pre vás osud pripravil.


Mesačný Horoskop August 2020 pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop August 2020 Rak